Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.08.2014., 23:53   #361
poslovi čiscenja

Mlađa gospođa sa iskustvom u svim kucanskim poslovima,cak i farbanje dolazi u obzir.Brza,uredna i korektna trazi posao Novi Zagreb,a moze i bliza okolica,javiti se na broj 095 563 5772
Aleksandra Perk is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2014., 20:59   #362
Studentica, 20 godina, obavljam manje kućanske poslove. Čistim i stanove po potrebi za malo novaca. Ne mogu naći posao nažalost jer studiram u Karlovcu. Zainteresirani mi se mogu javiti na mail [email protected]
MarijetaFreak is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 19:42   #363
Pozdrav, zaposlena sam osoba, i tražim honorarni posao čišćenja stanova, stubišta, ordinacija i peglanje robe...može i zauzvrat za stanovanje dvije osobe zaposlene u Zagrebu, naravno uz plaćanje režija. Temeljita sam i uredna. Isto tako ako ste roditelji, koji ponekad žele izaći (svadbe, domjenci i slično) ili jednostavno radite noćnu a nemate djecu gdje ostaviti, čuvam djecu u večernjim i noćnim satima u svom stanu(po struci odgojiteljica). Možete mi se javiti i na mail: [email protected]

Zadnje uređivanje City : 30.08.2014. at 00:52.
TetaVegeta is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2014., 15:37   #364
mala obitelj (bez ljubimaca) traži pedantnu i pouzdanu djevojku / gospođu za čišćenje i pospremanje stana u Zagrebu, Jordanovac (blizu tram).

prvo veći zahvat s pranjem prozora (zato su bitni spretnost i fizička snaga), kasnije manji obim posla, jednom tjedno po 3 sata, u poslijepodnevnim satima. 33 kn/ sat.

molim info u privatne poruke, (preporuke su dobrodošle).

znači tražimo nekoga tko ne stanuje toliko daleko da mu se ne isplati dolaziti zbog 100 kn i tko nije izrazito opterećen drugim obavezama, pa je moguć dogovor oko termina.
uzadnjicas is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2014., 17:36   #365
Ja ću preporučiti mlađu umirovljenicu koja bi povremeno čistila, pospremala, sve po dogovoru.
Povoljno, s iskustvom (čistila je u staračkom domu), ima svoje stalne mušterije, poštena, možete se i sami uvjeriti.
Možete mi se javiti s povjerenjem na e-mail za dodatna pitanja : [email protected]
Hvala
sanjakova1024 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 13:42   #366
Tražim ozbiljnu žensku osobu za povremeno čišćenje stana u Dugom Selu, dodatne informacije na telefon 091/2794/571.
leona4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 13:23   #367
Trazim pouzdanu i ozbiljnu zensku osobu za ciscenje stana
1x tjedno u Zagrebu, zapadni dio grada-Gajnice

S obzirom na kvadraturu stana (nepunih 60 kvadrata) radilo bi se o cca 3h tjedno, u koje bi bilo potrebno usisati, obrisati prasinu, temeljito ocistiti kuhinju
i kupaonicu, oprati podove, promjeniti posteljinu plus cca 1x mjesecno oprati prozore.

Trazi se netko iz zapadnog dijela grada (da mu ne bude predaleko putovati za 100kn) i po mogucnosti sa preporukom i iskustvom.
Cijena za ta 3h- 100kn.
Ukoliko bi koji put bilo posla za vise od 3h, svaki dodatni sat jos 35kn vise.

Radno vrijeme- preko tjedna po dogovoru, u jutarnjim-popodnevnim satima, znaci ne vikendom, ni popodne iza 4.

Ponude u inbox
maya_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2014., 11:35   #368
Lijep pozdrav.
Vjerujem da malo tko bi zaposlio studenticu i pustio u svoj dom da mu čisti i pomaže

Ali eto, život me ne mazi i željna sam Vam pomoći. Marljiva sam i odgovorna.
Nudim usluge čišćenja, na području Zg-a. Radila sam razne honoralne poslove, od instrukcija do prodaje.
Zadnje sezonski kao čistačica/spremačica u agenciji Adria turs Bol
http://www.adria-bol.hr/c/accommodation/?ln=hr
Sve ove divne apartmane i ville sam dovodila u red nakon turista

Dostupna sam nekoliko dana u tjednu te vikendom. Svako postoji mogućnost dogovora oko svega.
Molim da mi se jave samo ozbiljne osobe koje trebaju usluge čišćenja i sl. putem poruka ovdje.
Hvala puno.
kikestudentica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2014., 16:28   #369
čišćenje i peglanje

Čišćenje stanova, kuća i poslovnih prostora, peglanje rublja, na području grada Zagreba.
Vrijeme po dogovoru, najčešće u poslijepodnevnim satima.
Cijena sata je 25kn jer nemam profesionalnog iskustva u tom području, ali stvarno sam dobra u čišćenju i peglanju, pa bih voljela ovo honorarno raditi
Poruke slati PM.
Hvala
sparrow_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 15:28   #370
Smile Poštovana,

Quote:
maya_zg kaže: Pogledaj post
Trazim pouzdanu i ozbiljnu zensku osobu za ciscenje stana
1x tjedno u Zagrebu, zapadni dio grada-Gajnice

S obzirom na kvadraturu stana (nepunih 60 kvadrata) radilo bi se o cca 3h tjedno, u koje bi bilo potrebno usisati, obrisati prasinu, temeljito ocistiti kuhinju
i kupaonicu, oprati podove, promjeniti posteljinu plus cca 1x mjesecno oprati prozore.

Trazi se netko iz zapadnog dijela grada (da mu ne bude predaleko putovati za 100kn) i po mogucnosti sa preporukom i iskustvom.
Cijena za ta 3h- 100kn.
Ukoliko bi koji put bilo posla za vise od 3h, svaki dodatni sat jos 35kn vise.

