Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.02.2014., 19:42   #1
[HRT] Zvijezde pjevaju 7

Filip Juričić i Maja Vučić, Lana Barić i Saša Lozar, Petra Dugandžić i Erwin Baučić, Ana Rucner i Vlado Kalember, Martina Validžić i Ricardo Luque, Mirko Fodor i Danijela Martinović, Miran Kurspahić i Renata Sabljak novi su natjecatelji showa 'Zvijezde pjevaju' koji na HTV-u starta početkom ožujka.

Umjesto Ksenije Erker, Vanne i Rajka Dujmića pjevače amatere i njihove učitelje ubuduće će ocjenjivati Zrinko Tutić i Zdenka Kovačiček. Martina Tomčić ostaje u žiriju koji će ubuduće umjesto četiri imati tri suca.

HTV-ov udarni show ima i novog šefa. Nakon osam uspješnih sezona 'Plesa sa zvijezdama' i 'Zvijezde pjevaju' smijenjen je urednik tih televizijskih projekata, Mario Sedmak. Na njegovo mjesto došao je njegov dosadašnji pomoćnik, urednik Tomislav Štengl. Barbara Kolar i Duško Čurlić ostaju voditelji popularne emisije.

Izvor



Radujem se Filipu.
BrightSun is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2014., 19:44   #2
ja neke od ovdje navedenih nikad u životu nisam čuo
__________________
Awakening
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2014., 20:13   #3
Morala sam guglat pola ekipe

Ali Filip

I nema Ksenije
__________________
“Don't ever think you're alone here, we've just been trapped in different hells, and people aren't against you dear, they're just all for themselves.”
hope.cc is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2014., 20:36   #4
Mogao bih gledati ovo.
Luka3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2014., 22:59   #5
Ovako na prvu bez prijatelja googla znam za Filipa,Anu i Fodora.Neki su mi poznati ali ne bi stavio ruku u vatru da su to oni na koje mislim.

Jebote koji fail,stave u par muža i ženu,daj odjebite
gelo85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2014., 23:48   #6
Quote:
BrightSun kaže: Pogledaj post
Filip Juričić i Maja Vučić, Lana Barić i Saša Lozar, Petra Dugandžić i Erwin Baučić, Ana Rucner i Vlado Kalember, Martina Validžić i Ricardo Luque, Mirko Fodor i Danijela Martinović, Miran Kurspahić i Renata Sabljak novi su natjecatelji showa 'Zvijezde pjevaju' koji na HTV-u starta početkom ožujka.

Umjesto Ksenije Erker, Vanne i Rajka Dujmića pjevače amatere i njihove učitelje ubuduće će ocjenjivati Zrinko Tutić i Zdenka Kovačiček. Martina Tomčić ostaje u žiriju koji će ubuduće umjesto četiri imati tri suca.

HTV-ov udarni show ima i novog šefa. Nakon osam uspješnih sezona 'Plesa sa zvijezdama' i 'Zvijezde pjevaju' smijenjen je urednik tih televizijskih projekata, Mario Sedmak. Na njegovo mjesto došao je njegov dosadašnji pomoćnik, urednik Tomislav Štengl. Barbara Kolar i Duško Čurlić ostaju voditelji popularne emisije.

Izvor



Radujem se Filipu.
Pa pola ljudi ne znm. a tek ovi što bi tribali biti mentori, učitelji
Ricardo Luque, Sasa Lozar, Renata Sabljak, Erwin Baučić... Budimo realni svi oni znaju pivati i to rade super ali da nije HRT ja msln. da ljudi dalje ZG ne bi znali za Erwina Baučića i Rentau Sabljak iako ih ja obožavam pogotovo njihove glasove ali jbm. nemoš dovesti neke relativno nepoznate ˝zvijezde˝ i onda im još za mentore staviti iste takve... Iako je u RH diskutabilno tko je to prava zvijezda a tko nije ali recimo evo Vladu Kalembera znaju i maldi i stari pa ga opet upare sa njegovon ženom koja je i sama glazbenica pa nemoššš...

Zanimljivije bi bilo vidit kako npr. Maja Šuput uči nekog sportaša pa da čujemo i nju u drugim pismama osim zabavnih a sportaše da čujemo kako se muču sa pivanjem ili možda kako nas iznenađuju...

Jednostavno ako nemaju para neka ne rade onda ovako krnji show...
vox is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2014., 19:01   #7
Većinu niti ne znam kako izgledaju, dok sam neke upamtio samo po imenu. Nadalje, zar oni to nisu ukinuli jer bi bilo kao previše da zvijezde plešu i pjevaju
Imran is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2014., 19:11   #8
Quote:
Imran kaže: Pogledaj post
Većinu niti ne znam kako izgledaju, dok sam neke upamtio samo po imenu. Nadalje, zar oni to nisu ukinuli jer bi bilo kao previše da zvijezde plešu i pjevaju
"zborovi nisu bili gledani"
__________________
Awakening
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2014., 02:04   #9
Fakat, ko su ovi anonimusi?

A Anu i Kalembera je ok dovest, sam ih je trebalo razbit, razdvojit s nekim drugim u paru da izbjegnemo "sukob interesa" :bajić:


iOS / tt
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2014., 11:01   #10
Quote:
DeeJay Dee kaže: Pogledaj post
...
A Anu i Kalembera je ok dovest, sam ih je trebalo razbit, razdvojit s nekim drugim u paru da izbjegnemo "sukob interesa" :bajić:
Ne kužim tu kombinaciju, tko je tu "amater"?
Pa ona je violončelistica, znači žena za završenom (visokom) muzičkom školom.
A on pjeva već 100 godina (ok, o kvaliteti nećemo previše).
TIT is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2014., 12:14   #11
Zar još jedna sezona? Strasno.. pa zar ne postoji vise niti jedna ideja za novi show?
A kada se pogleda zvijezde, moji prijatelji Google i Wiki su mi dobro pomogli
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2014., 13:09   #12
Falabogu nema više Husa i Rajka u žiriju
Ribac is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2014., 14:30   #13
Filip
__________________
....."Once you make a decision, the universe conspires to make it happen..."
kate 100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2014., 15:30   #14
Quote:
Ribac kaže: Pogledaj post
Falabogu nema više Husa i Rajka u žiriju
Meni je Hus bio super
A i Rajko je bio simpa onako strzan

Ja Tutića ne volim

I plačem za Ksenijom
Ona mi je najdivnija
__________________
“Don't ever think you're alone here, we've just been trapped in different hells, and people aren't against you dear, they're just all for themselves.”
hope.cc is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2014., 15:37   #15
Čitam danas u Jutarnjem da su Kseniju potjerali. Ona je bila najbolja tamo. Hus je bio OK, samo je znao smarati šta se odabira pjesama tiče.
BrightSun is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2014., 16:57   #16
Ksenija jednostavno nije fer
šafrona is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2014., 17:11   #17
Trebali su i Sandru Dabo staviti u žiri...do Tomčićke.


iOS / tt
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2014., 21:39   #18
Zašto su Ksenči potjerali

Pa ona je najdivnije biće tamo
__________________
“Don't ever think you're alone here, we've just been trapped in different hells, and people aren't against you dear, they're just all for themselves.”
hope.cc is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2014., 22:14   #19
Ta me Tomčićka tako živcira

i baš samo nju ostave
Sigurno is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2014., 22:37   #20
Kakva je ovo lakrdija?
http://www.youtube.com/watch?v=l7sIoSLwJTc
Sigurno is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:34.