Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.08.2007., 11:54   #21
Quote:
IcedEarth kaže: Pogledaj post
pa nabavite onaj sprej ili taser, nemojte baš u jaja
aha, još da biram gdje manje boli

pa ako me već netko napada sigurno nema fine namjere i onda biram gdje najviše boli
-gloria- is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2007., 15:43   #22
Quote:
IcedEarth kaže: Pogledaj post
pa nabavite onaj sprej ili taser, nemojte baš u jaja
Bravo kolega ...

Jeste vi normalne ?
Znate kako to boli!???

Jebote , već si vidim , postat ću impotentan doi kraja života
Aaron McLoughlin is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2007., 16:35   #23
svi tečajevi samoobrane savjetuju ženama da muškarce šutnu u jaja što je itekako učinkovito ali često puta gotovo pa nemoguče izvesti-cura koje je otvorila ovaj topic imala je sreče da frajera odvali na to mjesto.
Neime kaj je po srijedi... frajeri instinktivno brane to mjesto i bilo koga tko je "spreman" i očekuje da bi cura mogla pružiti bilo kakav otpor gotovo je nemoguče okinuti u jaja.

Na svu sreču mnogo nasilnika su pijane budale koje se može odvaliti u međunožje ali ako vas uhvati netko tko je trijezan i tko vam želi učiniti nešto nažao (spreman je) onda vam ne savjetujem taj potez jer će vas uhvatiti za nogu i srušiti a onda...

Savjet-okinite ga u uho... naime probajte prstom, ali lagano, napipati neko kao malo udubljenje ispod uha... boli? E pa na tom mjestu se nalazi centar za ravnotežu-dobro opalite frajera tamo (ne mora točno u to mjesto-dovoljno ga je zahvatiti bilo gdje "u blizini") pa da vidite kako će biti dezornjentiran a najčešće se i srušiti na pod... dovoljno je jedna zidarska pljuska po uhu i

Drugi savjet je udarac u adamovu jabučicu-doduše tu se jako pazite jer malo jačim šusem u to mjesto tipa možete i ubiti-a vjerujem da nitko ne želi robijati poradi nekog kretena...

Treće je udarac u nos-ako frajer nije boxasč-koji su na takve stvari navikli-također

Šut u jaja koristite samo na malim odstojanjima, u mrklom mraku, ili kad je frajer vidno pijan... ako stojite jedan nasuprot drugog, svjetlo je, frajer nije pijan-gotovo je sigurno da ga nećete uspjeti okinuti u jaja.
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2007., 20:45   #24
U školi smo ja i prijateljica to redovno radile svim dečkićima koji bi nam digli živac. To nam je jedno vrijeme skoro pa bio hobi. Bilo ih je fino gledati kako plaču.
Maslina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2007., 20:53   #25
Quote:
Maslina kaže: Pogledaj post
U školi smo ja i prijateljica to redovno radile svim dečkićima koji bi nam digli živac. To nam je jedno vrijeme skoro pa bio hobi. Bilo ih je fino gledati kako plaču.
Ja bi vratio istom mjerom i vjerujem da bi isto boljelo kao i kod muškarca, jel kad bi klitoris nabili na kost ajme...
keeper is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2007., 21:54   #26
Quote:
keeper kaže: Pogledaj post
Ja bi vratio istom mjerom i vjerujem da bi isto boljelo kao i kod muškarca, jel kad bi klitoris nabili na kost ajme...
uh strašno boli, al je ipak manja površina pa ipak manje nas boli nego vas
-gloria- is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2007., 15:34   #27
Quote:
keeper kaže: Pogledaj post
Ja bi vratio istom mjerom i vjerujem da bi isto boljelo kao i kod muškarca, jel kad bi klitoris nabili na kost ajme...
To bi bilo izvedivo kad bi muškarci znali gdje je klitoris
Maslina is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2007., 16:00   #28
Quote:
Maslina kaže: Pogledaj post
To bi bilo izvedivo kad bi muškarci znali gdje je klitoris
Ja znam

