Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.12.2007., 11:02   #21
Quote:
Natch kaže: Pogledaj post
ovaj prizor najbolje ilustrira tradicionalni hrvatski defetizam. tako su se nasi biraci zagrlili i cekaju rezultate izbora
I nadamo se da nas uzburkana oluja političkih događanja neće sve pomest pred sobom
Marmelada4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2007., 11:04   #22
Quote:
Skviki kaže: Pogledaj post
ja se ne sjećam što sa noćas sanjala u detalje
neki james bond je bio u mom društvu, imao je pištolj i često je presvlačio svoje prsluke
htio nas je natjerat da se svi spuštamo po sajlama od lifta
Baš čitam danas u jutarnjem, novi James Bond - Daniel Craig - obećo je kako će se skinut skroz u novom Jamesu Bondu. Bit će prvi koji će sve pokazat.

Zamisli kaj ćeš tad sanjat
Šmizla is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2007., 11:05   #23
Quote:
Skviki kaže: Pogledaj post
ja se ne sjećam što sa noćas sanjala u detalje
neki james bond je bio u mom društvu, imao je pištolj i često je presvlačio svoje prsluke
htio nas je natjerat da se svi spuštamo po sajlama od lifta
kad reče james bond negdje sam već o tomu pisala, al ajd.

svojevremeno sam sanjala ovog zadnjeg plavušana ovak; (opet nevezano za jamesa bonda, jer nit sam tih dana pričala gledala razmišljala čula o toj temi)
ulazim u kancelariju, tamna, gotivno, klasično opremljena, velik stol i one police prepune knjiga sa strane, kožna stolica. baš onak english enterijer.
i sjedi james bond za stolom, a ja moram proć njemu iza leđa da uzmem neke svoje fajle (sa kojima sam intenzivno radila u RL tih dana, a u čem i je sva perverzija sna ). i neda mi govno da uzmem fajle a svi znaju, i ja i on da meni te fajle baš t r e b a j u, dakle da nema zajebancije, nije to njegova volja hoće on meni dat fajle il neće, već je to moje čovječe, moja nadležnost, gdješ mi moju fajlu ne dat i on mene onim pasjim pogledom i svijetlim očima cinično gleda i veli ne dam i gotovo, ne mogu se te fajle tek tako uzimat, moraš ti tražit proceduru za to bla bla. govno svadljivo a jesam se bila iživcirala, probudila se, nokti zabijeni u dlanove koliko sam se stisla od stresa
mu majku poganu
__________________
.
cap_insanio is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2007., 11:09   #24
Quote:
cap_insaino kaže: Pogledaj post
kad reče james bond negdje sam već o tomu pisala, al ajd.

