Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.04.2012., 09:26   #4161
pll challenge- nakon odgledane S1E1 prva osoba za koju ste pomisli da je A?

Alison! Bitch...
shorty is offline  
Old 26.04.2012., 12:59   #4162
pll challenge- nakon odgledane S1E1 prva osoba za koju ste pomisli da je A?

Quote:
littleliar kaže: Pogledaj post
di je challenge nestao? ako nece nitko mogu ja pocet neke stvari?al ak necete guglat te stvari.. da vidimo koliko nas pamcenje sluzi...
mozeeee ja pitala la mi nitko nije odgovorio pa sam mislila da je dosadilo ljudima + nemam ni pitanja vise, pa ti nastavi

Quote:
littleliar kaže: Pogledaj post
Jenna.
uf za koga sam pomislila?
spencer.mislila sam da je ona nes napravila alison kad zadnja dolazi i govori da je alison nestala
__________________
Tienes magia Andrés!
-anamarija- is offline  
Old 26.04.2012., 13:10   #4163
pll challenge-prvi trag kada ste pomislili da je Mona mozdja A? epizoda i sezona..

s tim da iskljucimo knjigu... znaci ja i dalje vjerujem da Mona nije A i da osoba koja ju je posjetila u crvenom kaputu stoji iza svega.. al eto moramo se sada drzati onoga sto su nam servirali u seriji.. moj prvi put kada sam pomislila da je ona A je bilo S2E4 kad spencer ode po prsten i cure je cekaju vani i dobiju poruku just my luck diamonds are girl best friend.. i onda se okrenu i gledaju onaj poster/plakat s ocima za nekog doktora i te oci su mi bile iste Monine jer sam nakon serije nasla slike ociju od glumaca pa sam se bila bacila u istrazivanje i bile mi najslicnije Moninima.
littleliar is offline  
Old 26.04.2012., 15:24   #4164
Quote:
littleliar kaže: Pogledaj post
s tim da iskljucimo knjigu... znaci ja i dalje vjerujem da Mona nije A i da osoba koja ju je posjetila u crvenom kaputu stoji iza svega.. al eto moramo se sada drzati onoga sto su nam servirali u seriji.. moj prvi put kada sam pomislila da je ona A je bilo S2E4 kad spencer ode po prsten i cure je cekaju vani i dobiju poruku just my luck diamonds are girl best friend.. i onda se okrenu i gledaju onaj poster/plakat s ocima za nekog doktora i te oci su mi bile iste Monine jer sam nakon serije nasla slike ociju od glumaca pa sam se bila bacila u istrazivanje i bile mi najslicnije Moninima.
koje pamćenje

kad smo već kod očiju, da li se sjecate onih hintova oko pretty eyes..ona starica kaže za interesting eyes, pa onda ona konobarica pozdravi pretty eyes,
Nikako mi Mona nema pretty eyes niti ih na njoj primjecujem...znaci netko na kome su oci zbilja primjetne a, to su mi jedino Jenna, Toby, Ali ????
ili netko tko je nosio feredžu pa mu se samo oci vide????.

Za Monu sam posumnjala tek u finalu jer mi je u početku bila totalno nebitna, a kasnije je sa svih portala širom svijeta vristalo kako A nije isti ko u knjigama pa sam je elimirala i tocka...
viviana57 is offline  
Old 26.04.2012., 15:55   #4165
Quote:
~Ella~ kaže: Pogledaj post
na kraju ove sezone, koju trenutno puštaju kod nas, Mona jest A.
ali u sljedećoj će se tek sezoni otkriti jeli A (Mona) ubila Alison...
ovako mi smo gledali s amerima seriju na domi dosta kasne tako ako nisi odgledala sezonu 2 do kraja molim lijepo sudrzi se komentiranja jel ljudi ovdje znaju zasto svi govorimo da Mona nije A i zasto ne vjerujemo vise nista IMK. ako jesi pogledala onda se pridruzi..
littleliar is offline  
Old 26.04.2012., 15:59   #4166
Quote:
viviana57 kaže: Pogledaj post
koje pamćenje

kad smo već kod očiju, da li se sjecate onih hintova oko pretty eyes..ona starica kaže za interesting eyes, pa onda ona konobarica pozdravi pretty eyes,
Nikako mi Mona nema pretty eyes niti ih na njoj primjecujem...znaci netko na kome su oci zbilja primjetne a, to su mi jedino Jenna, Toby, Ali ????
ili netko tko je nosio feredžu pa mu se samo oci vide????.

Za Monu sam posumnjala tek u finalu jer mi je u početku bila totalno nebitna, a kasnije je sa svih portala širom svijeta vristalo kako A nije isti ko u knjigama pa sam je elimirala i tocka...
hahahaha lol pa kad sam je gledala jedno 5 puta seriju prvi put na domi odmah cim su poceli onih 11 epizoda sto su otkupili i to je to... onda sam saznala da ima jos season 1 pa sam skinula u sve pogledala pa sam season 2 gledala skupa s amerima pa sam dok su imali pauzu onu od snimanja od druge sezone pogledala opet prvu i pol 2 sezone i sad na domi opet pratim...a kad mi je zanimljiva serija jako sta cu..
littleliar is offline  
Old 26.04.2012., 16:10   #4167
pll challenge-prvi trag kada ste pomislili da je Mona mozdja A? epizoda i sezona..

