Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.03.2007., 21:56   #41
nikakve reklame od vipa ne vidim.
jer zapravo ni ne gledam knjaza, derpera &ši,
nego ih samo slušam, a gledam u monitor!
Ris is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2007., 22:00   #42
jeste ubrali kak je Korkut zastenjao kad ga je Knjaz gurnuo? :asshole:
__________________
salvador2: Pa jel kuhala? Jel se brinula o maloj? Jel se brinula o tom kretenu? Kaj bi još trebala? Ići u rudnik da bi vas par zlobnih bilo sretno?
Natch: da, i sta je dobila od toga? nogom u guzicu? koja je pouka? bolje je onda visit na netu
sad but true is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2007., 22:02   #43
si se napalio?
Ris is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2007., 22:06   #44
jao rise, kaj je to najbolje kaj možeš?
__________________
salvador2: Pa jel kuhala? Jel se brinula o maloj? Jel se brinula o tom kretenu? Kaj bi još trebala? Ići u rudnik da bi vas par zlobnih bilo sretno?
Natch: da, i sta je dobila od toga? nogom u guzicu? koja je pouka? bolje je onda visit na netu
sad but true is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2007., 22:07   #45
negoi,di idu slijedeći put?
Ris is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2007., 22:11   #46
da nije raos u egiptu?
dr mladjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2007., 22:12   #47
dosadno
razocarana sam
zlocestoca is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2007., 22:17   #48
pa reko sam ja da će bit dosadnooo!
Ris is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2007., 23:22   #49
Nije mi se dopalo! Ono, cijelo vrijeme se prekenjavaju po Tirani, Knjaz je imal par spontanih ispada i fora, Korkut se drži ko k... u sladoledu, "joj - da ga nebu neko" - točno mu se iz face vidi da se usrao od straha. Namjerno su snimali sirotinju (kao nema tog u Zg), onda "fora" s oblačenjem - pa kao "mi smo mislili da se vi drugačije oblačite" - odi negdje u provinciju HR pa pogledaj kak se oblače, iste jakne - sirotinja je sirotinja svuda u svijetu! I da, cijelo vrijeme su se obojica iritantno držali ko neki "bolji ljudi" od ovih tam di su došli, to iritira i strašno je glupo! Šteta!
winnerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2007., 23:25   #50
Quote:
winnerica kaže: Pogledaj post
Nije mi se dopalo! Ono, cijelo vrijeme se prekenjavaju po Tirani, Knjaz je imal par spontanih ispada i fora, Korkut se drži ko k... u sladoledu, "joj - da ga nebu neko" - točno mu se iz face vidi da se usrao od straha. Namjerno su snimali sirotinju (kao nema tog u Zg), onda "fora" s oblačenjem - pa kao "mi smo mislili da se vi drugačije oblačite" - odi negdje u provinciju HR pa pogledaj kak se oblače, iste jakne - sirotinja je sirotinja svuda u svijetu! I da, cijelo vrijeme su se obojica iritantno držali ko neki "bolji ljudi" od ovih tam di su došli, to iritira i strašno je glupo! Šteta!
Očekujem službenu notu albanske ambasade. Ovo je nečuveno! Nakon ove emisije sumnjam da će netko htjeti ljetovati u Albaniji!
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2007., 23:27   #51
Quote:
walter kaže: Pogledaj post
Očekujem službenu notu albanske ambasade. Ovo je nečuveno! Nakon ove emisije sumnjam da će netko htjeti ljetovati u Albaniji!
to bi onda bilo kao i s Boratom......šta još da kažem... ne znam, popio sam krivih ljekova, svi ćete vi platjeti... (C) gitak TV
 