svojevremeno sam sanjala ovog zadnjeg plavušana ovak; (opet nevezano za jamesa bonda, jer nit sam tih dana pričala gledala razmišljala čula o toj temi)
ulazim u kancelariju, tamna, gotivno, klasično opremljena, velik stol i one police prepune knjiga sa strane, kožna stolica. baš onak english enterijer.
i sjedi james bond za stolom, a ja moram proć njemu iza leđa da uzmem neke svoje fajle (sa kojima sam intenzivno radila u RL tih dana, a u čem i je sva perverzija sna ). i neda mi govno da uzmem fajle a svi znaju, i ja i on da meni te fajle baš t r e b a j u, dakle da nema zajebancije, nije to njegova volja hoće on meni dat fajle il neće, već je to moje čovječe, moja nadležnost, gdješ mi moju fajlu ne dat i on mene onim pasjim pogledom i svijetlim očima cinično gleda i veli ne dam i gotovo, ne mogu se te fajle tek tako uzimat, moraš ti tražit proceduru za to bla bla. govno svadljivo a jesam se bila iživcirala, probudila se, nokti zabijeni u dlanove koliko sam se stisla od stresa
mu majku poganu
trebala si ga tresnuti busilicom za papir
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2007., 11:12   #25
Quote:
Natch kaže: Pogledaj post
trebala si ga tresnuti busilicom za papir
krenula sam se tako nabrijano svađat s njim da sam pustila jak nekontroliran glas koji me je probudio i ostavio mutavu i zbunjenu, s ubrzanim disanjem i bolnim dlanovima 1:0 za jamesa
__________________
.
cap_insanio is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2007., 11:17   #26
Quote:
cap_insaino kaže: Pogledaj post
krenula sam se tako nabrijano svađat s njim da sam pustila jak nekontroliran glas koji me je probudio i ostavio mutavu i zbunjenu, s ubrzanim disanjem i bolnim dlanovima 1:0 za jamesa
zapravo, taj san je najvjerojatnije vezan za tvoj poslovni zivot i neka ogranicenja u njemu. kao da imas osjecaj da netko blokira tvoje napredovanje i uspjeh u poslu?
ocito je da ti je samorealizacija toliko bitna, cim si se s krikom suprostavila pokusaju da te netko zaustavi u napredovanju.
mene zapravo cudi sto ga nisi, jel, neutralizirala. barem je u snu sve moguce.
mozda te james seksualno privlaci, pa ga zato nisi ubila?
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2007., 11:18   #27
moj james bond je bio kombinacija pierca brosnana i paučka
ovaj novi james bond mi nekako ko mesar izgleda
Skviki is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2007., 15:18   #28
Sanjala sam neke anoreksicne manekenke koje su bile u bijelom donjem rublju i setale se po nekoj sobi. Odjendom upao neki lik ui uhvatio njih par tuci i toliko ih je pretukao da su ove ostale zvale doktora . Kad je doktor dosao prisao je toj jednoj curi i gurnuo joj nesto kroz usta neku spravu ( a u tome sam izgleda bila ja jer sam odjednom gledala sve njene organe) i tako imala je odvaljeno rebro . Nakon toga odjednom gledam u facu tog doktora koji u soku negdje gleda i polako sve glasnije vice aaaAAAAAAA..i onda ja pogledam u sta on to gleda i vidim dvije te djevojke kako stoje i tijelo im se raspada ..nestaju..

fuj strasno.. inace u zadnje vrijeme samo neke nocne mora sanjam

noc prije sanjala sam da me neki narkoman izbo iglom kojom se on bode i govorio mi et sad ces znati kako je meni..i onda kad me poprilicno izbo sa tom iglom rekao mi da ima sidu...
toliko sam vristala u snju i plakala i trcala da sam ujutru ustala premorena ...
uzas..
__________________
Twilight still not dark..
Too strange to be real yet too real to be a dream..
_GeTiA_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2007., 09:50   #29
Da sam bila na apsolventskom u Indiji i pokušavala si kupit Ledov sladoled.

Imali su samo neke svoje od šarenog snijega koji se nisu topili na suncu. I smrdili su. Indijci, ne sladoled.

Sanjala sam još jednog forumaša, al ne znam kaj smo radili. .
Šmizla is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2007., 09:56   #30
Quote:
Šmizla kaže: Pogledaj post
Da sam bila na apsolventskom u Indiji i pokušavala si kupit Ledov sladoled.

Imali su samo neke svoje od šarenog snijega koji se nisu topili na suncu. I smrdili su. Indijci, ne sladoled.

Sanjala sam još jednog forumaša, al ne znam kaj smo radili. .

Da si išla na apsolventsko u Albaniju mogla bi kupiti SAMO Ledov sladoled. Dogodilo se frendu ljetos.

Mada me uopće ne bi iznenadilo da ih i u Indiju prodaju.
__________________
zarđo mi link tute
dmj is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2007., 10:06   #31
Quote:
dmj kaže: Pogledaj post
Da si išla na apsolventsko u Albaniju mogla bi kupiti SAMO Ledov sladoled. Dogodilo se frendu ljetos.
Odlično. Itak ću si moć priuštit ljetovanje eventualno u Albaniji
Šmizla is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2007., 10:23   #32
Noćas sam sanjala ovo. Dakle, iz nekog razloga hodam po nekom kvartu sa malim kućicama obiteljskim i naletim na hrpu hrpu policije. I najednom shvatim da kod sebe imam vrećicu kokaina. I da su uokolo policijski psi. I Najednom se pored mene stvori moja mama koja mi savjetuje da stavim vrećicu u tenisice koje nosim u ruci, a tenisice pod kamion.

