Natrag   Forum.hr > Društvo > Dijaspora

Dijaspora Za sve iseljenike.
Podforum: Emigracija

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.02.2009., 23:56   #61
Quote:
13Lilly13 kaže: Pogledaj post
ajme i ne pitaj...
izludio me sitni secer...
na kraju sam ih poslagala na tacnu, jedan red samo i posipala secerom kroz cjedilo...inace nema drugogo nacina jer se tolko secera naljepi na njih da i ne vidis oblik kolaca vise
bas mi je drago da su ti se svidjele
Mene vise nervira kad stavim secer u prahu na bijelu pitu ili prhku orehnjacu pa nakon kratkog vremena sav taj secer nestane i sve se razmoci od njega. Sta jos peces od hrvatskih kolaca? Meni su ovi australski jednostavno nejestivi i mada nikad nisam ranije pekla kolace sad ih stalno pecem.
__________________
"Daj mi mirnocu da podnesem stvari koje ne mogu promijeniti, daj mi hrabrost da promijenim stvari koje mogu promijeniti, i daj mi mudrost da razlikujem jedno od drugoga."
vemar1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2009., 07:42   #62
Quote:
13Lilly13 kaže: Pogledaj post
a buduci da jos nisam zapazila svjezi kvasac ovdje koristim suhi...kod kuce smo uvijek preferirali svjezi...
sto se ovih kiflica tice suhi se cini super

evo cijeli receptic, bas je jednostavan pa mozda posluzi nekome:

1 kg brasna
2 jaja
2.5 dcl mlijeka
2.5 dcl vode
1.5 dcl ulja
kasikica secera (u mlijeko jel, za germu)
kasikica soli

rezem ih u trokute i srolam u kiflice, punim sa svim i svacim...ove su cak imale paprike u sebi i bas je dalo lijepu aromu..

tepsiju dobro namazat s margarinom...al onak dosta dosta margarina...naravno sve ovisi kolko ko voli masno al mi po slavonski volimo da se cijedi haha

namazat zumanjkom i posut sezamom...
dobre su i danima poslije kad se podgriju u mikrovalnoj...ma tope se u ustima

p.s. sir se lijepo uklopio u kiflice (koji izbor rijeci haha) al samo da je bio malo kiseliji...probat cu s drugacijim jogurtom ili stavit limuna ili octa vise slj put

papriku...as in povrce ili zacin
ako povrce, jesi li ih najprije ispekla i skinula kozicu ili...??

ovaj recept za kiflice mi se cini njammmm
__________________
"She was my North, my South, my East and West,
My working week and my Sunday rest"
Una67 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2009., 00:24   #63
Ja kupujem svjezi kvasac u deliju.
__________________
"Daj mi mirnocu da podnesem stvari koje ne mogu promijeniti, daj mi hrabrost da promijenim stvari koje mogu promijeniti, i daj mi mudrost da razlikujem jedno od drugoga."
vemar1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2009., 18:13   #64
Quote:
Una67 kaže: Pogledaj post
papriku...as in povrce ili zacin
ako povrce, jesi li ih najprije ispekla i skinula kozicu ili...??

ovaj recept za kiflice mi se cini njammmm
ma svjezu papriku...tj ono sto oni zovu sweet chilli aj ja ne znam ni kako bi to nazvala...nemaju te bas debelu kozicu tak da ih nisam ni gulila ni pekla prije, samo izrezala na male komadice i ubacila skupa sa sirom i salamom
ovaj recept je mama u bit nasla na coolinarki prije nekih god dana i otkad smo ga napravili prvi put malo malo ih pravimo jer su stvarno super ukusne a lagane za napravit...
ne znam kak to tijesto ispadne tako dobro al cak i onda kad sam bila lijena cekat da se tijesto digne i pravila ih odma cim sam zamjesila ispale su super mekane

@vemar1...ja jos nisam naisla na svjezi kvasac al da ti pravo kazem nisam bas ni trazila previse
kad se sjetim jos kakvog laganog receptica javim
pravim vecinom neke lagane kolacice i tortice jer to uvijek bude nekako neplanirano pa improviziram da iskorstim ono sto imam u kuci u tom trenutku
__________________
Theatrical, dramatical...
13Lilly13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2009., 18:30   #65
KEFIR

..........nasla sam kako se dela kefir, ko voli nek izvoli

http://mamajacooks.blogspot.com/



.....a za ove vrijedne kuharice ima i malo natjecanje


http://kuvarigrice.blogspot.com/2008...e-pravila.html
__________________
RIJEČKI KARNEVAL
rijeka53 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2009., 23:40   #66
HR klopa u Nizozemskoj

Hej ekipa.
Ja sam nedavno doselio u Nizozemsku i otkrio svoje kuharsko umjece koje nikad nisam koristio.

