Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.11.2007., 18:55   #61
Domikom - nikad čula... u zg?
bela777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2007., 08:41   #62
Bruno Hal - imaju garniture slovenskog proizvođača TOM. Imaju dućan na Velesajmu i u Solidumu (čak dva dućana)
verica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2007., 08:49   #63
Quote:
bela777 kaže: Pogledaj post
Domikom - nikad čula... u zg?
Da u Zg, valjda je to neka firma ili, ma neznam al sam utipkala u google i izbacilo mi je da su oni na Velesajmu i da imaju u trgovačkom centru Solidum svoj dućan
eymi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2007., 08:50   #64
Quote:
verica kaže: Pogledaj post
Bruno Hal - imaju garniture slovenskog proizvođača TOM. Imaju dućan na Velesajmu i u Solidumu (čak dva dućana)
Baš ću malo progooglat da vidim šta nude.
No, uglavnom kako sam skužila moj pravac trebao bi bit Jankomir i Velesajam?
eymi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2007., 19:36   #65
Quote:
eymi kaže: Pogledaj post
Baš ću malo progooglat da vidim šta nude.
No, uglavnom kako sam skužila moj pravac trebao bi bit Jankomir i Velesajam?
TOM ima najbolje internet stranice što se tiče kutnih garnitura. Za svaki model imaju dimenzije i boje tako da možeš pogledat da li ti kod ođređene garniture koja ti se sviđa odgovaraju dimenzije.
Svakako si pogledaj, imaju jako lijepe modele. Njihova adresa je www.tom.si
bula&pupa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2007., 11:35   #66
Kožne garniture

gdje se u ZG moze naci kvalitetna gožna garnitura moedrnog dizajna. jel postoji neki specijalizirani dućan za kožne garniture?

Znam, kika, lesnina, velesajam...u obilasku smo tih mjesta. No ponuda bas koznih trosjeda je mala, i opcenito bas i nije nesto super dizajn.
vikica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2007., 17:59   #67
Quote:
vikica kaže: Pogledaj post
gdje se u ZG moze naci kvalitetna gožna garnitura moedrnog dizajna. jel postoji neki specijalizirani dućan za kožne garniture?

Znam, kika, lesnina, velesajam...u obilasku smo tih mjesta. No ponuda bas koznih trosjeda je mala, i opcenito bas i nije nesto super dizajn.
ovisi o cijeni. al ako imas novce Natuzzi ti je dobra opcija za moderno, kozno i kvalitetno...
fonemf is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2007., 22:31   #68
Oriolik. Vjerovatno kvalitetnije od uvoznog smeča, i naši ljudi se hrane od toga.
papa štrumf is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2007., 00:57   #69
Natuzzi.. i nije preskup kad se pogleda ulozeno/dobiveno. Imam ga 4 godine i ko novi je, dok npr jedan fendijev trosjed kojeg imamo u dnevnoj nakon 2 godine je vec izrauban na nekim dijelovima, i koza se razvukla na sjedistima, iako je vise nego duplo skuplji od natuzzijevog.
2cool4school is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2008., 12:29   #70
Quote:
bula&pupa kaže: Pogledaj post
TOM ima najbolje internet stranice što se tiče kutnih garnitura. Za svaki model imaju dimenzije i boje tako da možeš pogledat da li ti kod ođređene garniture koja ti se sviđa odgovaraju dimenzije.
Svakako si pogledaj, imaju jako lijepe modele. Njihova adresa je www.tom.si
stranica im je super..imaju i ok garniture, bas mi je za oko zapela ona twist
zna li netko malo vise o njihovim garniturama i kakve su im cijene?
mali miš is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 18:10   #71
Bila u natuzziju. Naravno, nasla si garnituru koja mi je idealna po svemu. Joj, prekrasnih garnitura ima. sad kad odem u neki drugi salon, ako nece biti bas ekskluziva, sve ce mi biti gadno i bljak!
A sad malo štediti i za to
vikica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 19:15   #72
mi svoju platili 15.000 kn i ofucala se za 2 godine,nula bodova za kozu,po zimi hladna ,po ljeti se sav uljepis...uzas,aa sad ...ima svakojakih ukusa
maša&maša is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 22:39   #73
A sta da ti kazem; da imas psa koji riga (iskljicivo) po kauču, onda bi ti se možda kožna garnitura kao opcija činila bližom.