Nastavljam hodati po tom kvartu, koji se najednom pretvorio u široku autocestu gdje vidim malo dijete (i to točno znam koje dijete, ona najmanja iz Full house ) koje čuči pored pločnika, a autobusi idu na nju. I skočim da ju zaštitim, da autobus obiđe, uzmem ju na ruke, i odnesem njenoj mami.

To sve prođe u redu, i vraćam se po vrećicu pod kamionom, kad najednom, neka baba ide prema meni s tim djetetom i gura mi ga u ruke i govori mi da ću sljedećih šest mjeseci ja čuvati to dijete, pa ću vidjeti kako je teško brinuti se za dijete. I sad ja stojim s djetetom na rukama i objašnjavam da ja ne mogu uzet malu, da ovo da ono, međutim, baba se vraća sa paketom pelena koje mi isto gurne u ruke i ode. I mene pere paranoja da kaj ću reć dečku, zakaj sam sad došla s bebom i tu sam se probudila
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2007., 10:26   #33
Quote:
Smart_bitch kaže: Pogledaj post
Noćas sam sanjala ovo. Dakle, iz nekog razloga hodam po nekom kvartu sa malim kućicama obiteljskim i naletim na hrpu hrpu policije. I najednom shvatim da kod sebe imam vrećicu kokaina. I da su uokolo policijski psi. I Najednom se pored mene stvori moja mama koja mi savjetuje da stavim vrećicu u tenisice koje nosim u ruci, a tenisice pod kamion.

Nastavljam hodati po tom kvartu, koji se najednom pretvorio u široku autocestu gdje vidim malo dijete (i to točno znam koje dijete, ona najmanja iz Full house ) koje čuči pored pločnika, a autobusi idu na nju. I skočim da ju zaštitim, da autobus obiđe, uzmem ju na ruke, i odnesem njenoj mami.

To sve prođe u redu, i vraćam se po vrećicu pod kamionom, kad najednom, neka baba ide prema meni s tim djetetom i gura mi ga u ruke i govori mi da ću sljedećih šest mjeseci ja čuvati to dijete, pa ću vidjeti kako je teško brinuti se za dijete. I sad ja stojim s djetetom na rukama i objašnjavam da ja ne mogu uzet malu, da ovo da ono, međutim, baba se vraća sa paketom pelena koje mi isto gurne u ruke i ode. I mene pere paranoja da kaj ću reć dečku, zakaj sam sad došla s bebom i tu sam se probudila


Poruka: ostavi se bijelog i postani mama. Ostavi dečka.
Šmizla is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2007., 10:43   #34
Quote:
Šmizla kaže: Pogledaj post
Odlično. Itak ću si moć priuštit ljetovanje eventualno u Albaniji
Ne potcjenjuj, Albanija je lijepa. Tirana je zanimljiv grad, pun prekrasnih žena, koje po ljepoti ne zaostaju za Dalmatinkama (moš se sad da te izvlačit, ali nekako mi se čini da si ono jučer ili prekjučer na nekoj drugoj temi napisala da ti ni pičke nisu nezanimljive... ). Cesta kojom vijugaš kroz kanjon na putu od Ohrida prema moru nudi jako lijepe pejzaže, a stara planinska cesta od Elbasana do Tirane je očaravajuća i zaljubio sam se u taj dio Albanije. I zapravo si jako želim proći i južni dio prema Grčkoj i obalu...
__________________
zarđo mi link tute
dmj is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2007., 10:47   #35
Quote:
dmj kaže: Pogledaj post
Ne potcjenjuj, Albanija je lijepa. Tirana je zanimljiv grad, pun prekrasnih žena, koje po ljepoti ne zaostaju za Dalmatinkama (moš se sad da te izvlačit, ali nekako mi se čini da si ono jučer ili prekjučer na nekoj drugoj temi napisala da ti ni pičke nisu nezanimljive... ). Cesta kojom vijugaš kroz kanjon na putu od Ohrida prema moru nudi jako lijepe pejzaže, a stara planinska cesta od Elbasana do Tirane je očaravajuća i zaljubio sam se u taj dio Albanije. I zapravo si jako želim proći i južni dio prema Grčkoj i obalu...
Vjerujem da ima prirodnih ljepota. Al kakav je noćni život na obali i ponuda muškaraca ? :razuzdana slovenka:
Šmizla is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2007., 10:59   #36
Quote:
Šmizla kaže: Pogledaj post
Vjerujem da ima prirodnih ljepota. Al kakav je noćni život na obali i ponuda muškaraca ? :razuzdana slovenka:
Nisam bio do obale, a i da jesam sumnjam da bih obraćao pozornost na ponudu muškića. Ali oni se tek sad otvaraju turizmu pa mi je logično da i galebarenje razvijaju, moglo bi bit ko kod nas u zlatna vremena za sredovječne Švabice, šezdesetih i sedamdesetih... Sad ti babe na seks turizam u Tunis idu.

