Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Sportska oprema

Sportska oprema Od kupaćih gaća do trkaćih konja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.08.2011., 14:53   #1001
hvala
__________________
::moj album::
topshop, miss selfridge, benetton, fred perry, zara :)
amiee is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2011., 21:53   #1002
Quote:
amiee kaže: Pogledaj post
kakve su firefly role?
htjela bih sljedeći tjedan ići kupiti role i sasvim sam zbunjena; gdje mogu naći pristojne fitness role do 600 kn?

also, gdje ima K2 rola, gdje je najbolja ponuda?

hvala
ja kupila fila matrix fitness role u hervisu za 600 kn (još imaš i popust od 20%).

vrapčićka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2011., 10:42   #1003
ljudi htio bi vas samo nesto pitati , dali visina ima veze sa rolama jer sam visok skoro 190 i jos cu rasti nadam se... hvala
nandolina1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2011., 22:17   #1004





nakon dužeg vremena krenuo na rolanje ,problem je sto su jako spore,imam osjećaj da stojim na mjestu,stavio sam nove lagere i opet ista stvar(ne znam koji su lageri jer mi ih je frend donio iz svoje firme)role su korištene par puta,ne znam u čemu je problem i šta mi je činiti,da li da kupim nove role ili mogu ubrzati i ove.....još me zanima na ovoj drugoj slici ima nesto kao za podesavanje( -+)
ne znam čemu to služi......evo bio bi zahvalan na bilo kakvom savjetu...
karlito is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2011., 13:55   #1005
ovdje ima roces, rollerblade i fila rola --> http://www.bicikla.com/index.php?opt...69&Itemid=63#s
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2011., 20:07   #1006
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
ovdje ima roces, rollerblade i fila rola --> http://www.bicikla.com/index.php?opt...69&Itemid=63#s
samo da ih pohvalim! ja sam uzela svoje Rollerblade Spark 84 W od njih, i ljudi su stvarno genijalni. izašli su mi u susret maksimalno.

i ekstra super brzo su mi stigle. poslali su mi ih u pon (iz splita), u utorak u 5 popodne (u zgu) sam se već spičila niz ulicu

genijalni su. i moje nove role su genijalne!
__________________
Over thinking, over analyzing, separates the body from the mind.
Poison Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2011., 21:31   #1007
Ej, da li netko provjereno zna gdi mogu kupiti ili naručiti kočnice za model Roces s202?
Ayala is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2011., 01:06   #1008
salomon više ne proizvodi opremu za role?? tražila sam glupu kočnicu po cijelom zagrebu i ništa. na kraju mi je tata kupio od neke druge marke, uzeo alat u ruke i oblikovao ju tako da paše na moje role xD sad svaki put ista procedura?
__________________
*You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.*
Ronjaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2011., 11:23   #1009
zadnje modele su proizveli 2006. ja sam baš kupila role iz te zadnje linije i odlične su ne znam zašto su prestali s proizvodnjom definitivno su mi to bile najbolje role na tržištu....

jedino probaj potražiti na netu ako se nađe negdje ostataka...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 02:16   #1010
pozdrav
prosle godine sam kupio ove role koje su po mome misljenju dosta spore (a i cijena im nije bila nest visoka pestotinjak kuna)
ugl moje pitanje je da li ih je moguce ikako ubrzati tj jel bi pomoglo da kupim nove tockove i lezajeve ako da koje bi bile najbolje
hvala



SIGNA SA 3160S
Kotači: PU 80 x 24 mm / 78A
Ležajevi: ABEC 7 carbon
svarto is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 14:30   #1011
moje nestručno mišljenje je da su ti jako bitni ležajevi i kotači, prošle godine sam kupil kotače neke u intersportu za stotinjak kuna (8 komada) i imal sam stare ležajeve, role su bile dosta spore, jučer sam si kupil rollerbladove kotače i ležajeve za 330 kuna, majko mila preporodil sam se, jedini problem je bil kaj sam moral jedan dio iz starih ležajeva staviti u nove, jer je u novima rupa bila prevelika.
kepmip is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 20:25   #1012
pozz ekipa,trazim neke role onak za skate park cca 500 600kn broj 46/47 ako ima netko neka se javi na pm,tnx
Baa$o is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2011., 09:52   #1013
Question Role u Rijeci

Pozdrav svima

zna li itko još koji ducan u Rijeci gdje prodaju role (rollerblade, k2, roces, powerslide)?