Ne znam što da radim, pa mi se ovo činila dobra kombinacija. Sretan pas, mi i kauč.

Da ne otvaram topic o riganju pasa po kaučima, možda vi imate neki savjet kako rješiti situaciju da vuk bude sit a koze cijele (pas na krevetu koji ne smrdi i nije "zasran") ?
vikica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2008., 18:05   #74
Quote:
vikica kaže: Pogledaj post
A sta da ti kazem; da imas psa koji riga (iskljicivo) po kauču, onda bi ti se možda kožna garnitura kao opcija činila bližom.

Ne znam što da radim, pa mi se ovo činila dobra kombinacija. Sretan pas, mi i kauč.

Da ne otvaram topic o riganju pasa po kaučima, možda vi imate neki savjet kako rješiti situaciju da vuk bude sit a koze cijele (pas na krevetu koji ne smrdi i nije "zasran") ?
Ne držati psa na kauču?
Xenia 13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2008., 18:11   #75
Quote:
Xenia 13 kaže: Pogledaj post
Ne držati psa na kauču?
Pokušali! Nije uspjelo!
A kako ćeš jadno kuče ostaviti na podu da leži kad te jadno i milo gleda
vikica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2008., 10:51   #76
Ima u Minagu jedna mnogo lepa.
T-n-n-nnnn.... Incanto I373



My precious!!
Dompax is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2008., 14:56   #77
Quote:
vikica kaže: Pogledaj post
Pokušali! Nije uspjelo!
A kako ćeš jadno kuče ostaviti na podu da leži kad te jadno i milo gleda
Pogledaj i ti njega jadno i milo kad povrati, možda uspije.
Xenia 13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2008., 15:06   #78
Quote:
vikica kaže: Pogledaj post
A sta da ti kazem; da imas psa koji riga (iskljicivo) po kauču, onda bi ti se možda kožna garnitura kao opcija činila bližom.

Ne znam što da radim, pa mi se ovo činila dobra kombinacija. Sretan pas, mi i kauč.

Da ne otvaram topic o riganju pasa po kaučima, možda vi imate neki savjet kako rješiti situaciju da vuk bude sit a koze cijele (pas na krevetu koji ne smrdi i nije "zasran") ?
za vas nije koža, već malo kvalitetnija mikrofibra (ne one bosanske), dakle poanta mikrofibre je njeno održavanje, ona ne upija u sebe, a možeš ju doslovno oprati bilo čim- zato je idealna za djecu, moji su je jednom zaflekali ljepilom i nitro razređivačem ju očistili

minus joj je što garnitura izgleda prejeftino u njoj, al koža mislim da bi vas zadovoljila samo na početku dok se ne bi oštetila, a možda niti onda

ja već vidim nokte psa kako stružu po njoj

uglavnom ili pas na pod ili mikrofibra po mojem skromnom mišljenju
Tatsha is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2008., 15:45   #79
Quote:
Tatsha kaže: Pogledaj post
za vas nije koža, već malo kvalitetnija mikrofibra (ne one bosanske), dakle poanta mikrofibre je njeno održavanje, ona ne upija u sebe, a možeš ju doslovno oprati bilo čim-
Hm...bas sam mislila da koza ne upija i da jednostavno s krpom pređeš i obrišeš sve nečistoće.

Mikrofibra mi jeftino izgleda, a i neki su baš popljuvali mikrofibru da se brzo ofuca.
vikica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2008., 17:04   #80
i mi smo u procesu trazenja garniture i naravno da smo gledali kozne, ali i mi imamo psa, na proljece dolazi jos jedan.
onda smo se odlucili da je bolji bilo koji drugi materijal kojeg mozes i presvuci nekad kasnije, nego kozni.
Zato smo nasli sad super stvar, jeste da nas je dusa zaboljela kad smo vidjeli cijenu, al smo bili ovako , od samta je i kao da je pravljena za divove sto je totalno ludo! To se zove mega sofa, fotelja i trosjed HAPPY (na kojem komotno sjedne 6 ljudi) a gledali smo je u salonu namjestaja STANDARD. mi smo inace iz Sarajeva

sto se tice psa meni se mozes na PP obratiti ako te bilo sto interesuje
__________________
Kad vec istjerujete zlo iz mene, utjerajte mi nesto dobro
nominativ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:07.