Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.09.2006., 11:13   #81
vanili, ja sam relativno nedvno (prije kojih mjesec dana) kupila jedne s elastinom u dieselu, doduše crne su i skinny jeans (ne znam da li voliš takve) i nisam ih kupila u hrvatskoj... a došle su kojih 90-ak eura (što je zapravo prilično povoljno za diesel)...

inače mi nije bitno koje su marke traperice, glavno da dobro stoje na guzi. a najdraže su mi jedne iz Miss Selfridgea koje sam ''ubola'' proljetos za kojih 400 kuna i preprepredivne su...
a s Amadeusom sam se nažalost opekla, kupila sam jedne njihove prije 2-3 g. i bile su super prvih mjesec dana, potom su se rastegle (par puta sam ih nosila krojačici na sužavanje) i na kraju su se raspale već nakon 4, 5 mj.
aibreann is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2006., 19:36   #82
Quote:
aibreann kaže:
vanili, ja sam relativno nedvno (prije kojih mjesec dana) kupila jedne s elastinom u dieselu, doduše crne su i skinny jeans (ne znam da li voliš takve) i nisam ih kupila u hrvatskoj... a došle su kojih 90-ak eura (što je zapravo prilično povoljno za diesel)...

inače mi nije bitno koje su marke traperice, glavno da dobro stoje na guzi. a najdraže su mi jedne iz Miss Selfridgea koje sam ''ubola'' proljetos za kojih 400 kuna i preprepredivne su...
a s Amadeusom sam se nažalost opekla, kupila sam jedne njihove prije 2-3 g. i bile su super prvih mjesec dana, potom su se rastegle (par puta sam ih nosila krojačici na sužavanje) i na kraju su se raspale već nakon 4, 5 mj.
Puno ti hvala. Budem onda otišla pogledati i u Miss Selfridge.
vanili is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2006., 19:51   #83
Imam jedne neprezaljene od Moto-a, model spike, kopcale su se gumbicima.

Htjela sam odmah uzeti dva para ali nisu imali i sada vise ne nadjem nista slicno Gumbici, elastin, lagano sjencane, savrsene
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2006., 22:15   #84
Quote:
vanili kaže:
Puno ti hvala. Budem onda otišla pogledati i u Miss Selfridge.
nažalost trenutno im je izbor trapera jako slab (ali imaju preslatke jesenske kaputiće od tvida ), neki dan sam bila sa sekom i ostala jako razočarana... al možda još dobiju ili sam naletjela u krivo vrijeme, krivi dan. a oni robu dobivaju jednom tjedno ili jednom u 2 tjedna tako da ti se možda posreći.
aibreann is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2006., 20:55   #85
Quote:
Noemi kaže:
Imam jedne neprezaljene od Moto-a, model spike, kopcale su se gumbicima.

Htjela sam odmah uzeti dva para ali nisu imali i sada vise ne nadjem nista slicno Gumbici, elastin, lagano sjencane, savrsene
Gdje bi mogla naći taj Moto?
vanili is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2006., 22:35   #86
joj ja danas tražila crne rebe cijeli dan... ima ih super u x-nationu, nisu ni skupe po 270kn, ali ja sam nekako neobicno gradena pa mi sve oko bokova uske a na nogavicama jako pušu
naomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2006., 22:35   #87
ja sam nelose trapke kupila prije par godina u s. oliveru. jako obicne, klasicne, ravne, tamnije plave al malo kao izlizane i cak nisu bile jako skupe (ne sjecam se vise iznosa, al ja sam skrtica ) ... tak da se isplati bacit oko.
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2006., 22:46   #88
Quote:
naomi kaže:
joj ja danas tražila crne rebe cijeli dan... ima ih super u x-nationu, nisu ni skupe po 270kn, ali ja sam nekako neobicno gradena pa mi sve oko bokova uske a na nogavicama jako pušu
jel ima u xnationu i plavih ili samo crne?
su na ravno, trapez ili mrkvu? niski/visoki struk?
thx

(bila neki dan u xnationu pa ne vidjela )
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2006., 22:52   #89
Quote:
hana kaže:
jel ima u xnationu i plavih ili samo crne?
su na ravno, trapez ili mrkvu? niski/visoki struk?
thx

