Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.05.2012., 14:25   #4281
Quote:
-anamarija- kaže: Pogledaj post
super.su.nastavi ako i mene uhvati opet inspiracija, pridruzim se s pitanjima

i da ta osoba A ima superpowers ko mona?
sprijateljila bi se s njom pa da skupa haknemo sustave banaka i obogatimo se

ma nemam pojma sta bi..prijavila policiji,valjda.
hahahaha vidis nije lose ovo za superpowers.. malo se nakrast u drzavi.. prijavit vladi jer ak nam ni oni ne pomognu i oni ce postat meta od A.
littleliar is offline  
Old 03.05.2012., 14:28   #4282
pll challenge- da imate osobu kao sto je A u svom zivotu sto bi napravili?

a ne znam..ipak se ne mogu poistovjet s tim
svi smo imali primjere di nam anonimni neznanci šalju poruke i prate nas, ali ne u ovakvoj mjeri...da A sve vidi i da ne možemo nikome vjerovat
malo mi je glupo u scenariju da njima policija baš nimalo ne pomaže
viviana57 is offline  
Old 03.05.2012., 14:36   #4283
Quote:
viviana57 kaže: Pogledaj post
a ne znam..ipak se ne mogu poistovjet s tim
svi smo imali primjere di nam anonimni neznanci šalju poruke i prate nas, ali ne u ovakvoj mjeri...da A sve vidi i da ne možemo nikome vjerovat
malo mi je glupo u scenariju da njima policija baš nimalo ne pomaže
pa kako ce im pomoc kad je garrett bio u A teamu ili taj N.A.T. klub a i onaj wilden mi je cudan? a i cure nismo nikome govorile da primaju poruke od A. btw procitala sam nekakav spojler na nekoj stranici da ce spencer postat bad girl i da ce valjda varat tobya sa wrenom. vidjet cemo sada dal je to istina ili ne. nemoj te me pitati na kojoj jer neam blage ja ih 100 otvorim pa citam svasta o seriji.. moram istrazivati..
littleliar is offline  
Old 03.05.2012., 14:43   #4284
Quote:
littleliar kaže: Pogledaj post
hahahaha vidis nije lose ovo za superpowers.. malo se nakrast u drzavi.. prijavit vladi jer ak nam ni oni ne pomognu i oni ce postat meta od A.
vidis ti i ja bi odmah napravile team - A
ahahahha
poanta:nisi nikada sam
__________________
Tienes magia Andrés!
-anamarija- is offline  
Old 03.05.2012., 14:47   #4285
Quote:
littleliar kaže: Pogledaj post
pa kako ce im pomoc kad je garrett bio u A teamu ili taj N.A.T. klub a i onaj wilden mi je cudan? a i cure nismo nikome govorile da primaju poruke od A. btw procitala sam nekakav spojler na nekoj stranici da ce spencer postat bad girl i da ce valjda varat tobya sa wrenom. vidjet cemo sada dal je to istina ili ne. nemoj te me pitati na kojoj jer neam blage ja ih 100 otvorim pa citam svasta o seriji.. moram istrazivati..
oduvijek je Spencer pomalo bad girl, barem kad su frajeri u pitanju, samo je mi previse volimo
viviana57 is offline  
Old 03.05.2012., 15:03   #4286
Quote:
littleliar kaže: Pogledaj post
pa kako ce im pomoc kad je garrett bio u A teamu ili taj N.A.T. klub a i onaj wilden mi je cudan? a i cure nismo nikome govorile da primaju poruke od A. btw procitala sam nekakav spojler na nekoj stranici da ce spencer postat bad girl i da ce valjda varat tobya sa wrenom. vidjet cemo sada dal je to istina ili ne. nemoj te me pitati na kojoj jer neam blage ja ih 100 otvorim pa citam svasta o seriji.. moram istrazivati..
a ko bi joj zamjerio Wrena
izmedu wrena i nje moram priznati nazalost, ima vise kemije neg Spoby .
uglavnom sto je Spenc bad girl? ona je bas carica.
sve lazljivice imaju svoje "tamne" strane..al za spenc bi krvi dala ahah
__________________
Tienes magia Andrés!
-anamarija- is offline  
Old 03.05.2012., 15:16   #4287
kad kažem pomalo bad girl, mislim na ono sto je voljela melissi ljubit momke
ko zna----kako ce to sve na kraju zavrsit..ja volim kad me iznenade u serijama, i kad nije sve onako kako mi vidimo iz nase perspektive
viviana57 is offline  
Old 03.05.2012., 18:33   #4288
Da imam A u životu...Vjerovatno bih prvo pokušala riješiti to s njom/njim te bih se ponašala isto kao i cure.Što da drugo radim?
Ili bih pokušala kontaktirati A kao Alison,preko oglasa ili bilo čega,pa da odemo na pivce a kad se dosta napije na policiju. ()
__________________
"Something about the way you looked at me,made me think for a moment,that maybe we were meant to be,living our lifes seperately,and it's strange that things change,but not me waiting you so desperately."
Veronica4 is offline  
Old 03.05.2012., 19:19   #4289
http://www.youtube.com/watch?v=c2bGU...eature=related a kako im je dobro ocu i ja s njima!
littleliar is offline  
Old 03.05.2012., 19:54   #4290
pll challenge- da imate osobu kao sto je A u svom zivotu sto bi napravili?

