Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.11.2006., 18:23   #181
Quote:
lunali kaže:
Ove Playtex ja nabavljam od tete iz Amerike , tj. dopelja mi 2 kutije po 40komada , pa mi traju jer ih ja koristim samo kad nosim nešto uže ili kad idem vani, a stavih ti link samo da vidiš kako izgleda implikator. U Konzuma su neki drugi, još ih ne probah, ali inače prije sam koristila neke iz Engleske koji su bili jednako dobri. I da, jednokratni su, nasloniš implikator, gurneš drugom cjevčicom-torpediraš se i baciš plastiku, tj. implikator, nema diranja rukam ni guranja prstića i sve za 5.

Pa lijepo pozovi ministra, imaš na stranicam negdje mail ja mislim, stvarno je sramota da se bacaju tolike pare ...ma da ne nabrajam i da se onda to pravda time da on kao pokriva trošove prošle vlade, to je izgovor za sve. Jedva čekam da ga maknu.
I, kažeš, stvarno je higijenski? Onda mora da je prije korištenja zamotan u nekakav omot i sl.?
Pogledat ću u Konzumu, ali inače, što se našeg WC-a tiče, u školi izbjegavam mijenjati tampone pa stavim uložak za svaki slučaj , a nakon nastave brzo trčim doma ili u kafić , gdje barem imaju i koš za smeće u samom WC-u, dok bih u školi trebala hodati do prvog koša sa zamotanim tamponom u ruci. Yeah right!

(Što se ministra tiče... A ne znam, i ja bih da ga smijene, ali kao da će nakon njega doći neki pametni ! Nek' nam zatvore školu !)
beryozinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2006., 18:45   #182
Quote:
lunali kaže:
Pa lijepo pozovi ministra, imaš na stranicam negdje mail ja mislim, stvarno je sramota da se bacaju tolike pare ...ma da ne nabrajam i da se onda to pravda time da on kao pokriva trošove prošle vlade, to je izgovor za sve. Jedva čekam da ga maknu.
takvi su wci po svin školama
Maisie is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2006., 20:48   #183
Vjeruj mi Maisies nisu.

beryozinka pa si vidila na onoj stranici kako izgleda implikator, tek kad otovriš ti se opdma pokaže, a onda slijede druge slike, pa klikni na refresh da opet vidš ako nisi uhvatila u početku.
lunali is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:29.