Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.03.2007., 15:34   #1
kuhanje na paru-recepti

molim ako neko ima ideje sto skuhati u loncu na paru, a da je ukusno i fino?

dobila sam taj lonac i probala sam jednom skuhati brokulu i mrkvu no nije mi bilo bas...
sto vi jos kuhate i imate neke konkretne recepte?
moze li se i riba tu skuhati i koliko dugo?
sorry ali nisam nasla slicnu temu.
__________________
Falling in love is the best way to kill your heart because then it's not yours anymore. It's laid in a coffin, waiting to be cremated.

V. V.
Tigrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2007., 17:09   #2
jel misliš na ono nalik na tavu s rupama što se stavi na vrh lonca s vodom pa se u tome kuha? ak da, onda pričamo dalje.
dakle - riba. može se kuhati, i te kako. evo moj recept: nabacaš lišća svježeg bosiljka i može još kojekakvih svježe ubranih trava po želji, nabacaš korijandra u zrnu i na to poslažeš nasoljene pastrve kojima si utrobu također napunila travama i mirodijama. moš i malo češnjaka ubacit, al ja radije napravim tršćanski ili nešto na njegovu foru pa već kuhanu ribu poslijem. kuhaš jedno pol čuke, možda malo duže.
uz to volim neobičan prilog. zagrijati vrhnje za kuhanje, u njega ubaciti skuhanu rižu, posoliti, izmiješati da riža upije vrhnje. i onda umak od brusnica: na maslacu karamelizirati žlicu šećera, staviti brusnice i kuhati uz miješanje 10 minuta. pred kraj ubaciti još koju brusnicu koja će ostati sirova. začiniti čilijem i malo ciemta.

ok, ovaj dio poslije ribe nije baš za svaki dan, jednom sam eksperimentirao i to napravio i shvatio da mi jako paše i ponovio sam to nekoliko puta. u svakom slučaju - riba na pari - da, ali natrpaj puno mirodija, pogotovo svježih jer će u protivnome bit bezveze.
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2007., 20:59   #3
Zasto tako puno zacina?Ribu ne osjetis.Spremam ribu,morsku,u loncu za ribu,onom duguljastom.Za povrce nemam posudu,nabaviti cu je.Vjerujem kako je povce na pari bolje,vise lici na sebe.Samo mi nismo to naviknuti konzumirati.
Maremonti is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2007., 09:24   #4
Quote:
x-type kaže: Pogledaj post
jel misliš na ono nalik na tavu s rupama što se stavi na vrh lonca s vodom pa se u tome kuha? ak da, onda pričamo dalje.
da, na to!
imate jos kakve recepte?
__________________
Falling in love is the best way to kill your heart because then it's not yours anymore. It's laid in a coffin, waiting to be cremated.

V. V.
Tigrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2007., 09:55   #5
jel mogu ja jednostavno žičanu cjediljku staviti u lonac, iznad vode, i kuhati u tome?
I, kak se kuha povrće u tome? kak dugo?
hvala
shoki
Shoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2007., 11:12   #6
Quote:
Shoki kaže: Pogledaj post
jel mogu ja jednostavno žičanu cjediljku staviti u lonac, iznad vode, i kuhati u tome?
I, kak se kuha povrće u tome? kak dugo?
hvala
shoki
Naravno, ja tak radim godinama. Lonac s vodom (ne previše vode, i to u dubok lonac), cjediljka gore, poklopim poklopcem ili prekrijem alu folijom, i za cirka 10 minuta (kad krene mirišat) probam ili vilicom ili čapnem malo pa probam.
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2007., 23:23   #7
Quote:
Shoki kaže: Pogledaj post
jel mogu ja jednostavno žičanu cjediljku staviti u lonac, iznad vode, i kuhati u tome?
I, kak se kuha povrće u tome? kak dugo?
hvala
shoki
To ti je najbolji i najjednostavniji način. U lonac staviš oguljeni krompir, a odozgo u žičanu cjediljku što želiš. Kuha se dok ne omekša. Brzo, jednostavno i zdravo. Začine stavljaš pri serviranju na tanjir.
__________________
"Dodje vakat, kada pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati"

(Ivo Andrić)
marijaxxl is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2007., 18:07   #8
jel imate kakve konkretne recepte?
__________________
Falling in love is the best way to kill your heart because then it's not yours anymore. It's laid in a coffin, waiting to be cremated.

V. V.
Tigrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2007., 23:32   #9
Quote:
Tigrica kaže: Pogledaj post
jel imate kakve konkretne recepte?
Nema ti tu nekakvih specijalnih recepata. Kuhaš tako povrće, ribu, bijelo meso i slično. Važno je, da omekša i da povrće zadrži sve vitamine i minerale, a masnoću i začine dodaješ pri serviranju i to po tvom ukusu. Bar tako ja radim.
__________________
"Dodje vakat, kada pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati"

(Ivo Andrić)
marijaxxl is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2023., 01:27   #10
Do sada sam od riba na pari kuhao brancina, oradu, pastrvu, smuđa i skušu, kuhao sam u woku na stalku koji stoji iznad vode i wok ima poklopac, sve te ribe sam kuhao 15 minuta i budu odlične.

Pileće zabatke sam isto kuhao, njih kuham 30 minuta.
__________________
𝓣𝓮𝓼𝓴𝓸 𝓚𝓵𝓲𝓼𝓾 𝓷𝓪 𝓴𝓪𝓶𝓮𝓷𝓾 𝓲 𝓴𝓪𝓶𝓮𝓷𝓾 𝓳𝓮𝓻 𝓳𝓮 𝓚𝓵𝓲𝓼 𝓷𝓪 𝓷𝓳𝓮𝓶𝓾 !
No123 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:48.