Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.01.2004., 21:26   #1
Najslabija karika

Čitam ja tako kako HTV sprema po licenci raditi kviz "Najslabija karika" odnosno "The Weakest link"...da ne objašnjavam previše fora je u tome da je posebnost kviza u tome što ima voditeljicu Nazi-style, koja natjecatelje kad ne znaju ful spušta, vrijeđa, podsjeća ih da nemaju pojma, da su glupi, pita da kaj su uopće išli u školu, bedira s komentarima kak su luzeri, sigurno ne izlaze previše, podbada s pitanjima jesu li zadovoljni svojom težinom...
E, baš me zanima di će kod nas, među našim silnim prekrasna-sam--umiljata-trepćem okicama-naučila scenarij napamet-al-sam-kao-ležerna TV ženskama neku koja će to vodit?!
Jer sve ide u živo i to treba bit baš neka malo zločesta ženska koja se ne boji spustit, a brza je na jeziku i pameti da smisli dobar komentar u par sekundi!
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2004., 22:16   #2
Re: Najslabija karika

Quote:
goldberry kaže:
E, baš me zanima di će kod nas, među našim silnim prekrasna-sam--umiljata-trepćem okicama-naučila scenarij napamet-al-sam-kao-ležerna TV ženskama neku koja će to vodit?!
Jer sve ide u živo i to treba bit baš neka malo zločesta ženska koja se ne boji spustit, a brza je na jeziku i pameti da smisli dobar komentar u par sekundi!

Organizirat ce se natjecaj za najodvratnijeg birokratu u bankama/postanskim uredima/uredima MUP-a za dokumente a pobjednik ce dobit svoj show. Telefonsko biranje ce trajat 6 mjeseci a najantipaticnije kretene i babuskare ce teve gledatelji smjeti ubiti. Dakle, to ce biti StorySupernova meets prva sezona Survivora meets Glupavi i Ponizavajuci TV kviz, sve u jednome.


....

<gleda stopericu>

Trebalo mi je dvije i pol minute za ovu ideju od kojih odma odbacujem dvije minute kolko je trajalo pisanje i korigiranje posta. Jel sam dovoljno brz da vodim taj debilni kviz?

Zadnje uređivanje Glupinickname : 18.01.2004. at 23:12.
Glupinickname is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2004., 22:19   #3
Re: Re: Najslabija karika

Quote:
glupinickname kaže:
Jel sam dovoljno brz da vodim taj debilni kviz?
Actually, dok sam čitao prvi post odmah sam pomislio na tebe...sam da ti stavimo periku i obučemo ko' žemsko i ideš.
Icepick is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2004., 22:20   #4
gledao sam par puta na SLO.....oni su dobru voditeljicu izabrali....
baš je BITCHka....

cool....

mislim da to naši HRTovci sve kopiraju slovence....prvo vide kako njima ide neki show pa ga onda i oni otkupe.....tako je bilo i s milijunašem.....

slovenska verzija mi je ok.....sumnjam da će naša biti bolja....teško će naći takvu voditeljicu....
Rev is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2004., 22:31   #5
Re: Re: Re: Najslabija karika

Quote:
Icepick kaže:
Actually, dok sam čitao prvi post odmah sam pomislio na tebe...sam da ti stavimo periku i obučemo ko' žemsko i ideš.
Ne kuzim zakaj kviz uopce mora vodit treba? Ja mislim da je to teski sexizam i diskriminacija muskaraca. A bilo koja kuja koja tvrdi suprotno bi radije trebala otici u kuhinju, nadojit desetoro malih hrvatica i pospremit stan prije spavanja.


...


Ispricavam se na cak i za moje standarde pregrubom sarkazmu ali rather sam nadrkan veceras. Privatni razlozi u koje ne bi ulazio.
Butt seriously, ideja za taj kviz mi zvuci totalno glupo i ponizavajuce po natjecatelje. U principu, kao i na onim ranim audicijama za StorySupernova, popusio si onoga trenutka kad se odlucis uopce prijavit na taj show.
Ne znam, nisam ga gledao pa sam lako moguce u krivu, ali ako je kviz zbilja takav kakvim ga opisujete... Moram reci da mi je uzasno odbojna ideja da bi ljudi actually htjeli dobrovoljno trpjeti uvrede da zarade nagradu; ideja showa u kojemu se manipulira tom zeljom i ideja gledateljstva koje takvu emisiju prati.
Glupinickname is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2004., 22:37   #6
po pravilima vlasnika licence ga mora vodit žena!
Je, seksizam...ali ne ponižavajući za muškarce, nego više ono - žene su po defaultu bitchke!
Btw, super je ideja za reality show odabira voditeljice! Prodaj hateveju!
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2004., 22:45   #7
Quote:
Moram reci da mi je uzasno odbojna ideja da bi ljudi actually htjeli dobrovoljno trpjeti uvrede da zarade nagradu;
gledao ja na bbc-u ili negdje i baba-voditeljica tog kviza nije toliko baratala uvredama koliko fino doziranim sarkazmom.