Samo kaj su Albanci prilično niski, ak ti je visina preduvjet radije uplati ljetovanje u Crnoj Gori.
__________________
zarđo mi link tute
dmj is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2007., 11:03   #37
ja sanjah da planiram slavit prvi maj sa ajs nigrutinom i još jednim legom, i kasnije je došao i wikluh i uglavnom bilo je jako dosadno, svi smo samo sjedili na nekim foteljama i crkavali, i roštilj je stajao pored nas, nikome se nije dalo peć...i još neke gluposti kasnije, al svejedno mi se svidjeo san!! )

a negdje prije sam sanjala da sam jednom dečku na nekoj utakmici počela vrištat kako smo jako žedni, kako to više nije smiješno, da ćemo umrijet od žeđi...iako ne znam tko smo "mi" bili niti zašto sam to njemu govorila, možda zato jer je on pio sok na slamčicu! a i znam ga zapravo, al svejedno!
erika85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2007., 11:11   #38
Quote:
Smart_bitch kaže: Pogledaj post
Noćas sam sanjala ovo. Dakle, iz nekog razloga hodam po nekom kvartu sa malim kućicama obiteljskim i naletim na hrpu hrpu policije. I najednom shvatim da kod sebe imam vrećicu kokaina. I da su uokolo policijski psi. I Najednom se pored mene stvori moja mama koja mi savjetuje da stavim vrećicu u tenisice koje nosim u ruci, a tenisice pod kamion.

Nastavljam hodati po tom kvartu, koji se najednom pretvorio u široku autocestu gdje vidim malo dijete (i to točno znam koje dijete, ona najmanja iz Full house ) koje čuči pored pločnika, a autobusi idu na nju. I skočim da ju zaštitim, da autobus obiđe, uzmem ju na ruke, i odnesem njenoj mami.

To sve prođe u redu, i vraćam se po vrećicu pod kamionom, kad najednom, neka baba ide prema meni s tim djetetom i gura mi ga u ruke i govori mi da ću sljedećih šest mjeseci ja čuvati to dijete, pa ću vidjeti kako je teško brinuti se za dijete. I sad ja stojim s djetetom na rukama i objašnjavam da ja ne mogu uzet malu, da ovo da ono, međutim, baba se vraća sa paketom pelena koje mi isto gurne u ruke i ode. I mene pere paranoja da kaj ću reć dečku, zakaj sam sad došla s bebom i tu sam se probudila
Tik - tak, tik - tak, tik - tak ... :biološki sat:
mwm is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2007., 11:15   #39
sanjala sam apstraktno i nepovezano moram to proanalizirat
printscreen is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2007., 11:15   #40
Quote:
mwm kaže: Pogledaj post
Tik - tak, tik - tak, tik - tak ... :biološki sat:
Misliš da mi je vrijeme za koku?
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:24.