Pa cure su u dosta nezavidnoj situaciji...jer su sudjelovale u nečemu što je nekoga koštalo puno od normalnog života.Iako nisu one krive one se osjećaju tako,pa to A. koristi.
Da imam takvu istu situaciju kao one ne znam šta bi sa A. Pokušala bih bilo kako saznati tko je to..ali na kraju mislim da bih ipak ispričala sve kako je bilo i to policiji. Alison tak i tak više nema. Radila je sranja pa za ta sranja netko i mora znati,a one su imale hrpu dokaza za to.
shorty is offline  
Old 03.05.2012., 21:58   #4291
Quote:
littleliar kaže: Pogledaj post
http://www.youtube.com/watch?v=c2bGU...eature=related a kako im je dobro ocu i ja s njima!
Ashleyy samo chealeaderice glumi
silas2012 is offline  
Old 03.05.2012., 21:59   #4292
Gledajte što sam sad našao, autori su nam dali takav hint tko je A./netko njemu blizak da je to nevjerojatno. Sjećate se one epizode gdje na kraju A. uči francuski? E pa pogodite tko zna francuski

http://www.youtube.com/watch?v=bCVZ-...eature=related

HINT: od 2.00
iPodtouch is offline  
Old 03.05.2012., 22:07   #4293
to smo spominjali već
silas2012 is offline  
Old 03.05.2012., 22:08   #4294
Taj video me podsjetio i zašto smo, osim Marlenine izjave da neće biti kao u knjizi, isključili Monu: jer je bila s Hannom na jahanju kad je A masirao Emily.

To je bio netko iz A tima onda
Gošća is offline  
Old 03.05.2012., 22:09   #4295
Quote:
silas2012 kaže: Pogledaj post
to smo spominjali već
A jbg tek sam nedavno na temi pa ne znam što ste sve već stavljali
iPodtouch is offline  
Old 03.05.2012., 22:11   #4296
Quote:
Gošća kaže: Pogledaj post
Taj video me podsjetio i zašto smo, osim Marlenine izjave da neće biti kao u knjizi, isključili Monu: jer je bila s Hannom na jahanju kad je A masirao Emily.

To je bio netko iz A tima onda
jesmo
hintajte curke, one misle da je mona a i ad su sigurne sad
__________________
Tienes magia Andrés!
-anamarija- is offline  
Old 03.05.2012., 22:11   #4297
Quote:
iPodtouch kaže: Pogledaj post
A jbg tek sam nedavno na temi pa ne znam što ste sve već stavljali
izvini
pa e,ima više A osoba,a Monu su nam "dali" čisto da ne razvlače previše a da baš nikoga ne žrtvuju
silas2012 is offline  
Old 03.05.2012., 22:12   #4298
Quote:
shadowgirl kaže: Pogledaj post

i zašto jenna još uvijek glumi da je slijepa
Zato što je glupa!
__________________
"Because in the end, when you lose somebody, every candle, every prayer is not going to make up for the fact that the only thing you have left is hole in your life where that somebody that you cared about used to be. " DS
Doña Barbara is offline  
Old 03.05.2012., 22:22   #4299
Quote:
silas2012 kaže: Pogledaj post
izvini
pa e,ima više A osoba,a Monu su nam "dali" čisto da ne razvlače previše a da baš nikoga ne žrtvuju
Ništa Ma Mona je tu da ne prođe još jedna sezona bez ikakve indikacije tko je A., a i logičan je izbor. I ne vjerujem da je Lucas dio tima kako kaže ova u klipu, mislim da je on ipak čist

Quote:
Doña Barbara kaže: Pogledaj post
Zato što je glupa!
Ne nego je pametna, sad može zajebavati druge jer će misliti da je slijepa. Kao u onom filmu s nijemom curom kojoj je tip pričao svakakve perverzije pa se na kraju ispostavilo da ona ipak govori
iPodtouch is offline  
Old 03.05.2012., 22:30   #4300
Quote:
Doña Barbara kaže: Pogledaj post
Zato što je glupa!

da je hoce hanna opet tresnut
__________________
Tienes magia Andrés!
-anamarija- is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:42.