Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.07.2006., 17:54   #201
Quote:
danni kaže:
vidim da ste se tu raspisali o pretvaranju u razne brojevne sustave, pa evo da vam kažem, samo informacije radi - u prijemnom su iz toga dva zadatka (barem prije 2 god, i prije koliko sam vidjela po primjercima testova)
zna fulja sta je potrebno, ipak je i on isao na prijemni na ekonomiju
al je budala upisala fer
dida is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2006., 21:38   #202
Kene!! Pa da ti tak dugo treba da skužiš pretvaranje.. Daj nađi nekog u blizini pa da ti objasni i odgovori na svako tvoje pitanjce, iako fakat samo su dva zadatka (kaj nekad zna biti vrlo važno , jer svaki zadatak puno vrijedi) Sretno!

Meni još uvijek ne ide u glavu čemu slike??? Ono to se obično nosi na UPISE i to ako upadneš... Ali ovo, fakat su specijalni...
Arietty is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2006., 14:11   #203
Da, i meni je to bilo glupo. Ali valjda žele što prije sredit sve što treba, a ako ne upadneš vraćaju ti ih... Glupost. Uglavnom, prijamni je 10., kada mogu očekivati žutu kuvertu u poštanskom sandučiću?
Nakon koliko dana daju rezulatate?
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2006., 14:31   #204
Quote:
Ken kaže:
Da, i meni je to bilo glupo. Ali valjda žele što prije sredit sve što treba, a ako ne upadneš vraćaju ti ih... Glupost. Uglavnom, prijamni je 10., kada mogu očekivati žutu kuvertu u poštanskom sandučiću?
Nakon koliko dana daju rezulatate?
mi smo na FER-u odma isti dan znali
svi ostali dobivaju par dana kasnije
dida is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2006., 20:56   #205
pa nije žuta kuverta da ti oni pošalju doma svjedodžbe i ostale dokumente? To treba biti big kuverta, bar mislim
Arietty is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2006., 22:04   #206
žutu kovertu nećete više vidjeti nakon što ju ispunite s prijavama...
barem ju ja već 2 godine nisam vidjela.
po dokumente si ideš sam ako ne upadneš
__________________
...tu nešto treba pisati...
danni is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2006., 23:18   #207
Zna li netko dal domovnica i rodni list ostaju na faksu ili ih vracaju nakon upisa ?
Gilach is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2006., 01:51   #208
Quote:
dida kaže:
svi ostali dobivaju par dana kasnije
ne svi

na ekonomiji, sigurno par dana
rossonero is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2006., 13:43   #209
Quote:
danni kaže:
žutu kovertu nećete više vidjeti nakon što ju ispunite s prijavama...
barem ju ja već 2 godine nisam vidjela.
po dokumente si ideš sam ako ne upadneš
Meni je rekla žena kako će nam dokumente u slučaju ne prolaska dobivamo natrag dokumente, zato i smo napisali podake na kuvertu? Jer meni inače treba orginal mature za se upisati u rijeci onda...
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2006., 15:10   #210
evo ovako.. sad sam se vratila sa prijava, pa da vam dam par info iz prve ruke, tko još nije bio
dodjete na faks idite direktno u skriptarnicu (istočna strana zgrade ako se ne varam). nemojte cekat u redu nego dodjite do saltera, tamo vam stoje uplatnice za prijamni-ili ih netko dijeli na ulazu.. (koji je 400kn) i odmah s tom uplatnicom u banku (erste-u zgradi faksa, na istoj strani gdje i skriptarnica) i to uplatite (5 kn vam je provizija, tako da nije strašno).. onda sa tom uplatnicom stanite u red ispred skriptarnice (ovaj put nemojte preko reda!). kad dodjete na red, teti dajte uplatnicu, ona ce vam vratit vas dio uplatnice, kazite joj sto zelite upisat (npr. redovno visoka, ili vanredno viša, ili što već upisujete) i ona ce vam dat formulare.. ispunite formulare sve i tocno nek bude. od dokumenata vam osim toga još treba domovnica, preslika osobne, rodni list, svjedodžbe 4 razreda srednje i maturalna svjedodžba..mislim da je to sve... sa tim svim idete u dvoranu 5 ili 6 (ja predlažem 6 jer je obvično manja gužva jer svi idu u pet jer je prva) i čekate u redu.. dok stojite teta (mislim da je ipak prof) ce vam dovikivat, npr. posložite to tako i tako, na žutu kovertu napisite adresu (zuta koverta je da vam ako ne upadnete pošalju dokumente!!) itd itd. kad dodjete na red, ona ce vam letimicno pregledat papire, (dal je sve tu, i te spike) reci ce vam ako vam nesto nije dobro-mozete ju slobodno pitat ako nesto nije jasno, itd itd. dat ce vam jedan papiric sa pecatom i potpisom s kojim dolazite na prijamni.. i to je to!!! sretno!!!
jabuchicaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2006., 15:11   #211
eh da, zaboravih, ako imate slike ok, ako ne, predate pri upisu.. nije obavezno..
jabuchicaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2006., 16:10   #212
evo lijepo vam je sve objasnila jabucica, i još jedna stvar vrlo bitna, nije da vas obeshrabrujem, ali od vas negdje 5000 prijavljenih upast će 900 sretno
 