(bila neki dan u xnationu pa ne vidjela )
ravne nogavice, normalan struk (malo niži al ne previše). ima i sportskih i obicnih mislim da su tu u split tek jucer dosle.
naomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2006., 22:55   #90
Quote:
vanili kaže:
Gdje bi mogla naći taj Moto?
Ja ih jučer kupila u Importanneu u Top Shopu....Moto hlače...a sad, što se modela tiče, moraš vidjeti sama.
Aleks_Invader is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2006., 00:24   #91
Best trapke su GAP-ove... 6 godina , a izgledaju ko nove, nosene gotovo cijele godine!! A bogme sam ih se nakupovala s elastinom, bez- jednostavno predobre, tak da imam doma hrpu njihovih. Flare modeli savrseno stoje a velicina za birat kolko hoces
baby_bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2006., 07:02   #92
Koliko košta GAS?
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2006., 11:32   #93
Quote:
Rock Star kaže:
Koliko košta GAS?

oko 500tinjak kunica....



nego mene zanim da li vis epreferirate sa ili bez elastina trapke i zasto?!?
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2006., 11:49   #94
Vise volim bez elastina,a zasto?Pa tako,draze su mi.Inace ,skoro sve jeans hlace koje imam su od marke Only.Bolji modeli kostaju oko 70 eura,a ima ih i za manje love(ja imam samo skuplje )To je Danska marka odjece,meni su njihove traperice odlicne jer kod njih uvijek nadjem nesto sto mi se svidja, i sto je najvaznije njihovi modeli mi jednostavno dobro stoje.
www.only.com
Rhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2006., 14:29   #95
Quote:
Rhea kaže:
da san znala prije, potražila bi u pragu.
Maisie is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2006., 22:07   #96
znal' netko di u zg-u ima kupit najobicnije crne (bez ikakvih dodataka tipa sljokica, izlizanog itd) trapke ravnog kroja,moze i trapez )da se suzit barem)....struk bilo kakav?
kupila pred par god u gasu i koma kak su bile nekvalitetne.zadnji put sam svrljala po ducanima pred oko mjesec, mjesec i pol pa nije bilo, nisu znali dal ce dobivat itd.
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2006., 00:19   #97
Nepisano pravilo je = kad nadjes trapke koje ti stoje ko slivene - kupi dvoje!
Inace ono sto ja trazim i nadam se da netko zna - trapke s niskim djepovima? Gdje ima? Po mogucnosti s elastinom i dolje malo sire, boot cut.. help me pls? Hvala!
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2006., 08:34   #98
Quote:
Hard Candy kaže:
Nepisano pravilo je = kad nadjes trapke koje ti stoje ko slivene - kupi dvoje!
o da ucim na greskama
__________________
Amoureuse
Andjelcic is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2006., 13:34   #99
Quote:
mrkvich kaže:
znal' netko di u zg-u ima kupit najobicnije crne (bez ikakvih dodataka tipa sljokica, izlizanog itd) trapke ravnog kroja,moze i trapez )da se suzit barem)....struk bilo kakav?
kupila pred par god u gasu i koma kak su bile nekvalitetne.zadnji put sam svrljala po ducanima pred oko mjesec, mjesec i pol pa nije bilo, nisu znali dal ce dobivat itd.
joj da, gas je koma... moje su se raspale ni nakon pola godine...

crne? moglo bi biti u dieselu, baš sam prije mjesec dana kupila jedne (al ne u Hrvatskoj), bez ikakvih dodataka, skinny kroj (Liv), možda su dobili u međuvremenu i tu u ZG. a moguće je da ima i u Mangu, Replayu, Topshopu, Pepe Jeans...
aibreann is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2006., 13:35   #100
Quote:
Hard Candy kaže:
Inace ono sto ja trazim i nadam se da netko zna - trapke s niskim djepovima? Gdje ima? Po mogucnosti s elastinom i dolje malo sire, boot cut.. help me pls? Hvala!
Esprit? a ako si spremna izdvojiti i više para pogledaj u Jegerstarovom dućanu u Draškovićevoj, Seven Jeans i kompanija...
aibreann is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:54.