za tiny notch otrovnije od "netko je sjedio na ušima dok se to predavalo u školi" kategorije.

a što se tiče našeg izbora, ja bih htio vidjeti svoju bivšu razrednicu. sitna, opaka-na-granici-zloće, zla i obdarena darom Najprezrivijeg Pogleda u Povijesti Prezrivih Pogleda Ikad.

prvi razred, prvi sat, ulazi u razred (u kojem, dakako, kaos pokazuje svoje najgore lice) nabija imenik o stol i uz gore navedeni pogled, pozdravlja nas sa: "dobar dan. ja sam rospija."

bio sam o-ča-ran.
__________________
... to je zato što vrijeme ide.
paški sir i vrhnje is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2004., 23:09   #8
Quote:
paški sir i vrhnje kaže:
prvi razred, prvi sat, ulazi u razred (u kojem, dakako, kaos pokazuje svoje najgore lice) nabija imenik o stol i uz gore navedeni pogled, pozdravlja nas sa: "dobar dan. ja sam rospija."

bio sam o-ča-ran.

Not bad! I like her style!
Glupinickname is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2004., 11:02   #9
To je trenutno mozda i najjaci adut BBC-a. Gledam gotovo svaki dan i svaki put je zanimljivo i zabavno. Nazalost, veliki postotak kvalitete emisije ovisi o voditeljici Anne Robinson koja cini mi se ne moze dobiti kvalitetnog ekvivalenta nigdje u svijetu, najmanje Hrvatskoj. Inace, genijalac Miocic bi izletio van u prvom krugu... Svi bi glasali za njega.
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2004., 11:21   #10
Exclamation

gledao sam originalan na BBC Prime i na sloveniji - u petak jedna djevojka nije znala prvo slovo grčke abecede

a nije mi se svidio kviz... dosadan,,
fora je ideja...ali mi se nije činio pretjerano gledljiv
CF is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2004., 22:56   #11
Meni bas suprotno. U usporedbi sa Milijunasem (koji je jedini kviz na nasoj telki pa ga treba usporedjivati iako se ne mogu usporediti) je brzi i dinamicniji 100 puta.
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2004., 07:45   #12
Exclamation

Quote:
robybaggio kaže:
Meni bas suprotno. U usporedbi sa Milijunasem (koji je jedini kviz na nasoj telki pa ga treba usporedjivati iako se ne mogu usporediti) je brzi i dinamicniji 100 puta.

da,
u usporedbi sa milijunašem, karika je puno bolja
CF is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2004., 08:16   #13
Predlažem za voditeljicu onu otrovnu babuskaru Vedranu Rudan. Mislim da bi bila idealan izbor.
__________________
Ni špijuni nisu što su nekad bili. Ranije - čim ga vidiš , znaš tko je. Danas - čim ga vidiš ,ne znaš tko je.
fritz von achtung is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2004., 10:22   #14
Joj, kakve otužne prijedloge dajete. Pa zar ne vidite da je taj kviz izmišljen za Željku Malnar.
__________________
What, me worry?
Blackadder is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2004., 10:25   #15
Sigurno ćete me popljuvat, ali nakon epizode s Jožom Katalenićem, Mirna mi se nameće kao neloš izbor.
sis is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2004., 11:14   #16
Ne svidja mi se kviz. Ide na Pinku i ne gledam ga samo zbog voditeljke.

Sarmageddon is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2004., 11:20   #17
Mirna je super prijedlog, ali neostvariv jerbo je ona s HTV-om raskrstila odavno...
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2004., 11:28   #18
Exclamation

Quote:
Blackadder kaže:
Joj, kakve otužne prijedloge dajete. Pa zar ne vidite da je taj kviz izmišljen za Željku Malnar.

ne ne,
koliko sam ja shvatio,
kviz je zamišljen da je voditelj zagrižljiv i bitchy
a ne da psuje, mlati i prijeti gostima/natjecateljima
CF is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2004., 01:47   #19
cim sam procitala opis pala mi na pamet mirna berend
doduse mozda kad bi isklonirali neku mlađu verziju nje....

hehehhehhe a zamislite molim vas vlatku pokos u takvoj ulozi..

e da...i mirjana hrga mi se cini bichuljasto...
sta's kad je sve bitchin' voditeljice pokupila nova tv ....

e da....a zamislite zeljku fattorini i slonica kao voditelje
ancii is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2004., 02:25   #20
A Danijela Trbovic? Cini se kao talentirana za tako nesto Ali nije istina da ih vrijedja, neg ih samo spusta kad pojma nemaju. Da mi je znat sta je to toj zeni rekla sta nije znala prvo slovo grcke abecede.
Mashenka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:25.