U prvoj sezoni, prva epizoda kad Aria dobije poruku u vezi Ezre...Ali onda su počeli i sa Jennom tako da sam mislila da je i ona A...
__________________
"Because in the end, when you lose somebody, every candle, every prayer is not going to make up for the fact that the only thing you have left is hole in your life where that somebody that you cared about used to be. " DS
Doña Barbara is offline  
Old 26.04.2012., 16:25   #4168
pll challenge-prvi trag kada ste pomislili da je Mona mozdja A? epizoda i sezona..

kad su svi morali spavat u školi i emily se ispričala moni što su je one ignorirale prije i dopuštale da joj se alison ruga...monina faca mi je tada bila sumnjiva pa sam pomislila da je ona A

Quote:
littleliar kaže: Pogledaj post
s tim da iskljucimo knjigu... znaci ja i dalje vjerujem da Mona nije A i da osoba koja ju je posjetila u crvenom kaputu stoji iza svega..
i ja to vjerujem
__________________
“They would dare one another to climb higher and higher, jumping off the cliff into the clear salty sea, the sun glinting off blue waves as they swam.”
shadowgirl is offline  
Old 26.04.2012., 17:15   #4169
Quote:
littleliar kaže: Pogledaj post
ovako mi smo gledali s amerima seriju na domi dosta kasne tako ako nisi odgledala sezonu 2 do kraja molim lijepo sudrzi se komentiranja jel ljudi ovdje znaju zasto svi govorimo da Mona nije A i zasto ne vjerujemo vise nista IMK. ako jesi pogledala onda se pridruzi..
xD
sestrična mi je radila na snimanju serije

Stojim iza izjave. Curke će to otkrit na noć maskembala, Mona je imala Alisonin dnevnik. Mona će završiti u ludnici i izjaviti da je samo radila šta joj je neko drugi govorio, dakle posoji "pravi" iliti "još jedan" A.
Ali na kraju druge sezone, servirat će na Monu kao A!
U trećoj sezoni doznajemo stvari o "novom" A.

Moja se rečenica odnosila isključivo na drugu sezonu, tako da...
~Ella~ is offline  
Old 26.04.2012., 17:59   #4170
Ella je u pravu.
Morali su nam "servirat" nekog kao A na kraju druge sezone... pa su stavili Monu kao žrtveno janje

aaa Ella, pošto ti je sestrična radila na snimanju, jel istina da je u 3. sezoni A ipak Mona, a zapravo je cijelo vrijeme u ludnici njezina sestra blizanka?
tu sam priču čula ali mi je neko teško progutati je...
Little Liar is offline  
Old 26.04.2012., 18:16   #4171
Eh daa, ti hintovi za pretty eyes. Kad je rekla baba i ona konobarica- i onda raskinu Noel i Mona i ona kaže: 'Te oči, jednostavno se zaljubiš u njih'
Alejandro^^ is offline  
Old 26.04.2012., 21:46   #4172
Priključujem se temi

Danas sam pogledala drugu sezonu do kraja, ali znala sam već prije tko je A jer sam slučajno pročitala spoiler na Wikipediji. I ja mislim da Mona nije "the real A"
Postoji netko iznad nje i sve više mislim da je to Alison. Jeste vi primijetili kako uopće nisu prikazali njeno tijelo kad je bio sprovod? Lijes je bio zatvoren... Ne znam, puna sam teorija, ali preostaje nam samo čekati. Inače, Hanna mi je apsolutno najdraža u seriji Uvijek nazabavnija i najsmješnija, a i lijepo se oblači i baš je slatka Nadam se da će ostati s Calebom
Nuria Monfort is offline  
Old 26.04.2012., 22:05   #4173
Quote:
~Ella~ kaže: Pogledaj post
xD
sestrična mi je radila na snimanju serije

Stojim iza izjave. Curke će to otkrit na noć maskembala, Mona je imala Alisonin dnevnik. Mona će završiti u ludnici i izjaviti da je samo radila šta joj je neko drugi govorio, dakle posoji "pravi" iliti "još jedan" A.
Ali na kraju druge sezone, servirat će na Monu kao A!
U trećoj sezoni doznajemo stvari o "novom" A.