Ja jedino gdje sam našla da prodaju role je Intersport Mercator(prodaju Firefly za koje smatram da ne vrijede 600 i više kuna) i Intersport tower c. ali imaju par rola velikih brojeva i neznaju kad će ni šta dobivati..

prije je bio turbo sport, sad ga nema, znam da je bilo u robnoj kući korzo isto..

ali sada ja više nemam pojma.. Je moguće da je intersport jedini u Rijeci??

Helpajte..
iivvaannaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2011., 08:05   #1014
itko?

Ne samo Rijeka, može i dučani u okolici Rijeke, opatija, crikvenica..
iivvaannaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2011., 09:48   #1015
meni je prije 4 god pukla ona kopča na rolama...i nigdje to nisam mogla naći..i morala sam kupit NOVE role

ivana..pođi po sportskim radnjama..tipa intersport (kod nas ima roces..)
lipakaja_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2011., 18:22   #1016
ma kao što sam napisala jedino sam u intersportu uspjela naći.. s tim da u jednom samo firefly drže a u drugom imaju nekoliko rola sa velikim brojem i rekli su mi da ne znaju kad će i šta dobivati..

pa ne znam di još drugdje pogledat..uđem u ducane s sportskom opremom pa me blijedo gledaju kad pitam za role..

pa sam mislila da mi netko malo pomogne ako zna još koji ducan u Rijeci i okolici..
iivvaannaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2011., 20:37   #1017
za one koji su više u svemu tome pitanje..

Našla sam na netu u nekoj trgovini u Poreču Rollerblade geoblade 1,3W trenutno na akciji 500,00 kn.. pa sam gledala sad malo to je kolekcija 2005.

Da li je to dobra cijena, s obzirom da je kolekcija stara?

Po Rijeci ne mogu uopće naći išta.. a ne znam ni sama dal da se zaputim u Zg, koliko čitam kod vas tamo ima puno dučana i izbora.. ali opet ne poznam toliko Zg, a ne znam da li da i sačekam još..kad su akcije itd.
iivvaannaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2011., 16:37   #1018
Salomon siam 6nb za 300,00 kn polovne (kaže cura da su par puta probane) da li je to ok cijena?

mislim da su njima kotači 78/78A, alu frame, abec 5..

s obzirom da nema djelova za njih jer se ne proizvode..nisam ni sama pametna da li da ih uzimam..
iivvaannaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2011., 15:24   #1019
Quote:
iivvaannaa kaže: Pogledaj post
Salomon siam 6nb za 300,00 kn polovne (kaže cura da su par puta probane) da li je to ok cijena?

mislim da su njima kotači 78/78A, alu frame, abec 5..

s obzirom da nema djelova za njih jer se ne proizvode..nisam ni sama pametna da li da ih uzimam..
Cijena nije losa i mislim da vrijede te pare. Osobno nisam nikada vozio Salomonke ali ljudi pricaju da su ok pa valjda jesu.
Ne znam koliko si dobar roler ali ja nebih isao ispod sg7/abec7 i 80mm kotaca, sve ispod je preeee sporo

Zasto ne usparas jos love do proljeca pa kupis nesto puno bolje i novo. Ionako se neces rolat po snijegu

Ak imas jos pitanja slobodno pitaj. Ionako sam se registrirao samo zbog ove teme xD
UrbanFsk is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2011., 12:15   #1020
Zna li netko gdje je moguće kupiti disco role, ja sam uglavnom pretražila sve i nigdje ih nema?
Nešto tipa ovih koje su prodane na njuškalu sretnom kupcu nudim i više
__________________
it´s ok
supercunt is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:12.