Tu je hrana koma.

NJima je tu čudo prava goveđa juha.
A tek grah sa rebricama! Samo kaj sam rebrica morao donjet iz Zagreba ili naručim kad god mi netko dolazi
Jel zna netko di da čovjek nađe pošteno suho meso u Nizozemskoj, ono buncek, rebrica, neke kobase i to...

E da, a kad sam napravio hobotnicu s krumpirom i donio si za rucak na posao gledali su me ko u čudo

Čudni ti stranci, nemaju pojma
musampa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2009., 00:00   #67
Quote:
musampa kaže: Pogledaj post
Hej ekipa.
Ja sam nedavno doselio u Nizozemsku i otkrio svoje kuharsko umjece koje nikad nisam koristio.

Tu je hrana koma.

NJima je tu čudo prava goveđa juha.
A tek grah sa rebricama! Samo kaj sam rebrica morao donjet iz Zagreba ili naručim kad god mi netko dolazi
Jel zna netko di da čovjek nađe pošteno suho meso u Nizozemskoj, ono buncek, rebrica, neke kobase i to...

E da, a kad sam napravio hobotnicu s krumpirom i donio si za rucak na posao gledali su me ko u čudo

Čudni ti stranci, nemaju pojma
Ja sam u Nizozemskoj jeo odlicnu indonezijsku hranu.
Evil Kanevil is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 11:34   #68
Hrvati su opsjednuti idejom da je hrvatska kuhinja posebice zdrava i ukusna pa to onda cimo odu van to svakom poturaju pod nos i zale se kako se nema kupiti ovo ili ono kako se tu nezdravo jede, a ljudi ko ljudi iz pristojnosti klimaju glavom i cekaju da gost ode i da sve to prestane da se vrate svojoj normalnoj prehrani.
Phil Lynott is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 11:45   #69
Quote:
Phil Lynott kaže: Pogledaj post
Hrvati su opsjednuti idejom da je hrvatska kuhinja posebice zdrava i ukusna pa to onda cimo odu van to svakom poturaju pod nos i zale se kako se nema kupiti ovo ili ono kako se tu nezdravo jede, a ljudi ko ljudi iz pristojnosti klimaju glavom i cekaju da gost ode i da sve to prestane da se vrate svojoj normalnoj prehrani.
sve zavisi od zemlje u koju ides. nedaj mi boze zivjet u engleskoj ili nizozemskoj sto se tice hrane, to mi je jednostavno nemoguce nakon dvadeset u istri, devet godina u italiji i isto toliko u francuskoj.
mogu slobodno potvrditi da je istarska kuhinja puno bolja od holandske i engleske. no nije bolja od francuske ili talijanske npr. manje je elaborirana ali je isto tako moze biti ukusna ako eliminiramo vegetu primjer: nacin punjenja liganja, skampi na buzaru, i nacin pripreme skoljki je 90% identican toscanskom nacinu pripremanja ribe osim sto u toscani dodaju pimentu (a kod nas nisu bas pikantno raspolozeni)

nb. pricam o primorskoj a ne lickoj kuhinji
Keya is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 12:18   #70
Quote:
musampa kaže: Pogledaj post

Jel zna netko di da čovjek nađe pošteno suho meso u Nizozemskoj, ono buncek, rebrica, neke kobase i to...
Probaj pronaći neke balkanske trgovine ili talijanske, španjolske....
Ja finog mesa s kostima znam kupiti kod arapa. Nisam u Nizozemskoj nego u Danskoj al predpostavljam da je dole slično.
murtela is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 13:11   #71
Quote:
Keya kaže: Pogledaj post
sve zavisi od zemlje u koju ides. nedaj mi boze zivjet u engleskoj ili nizozemskoj sto se tice hrane, to mi je jednostavno nemoguce nakon dvadeset u istri, devet godina u italiji i isto toliko u francuskoj.
Meni je roast beef ili turkey sa stuffing and gravy i chunky chips daleko bolje od bilo kakvog morskog preseravanja. Tko se moze najest od skampi? Daleko je bolji braised lamb shank sa baby potatoes. Engleska kuhinja je daleko bolja i mastovitija od recimo talijanske i mediteranske uopce. Sto imaju uopce mediteranci? Bijela riba na zaru. Najbolja je kad joj se nista ne doda. To nije kulinarstvo nego srednji vijek. Nema ni u Italiji ni u Francuskoj svjetski poznatih kuhara kao sto je Gordon Ramsey ili Jamie Oliver. A o hrvatskoj kuhinji da ne govorim. Osim dalmatinske koja jos kako-tako ali koja je cista kopija talijanske - mi nemamo nista! Par stvari iskopiranih od Turaka, par od Madjara. Nasi najbolji specijaliteti riba sa gradela i janje sa zara nemaju veze s kulinarstvom nego sa klimatskom i geografskom lutrijom. I sredjovjekovni krezubi majmun moze staviti pasko janje na zar i biti ce ukusno. Al ajde ti uzmi englesku ovcetinu ili govedo, turnip i krupmir pa napravi ukusno jelo.
Phil Lynott is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 13:24   #72
Quote:
Phil Lynott kaže: Pogledaj post
Nema ni u Italiji ni u Francuskoj svjetski poznatih kuhara kao sto je Gordon Ramsey ili Jamie Oliver.

