Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.10.2010., 08:06   #41
Quote:
sham69 kaže: Pogledaj post
jedno pitanje da li kupiti kuhinju dan kuchen u lesinie ili neku slicnu marku ili istu takvu iste dužine raditi u nekog kvlaitetnog stolara gdje ispada jeftinije
Puno stvari u kući imam što nam je rađeno po mjeri ali to čekanje i neizvjesnost da li će izgledati kao što smo zamislili me je ubijalo.Nekako bolje volim kupiti ono što sam vidjela gotovo.ali u pravu si, kod stolara ispadne jeftinije. nama je radio jedan kuhinju za deset tisuća kuna.Mislim da je negdje 3,5 x 2,5 m.Ispalo je ok i čini mi se da nije skupo.Nađi si neku sliku onoga što želiš pa mu pokaži,jer ako mu budeš objašnjavala to bi moglo završiti ne baš dobro.
Mery Pra is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 20:44   #42
Talking

labradorčiću malo olabavi jer bi netko mogao pomisliti kako imaš skrivenih namjera kad tak pričaš o nekome.salon je zatvoren jer je frka u cijeloj hrvatskoj a ne iz nekog drugog razloga.uskoro će biti opet otvoren na drugoj lokaciji bliže centru al ima vremena i za to.ako neko nekog za nevce prevari onda taj može i naje...nije to sam tak uzme novce i nikom ništa.nisu ljudi ovce. e labiću moj.

Zadnje uređivanje morfius8888 : 02.12.2010. at 20:55.
morfius8888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2010., 14:54   #43
Quote:
morfius8888 kaže: Pogledaj post
labradorčiću malo olabavi jer bi netko mogao pomisliti kako imaš skrivenih namjera kad tak pričaš o nekome.salon je zatvoren jer je frka u cijeloj hrvatskoj a ne iz nekog drugog razloga.uskoro će biti opet otvoren na drugoj lokaciji bliže centru al ima vremena i za to.ako neko nekog za nevce prevari onda taj može i naje...nije to sam tak uzme novce i nikom ništa.nisu ljudi ovce. e labiću moj.
a sta je s njihovim salonom u samoborskoj ? jel to bar radi ?
Marko1976 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2010., 12:17   #44
Mada bih Vam svima skupa, rado, u ovo predblagdansko vrijeme rado ispričao jednu lijepu bajku, kada je u pitanju Dan Adria (Dan Kuchen) , sve skupa je jedan vrhunski triler.

Negdje tamo početkom ljeta 2009., naručena je kuhinja u Dan Kuchen salonu u Samoborskoj.
Kuhinju su monteri postavili u rujnu 2009. Odmah u početku šok, iako je unaprijed sve precizno dogovoreno a monteri su gotovo cijelo vrijeme bili nadzirani, u jednom trenu uspjeli su na nekoliko elemenata postaviti ručkice suprotno dogovorenom položaju.
Spoznaja, zbunjenost, pravovremeno djelovanje(s naše strane).

U međuvremenu, firma mijenja vlasnika (novi vlasnik postaje slovenac), naš "slučaj" od gospodina M. preuzima gospodin Ivica(u nastavku ćemo ga zvati I), iz salona na Novoj Branimirovoj.
I otvara zahtjev za zamjenom 3 fronte i šalje ga tvornici u Austriji.
Nakon nekoliko mjeseci stižu 3 mediapan fronte, monter (gospodin A) ih otvara pred nama, nakon čega svi skupa konstatiramo da su izradili fronte krive boje(courtesy of mr. I).

Ponavljamo gore spomenutu proceduru.

Nakon 3 mjeseca dolaze nove fronte, gospodin I nije znao da su 2 mjeseca tei fronte stajale na lageru firme u Zadru.

Monter, gospodin Z konstatira prilikom otvaranja da gospodin I nije naručio dovoljan broj fronti.
Odlazak gospodinu I na adresu u Novu Branimirovu, njegova zbunjenost i veleumna konstatacija da je pogriješio.

Prosinac 2010., fronte su došle, monter, spomenuti gospodin Z nakon montaže kutnih elemenata konstatira da je fronta za veliki uređaj zbubana u transportu.

Odlazak k gospodinu I, razgovor i konstatacija po tisućuti put da čovjek vjerojatno ne zna niti kako se zove.

Novi zakazani termin sastanka, kraj siječnja 2011.


Nastavak slijedi.
verrazano is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2010., 09:45   #45
Pozdrav ljudi,

Ja sam prije godinu i pol dana kupio aparate i kuhinju u firmi Danas kuhinje d.o.o. u salonu na Novoj branimirovoj. Elementi kuhinje su mi isporučeni, ali aparati još uvijek nisu niti sam dobio novac nazad.