Odgovori s citatom
Old 03.07.2006., 17:20   #213
Quote:
rasy54 kaže:
evo lijepo vam je sve objasnila jabucica, i još jedna stvar vrlo bitna, nije da vas obeshrabrujem, ali od vas negdje 5000 prijavljenih upast će 900 sretno
Svaki peti. Ne vidim se među tih 900
Idem štrebat hrvastki, gramatiku, na što najviše obratiti pozornost, a što preskočiti*? Informatiku sam naučio
Ali koja glupa pitanja, "sustavsko mišljenje", ja koji se smatram dosta geekom , nisma nikad čuo za takon nešto, u kojim školama se to uči? Jel st e imali vi uopće knjigu iz informatike? Mi u gimnaziji ne.
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2006., 17:51   #214
Quote:
Ken kaže:
Svaki peti. Ne vidim se među tih 900
Idem štrebat hrvastki, gramatiku, na što najviše obratiti pozornost, a što preskočiti*? Informatiku sam naučio
Ali koja glupa pitanja, "sustavsko mišljenje", ja koji se smatram dosta geekom , nisma nikad čuo za takon nešto, u kojim školama se to uči? Jel st e imali vi uopće knjigu iz informatike? Mi u gimnaziji ne.
uh.. kad se sjetim tih tjedan dana prije prijamnog... a sad doma sjedim, igram nogomet, surfam po netu.... a najbolje je kaj sam dao uvjet za 3. god ekonomije prije mjesec dana... ajde ljudi uzivajte i sretno na prijamnom..... a tek iscekivanje rezultata,,,, kakve sam muke prolazio.....
F.C.B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2006., 18:25   #215
ma nauči hrvatski gramatiku to je lako, i cijelu informatiku jer je to najlakse, a matematiku ostavi, prepisat ćeš ili zaokruzi sve odgovore pod 2 jer je matisa preteska, recimo da ćeš imati 400 bod na prij. i od ocjena 250, i opet ti malo fali, prošle god se sa 690 najmanje upadalo
 
Odgovori s citatom
Old 03.07.2006., 20:31   #216
Ccc, trebao bi riješiti znači sve hratski i informatiku. I još pola matematike
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2006., 21:27   #217
Quote:
jabuchicaaa kaže:
od dokumenata vam osim toga još treba domovnica, preslika osobne
kaj sad još i preslika osobne?? ima tam negdje mogućnost kopiranja?
Arietty is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2006., 21:33   #218
Quote:
Arietty kaže:
kaj sad još i preslika osobne?? ima tam negdje mogućnost kopiranja?
ne nema.... kraj faksa na koji ide 8 tis ljudi nigdje se nemoze nista kopirati

salim se.... ma oko faksa imas masu kopiraona
F.C.B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2006., 21:40   #219
Ko pita ne skita a i već su dosta pameti pokazali s tim kaj sve treba za prijavu, pa da i nema kopirnice ne bi bilo niš čudnoga... Ne znam zakaj opće idem na tu glupu ekonomiju, ali nadam se da ću upasti i ne dobiti taj sindrom
Arietty is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2006., 21:48   #220
Ne treba preslika osobne
Mene nisu pitali
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:23.