Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.05.2012., 22:27   #4261
Ali je ziva...
__________________
I'm in my penthouse half naked, I cooked this meal for you naked, So where the hell you at? The bedroom’s my runway. Est-ce que tu aimes le sexe? Le sexe, je veux dire l'activité physique, le coït, tu aimes ça?- A ti me boliš tamo gdje bolilo dugo ništa nije. -
Cinderellamare is offline  
Old 02.05.2012., 22:31   #4262
http://www.youtube.com/watch?feature...&v=KSx-uLjmzPs evo ga ljudi evo ga!!!!!! 3 sezona sto nas ceka!

Zadnje uređivanje littleliar : 02.05.2012. at 23:53.
littleliar is offline  
Old 02.05.2012., 23:25   #4263
Znači od početka 1. sezone do kraja 2. je prošlo otprilike godinu dana više-manje?
iPodtouch is offline  
Old 02.05.2012., 23:30   #4264
čiji su ono grob otkopavale
__________________
“They would dare one another to climb higher and higher, jumping off the cliff into the clear salty sea, the sun glinting off blue waves as they swam.”
shadowgirl is offline  
Old 02.05.2012., 23:54   #4265
Quote:
shadowgirl kaže: Pogledaj post
čiji su ono grob otkopavale
alison ili maya ja se nadam da cemo netko to sa abc family stavit na youtube... jao nemogu docekati.. da god. dana je proslo u 2 sezone ocito.
littleliar is offline  
Old 03.05.2012., 00:18   #4266
Quote:
shorty kaže: Pogledaj post
Jer je grozna osoba. Nije ni čudo da je mrtva. (:
, pa ali istina je! Uopće nije čudo da je mrtva, ta je terorizirala cijeli grad....ko je ne bi ubio!

Quote:
lol_789 kaže: Pogledaj post
Evo izaša je opis radnje u 1. epizodi,na engleskom je :


A summer has passed since Aria, Emily [Shay Mitchell], Hanna [Ashley Benson] and Spencer [Troian Bellisario] found out about Mona [Janel Parrish] being ’A’ and Maya’s death. With the terror seemingly over and an alleged murderer now behind bars, the town of Rosewood is slowly healing from old and new wounds and trying to get back to normalcy. Each of the four girls spent their summer in different ways. But what looks normal for each girl is not necessarily so, as all four are hardly over what happened. With post-traumatic stress, anger and the acquisition of more secrets the four Liars are anything but fine. Now all back together and coming upon the second anniversary of Alison’s (Sasha Pieterse) disappearance, the girls find themselves back on the defensive when a shocking event rocks Rosewood."
Bu hu, the Bitch is alive! ...ili će im možda opet A poslat poruku?! Možda su im kad u "uhvatili" Monu, prestale stizat poruke, i sad im opet krenule?!

Quote:
shadowgirl kaže: Pogledaj post
što mislite da će taj šokantan događaj biti?
Bitch is alive!

Quote:
littleliar kaže: Pogledaj post
http://www.youtube.com/watch?feature...&v=KSx-uLjmzPs evo ga ljudi evo ga!!!!!! 3 sezona sto nas ceka!
Hmm, pa niš posebno, osim što ćeizgleda bit Spooby sex, al nije mi ni to zanimljivo, zanima me oanj grob što su odkopavale...Mayin ili Allisonin...
__________________
"Because in the end, when you lose somebody, every candle, every prayer is not going to make up for the fact that the only thing you have left is hole in your life where that somebody that you cared about used to be. " DS
Doña Barbara is offline  
Old 03.05.2012., 00:37   #4267
Što se tiče groba, briem da je Mayin jer ga otkopava Emily, još s tom facom A moguće da je i Alisonin, tko zna

Kad smo već kod glavne bitch, evo jednog klipa samo s njenim scenama

Part 1

Part 2
iPodtouch is offline  
Old 03.05.2012., 02:10   #4268
slike iz 301:
littleliar is offline  
Old 03.05.2012., 09:20   #4269
A jesu mi lijepe! ...i Caleb ...jedva čekam!
__________________
"Because in the end, when you lose somebody, every candle, every prayer is not going to make up for the fact that the only thing you have left is hole in your life where that somebody that you cared about used to be. " DS
Doña Barbara is offline  
Old 03.05.2012., 10:14   #4270
Quote:
littleliar kaže: Pogledaj post
slike iz 301:
Je li ono na sedmoj slici black swan?ko je ono?neki novi lik?:O
lol_789 is offline  
Old 03.05.2012., 11:58   #4271
drage moje
stiska mi s vremenom,nisam imala priliek pisati ali ste vi bile vrijedne..
ajme vidi slikice iz 3.sezone, CAleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeb
nego peek a sneek: hoce to Spoy se posexat? hvala bogu! veselim se jako tome ahahhaha

Quote:
Alejandro^^ kaže: Pogledaj post

Ma ova Sara je usrala knjige, mislim ima 11 nastavnaka valda, onaj zadnji me tak sokiro (Necu vam otkrivat, jer neki citaju ocito )
a sto ne bi? ovo je spoiler tema PLL, tko ne zeli znati, neka i ne cita ovu temu :P
ja zelim znat..napisi bar u pp :P
__________________
Tienes magia Andrés!