Radno vrijeme- preko tjedna po dogovoru, u jutarnjim-popodnevnim satima, znaci ne vikendom, ni popodne iza 4.

Ponude u inbox
Zainteresirana sam za Vaš oglas ako niste nikoga našli. Iz Strmca Samoborskoga sam. Mozete me nazvati na 091/6011-877. Hvala
spremačica 5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 17:49   #371
Kućanski poslovi - čišćenje, održavanje, pomoć oko djece

Lijep pozdrav svima,
studenticama sam od 25 godina. Imam mnogo slobodnog vremena i željna sam rada, tako da sam otvorena za fleksibilno radno vrijeme.

Nudim poslove čišćenja i održavanja doma, kao i pomoć oko djece na području grada Zagreba. Volim životinje tako da mogu pomoći i oko njih.

Radno iskustvo stekla sam radeći razne studentske poslove, dakle imam iskustva i oko održavanja, posebno radnih mjesta koja su iziskivala čuvanje poslovnih tajni, npr.studentska referada. Poštujem privatnost i tuđi prostor. Odgovorna sam, pedantna i uredna osoba, otvorena, vedra i jednostavna. Garantiram ugodnu atmosferu

Možete mi se javiti ovdje u privatne poruke ili na e-mail: [email protected]

Nadam se odgovorima i dobroj suradnji,
s poštovanje,
Petra
Huda is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2014., 21:48   #372
čišćenje i peglanje

Nudim usluge čišćenja stanova, kuća i poslovnih prostora, peglanje rublja na području grada Zagreba.
Vrijeme po dogovoru.
Cijena sata je 30kn.
Možete se javiti PM i na mobitel: 095 532 8508

Hvala
sparrow_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2014., 22:33   #373
Trazim posao čišćenja stanova i peglanje.Odgovorna sam,vrijedna i brza.Prednost zapadni dio Zagreba Špansko i Malesnica.cijena 30/h ,vrijeme po dogovoru.
gabi1706 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2015., 17:06   #374
Poštovanje,
Studentica sam, tražim honorarni posao čišćenja i održavanja stana, kuće, može i pomoć oko djece na pod Zagreba, prednost Novi Zg i zapadni dio..
Imam iskustva u čišćenju restorana
Odgovorna, pouzdana, uredna, jednostavna i vedra osoba, nepušač
Vrijeme prema dogovoru najčešće sam dostupna od 14h
Satnica 30kn/h
Možete me kontaktirat putem maila [email protected]
Marcy M is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2015., 21:43   #375
TRAŽIM POUZDANU ŽENSKU OSOBU ZA SEZONSKI POSAO ČISTAČICE

Tražim ozbiljnu žensku osobu za poslove kompletnog čišćenja objekta i okućnice veće obiteljske kuće odnosno ugostiteljskog objekta u Staroj Novalji na otoku Pagu.Uz informatičku pimenost tražim poznavanje engleskog jezika. Osoba bi trebala biti prisutna u objektu od 20.travnja - 10.rujna 2015. smještaj je osiguran.
Molim samo ozbiljne ponude uz kratak životopis i sliku na mail:[email protected]
politologinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 01:03   #376
Pozdrav svima!
Studentica sam koja nudi usluge pospremanja stana ili brige o kućnim ljubimcima na području grada Zagreba.
Za vrijeme i satnicu ćemo se dogovoriti.

Ukoliko ste zainteresirani, javite se u privatne poruke.
Lijep pozdrav!
ĐukinaRuža is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2015., 22:43   #377
Trazim žensku osobu za čišćenje i peglanje, 1-2 puta tjedno, Zagreb tresnjevka
dancea is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2015., 23:50   #378
Pedantne i radišne

Poštovani,

mi smo dvije ambiciozne studentice čiji roditelji, nažalost, nisu financijski u najboljem stanju.
Tražimo honorarne poslove čišćenja stanova, glačanja, brige za djecu i ljubimce u Zagrebu.

Idealna su područja okolice Sigečice i Trešnjevke, ali smo spremne na rad i na drugim područjima.

U jutarnjim satima smo obje slobodne, a u popodnevnima je samo jedna na raspolaganju.
Također nam je jasno da je za većinu poslova jedna dovoljna pa se ne libite javiti i u tom slučaju, jedna će uvijek moći.

Cijena sata je od 15 do 30 kn, ovisno o zadatku.

Možete nas kontaktirati na pp ili slijedeće brojeve:
091 216 1996 i 099 402 7612 .

Hvala svima!
Dinamicni duo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2015., 21:09   #379
Trazim pouzdanu i ozbiljnu zensku osobu za ciscenje stana
1x tjedno u Zagrebu, zapadni dio grada-Malešnica

Stan je mali (nepunih 35 kvadrata) radilo bi se o cca 3h tjedno, u koje bi bilo potrebno usisati, obrisati prasinu, temeljito ocistiti kuhinju
i kupaonicu, oprati podove, promjeniti posteljinu plus cca 1x mjesecno oprati prozore.

Trazi se netko iz zapadnog dijela grada, da ne bude predaleko putovati i po mogucnosti sa preporukom i iskustvom.

Ponude u inbox
Vesna123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2015., 16:11   #380
Quote:
dadica07 kaže: Pogledaj post
Ozbiljna i odgovorna teta cistilica nudi usluge ciscenja i peglanja.Cijena je 30kn.po satu.Uz dogovor po potrebi moze i povremeno cuvanje djece.U obzir dolaze i subote i nedjelje.Molim upite slati na pp.Hvala
Kako se možemo dogovoriti za Vašu uslugu?

S POŠTOVANJEM DJONKO
DJONKO is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:25.