Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.04.2010., 14:53   #1141
Da, ali ja ti baš ne vjerujem onima koji nešto hvale, a imaju jedan jedini post
U svakom slučaju, nadam se da će netko isprobati i da krema djeluje i da neće imati nikakve negativne reakcije
I naravno, čekam recenzije na ovom forumu
Wonder Woman is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2010., 15:10   #1142
ma ja bih je sad probala na nogama ali nema to kod mene jos, ako ikad i bude. citala sam da je potrebno nekoliko mjeseci za rezultate i mora se biti uporan i mazati svaku vecer.
runolistSA is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2010., 21:46   #1143
evo jos o bioxet kremi
link
cijena je oko 130 ili 170kn nisam ziher
nije puno mislim da cu i ja probat

evo nasla neki sastav ali ove kreme za lice i mislim da to nije puni sastav
Active ingredients
Hydroxycinnamic acids (caffeic acid, ferulic acid), flavonoid (quercetin), isoflavone (genistein) and lignan (secoisolariciresinol)
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2010., 10:49   #1144
To onda valjda radi na istom principu kao i EpilaDerm .
laella is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2010., 12:27   #1145
Nije skupo, ja bi probala.

--edit--

Zaboravite što sam rekla, sad sam im bila na sajtu. Fejk Evo vidim ljudi ih po forumima pljuju i ovima koji su probali je sjebalo kožu. Ne kužim kako se takve stvari mogu prodavati?Kreme čak možete uzeti(za tijelo i dvije vrste za licu) u ovom HR shopu koji je meni djelovao super jer ima svačega: http://www.bezrecepta.hr/

Naravno, sve je abnormalno skupo.

Zadnje uređivanje Dotty : 14.04.2010. at 13:32.
Dotty is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2010., 14:40   #1146
Quote:
Dotty kaže: Pogledaj post
Nije skupo, ja bi probala.

--edit--

Zaboravite što sam rekla, sad sam im bila na sajtu. Fejk Evo vidim ljudi ih po forumima pljuju i ovima koji su probali je sjebalo kožu. Ne kužim kako se takve stvari mogu prodavati?Kreme čak možete uzeti(za tijelo i dvije vrste za licu) u ovom HR shopu koji je meni djelovao super jer ima svačega: http://www.bezrecepta.hr/

Naravno, sve je abnormalno skupo.

U vezi bioxeta bi bilo dobro pročitati i upozorenja:

  • Epilacija, vosak i druge metode mogu prouzročiti iritaciju, stvaranje mjehurićai slične privremene nuspojave na koži
  • Do takvih nuspojave može doći i zbog podvrgavanja epilaciji prije nanošenja BIXETA. Zbog toga, ako imate osjetljivu kožu, preporučamo koristiti BIOXET 6 sati nakon epilacije.
  • Uobičajeno je da osjetite laganu bol ako nanosite BIOXET neposredno nakon epilacije, a to je zbog pojačnog izlaganja kože tretmanima. Ali to neće ni u kojem slučaju izazvati bilo kakve štetne nuspojave.
  • Ako imate osjetljivu kožu, prvo napravite mali test na unutarnjem dijelu podlaktice.
  • U kliničkim testiranjima nisu sudjelovale trudnice, dojilje ni djeca do 12 godina. Prije uporabe, molimo posavjetujte se s liječnikom.
  • Osobe koje pate od hormonalnih poremećaja i/ili koje uzimaju hormonsku terapiju moraju se posavjetovati s liječnikom prije primjene BIOXETA.

Kao što je netko već napisao, svačija koža je drugačija i drugačije reagira, a to se odnosi i na najobičnije kreme.

Meni se ne čini abnormalno skupo, pogotovo ako usporedim sa drugim shopovima.
flame77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2010., 14:43   #1147
A ti si se registrirala samo kako bi obranila Bioxet?
Dotty is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2010., 15:02   #1148
Quote:
flame77 kaže: Pogledaj post
[*] Ako imate osjetljivu kožu, prvo napravite mali test na unutarnjem dijelu podlaktice.
po meni je ovo kljucno
zasto se ides mazat cijeli s icim a da ne probas mali dio prvo
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2010., 15:24   #1149
@ Phoenix, prokomentiraj da čujemo tvoje stručno mišljenje.
Dotty is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2010., 15:28   #1150
ako itko uspije nac sastav bioxeta molila bi da ga napise ovdje
ja sam malo trazila i poslala im mail ali nista osim onog sta sam vec stavila, a da imamo sastav znali bi sve
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2010., 15:37   #1151
Kakvi bi sastojci trebali biti da *zauvijek* otklone dlake? Nema šanse. I kao, prodaje se po cijelom svijetu a ne možeš ni na netu naći konkretne informacije. Ako i nađeš, pola onih koji proizvod hvale su reklamatori kojima je očito životni zadatak registriranje po forumima i vrbovanje naivnih ljudi, tj. ovi koji se 30 sekunda nakon mog posta registriraju samo da bi obranili proizvod. Get a life. >_<
Dotty is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2010., 15:40   #1152
dotty - sta si tako nervozna?