Zadnje uređivanje -anamarija- : 03.05.2012. at 12:26.
-anamarija- is offline  
Old 03.05.2012., 12:00   #4272

ovo je neka nova?
__________________
Tienes magia Andrés!
-anamarija- is offline  
Old 03.05.2012., 12:01   #4273
PLL Challenge

Kad sam pomislila da je Mona A?
hahhaha pa tek u toj zadnjoj kad su nam otkrili producenti, PFFFT!.
ja sam vjerovala eMKej kad je rekla da nece bit po knjizi i meni je to s Monom takav fail..pogotovo kako ona ima super powers etc..to im nije trebalo :P
i onda kad se otkrilo da je Mona A, isla sma brzinski premotavat starije epizode i onak skuzis da je naocigled servirana Mona kao A. e sad ne znam dal nas eMKej sve smatra budalama ili striktno pise za am publiku lele.
Ja i dalje zivim u uvjerenju da je Ezra A

Najbolji i najgori roditelj?
hocu s pedagoskog stajalista ili?
cini se da je na njihov gradis bacena neka zla kob i sve su patile sto se tice familije..et cak i Caleb, Toby, Jenna..
Hannina mama mi je kul,sta je sve zena prosla , brine se za plavojku.
a najgori? pa niit jedan..mozda Spencerin tata..inace ne volim likove kao on,koji zele svoje tinejđerske snove ostvariti kroz svoju djecu jer oni nisu uspjeli.to stvara uzasan pritisak :S
i jako je dvolican po pitanju morala..trazi od svoje djece da su savrsene a on pravi djecu po susjedstvu i ne zeli s ebrinut za njih PFT!-
__________________
Tienes magia Andrés!

Zadnje uređivanje -anamarija- : 03.05.2012. at 12:20.
-anamarija- is offline  
Old 03.05.2012., 12:28   #4274
Na slikama iz 3. sezone Aria ima fenomenalnu haljinu
Barem na slikama tako izgleda, sprijeda mi je malo manje lijepa
Inače za one koji vole odjeću iz serija, posebice PLL, evo vam super blog, konkretni link vodi na sliku ove haljine iz nove sezone.

http://shopyourtv.blogspot.com/2012/...n-3-arias.html
__________________
Immigrants, we get the job done
Sadie Borge is offline  
Old 03.05.2012., 12:43   #4275
Quote:
-anamarija- kaže: Pogledaj post
ja zelim znat..napisi bar u pp :P
i meni

i zašto jenna još uvijek glumi da je slijepa
__________________
“They would dare one another to climb higher and higher, jumping off the cliff into the clear salty sea, the sun glinting off blue waves as they swam.”
shadowgirl is offline  
Old 03.05.2012., 13:05   #4276
Quote:
Alejandro^^ kaže: Pogledaj post
Ma ova Sara je usrala knjige, mislim ima 11 nastavnaka valda, onaj zadnji me tak sokiro (Necu vam otkrivat, jer neki citaju ocito )
I meni na pp please.
Ili ako ti je lakše, napiši tu i zabijeli post i stavi upozorenje da je spojler vezan uz knjigu.
__________________
Immigrants, we get the job done
Sadie Borge is offline  
Old 03.05.2012., 13:18   #4277
pa neki drugi producent imenom oliver je rekao da ova crna zenska nije black swan i da ce nama black swan biti netko kao poznat i da ce nas to sokirati.. tako da cekamo... da arijina haljina je super mahh joj de ja bi tamo dosla da glumim samo radi obleke..da jenna glumi sljepocu kao sto je netko rekao jel je to njezino najvece oruzje.. da saznaju da vidi onda nebi bila jaka bas ovako kao slijepa je..

Zadnje uređivanje littleliar : 03.05.2012. at 13:24.
littleliar is offline  
Old 03.05.2012., 13:21   #4278
..ok da im je knjiga baza, ali ne bi da baš slijede knjige.., pa valjda su dovoljno maštoviti i bez knjiga...kako god da bilo..uspjeli su privuci mase i sad smo svi tako u neizvjesnosti.....

Ne bi da je Alli živa, zanimljivija mi je ova crazy ekupa..Jenna, Gareth, Melissa, Jason, ona "horor face koja ne stari" Maya itd itd, misteriozni Ezra, i još misteriozniji Caleb (ne znam zasto, neka intucija ), Papa Hasting...

Wow effect_ubacivanje black swan; no to može biti eto melissa koja laže da je trudna i to je kao neki shock.., neki pitaju zasto sumnjamo na hanninu mamu, zato sto su ona i mama od arie jedine svjesne da im netko matletira cure, pa hoce sve istražiti...a di ces bolje od partija pod maskama (za pratit s kim ti se djeca druže)

Vidim curke su prekrasne i odmorene i Calebic...
viviana57 is offline  
Old 03.05.2012., 13:28   #4279
pll challenge- da imate osobu kao sto je A u svom zivotu sto bi napravili?

i da da recite kako vam se svidjaju moja pitanja.. pa da iam osobu kao A u svom zivotu ne znam, mislim da bi pokusala sama istraziti prvo, pokusala bi nekako od osoba s kojima se druzim skuziti nesto, ako ne bi to uspjelo otisla bi na policiju iako nasu policiju boli kurac za te stvari, ehh onda bih ne znam dala oglas nagradu nalazniku tko otkrije tko je A..
littleliar is offline  
Old 03.05.2012., 13:39   #4280
pll challenge- da imate osobu kao sto je A u svom zivotu sto bi napravili?

Quote:
littleliar kaže: Pogledaj post
i da da recite kako vam se svidjaju moja pitanja..
super.su.nastavi ako i mene uhvati opet inspiracija, pridruzim se s pitanjima

i da ta osoba A ima superpowers ko mona?
sprijateljila bi se s njom pa da skupa haknemo sustave banaka i obogatimo se

ma nemam pojma sta bi..prijavila policiji,valjda.
__________________
Tienes magia Andrés!
-anamarija- is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:52.