Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.01.2008., 20:05   #61
Čini li se meni ili je ženska nabacila zelene leće?
Barbi:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2008., 19:31   #62
Nije mi lijepa, muskobanjasta je.

Newscasters (engleski izraz za hrv.: spikeri) s nasih televizija su koma.
Ajde, Toncica moze proci, Djurica ima malo prejak naglasak za osobu koja bi morala govoriti neutralnim naglaskom....
MOLOKAI is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2008., 21:44   #63
Šprajc govori Hrvatskim jezikom(što je za pohvalu,govori sporije kako bi svatko mogao razumiti), dok ostali regionalnim,dakle nepravilno.Kad izgovaraju imena mjasta i gradova "upišam se od smijeha.Recimo M.Bago završio srednju školu a voditelj na HTV-u(sigurno jaka veza) a novinari sa faksom na burzi rada.Kojeg li, lika??????
zng is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2008., 21:52   #64
Quote:
obersoldat kaže: Pogledaj post
Naglasak standardnog hrvatskog jezika je uzet iz Hercegovine.Stoga ona ne bi trebala pričati kao da je iz Rijeke,nego kao da je iz Ljubuškog.
Ovaj gore navedeni jezik nema ama baš ništa sa Hrvatskim književnim jezikom pa tako izgovorom.Poneki pišu onako kako njima odgovara a ne onako kako je!
zng is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2008., 16:34   #65
Meni se cini da je malo klempava, zato joj se kosa onako njiše
permanent300 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2008., 16:43   #66
Quote:
Tatsha kaže: Pogledaj post
neku večer mi je bila zakon, ponašala se kao da je pijana, mahala rukama, ramenima, obrvama, okretala se na stolici kao neki cuger za šankom, uglavnom umrli smo od smijeha i ne, nemamo pojma o čemu je pričala

Ona uvijek mase rukama dok govori i nekad imam osjecaj da ce mi uletit kroz tv u dnevni boravak koliko nabija onu svoju glavu prema naprijed....
Forza_Fiume is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2008., 16:46   #67
meni romina malo previše pršti i pravi uvijek nekakve čudne grimase, ok je biti vedar, al ionako je dnevnik prepun crne kronike, tad nije baš lijepo imati i onaj lagani osmijeh na licu... majne zapažanje
 
Odgovori s citatom
Old 28.03.2008., 18:28   #68
Naravno da NovaTv ima lose voditeljice, cujem da su ponudili djevicama iz Kunolovca da prijedju na Novu voditi dnevnik
MOLOKAI is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2008., 19:13   #69
Quote:
MOLOKAI kaže: Pogledaj post
Naravno da NovaTv ima lose voditeljice, cujem da su ponudili djevicama iz Kunolovca da prijedju na Novu voditi dnevnik
RTL ima još gore... Antonija Stupar? Ta je nešto najgore na TV-u. Ne zna ni s blesimetra dobro čitati.
Flin Stone is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2013., 17:24   #70
Kad ju vidim ugasim teve.

Opcenito mi se riga od Nove, ali ta zenska je vrh uzasa.
Ko da se najela bombona pa dosla na radno mjesto.

Mrda se, mase rukama, trese glavom, radi grimase... ili bomobni ili turetov sindrom u blazoj varijanti.
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2013., 00:22   #71
Romina možda nije najfotogeničnije lice s malih ekrana, ali definitvno posjeduje dozu simpatičnosti i žena zna svoj posao... to ju i drži i dalje na čelu dnevnika.
Bali Beg is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2014., 00:28   #72
Profesionalno radi svoj posao i to dosta dobro cini.

Malo je ukocena kad cita komentare u Vijestima u 5.
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2014., 17:40   #73
Nemam mišljenje o njoj.
Al imam pitanje;zašto njezina kolegica sa tv ,Paradžiković ne promjeni frizuru.Toj maloj bi lijepo staja kratka frizura.Što je klempava pa se neće šišati?
A ti sine Brute is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2014., 17:52   #74
A da se Paradzikova ofarba u plavo, e onda izgledala mnogo bolje.
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2014., 19:59   #75
Nakon današnjeg dnevnika upitna mi je vjerodostojnost voditeljice. Mislim da bi pod hitno trebala na edukaciju da vidi razliku između Zagrebačke burze i zavoda za zapošljavanje.
Bilo bi dobro i kad bi malo manje afektirala. Ona je tamo da pročita vijesti a ne da njezino ponašanje s ekrana vrišti - gledajte me kako sam lijepa i pametna.
anista1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2014., 09:54   #76
Dnevnik ide uzivo, a o burzi se vecinom prica kao o necemu sto bi mozda trebalo sluziti kao Zavod za zaposljavanje, tako da nije za zamjeriti.

Dobro je i da koji put i netko pogrijesi, nisu strojevi i brojevi kao sto bi mozda neki htjeli biti.
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2014., 13:34   #77
Naravno da oni nisu strojevi ali nisu ni drugi.
Postavljala je i pitanje vjerodostojnosti. Mislim da je svojim neznanjem izgubila na vjerodostojnosti. Dnevnik nije sapunjara već ozbiljna emisija u kojoj se govori o ozbiljnim stvarima.
Novinar bi ipak trebao znati razliku imeđu Zagrebačke burze i burze, odnosno slušati sugovornika pa bi onda možda shvatio o čemu se govori, ne upadati u riječ ako odgovor ne ide u smjeru u kojem želi a onda inzistirati na odgovoru. Ona je u intervjuu inzistirala na vjerodostojnosti drugih, a mojim očima potkopala svoju.
anista1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2014., 20:54   #78
ona je voditeljica, a ne ekonomska analitičarka. Njoj važna dikcija i da zna prezentirati vijesti.
split1995 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:13.