Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.02.2015., 19:27   #781
Njega, opet... Izgleda da je omiljeni motiv mog mozga, bez obzira na to što se nismo vidjeli godinama...
__________________
"Sometimes you got to lose everything to find out that you’ve always been running blind, leave everything to find out what you don't want to leave behind."
Miss Octo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2015., 20:01   #782
Ahahaha pancirka dobra ideja..

Nocas je bilo malo opustenije. U mulleru upisala aerobik
ona1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2015., 14:02   #783
Bio sam u menzi i tamo sam sreo jednu curu s faksa. Ona mi je rekla da ne moram jesti u menzi, da ona ima pedoče (dagnje) doma za jesti i da će mi ih dati skupa s paštom, ako joj napravim neku uslugu.

Odjednom sam bio u jednoj drugoj menzi. Tamo su pak nudili ogromne škampe. Nastala je cijela pomama za škampima jer su bili ogromni.

I ništa ja čekam u redu, ali sve su već podijelili jer su mnogi uzimali po dvije-tri porcije. Čekamo novu turu.

To čekanje je jako dugo trajalo, a ja sam taman stajao za pultom, taman smo na redu, skupa s jednom curom iz osnovne i jednom curom iz gimnazije.

Neki tip se gurao iza mene da stane u red i onda je došao nekako ispred mene i odjednom je pukla internetska veza i ja više nisam bio 'spojen' s menzom i izbacilo me van iz menze – tj. samo sam nestao iz reda.

Došao sam na Google Moon. Surfao sam po Mjesecu i mogao sam s rukom rotirati malo Zemlju, malo Mjesec.

Odjednom sam se stvorio na kauču u dnevnoj sobi i i govorio kao hipnotiziran „Moon. Moon.“

I onda sam se probudio.
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2015., 21:09   #784
sanjala sam da sam se užasno napalila, počela se dirat. i krenem tražit vibrator, ne mogu ga naći, i probudila se
zagrebačka cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2015., 14:52   #785
bas zalosno
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2015., 20:44   #786
Sanjala sam da se vozim liftom i da sam zaglavila u njemu.
__________________
"Since we cannot change reality, let us change the eyes which see reality."
StephanieM is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2015., 08:41   #787
Da sam s dečkom u sobi, mrak je i idemo spavati i pokraj mog stola je neki veliki radio koji je prije baka imala i taj radio želim ugasit, podesit, nekaj..i neće se ugasit, počne zujit nekaj i ja počnem psovat kao zakaj se neće ugasit. I dečko kaže sad ću ja to sredit, i ode do cijevi od radijatora kao da će izbit struju s nekim šerafcigerom pa da se radio ugasi. I napravi to i prvo nekaj kao zasvijetli, kao kad stavite nekaj u utičnicu, a onda se začuje neki jako glasni, duboki zvuk po cijeloj kući, ko da je neki potres ili se nekaj urušilo, al jezivi. I on kao kaže a jebote, a ja si mislim svi će se probudit. I onda se ja probudim iz sna jer me zdrmao taj zvuk.
__________________
Yearning again only to be myself
Tourniquet_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2015., 11:03   #788
Osobu koju nisam vidjela gooodinama. I jos sve neke cudne ljude koje u biti izbjegavam + hrpa nepoznatih.
__________________
Assumption is the mother of all f***ups! ~ All that I'm after is a life full of laughter ~
Daphne Doo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2015., 14:03   #789
Quote:
zagrebačka cura kaže: Pogledaj post
sanjala sam da sam se užasno napalila, počela se dirat. i krenem tražit vibrator, ne mogu ga naći, i probudila se
Quote:
tumač snova kaže:
Seksualno zadovoljstvo kod vas ne postoji. Nađite si novog partnera.
Flissiicoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2015., 20:47   #790
Quote:
Flissiicoo kaže: Pogledaj post
ja bar imam seksualni život
zagrebačka cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2015., 00:54   #791
Da dragi masira guzicu nekoj zenskoj na plaži.
Probudila sam se bisna ko ris
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2015., 23:37   #792
U ono malo sna što sam uhvatila su me cijelo vrijeme ganjali Rusi sa sjekirama. Morali smo bježati kroz nekakvu šumu, a mene su užasno pekli tabani jer sam bila bosa
__________________
Na rubu pameti... Otišla sam sa živcima, ne znam kad se vraćam.
I don't want it to be normal, I want it to be right. - Josh Homme
Vesper Arlene is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2015., 12:17   #793
Sanjala sam da sam bila sam na tetoviranju. Što me podsjetilo da jutros rezerviram termin za tetovažu.
nosupergirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2015., 12:26   #794
Da sam na nekom otoku i slučajno sam zalutala pa su me uhvatili neki frikovi, kao vanzemaljci ili tak nešto, i držali nas 10ak radi ne znam čega. Pokušavala sam pobjeći na sve načine i na kraju sam i uspjela, ali opet u neki dio gdje je neka luda baba. I skakala sam po trampolinu i lovila su me tri zgodna momka bez majica. Preglup san.
margarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2015., 18:17   #795
Da je mačka ulovila miša-
__________________
that was just a dream
Maca Micko is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2015., 17:48   #796
sanjala sam sebe kako gledam svoje fotografije na kojima sam mega super mače i čudim se strašno tome, još onako, ajme , pa to bez fotošopa, vau... a sve to je sadašnja sadašnjost, obje te orakice iz sna.
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2015., 19:15   #797
da sam imala razrezana zapešća na desnoj ruci i da sam se bojala da mi starci to ne vide. a onda sam u jednom trenu pogledala i vidjela da je zaraslo i da su samo ožiljici. baš mučan san, zbudila sam se i bila sam uznemirena.
__________________
Yearning again only to be myself
Tourniquet_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2015., 11:46   #798
Sanjala sam da sam u kvartovskom Konzumu i kupujem naranču, limune, gel za tuširanje, mlijeko, desetak kinder buena i malo manje kinder pinguia. U jednom mi trenu puca ručka na vrećicu i sve ispada i prolijeva se, ali ja ne kužim da mi je u vrećici ostala samo naranča. Dolazim na blagajnu i račun je 280 kn, a ja imam samo 170 u novčaniku, ali frend radi na blagajni i kaže mi da odem doma i donesem mu lovu. Sjedim doma u mraku, tuzni zaključujem da sam kupila premalo kinder buena i pinguia i razmišljam o tome kako necu imati novac koji moram vratiti.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2015., 12:16   #799
baš slatko. sad mi se jede kinder bueno.
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2015., 13:30   #800
Toma Hiddlestonea kao Christiana Greya
__________________
"Sometimes you got to lose everything to find out that you’ve always been running blind, leave everything to find out what you don't want to leave behind."
Miss Octo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:58.