U međuvremenu su mi u salonu na Novoj branimirovoj rekli da oni više nemaju veze s firmom Danas kuhinje d.o.o. te su me uputili stanovitom Željku koji je vlasnik firme Danas kuhinje d.o.o.

Pošto sam sakupio informacije i o tom Željku (ime, prezime, adresa, brojevi telefona) i o novim firmama koje je on pokrenuo, molio bih sve vas da ako imate bilo kakve informacije ili o ovoj firmi pod kojom sada radi salon na Novoj branimirovoj (Danas kuhinje Adria ili tako nešto) ili ako vas zanimaju informacije koje sam ja uspio sakupiti da mi se javite na privatne poruke

Pošto znam da je još ljudi ostalo bez novaca i bez kupljene robe, apeliram da stupimo u kontakt i zajednički nastupimo i pokušamo dobiti novac nazad.

Hvala vam svima,

Zadnje uređivanje Aoife : 28.12.2010. at 11:56. Reason: privatni podaci
okulus is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2011., 20:38   #46
verrazano - Dan Adria i Danas Kuhinje nije ista firma bila dok si ti kupovao. Dan Kuchen je tvrtka osnovana 2006 godine. Dan Adria je osnovana 2008- godine. Osnovao ju je slovenac (Matijaž) koji je velika faca u Dan Kuchenu u Austriji i ima hrpu salona. Njegov glavni zaposlenik i po novom generalni zastupnik Dan Kuchena u HR je Kristijan Martinec.
Nažalost, krivim vodstvom tvrtka se raspala i trebalo je doć do preuzimanjem od strane Dan Adria. Problem sa isporukom robe je taj da su blokirani od strane dobavljača zbog dugova. Gospodin M. je volio uljepšat i previše šarmirat ljude, tratio je previše vremena na to. U biti iako mu je prodaja išla, nije baš uspješno završavala. Al eto šarm ga spašavao. Iskreno ne razumijem zašto je dugo ostao tamo, al ok. Gospodin I. je osoba koja vas neće prevarit i koja igra na sigurno. Vrlo je mirna osoba i svaka mu čast jer bi ja na njegovom mjestu podivljala.
Al ako I. kaže da nemaju veze s Danas Kuhinjama, to znači da je salon preuzeo Dan Adria i tako se Dan Adria ogradio od dugova i nedovršenih poslova Danas Kuhinja.
No ipak bi vam savjetovala da probate se skupit i pitat u Dan Adria kako da se riješe problemi. Sazvat neki mirni sastanak. Ne znam što ćete dobit od Željka... :S

Jedino što ne razumijem je to kako su fronte išle u Zadar, a firma u ZG-u nije ista ko ova u Zadru. Po tome nije greška prodavača nego Dan Kuchena u Austriji. Prilikom isporuke šleperom su zeznuli.

Jedna mlada firma na vašu i moju žalost i njihovu također je propala lošim rukovodstvom. :S
Teica-Photo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2011., 18:58   #47
Pozdrav svima koji namjeravaju kupiti kuhinju Dankuchen !!!

Sve pohvale prodavaču X u salonu Dankuchena u novoj Branimirovoj. Moram demantirati prethodne postove o Danas kuhinjama na istoj adresi jer postojeća firma nema nikave veze s njima.
Prodavač X je stvarno stručan u svom poslu, vidi se da nije u tom poslu 3 mjeseca. Došao je u stan, sve točno izmjerio, isplanirao kuhinju kako sam željela uz nekoliko njegovih prijedloga. Kuhinja stigla u tjednu kako smo dogovorili. Dobili ladice do poda, prekrasne velike ladice, gornji stakleni elementi... Čak smo uzeli aparate kod njih, imaju iste cijene kao u Lesnini a cijena kuhinje je bila nešto jeftinija i bolja projektirana nego u Lesnini. Moram priznati da sam imali jednu reklamaciju na oštećenu frontu, koju sam reklamirala ali nije još stigla jer je kuhinja montirana prije Božića.

Nikad nebi kupila kuhinju kod nekog privatnika jer nikad neznaš kako će kuhinja izgledati, kad će biti gotova, za tu razliku u cijeni neću si razbijati glavu o tim stvarima.

Zato ne mogu vjerovati što pišete gore o neisporučenim kuhinjama, krive reklamacije i ostalo....

Ako kupujete kuhinju svakako pogledajte salon Dankuchena u novoj Branimirovoj... T
toma2003 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2011., 11:30   #48
Quote:
toma2003 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima koji namjeravaju kupiti kuhinju Dankuchen !!!