da imam popis sastojaka znala bi jel ima nesto stetno a dijelom i dal moze imat kakav ucinak ili nemoze (tj ne bi ja znala ali ima forumasice koje bi znale)
ja sam nasla dosta info o toj kremi (osim sastava) na dosta web str i prospekt kod nas u ljekarni i info u nekom casopisu
i mislim da ni ne pise da zauvijek otklanja dlake nego da im smanjuje broj a ako moze laser otklonit mozda moze i kemikalija neka, ne kaze da moze samo kazem da su sve opcije otvorene
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2010., 15:48   #1153
Oprosti. Nije bilo namjenjeno tebi nego ovoj osobi. Odmah poživčanim od ljudi

Mislim da bi Phoenix barem nešto mogao znati. Sastav bi def. trebao bit na njihovom sajtu, ne kužim zašto ga nema.
Dotty is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2010., 15:53   #1154
ima onaj sastav koji sam ja napisala, ali koliko sam skuzila to su samo active ingredients pa ocito postoji jos ingredients
ali to sta nema sastava na webu nije uopce cudno jer vise od pola krema (bilo kakvih) nema sastav na netu (trenutno trazim ove sa spf pa sam se uvjerila u to)
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2010., 18:49   #1155
Quote:
Dotty kaže: Pogledaj post
A ti si se registrirala samo kako bi obranila Bioxet?
Da, samo zato , mislim smiri živce. Morala sam komentirati jer ipak treba malo logično razmišljati, a ne ispucavati svakakve komentare. Ne branim Bioxet nisam ga nikad ni probala, ali ako imaš takvo neargumentirano stajalište onda radije ne komentiraj.

Takvim kremama svakako treba pristupiti s oprezom i proučiti stvar....a sad nek svatko odluči za sebe, ne kupuješ proizvod sa biohazard etiketom...
flame77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2010., 18:58   #1156
evo sastojci, imate na jednoj facebook grupi:

- Complex B- Herbal Extract,
- Cetearyl Alcohol
- Glycerin
- C12-13 Alkyl Lactate
- Stearic Acid&Palmitic Aic
- Ceteareth-20
- Dimethicone
- Phenoxyethanol&Methylparaben&Propylparaben&2-Bromo-2-Nitropropane
- 3-Diol
- Ascorbic Acid
- Tocopherol Acetate
- Fragnance
- BHT
- Benzyl AlcoholMethylchloroisothiazolinone&Methylisothiazo lonine
- Allantoin
- Sodium Hydroxide.

http://www.facebook.com/note.php?note_id=181843077750
flame77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2010., 19:04   #1157
Ja sam stvarno skeptična prema tom proizvodu, prvo me oduševilo i mislila sam kupit, ali ono malo na netu kaj sam pročitala me odbilo. Ipak mi se ne riskira.
Inače, to je turski proizvod pod imenom Bioder. I nekak si mislim da proizvod koji može riješiti takav problem ne bi koštao 150ak kn....
bedacha is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2010., 10:35   #1158
Quote:
flame77 kaže: Pogledaj post
Da, samo zato , mislim smiri živce. Morala sam komentirati jer ipak treba malo logično razmišljati, a ne ispucavati svakakve komentare. Ne branim Bioxet nisam ga nikad ni probala, ali ako imaš takvo neargumentirano stajalište onda radije ne komentiraj.

Takvim kremama svakako treba pristupiti s oprezom i proučiti stvar....a sad nek svatko odluči za sebe, ne kupuješ proizvod sa biohazard etiketom...
Aha. Vidim. Prvo ga moram kupovati 5 mjeseci, a tek onda komentirati njegovu učinkovitost? Ako ga svaka druga osoba na netu pljuje i neki kažu čak i da su im se dlake pogoršale, onda to nije proizvod koji ja želim niti isprobati. Mislim Nijedan normalan proizvod ne bi smio davati ljudima baš tolike alergijske reakcije a ne vidim zašto bi ti ljudi lagali, prije će bit da lažu ovi s jednim postom na forumima koji kažu da im je pomogao.

Quote:
Inače, to je turski proizvod pod imenom Bioder.
Da, kažu jako popularan na Bliskom Istoku, LOL.

Ugl.javite se ako isprobate, baš me zanima. Kao što rekoh ima vam na bezrecepta.hr.

Zadnje uređivanje Dotty : 15.04.2010. at 10:41.
Dotty is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2010., 15:59   #1159
Quote:
bedacha kaže: Pogledaj post
Ja sam stvarno skeptična prema tom proizvodu, prvo me oduševilo i mislila sam kupit, ali ono malo na netu kaj sam pročitala me odbilo. Ipak mi se ne riskira.
Tako i ja razmišljam. U stvari ja se uvijek pomamim za takvim idejama, ali logika mi govori da to nema smisla. Kako bih ja tretirala područje na licu- ne dolazi u obzir da probam jer sam surfajući više naišla na loše komentare nego dobre. Bila bi me frka to probat.
__________________
What do you mean, "I don't believe in God"?I talk to him every day.What do you mean, "I ain't kind"?I'm just not your kind.
Ereshkigal is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2010., 17:51   #1160
da li je netko radio trajnu depilaciju pod pazuhom?

imam svjetle dlake, ali na velikoj povrsini, ima li mi smisla?
__________________

Don't worry just smile!
Leeloo. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:14.