Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.01.2013., 20:50   #2001
Quote:
monimalu kaže: Pogledaj post
Sto je ovo?! Svi znaju da je trio fantastico pobjegao osim Borana?!

U ovim scenama mi dodje bas zao Bedar, Dzelila i Emira. Njih troje jadnika prepusteni sami sebi. I Bedarine rijeci.. bas tuzno.. gdje da odu, u koju rupu da se sakriju - nebitno, zna se sto im sljeduje.

Papiri za razvod?! Sto se to tice gospodina ulickanog?! Zasto mu to Sila ne kaze?! Ide mi na zivce sto Sila suti i daje mu povoda.
To je sve tako grozno mučno...dođe mi da ugasim TV od muke, a još nismo ni vidjeli što će bit kad Boran sazna...

Glavno da sam već morala gledat ogavnu cvjetićevu njušku...grrrr...on se već vidi ko aga, čak ga je i onaj njegov mapetovac (jedan od dvojice) od ćaće kulirao...
__________________
Mogu ja, mogu ja, protiv vjetra i oluje, protiv svake morske struje - klupa do prozora
plitko is offline  
Old 14.01.2013., 20:55   #2002
Cak je i ovaj Firuz sad ok, cekace sa vecerom, nije kao jos gladan...a ona vjestica Kevsar ne prestaje drobiti...
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Old 14.01.2013., 20:57   #2003
Što mi je žao Bedar, Đelila, i Emira. Što nisu i njih poveli sa sobom?
Malo mi je bezveze kaj se i konj zove Sila...

Sve me strah kad Boran sazna... :'(
Bayleaf :P is offline  
Old 14.01.2013., 20:57   #2004
Sad će mu stric i bratić reći, uh. Sila mu je trebala javiti, a ne da ga oni šokiraju. Uh,,,
Didily is offline  
Old 14.01.2013., 21:00   #2005
Emre: Pomoci cu ti da zaboravis...
Sila: Ne mogu da zaboravim...

Emre: To je lazan brak...
Sila: Nije lazan!!!!!!!!!!!!!!
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Old 14.01.2013., 21:00   #2006
Ako mu sad nije jasno i glasno sve rekla (mislim ovom žutokljuncu Emreu), onda nije i neće nikad.
"Ja nisam ona djevojčica koju poznaješ. Puno sam zrelija"
"Ja sam udana. To nije lažan brak"
Didily is offline  
Old 14.01.2013., 21:00   #2007
Gore nije moglo...jel' baš morao od Džihana čuti da je Sila zdušila
__________________
#SpanishGP
Tratincica83 is offline  
Old 14.01.2013., 21:01   #2008
Obozavam ovu seriju ali neke sitnice me živciraju
Ne kuzim kog se boga ima Narin pjenit na Emrea? Znam da ga večina vas tu
ne voli, al realno sviđao se on nama ili ne, očito je joj je bio NEŠTO čim se tako ponaša prema njoj! Mislim kuzim Boro joj je brat pa zbog toga, al daj ono curo oladi šta je njezin buraz sveti Boran pan nije smjela imat život prije njega? Moram priznat da se braco ponio zrelo u toj situaciji.

I još jedna stvar, nikako ne mogu shvatit to da Sila smatra Bedar mamom, mislim nije ju poznavala čitav život i sad ona njoj govori mama volim te, nakon cca 1-2 mj poznavanja? Oke možda osjeca neku vrstu prisnosti i tako to, nezz ja bi u toj situaciji vise ju smatrala ujnom, strinom nekim bliskim ali MAJKOM sigurno ne...mislim ono njezino ''majčice'' mi je bilo malo pretjerano, nezz
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Old 14.01.2013., 21:02   #2009


Ja cu crci za Boranom.
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Old 14.01.2013., 21:03   #2010
Ako ovaj Emre sad nije shvatio kako stvari stoje, neće nikad.

Uh, Boran saznao.

Ringišpil.
Adadjo is offline  
Old 14.01.2013., 21:03   #2011
Ovo je prestrasno...AAAAA!!!!!!
__________________
Animals are more human than vice versa
Asin is offline  
Old 14.01.2013., 21:03   #2012
Jesu oni papiri pored cvijeca na krevetu bile karte za Istanbul ili sta...na tren sam uocila samo...
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Old 14.01.2013., 21:03   #2013
Quote:
M@3X kaže: Pogledaj post
Otvoreno mu reci nije mogla jer bi je sprijecio.
To je više išlo kao odgovor mogao je on njoj, ono u domenu ŠBBKBB. Naravno da mu nije mogla reći da će pobjeći.