Sve pohvale prodavaču X u salonu Dankuchena u novoj Branimirovoj. Moram demantirati prethodne postove o Danas kuhinjama na istoj adresi jer postojeća firma nema nikave veze s njima.
Prodavač X je stvarno stručan u svom poslu, vidi se da nije u tom poslu 3 mjeseca. Došao je u stan, sve točno izmjerio, isplanirao kuhinju kako sam željela uz nekoliko njegovih prijedloga. Kuhinja stigla u tjednu kako smo dogovorili. Dobili ladice do poda, prekrasne velike ladice, gornji stakleni elementi... Čak smo uzeli aparate kod njih, imaju iste cijene kao u Lesnini a cijena kuhinje je bila nešto jeftinija i bolja projektirana nego u Lesnini. Moram priznati da sam imali jednu reklamaciju na oštećenu frontu, koju sam reklamirala ali nije još stigla jer je kuhinja montirana prije Božića.

Nikad nebi kupila kuhinju kod nekog privatnika jer nikad neznaš kako će kuhinja izgledati, kad će biti gotova, za tu razliku u cijeni neću si razbijati glavu o tim stvarima.

Zato ne mogu vjerovati što pišete gore o neisporučenim kuhinjama, krive reklamacije i ostalo....

Ako kupujete kuhinju svakako pogledajte salon Dankuchena u novoj Branimirovoj... T

Ovako prva stvar tamo sada ne posluju Danas kuhinje d.o.o. nego Dan Adria d.o.o. , i ja stvarno vjerujem da kod njih nema problema.

Ono što mene muči je slijedeće, tamo je poslovala tvrtka Danas Kuhinje d.o.o. te je tvrtka Dan adria preuzela poslovnicu i zadržala zaposlene u toj poslovnici bez da je bilo tko javio kupica što se događa, da bi kad sam došao pitati gdje su moji aparati za kuhinju rekli da tu više ne posluje ta firma i da oni više nemaju veze sa njima i da idem njih tražiti svoje aparate.

To nije u redu, mogli su barem obavijestiti kupce što se događa, tj. barem ti zaposleni koji su ostali raditi u toj poslovnici.

Ja samo znam jedno, ja sam tamo kupio kuhinju i aparate 2009 godine, kuhinju sam dobio, a aparate ili novce za aparate nisam do danas. Nakon bezbroj zvanja vlasnika tvrtke Danas kuhinje d.o.o., i nakon što me vukao za nos, ništa nisam rješio, a taj isti čovjek je osnovao novu firmu Danas kuhinje interijeri d.o.o. i sad radi preko te firme, a ja više neznam što da radim.
Našao sam u narodnim novinama podatke o vlasniku i tok vlasništva Danas kuhinja d.o.o. preko vlasnika i na Danas kuhinje interijeri d.o.o. i sad sam pred zidom. Jedino što mi preostaje je da mu idem kucati na vrata od privatnog stana (ne bi čovjek vjerovao do kakvih sve podataka dodješ preko googla).

Ako netko ima iste probleme i možda prijedlog što da napravim, bio bih vam zahvalan.

Pozdrav
okulus is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2011., 16:26   #49
Quote:
okulus kaže: Pogledaj post
Ovako prva stvar tamo sada ne posluju Danas kuhinje d.o.o. nego Dan Adria d.o.o. , i ja stvarno vjerujem da kod njih nema problema.

Ono što mene muči je slijedeće, tamo je poslovala tvrtka Danas Kuhinje d.o.o. te je tvrtka Dan adria preuzela poslovnicu i zadržala zaposlene u toj poslovnici bez da je bilo tko javio kupica što se događa, da bi kad sam došao pitati gdje su moji aparati za kuhinju rekli da tu više ne posluje ta firma i da oni više nemaju veze sa njima i da idem njih tražiti svoje aparate.

To nije u redu, mogli su barem obavijestiti kupce što se događa, tj. barem ti zaposleni koji su ostali raditi u toj poslovnici.

Ja samo znam jedno, ja sam tamo kupio kuhinju i aparate 2009 godine, kuhinju sam dobio, a aparate ili novce za aparate nisam do danas. Nakon bezbroj zvanja vlasnika tvrtke Danas kuhinje d.o.o., i nakon što me vukao za nos, ništa nisam rješio, a taj isti čovjek je osnovao novu firmu Danas kuhinje interijeri d.o.o. i sad radi preko te firme, a ja više neznam što da radim.
Našao sam u narodnim novinama podatke o vlasniku i tok vlasništva Danas kuhinja d.o.o. preko vlasnika i na Danas kuhinje interijeri d.o.o. i sad sam pred zidom. Jedino što mi preostaje je da mu idem kucati na vrata od privatnog stana (ne bi čovjek vjerovao do kakvih sve podataka dodješ preko googla).