Moja se rečenica odnosila isključivo na drugu sezonu, tako da...
pa ovdje svi koji su na pll spoileri znaju da je mona kao A jer gledamo s amerima skupa a na domi tv je ovaj vikend big finale.. oni koji gledaju na domi imaju svoj forum.
littleliar is offline  
Old 26.04.2012., 23:00   #4174
Quote:
Nuria Monfort kaže: Pogledaj post
Priključujem se temi

Danas sam pogledala drugu sezonu do kraja, ali znala sam već prije tko je A jer sam slučajno pročitala spoiler na Wikipediji. I ja mislim da Mona nije "the real A"
Postoji netko iznad nje i sve više mislim da je to Alison. Jeste vi primijetili kako uopće nisu prikazali njeno tijelo kad je bio sprovod? Lijes je bio zatvoren... Ne znam, puna sam teorija, ali preostaje nam samo čekati. Inače, Hanna mi je apsolutno najdraža u seriji Uvijek nazabavnija i najsmješnija, a i lijepo se oblači i baš je slatka Nadam se da će ostati s Calebom
Ja se još uvijek nadam da je Ali,makar su rekli da neće biti isto ko i u knjizi.
Ali u zadnje vrijeme čujem sve više teorija da je Aria A
__________________
"Something about the way you looked at me,made me think for a moment,that maybe we were meant to be,living our lifes seperately,and it's strange that things change,but not me waiting you so desperately."
Veronica4 is offline  
Old 26.04.2012., 23:24   #4175
Quote:
Nuria Monfort kaže: Pogledaj post
Postoji netko iznad nje i sve više mislim da je to Alison. Jeste vi primijetili kako uopće nisu prikazali njeno tijelo kad je bio sprovod? Lijes je bio zatvoren...
baš sam o tome i ja razmišljala,nije nikad bilo naglašeno u seriji da je itko tko ju poznaje vidio njeno mrtvo tijelo

Quote:
Veronica4 kaže: Pogledaj post
Ali u zadnje vrijeme čujem sve više teorija da je Aria A
ma to su teorije zavjere
__________________
“They would dare one another to climb higher and higher, jumping off the cliff into the clear salty sea, the sun glinting off blue waves as they swam.”
shadowgirl is offline  
Old 26.04.2012., 23:37   #4176
Ne vjerujem da je itko od cura A jer... jednostavno ne može tako. A možda je A Alina sestra blizanka koja ju je ubila skupa s Monom i ostalim A timom.
Nuria Monfort is offline  
Old 27.04.2012., 06:28   #4177
Možda jesu teorije zavjere,ali mi se čine sve realističnije.Npr. samo Aria i Ezra su bili zaista unmasked na partyju,zatim ono da se nova epizoda zove Blood is the new black-krv je crvena,te ako ju promijeniš u crnu i staviš na Arijinu haljinu (ili na mjesta gdje je do sad bila crvena) postane Black Swan.I ona je nosila onaj red coat (ne znam točko koja epizoda,ali mislim da kad su prvi put one lutke vidjele-valjda joj je hladno bilo) itd.
__________________
"Something about the way you looked at me,made me think for a moment,that maybe we were meant to be,living our lifes seperately,and it's strange that things change,but not me waiting you so desperately."
Veronica4 is offline  
Old 27.04.2012., 06:31   #4178
Quote:
Nuria Monfort kaže: Pogledaj post
Ne vjerujem da je itko od cura A jer... jednostavno ne može tako. A možda je A Alina sestra blizanka koja ju je ubila skupa s Monom i ostalim A timom.
To čekam
Stvarno bih voljela vidjeti reakciju cura da im se blizanka pojavi pred očima.
(Ili da su obje žive,pa da ih skupa vide).
__________________
"Something about the way you looked at me,made me think for a moment,that maybe we were meant to be,living our lifes seperately,and it's strange that things change,but not me waiting you so desperately."
Veronica4 is offline  
Old 27.04.2012., 10:54   #4179
Quote:
Veronica4 kaže: Pogledaj post
Možda jesu teorije zavjere,ali mi se čine sve realističnije.Npr. samo Aria i Ezra su bili zaista unmasked na partyju,zatim ono da se nova epizoda zove Blood is the new black-krv je crvena,te ako ju promijeniš u crnu i staviš na Arijinu haljinu (ili na mjesta gdje je do sad bila crvena) postane Black Swan.I ona je nosila onaj red coat (ne znam točko koja epizoda,ali mislim da kad su prvi put one lutke vidjele-valjda joj je hladno bilo) itd.
da, ima puno teorija o Ariji, ali stvarno sumnjam, koji bi bio njen razlog, kao da nema dovoljno svojih problemčića

Ne bih baš voljela da bude blizanka, jer se to s blizankama toliko već ofucalo kroz hrpu serija...ali ja nekako sve više ipak vjerujem da se radi o muškoj osobi ili pak više muških osoba..:ne znam, neki koje je Ali ucjenivala, zavlačilla, povrijedila i sto vec...:, ona osoba kojoj se Jenna obrati ima široka muška ramena i jaknu, A je uvijek jači i brzi od njih.., itd itd..
Da, oni hoce da mi sumnjamo u Ariu, Jennu, blizanku, Monnu itd..ali pitanje je joj, vidi me, serije nema vec mjesec dana, a ja još razmišljam tko je "A"
viviana57 is offline  
Old 27.04.2012., 11:09   #4180
Ni ja ne vjerujem da je itko od cura A jer su prestravljene svaki put kad im mobitel zazvoni. Nekako mi to jednostavno nema smisla. A i ne vidim koji bi motiv imala, primjerice, Aria da bi bila A.
Lucas i Noel su sigurno u A timu. Možda i Jackie.
Nuria Monfort is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:01.