Malo iznad guze s lijeve strane
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2007., 22:32   #29
Ja treniram kick-boxing i prva stvar kaj nas je trener naucio (cure u klubu) da ako nas netko napadne da udarac sa djelom dlana iznad zapesca u jagodicu moze izazvat potres mozga i covjek pada u nesvjest... Naravno treba znat udarit ali bome ako i ne znas sto jace to bolje, mogucnost da ubijete neko je jako mala jer zena bi morala bit body bilder da slomi kost i nabije mu u neki dio (nisam bas zapamtila).... A i naravno tu je udarac nogom u jaja, ili ako dobijete priliku istim djelom ruke u nos i da se sagne nabit mu glavu na koljeno..
__________________
You can't fix me, I'm unbreakable!
DarkGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2007., 01:31   #30
je sve to tocno,mislim za te udarce koji onesvescuju,osamucuju itd,ali u brzini,strahu i slabosti uslijed iznenadnog napada,stoga,licno mislim da je noga u jaja najlakse za izvest,kazem licno mislim,zato pitam vas cure kaj mislite
visa_sila is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2007., 09:55   #31
Quote:
visa_sila kaže: Pogledaj post
je sve to tocno,mislim za te udarce koji onesvescuju,osamucuju itd,ali u brzini,strahu i slabosti uslijed iznenadnog napada,stoga,licno mislim da je noga u jaja najlakse za izvest,kazem licno mislim,zato pitam vas cure kaj mislite
ne mora biti, ovisi o napadaču i o curi, od njihovog očekivanja, situacije, položaja... snage..... veličine ...puno toga,

a i nekako altruziam i sportski duh u meni me priječi da tu prvo udaram
evo kako ide kod mene :

1. pokušam razgovarat
2. pokušam pregovarat
3. prijetim i upozoravam
4. ostvarujem prijetnje

uglavnom nema potrebe ić dalje od koraka 1
-gloria- is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2007., 00:27   #32
pa ti bi mogla radit ko pregovarac za extremne situacije
suti bolje da te ne cuju ovi iz cia
mogu te pokupit i odvest u irak,stoga...oprez salim se,jeste to najbolje,kad bi se moglo uvjek tako,meni na zalost nije bila ponyudjena niti jedna mogucnost od tih 4 navedenih,odmah me je napao i pokusao opljackat
visa_sila is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2007., 08:50   #33
1. pokušam razgovarat
2. pokušam pregovarat
3. prijetim i upozoravam
4. ostvarujem prijetnje

Neće ti puno pomoći;
1.Nisam baš pričljiv
2.Ja nikad ne pregovaram i uvijek je po mom
3.već si na podu
4.na podu si i skupljaju se miševi



Dajte neka netko sada kaže slabe točke na ženama kada treba dići ruku na ženu,gdje njih najviše boli?]
PREDSJEDNIK is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2007., 09:22   #34
Quote:
visa_sila kaže: Pogledaj post
mogu te pokupit i odvest u irak,stoga...oprez
uvijek mi ostaje udarac u međunožje
-gloria- is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2007., 09:24   #35
prcedniče, po novčaniku boli najviše
-gloria- is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2007., 09:37   #36
click click click (2.12MB)

Weedeemer is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2007., 10:27   #37
Taj udarac sam stalno koristila od 4. do 7. razreda da se obranim od napasnika. Ali uvijek se vrate po jos!
him-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2007., 13:31   #38
Kad sam bila još u osnovnoj školi uhvatila sam jednog malog za nezgodno misto, pa je bilo cike, vike i plača.....Baš sam grozna.... Ali nikad nisam žvajznula tipa u međunožje....
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2007., 08:31   #39
Quote:
-gloria- kaže: Pogledaj post
prcedniče, po novčaniku boli najviše
To boli muževe,a ne žene.
PREDSJEDNIK is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2007., 10:23   #40
Quote:
Maslina kaže: Pogledaj post
U školi smo ja i prijateljica to redovno radile svim dečkićima koji bi nam digli živac. To nam je jedno vrijeme skoro pa bio hobi. Bilo ih je fino gledati kako plaču.
Da si to meni napravila, onda bi tebe svom snagom udario u sise pa bi se ti malo valjala po podu Ili bi te jednostavnije nabio sakom u nos
TheAMDtm is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:41.