Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.02.2004., 13:08   #21
Quote:
Incongruity kaže:
Uzgred, ja se zovem Tijana... da, naravno, antialkoholocar sam jos od vrtica (Tijana-pijana )
__________________
The written word is the only way to present yourself on the forum. So if you type like an idiot, people will assume you are one.
Desiree is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2004., 13:11   #22
Quote:
Incongruity kaže:
Kakav Kuduz, ah neinformisanosti... "Otac na sluzbenom putu". Mali se zvao Malik.

pa su ga zezali "Malik, Malik, na govno si nalik..."

A inace je ime Malik zaista lijepo, no zbog tog ga treba izbjegavati...

Cula sam za tatu i mamu koji su malog htjeli nazvati Jura, al' nisu htjeli da ga djeca u vrticu zivu Jura-K***. Pa su ga nazvali Jurica. A djeca u vrticu ga zovu... pa, naravo, Jurica-K**ica.

Uzgred, ja se zovem Tijana... da, naravno, antialkoholocar sam jos od vrtica (Tijana-pijana )
Ne shvacas ti dublju poruku ove namjerne greske ...ti...ti..tihana demizana..:-)
Herostrat is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2004., 13:24   #23
Eto, nakon 10 minut ni dalje ne kontam pa odoh drito da se bjesim međ šunke...

Ja sam svoje pijano ime dobila po liku iz "Tvrđave" Meše Selimovića... ko je čitao, možda se sjeti da se radi o jednom totalnom neispoljnom ženskom savršenstvu... iz muške perspektive. Iz ženske perspektive, dotična je mrtvo puhalo ukršteno s otiračem. Sve u životu učinih da takva ne ispadnem A u vrtiću mi je jedina utjeha bila što se ne zovem kao moja najbolja drugarica, Saša... koju su zvali Saška... odnosno Vaška.

Kad smo birali im za bebca, moja sestra je predlozila Leon, a ja rekoh: "Pa nećemo valjda sad Glembajeve? Maknimo se iz školske lektire."
A ona će: "Idiote nenačitani. Onaj iz Glembajevih je Leone."
Incongruity is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2004., 13:28   #24
Quote:
Incongruity kaže:
Eto, nakon 10 minut ni dalje ne kontam pa odoh drito da se bjesim međ šunke...

Ja sam svoje pijano ime dobila po liku iz "Tvrđave" Meše Selimovića... ko je čitao, možda se sjeti da se radi o jednom totalnom neispoljnom ženskom savršenstvu... iz muške perspektive. Iz ženske perspektive, dotična je mrtvo puhalo ukršteno s otiračem. Sve u životu učinih da takva ne ispadnem A u vrtiću mi je jedina utjeha bila što se ne zovem kao moja najbolja drugarica, Saša... koju su zvali Saška... odnosno Vaška.

Kad smo birali im za bebca, moja sestra je predlozila Leon, a ja rekoh: "Pa nećemo valjda sad Glembajeve? Maknimo se iz školske lektire."
A ona će: "Idiote nenačitani. Onaj iz Glembajevih je Leone."
Suti i raduj se :-) Zamisli da si ime dobila po jednom drugom liku znamenitog nam Meshe... Onom mnogo signifikantnijem...Ahmedu Nurudinu? :-)
Herostrat is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2004., 14:03   #25
Talking Re: Re: Klinac me oduševio

Quote:
Herostrat kaže:


E da, i još se zaljubila u Tarika Filipovića.


Kud' bas u njega. No, o ukusima se ne raspravlja.
__________________
Insomnia
FFE is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2004., 14:15   #26
Re: Klinac me oduševio

Quote:
Blaise kaže:
Prolazimo nasim elitnim kvartom moj peso i ja i dva deckica se veru na nesto sto glumi brezuljak prema autoputu.
Popnu se pa se sjure dolje, vicu, uzivaju.

I jedan od njih pocne pjevusit melodiju iz Lovca na jelene.
Nisam vjerovala vlastitim usima.

Ne neku djecju pjesmicu, ne Severinu, ne nesto iz crtica.
Nego iz Lovca na jelene.

Genijalac mali.
Nema vise od 7-8 godina.

Morala sam s vama podijelit svoje odusevljenje.
ž

Da nisi možda pjesmu iz filma Lovac na jelene zamijenila sa pjesmom iz serije za dijecu Jelenko?

Ili si možda htijela istaknuti da živiš u elitnom kvartu koji se nalazi u blizini autoputa?

Ili si možda htijela reći da je to naš zagrebački,hrvatski elitni kvart?

Ili si možda htijela reći da imaš psa?

Ili si možda htijela reći da ne slušaš Severinu?

Ili si možda htijela reći da dobro procijenjuješ dječje godine?
Veli Jože is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2004., 23:48   #27
roditelji koji osmogodišnjaku dozvoljavaju da gleda "lovca na jelene"??? i to više puta, kako bi sve dobro zapamtio??

roditeljima

(a meni jer sam savladala postanje na forumu)
ivy-ivy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:28.