Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.06.2005., 20:33   #1
Novi tarifni Simpa modeli

Novi tarifni Simpa modeli
T-Mobile Hrvatska je krajem ožujka imao 1,55 milijuna korisnika što je 14,5% više nego prije godinu dana, te je u prvom kvartalu ostvario 101 milijun eura prihoda, 13,5% više nego lani, a mjesečni prihod po korisniku je 20 eura. T-Mobile je u četvrtak predstavio i nove tarifne modele za svoje Simpa korisnike: Simpa Stil, Simpa Profil i Simpa Ekipa. Kao neke pogodnosti izdvajaju se MMS poruke po cijeni od 2,99 kuna, te razgovor od 0,49 kuna prema T-Mobile mreži u Simpa Ekipa paketu u vremenu od 19 do 7 sati te subotom i nedjeljom.
Gaj Julije R!sXXXIV is offline  
Old 12.06.2005., 12:39   #2
Bas sam ja mislio napisati nesto o tim tarifnim modelima jer mi malo smrde ....

Kazu na stranicama t-mobile.hr:

Naknada za uspostavu poziva iznosi 0,25 kn - to je iznos koji predstavlja dio cijene ostvarenog telekomunikacijskog prometa koju korisnik plaća za svaki ostvareni poziv, bez obzira na njegovo trajanje. Neće se naplaćivati za pozive prema Govornoj pošti, međunarodnim brojevima te pozivima u roamingu

Ovo gore napisano vrijedi za Simpa Profil i Simpa Ekipa.

Reklamiraju se da je cijena poziva unutar 098 mreze na Simpa Ekipa profilu 0,99 (07-19) / 0,49 (19-07) kn/minuti, ali nigdje ne spominju ovih gore navedenih 25 lipa.

Zbrajanjem tih 0,25 kn dobije se skroz druga cijena od one koju reklamiraju.

Dok nisam vidio tu naknadu od 0,25 kn za svaki poziv smatrao sam da su dosta povoljniji od VIPa, ali .......

Jel zna netko mozda da li se tih 25 lipa uzme za svaki poziv pa se onda obracunava ona cijena koju oni reklamiraju ili se mozda nista ne zbraja nego samo hoce reci da je to kao neki pausal za svaki poziv posto su napisali da je to dio cijene ostvarenog TK prometa ???

I koliko recimo kosta SMS upucen prema Simpa Ti&Ja na profilu Simpa Ekipa?
eustahije is offline  
Old 12.06.2005., 14:21   #3
Simpa Ekipa nema Simpa ti & ja broj

Uostalom http://www.t-mobile.hr/10/10-10-10-10-00.asp
MEP is offline  
Old 12.06.2005., 15:08   #4
Quote:
Mr.Ex.President kaže:
Simpa Ekipa nema Simpa ti & ja broj

Uostalom http://www.t-mobile.hr/10/10-10-10-10-00.asp
Odnosno, hoces reci da je u Simpa Ekipa tarifi cijena SMSa ista bez obzira na koji broj se salje?

A ovo tvoje sto si rekao meni bas i nema smisla jer onda u onoj tablici ne bi bila navedena cijena poziva prema Simpa Ti&Ja brojevima.

eustahije is offline  
Old 12.06.2005., 15:13   #5
Quote:
eustahije kaže:
Odnosno, hoces reci da je u Simpa Ekipa tarifi cijena SMSa ista bez obzira na koji broj se salje?

A ovo tvoje sto si rekao meni bas i nema smisla jer onda u onoj tablici ne bi bila navedena cijena poziva prema Simpa Ti&Ja brojevima.

Koliko ja kužim ono Simpa Ekipa nema mogučnost odabita Simpa ti & ja broja...

Nemam pojma, a i ne brine me
MEP is offline  
Old 13.06.2005., 16:15   #6
Quote:
Mr.Ex.President kaže:
Koliko ja kužim ono Simpa Ekipa nema mogučnost odabita Simpa ti & ja broja...


Po onom cjeniku definitivno ima, ne znam kako si zaključio da nema.
Brazil is offline  
Old 15.06.2005., 00:58   #7
Tarifni modeli su po običaju sranje! Kada će ponudit nešto zaista jeftinije?
Stalno nam bacaju prašinu u oči!
__________________
"Time is an illusion. Lunchtime doubly so."
Mr. Generator is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:58.