Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.02.2007., 01:55   #41
Na ovom baš sjedim - 2 god. stara uspomena na zadnje ličioce. Pretpostavljam da nisu imali svoje lojtre . Tek toliko - da ne bude baš sve lijepo i fino...
Špranja is offline  
Old 27.02.2007., 02:15   #42
Još jedna iz prizemlja...

Špranja is offline  
Old 27.02.2007., 02:19   #43
super
Hana_ is offline  
Old 27.02.2007., 02:35   #44
Super tema
Baš sam u uređivanju...imam pitanje:
kako ste postigli ovaj crveni zid?
To se ne da s bojom za unutrašnje zidove, jel da? (Ispadne rozo)
Zna li itko...
lala is offline  
Old 27.02.2007., 10:45   #45
Quote:
Špranja kaže: Pogledaj post
Na ovom baš sjedim - 2 god. stara uspomena na zadnje ličioce. Pretpostavljam da nisu imali svoje lojtre . Tek toliko - da ne bude baš sve lijepo i fino...

iste stolice su imali moji starci (sad su u mom podrumu, strpljivo čekaju da napravim vikendicu )
Te stolice su svake dvije-tri godine nosili na 'presvlačenje' te slame ili kako li se već zove pa budu ko nove, čist da znaš
Tija is offline  
Old 27.02.2007., 13:00   #46
wooow, koji lijepi stan!!!!
loonalee is offline  
Old 27.02.2007., 13:01   #47
a stolica rules!
loonalee is offline  
Old 27.02.2007., 16:28   #48
jednog dana kad cu imat svoj stan, u njemu ce sve bit minimalisticki uredjeno, i nece bit sarenih zidova...al znam da cu napravit ugodni, topao ambijent od dnevnog boravka ....

sad imam samo svoju sobu...u kojoj prevladava zelena boja...i super se osjecam u njoj...veselo

evo nekih slikica koje imam na zidovima, aktovi...picasso, kandinski...sve sami orginali


dosta neuredno izgleda, to mi se i svidja..

kandinski, al nije on htio rozu, ja sam to malo uredila prema svojoj ideji..


tu je i picasso, isto sam mu malo prepravila sliku...ovak mi pase uz namjestaj...


i kos za smece iz ikee, ja sam tockice nacrtala
Hana_ is offline  
Old 27.02.2007., 16:37   #49
monitor

Hana_ is offline  
Old 27.02.2007., 16:37   #50
Quote:
foxylady kaže: Pogledaj post
rozi hladnjak, sigurno je prelud!

evo lampa, koja sluzi samo kao ukras


ovo je luster u drugoj sobi, jako je jeftin - al efektno izgleda...
a zakaj ne funckionira lampa
predivna je
Hana_ is offline  
Old 27.02.2007., 16:43   #51
luster

fotic sam morala okrenut malo
pa izgleda nakrivljeno
skoro sam pala dok sam sad stajala na stolici i slikala ga

Hana_ is offline  
Old 27.02.2007., 20:42   #52
e pa imamo slican luster
ma lampu smo kupila prije jedno 2 mjeseca, ide nam uz namjesaj mislim da ni nema sijalicu nismo kupili
foxylady is offline  
Old 27.02.2007., 21:11   #53
evo, iako je izricito naglaseno da je ovo muska prostorija - ovdje provodim vrijeme dok surfam

[IMG][/IMG][IMG][/IMG]

[IMG][/IMG][IMG][/IMG]
foxylady is offline  
Old 27.02.2007., 21:17   #54
sad sam tek skuzila da je netko pitao za crvene zidove. pa ovak... moj decko ti je to sve sam radio. dva zida suprotna obojao u crveno. kupio je boju u vinkopromu. ne znam odakle si ti to ti je tgovina s bojama, lakovi, materijali, uticnice i blabla. oni su mu smjesali boju koju je htio i izaslo ga je neku sicu, i stvar ti je u tome da moras vise puta preci da bi dobila zeljenu boju. opet ovisi ti to i od tvojih zidova on ti je to sam radio, kao i sve uvijek! sam je slozio cijeli namjestaj, nije htio da mu to rade ti radnici jer znaju nespretno i nekvalitetnio to slozit a jesam ga nahvalila
foxylady is offline  
Old 28.02.2007., 00:56   #55
Quote:
foxylady kaže: Pogledaj post
sad sam tek skuzila da je netko pitao za crvene zidove. pa ovak... moj decko ti je to sve sam radio. dva zida suprotna obojao u crveno. kupio je boju u vinkopromu. ne znam odakle si ti to ti je tgovina s bojama, lakovi, materijali, uticnice i blabla. oni su mu smjesali boju koju je htio i izaslo ga je neku sicu, i stvar ti je u tome da moras vise puta preci da bi dobila zeljenu boju. opet ovisi ti to i od tvojih zidova on ti je to sam radio, kao i sve uvijek! sam je slozio cijeli namjestaj, nije htio da mu to rade ti radnici jer znaju nespretno i nekvalitetnio to slozit a jesam ga nahvalila
Tnx foxylady
nego, ja obično sama miješam boje, dobijem uvijek zacrtanu nijansu,
ali nije mi jasno kako tu tamnu dobiti, je li to isti sastav (podloga, bijeli jupol ili sl. +pigment).
Zanima me što su oni to pomiješali, ja bih to sama (sama i piturajem, oš me ženit? )
lala is offline  
Old 28.02.2007., 02:37   #56
Quote:
Tija kaže: Pogledaj post
iste stolice su imali moji starci (sad su u mom podrumu, strpljivo čekaju da napravim vikendicu )
Te stolice su svake dvije-tri godine nosili na 'presvlačenje' te slame ili kako li se već zove pa budu ko nove, čist da znaš
Hvala Tija, znam da se mogu "presvući", čak mi je i dosta blizu kuće, ali nikako da se odlučim da odjednom ostanem bez svih stolica u blagovaonici (na svakoj od 4 ima makar nešto sitno za popraviti - 20 god im je već!). A kako znam majstore, to ne bu tak brzo gotovo...
Špranja is offline  
Old 28.02.2007., 02:43   #57
Hana, dobri su ti crteži! Kaj radiš u životu? Još si u srednjoj ili ...? Zapravo, zanima me crtaš li samo hobistički, ili ima veze s tvojim obrazovanjem?
Špranja is offline  
Old 28.02.2007., 02:56   #58
ma ne, ja ne crtam, ja samo obozavam likovnu umjetnost
imam frendicu koja je zavrsila akademiju, crta super al je za kipara isla ...ona mi radi aktove...

a ove sarene slike su isprintane, samo sam obradila u programu ....(picasso i kandinski)
Hana_ is offline  
Old 28.02.2007., 03:00   #59
Moja ljubljena terasa...na nju se izlazi drito iz dnevnog boravka. Sad je još malo zapuštena i prazna, nema stolica...a valjda će skoro i to, s obzirom na vrijeme...
Špranja is offline  
Old 28.02.2007., 03:05   #60
joj mogu mislit

sunce sja, pticice pjevaju, u zraku onaj miris procvalog cvijeca...pije se kavica...citaju novine... jako mi se svidja
Hana_ is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:43.