Odgovori s citatom
Old 17.03.2007., 23:28   #52
Quote:
winnerica kaže: Pogledaj post
Nije mi se dopalo! Ono, cijelo vrijeme se prekenjavaju po Tirani, Knjaz je imal par spontanih ispada i fora, Korkut se drži ko k... u sladoledu, "joj - da ga nebu neko" - točno mu se iz face vidi da se usrao od straha. Namjerno su snimali sirotinju (kao nema tog u Zg), onda "fora" s oblačenjem - pa kao "mi smo mislili da se vi drugačije oblačite" - odi negdje u provinciju HR pa pogledaj kak se oblače, iste jakne - sirotinja je sirotinja svuda u svijetu! I da, cijelo vrijeme su se obojica iritantno držali ko neki "bolji ljudi" od ovih tam di su došli, to iritira i strašno je glupo! Šteta!
Quote:
walter kaže: Pogledaj post
Očekujem službenu notu albanske ambasade. Ovo je nečuveno! Nakon ove emisije sumnjam da će netko htjeti ljetovati u Albaniji!


dva uberpametna komentara jedan za drugim
__________________
salvador2: Pa jel kuhala? Jel se brinula o maloj? Jel se brinula o tom kretenu? Kaj bi još trebala? Ići u rudnik da bi vas par zlobnih bilo sretno?
Natch: da, i sta je dobila od toga? nogom u guzicu? koja je pouka? bolje je onda visit na netu
sad but true is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2007., 23:46   #53
E moj Knjaz.
Što se desilo s nekad duhovitim dečkom prepunim dobrih fora? Ovo je sve nula
nad nulama u odnosu na one stare "Mjenjačnice". Očekivao sam barem 10%
od onih dobrih zajebancija, kad ono proljev od emisije. I pazi sad..dugo očekivani i najavljivani mega-projekt jake TV kuće RTL-a, sponzora ko u priči, i to jakih sponzora, a Knjaz i onaj peder u kadru vade Orbit žvake i kenjaju s VIP-ovog mobitela!! I još nešto...u projekt su uložene velike pare, a snimano je, to se iz aviona vidi..amaterskom kamerom. Snimatelj je mogao barem obrisati objektiv prije snimanja, a ne da mu se vide ostaci torte i šampanjca zaostali od snimanja u subotu u nekoj birtiji na Pešćenici, vikend prije odlaska u Albaniju.
Još jednom
osamnaestica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2007., 00:32   #54
razočarana. knjaz može bolje.
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2007., 08:20   #55
kamon pipl, kaj fakat mislite da se s korkutom može napravit neš bolje?


brijem da će epka s Raosom bit puno zanimljivija
__________________
salvador2: Pa jel kuhala? Jel se brinula o maloj? Jel se brinula o tom kretenu? Kaj bi još trebala? Ići u rudnik da bi vas par zlobnih bilo sretno?
Natch: da, i sta je dobila od toga? nogom u guzicu? koja je pouka? bolje je onda visit na netu
sad but true is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2007., 09:28   #56
solidna epizoda, korkutu je bilo sram
žicati lovu na cesti
još ih izbace iz disko kluba
sve u svemu ok.... ali mogli su i bolje
sljedeća je s raousom, to bi moglo bit
dobro
BundyBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2007., 10:07   #57
Na što će ličiti epizode s Nenom Pavinčićem i Indirom iz Colonie? Previše je skriptirano, pola štoseva funkcionira, a pola ne. Za prvu epizodu može proći, ali nadam se da će iduće biti puno zanimljivije.
Vepar is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2007., 13:06   #58
Zauzeto Hrvat

Meni je to dovoljno za odličnu emisiju.

Plus oglas emajliram kade.

Ma naravno da može i bolje, ali svejedno je gušt pogledati.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2007., 13:33   #59
Bilo je ok. Tak, ništa posebno, nadam se da će sljedeće epizode bit bolje.
__________________
I would love to be the lucky one on chill avenue
Who could keep your heart warm when ice has turned it blue
Pressure Drop is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2007., 15:47   #60
Quote:
Pressure Drop kaže: Pogledaj post
Bilo je ok. Tak, ništa posebno, nadam se da će sljedeće epizode bit bolje.
potpisujem
 
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:47.