svjetski.. oooops televizijski poznati kuhari, phil nemoj se tako blesavo diskreditirati takvih likova u fr i it verziji na televiziji imamo koliko hoces.

ocigledno je da ne znas o cemu pricas a tvoje neznanje je preveliko kada talijansku i mediteransku kuhinju opcenito svodis na... ribu i srednji vijek.

jesi li ti uopce ikad jeo u italiji ili francuskoj? mislim u pravim restoranima ili kod domacih ljudi? sto ce ti za veceru dati jedan englez a sto jedan talijan ili francuz? jesi li skuzio koliko vrsta pecenja mesa imaju francuzi i koliko elaboriraju svako jelo (neci u detalje, zadrzavam se samo na obicnom rumsteaku)? sto je talijanska pasta i zasto je tako cijenjena? kako se najobicnija pasta al pomodoro moze dovesti do umjetnosti?
jesi li ikad probao srednjevjekovnu francusku i talijansku kuhinju? ne original naravno ali srednjevjekovne feste su ne tako rijetki dogadjaj pa mozes skuziti sto je kuhinja nekad bila i kako se razvila.
jesi li ikad usporedio stupanj elaboracije jela i naprednost kuhinje sa evolucijskim procesom jednog naroda?

jebiga, slucajno mi je kuhanje hobi i zanimacija tako da ti slobodno i sigurno mogu reci da pljujes bez ikakvog pokrica
Keya is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 13:24   #73
A čuj, lutrija ili ne činjenica je da se na mediteranu ukusno jede. Imam veliko poštovanje prema modenoj britanskoj kuhinji ali to ne znači da hrvatska, talijanska ili francuska kuhinja također nije dobra. Jedno ne isključuje drugo
Ili bismo trebali prestati jesti mediteranske rajčice u sezoni samo zato što su dovoljno ukusne same po sebi, bez ikakvih dodataka i kulinarskih vratolomija?

A i svrstavanje francuske i talijanske kuhinje pod isti nazivnik govori o nepoznavanju istih. Da uopće ne spominjem raznolikosti ostalih mediteranskih kuhinja ( španjolske, libanonske itd)
murtela is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 14:27   #74
Quote:
Phil Lynott kaže: Pogledaj post
Nema ni u Italiji ni u Francuskoj svjetski poznatih kuhara kao sto je Gordon Ramsey ili Jamie Oliver.
... a Jamie Oliver je slavu stekao pripremajući englesku pečenku i kupus ili si je stvorio ime na talijanskoj kuhinji koju je nastojao približiti Englezima?

Općenito me mrze diskusije tipa "moja mama najbolje kuha", najbolja je ova ili ona kuhinja ...
Donata is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 14:58   #75
Svakako, o ukusima se ne raspravlja.
No mislim da je zbilja deplasirano u danasnje vrijeme govoriti da se u Engleskoj ne moze dobro jesti ili da je engleska hrana losa.

London je gastronomska i restoranska metropola upravo zato sto se tamo ljubomorno ne inzistira na ocuvanju autenticne kuhinje, dakle zbog spremnosti da se druge (azijska, europsko - mediteranska, srednjeistocna itd.) 'cuisines' inkorporiraju u klasicni britanski nacin prehrane. Mislim da su zemlje s tradicionalno renomiranijom gastronomijom -Francuska i Italija npr - to u manjoj mjeri spremne uciniti.

Rezultat je veca raznovrsnost a i, u puno slucajeva, kvaliteta. Takodjer, kad te netko pozove na veceru u Eng. vjerojatnost je da ces biti i te kako dobro posluzen.
Inzistirati na superiornosti hrvatske kuhinje je takodjer pogresno. Ima tu puno mjesta za usavrsavanje no mislim da se polako krece u pravom smjeru. Valja samo spomenuti da se u Hrv. do prije dvadesetak godina bosiljak i rikula - koji rastu na sve strane - takoreci nisu upotrebljavali u salatama.
rokolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 15:00   #76
Quote:
Donata kaže: Pogledaj post
... a Jamie Oliver je slavu stekao pripremajući englesku pečenku i kupus ili si je stvorio ime na talijanskoj kuhinji koju je nastojao približiti Englezima?
I ti si isto informirana. Jamie Oliver je napravio ime na uskrsnucu i evoluciji tradicionalne britanske kuhinje.