Quote:
Ali dala mu je na znanje, onako kako je mogla, sta planira.
Rekla mu je (kad je spomenuo zivot tu i samo tu) - znas da cu ja mozda zeljeti drugacije...
I kad su razgovarali o njenom nasljedstvu, on rekao da ga ne zanima, ona govori kako ona ima duznost prema toj ostavstini - i da ce ona tu duznost i ispuniti!!! Da tu ne mogu nista ni on, ni ona...nesto tako!!!Tim mu je dala do znanja nesto o svojim planovima, koliko je mogla, a da sebi ruke ne veze.
Ja sam shvatila ga ne zanima njeno bogatstvo u smislu da profita, a ne kako njega briga za sve njeno. Isto tako, rekla sam već kako sam razumjela da želi živjeti samo tu.
Ovo za bijeg... rečeno između redova. I opet dolazimo do zaključka da oboje nisu bili dovoljno jasni i rječiti pa nastao belaj. I neka im ga, valjda će nakon svega shvatiti da se šifrirane poruke šalju samo tajnim službama, a ostali ljudi razgovaraju bez začkoljica.

Quote:
I cemu traziti krivca (ne mislim na PollyS) u njemu ili njoj, ja ih ne krivim, nose se sa situacijom najbolje sto znaju i grijese ponekad oboje...
Da su oboje otvoreniji bilo bi sve lakse. Ali ja razumijem i taj njihov strah od otvaranja, shvatam da je to za oboje proces, da moraju nauciti vjerovati jedno drugome, jer oboje imaju svoje oziljke, za koje nisu krivi oni, vec situacija u kojoj su se nasli.
Nemam stranu, nastojim razumijeti obje iz svoje perspektive. : ovce i novce: Slažem se s napisanim.
PollyS is offline  
Old 14.01.2013., 21:04   #2014
kupio je karte da idu skupa, reko je da se stvari moraju promijeniti ali nije njoj reko!!!! da je reko nebi pobjegli
__________________
Animals are more human than vice versa
Asin is offline  
Old 14.01.2013., 21:04   #2015
Quote:
duchessa kaže: Pogledaj post
Da pogled ubija (Narin) , Emre bi odapeo!!
Narin
Ni Sila ne bi bolje prosla.

Quote:
plitko kaže: Pogledaj post
To je sve tako grozno mučno...dođe mi da ugasim TV od muke, a još nismo ni vidjeli što će bit kad Boran sazna...
...
I meni, zaista..
I ne znam.. ako je vec sve bilo savrseno organizirano, Sila je trebala povesti i njih u Istanbul. Ovako ih je ostavila na cjedilu. Majka joj je izbezumljena, a otac doveden u situaciju da dize ruku na vlastito dijete.


*****
Hvala Bogu, evo konacno je Sila otpilila Emrea!

'Nece doci braco! Pobjegli su.' ufff kud' bas da sazna od ovog debila! Dzihan bas uziva u ulozi vijesnika.

Kevser je gora od zmije otrovnice. Proklela je Bedar i Dzelila i sve njihovo na sve moguce nacine cini mi se.
__________________
MercyFemirFEmirFEMirFEMIrFEMIR
monimalu is offline  
Old 14.01.2013., 21:05   #2016
Quote:
Adadjo kaže: Pogledaj post
Ako ovaj Emre sad nije shvatio kako stvari stoje, neće nikad.
Ja mislim da on i dalje konta da je Sila samo umorna i da ne zna o čemu trubi
__________________
#SpanishGP
Tratincica83 is offline  
Old 14.01.2013., 21:06   #2017
Geee, ovaj Džihan...pa daj ga kresni čovječe, olakšaj si dušu...ma ne špigl, Džihana, Džihana... evo poludija Borko... Ajše plače... cirkus...
__________________
Mogu ja, mogu ja, protiv vjetra i oluje, protiv svake morske struje - klupa do prozora
plitko is offline  
Old 14.01.2013., 21:06   #2018
ja sam 5 jela od zivaca pojela dok Boran nije konacno saznao, zlo mi je
__________________
Animals are more human than vice versa
Asin is offline  
Old 14.01.2013., 21:06   #2019
Jaooooj, on nakon zracne luke, kad je valjda siguran da je vise nema...jadnice, isao provjeriti, ne zeli vjerovati da je nema, sve se nadao da ipak nije pobjegla...
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Old 14.01.2013., 21:07   #2020
Siroti Boran, ide na aerodrom provjeriti, ..ne vjeruje da ga je ostavila, ne vjeruje Džihanu dok sam ne provjeri
duchessa is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:44.