Quote:
Donata kaže: Pogledaj post
Općenito me mrze diskusije tipa "moja mama najbolje kuha", najbolja je ova ili ona kuhinja ...
Upravo tako. De gustibus non disputandum.
Phil Lynott is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 15:00   #77
sa zacinom

quoted
Quote:
Page last updated at 21:45 GMT, Monday, 4 July 2005 22:45 UK
Chirac jokes about British food
Vladimir Putin, Gerhard Schroeder and Jacques Chirac
The three leaders seemed to enjoy themselves in Kaliningrad

French President Jacques Chirac is reported to have cracked jokes about British food at a meeting with the German and Russian leaders.

French newspaper Liberation says Gerhard Schroeder and Vladimir Putin laughed and joined in the banter.

"One cannot trust people whose cuisine is so bad," it quotes Mr Chirac saying.

A spokesman for Mr Chirac said the report did not reflect "the tone or the content" of the meeting, but stopped short of issuing a categorical denial.


The only thing they (the English) have ever done for European agriculture is mad cow disease
Jacques Chirac
The comments, made within earshot of reporters, come in the run-up to the G8 summit in Scotland later this week.

The three leaders met on Sunday for celebrations to mark the 750th anniversary of the founding of Kaliningrad, formerly known as Koenigsberg, an exclave of Russia surrounded by Poland and Lithuania.

"The only thing they have ever done for European agriculture is mad cow disease," Mr Chirac said, according to the newspaper's report.

"After Finland, it is the country with the worst food."

A UK spokesman said: "There are some things that it is better not to comment on."

Problems with Nato

Mr Chirac is also reported to have reminisced about an occasion when former Nato secretary general Lord George Robertson - who is Scottish - had made him try a local dish.

"That is where our difficulties with Nato come from," he said, apparently speaking before the meeting was properly underway.
svantoVID is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 15:03   #78
Quote:
murtela kaže: Pogledaj post
A čuj, lutrija ili ne činjenica je da se na mediteranu ukusno jede. Imam veliko poštovanje prema modenoj britanskoj kuhinji ali to ne znači da hrvatska, talijanska ili francuska kuhinja također nije dobra. Jedno ne isključuje drugo
Ili bismo trebali prestati jesti mediteranske rajčice u sezoni samo zato što su dovoljno ukusne same po sebi, bez ikakvih dodataka i kulinarskih vratolomija?

A i svrstavanje francuske i talijanske kuhinje pod isti nazivnik govori o nepoznavanju istih. Da uopće ne spominjem raznolikosti ostalih mediteranskih kuhinja ( španjolske, libanonske itd)
Libanonska hrana je posebna katastrofa. Spanjolska takodjer. Grcka hrana je da se izrigas. Opcenito Mediteran je naseljen slampavim pozerima pa ocekivati nekakve napore na bilo kojem polju jest malo prevec.
Phil Lynott is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 15:09   #79
Quote:
svantoVID kaže: Pogledaj post
Chirac jokes about British food
Vladimir Putin, Gerhard Schroeder and Jacques Chirac
The three leaders seemed to enjoy themselves in Kaliningrad

............

"One cannot trust people whose cuisine is so bad,"

Da, ovo je bilo prije par godina. Chirac ne vjeruje ljudima koji ne znaju kuhati i to govori Putinu i Schroederu. Kakva Ironija! Opal sam sa stolice kad sam to citao. Pa i ne treba im vjerovati. Ni ja da sam Francuz ne bih vjerovao poznatim kulinarskim majstorima - nijemcima!! Napali su Francuze dva puta u manje u 30 godina. Sauerkrauts su poznati po tome da svijetskoj gastronomskoj bastini nisu doprinijeli bas nicim! Jela su im katastrofa, vina su im katastrofa. Nije ni cudno da moraju lokal pivo iz litrenih krigli kad bilo sto jedu. Pa onda Rusi. Gastronomski su otprilike razvijeni kao recimo Chad. Ne mozes im vjerovati, nikako. Chirac je bio pijani arogantni clown, a Putin i Schroeder su budale kad nisu prozreli da ih vrijedjao direktno na suptilan francuzima svojstven nacin.
Phil Lynott is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 15:17   #80
Quote:
Upravo tako. De gustibus non disputandum.
Quote:
Phil Lynott kaže: Pogledaj post
Libanonska hrana je posebna katastrofa. Spanjolska takodjer. Grcka hrana je da se izrigas. Opcenito Mediteran je naseljen slampavim pozerima pa ocekivati nekakve napore na bilo kojem polju jest malo prevec.

ajd ne pljuj sam sebi u usta kad vec pljujes po drugima.
Keya is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:39.