Ako netko ima iste probleme i možda prijedlog što da napravim, bio bih vam zahvalan.

Pozdrav
Osobno ne poznajem gosp. Željka niti sam imala bilo kakva iskustva s Danas kuhinjama d.o.o. ali jednino što se kod takvih se može napraviti osim kucanja na vrata privatnog stana ili u novoj poslovnici Danas kuhinja interijera d.o.o. je privatna tužba na sudu.
toma2003 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2011., 21:59   #50
Quote:
Teica-Photo kaže: Pogledaj post
verrazano - Dan Adria i Danas Kuhinje nije ista firma bila dok si ti kupovao. Dan Kuchen je tvrtka osnovana 2006 godine. Dan Adria je osnovana 2008- godine. Osnovao ju je slovenac (Matijaž) koji je velika faca u Dan Kuchenu u Austriji i ima hrpu salona. Njegov glavni zaposlenik i po novom generalni zastupnik Dan Kuchena u HR je Kristijan Martinec.
Nažalost, krivim vodstvom tvrtka se raspala i trebalo je doć do preuzimanjem od strane Dan Adria. Problem sa isporukom robe je taj da su blokirani od strane dobavljača zbog dugova. Gospodin M. je volio uljepšat i previše šarmirat ljude, tratio je previše vremena na to. U biti iako mu je prodaja išla, nije baš uspješno završavala. Al eto šarm ga spašavao. Iskreno ne razumijem zašto je dugo ostao tamo, al ok. Gospodin I. je osoba koja vas neće prevarit i koja igra na sigurno. Vrlo je mirna osoba i svaka mu čast jer bi ja na njegovom mjestu podivljala.
Al ako I. kaže da nemaju veze s Danas Kuhinjama, to znači da je salon preuzeo Dan Adria i tako se Dan Adria ogradio od dugova i nedovršenih poslova Danas Kuhinja.
No ipak bi vam savjetovala da probate se skupit i pitat u Dan Adria kako da se riješe problemi. Sazvat neki mirni sastanak. Ne znam što ćete dobit od Željka... :S

Jedino što ne razumijem je to kako su fronte išle u Zadar, a firma u ZG-u nije ista ko ova u Zadru. Po tome nije greška prodavača nego Dan Kuchena u Austriji. Prilikom isporuke šleperom su zeznuli.

Jedna mlada firma na vašu i moju žalost i njihovu također je propala lošim rukovodstvom. :S
pozdrav

I mene je doticni gospodin zeljko zalevatio za novce
,platili smo avans za kuhinju ,a sto se tice njega nikad je dobili nebi.
Sto se tice gospodina Matjaza,isporucio nam je nasu kuhinju iako smo avans dali drugoj firmi a ne njegovoj,da budem iskrena malo sam sumnjala u isporuku kuhinje nakon toga sto me je g.Zeljko preveslao za novce,al je kuhinja isporucena od strane g.Matjaza u terminu u kojem je i dogovoreno,montirana i ja sam pre pre zadovoljna.
pandora2011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2011., 22:31   #51
Quote:
toma2003 kaže: Pogledaj post
Nikad nebi kupila kuhinju kod nekog privatnika jer nikad neznaš kako će kuhinja izgledati, kad će biti gotova, za tu razliku u cijeni neću si razbijati glavu o tim stvarima.
imas potpuno pravo ne vjerovati privatniku, ali zato vjerujes firmi koja prodaje doticne kuhinje i neces vjerovati-privatna je
i tvoja sadasnja kuhinja je napravljena u jednoj tvornici, ovo je jos nevjerojatnije pazi sada - privatna je

Quote:
toma2003 kaže: Pogledaj post
Zato ne mogu vjerovati što pišete gore o neisporučenim kuhinjama, krive reklamacije i ostalo....
naravno imas pravo nevjerovati ljudima, sve je stvar jedne velike urote. sreca da svi tebi vjeruju sa puna 2 ( slovima DVA ) posta ovdje. zar ti je zivot toliko prazan da si se morala registrirati ovdje da bi nam samo ovo rekla
__________________
lovci su skupina smiješno obučenih, naoružanih i pijanih ljudi koji teturaju šumom u potrazi za gostionicom
bubica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2011., 12:10   #52
Quote:
pandora2011 kaže: Pogledaj post
pozdrav

I mene je doticni gospodin zeljko zalevatio za novce
,platili smo avans za kuhinju ,a sto se tice njega nikad je dobili nebi.
Sto se tice gospodina Matjaza,isporucio nam je nasu kuhinju iako smo avans dali drugoj firmi a ne njegovoj,da budem iskrena malo sam sumnjala u isporuku kuhinje nakon toga sto me je g.Zeljko preveslao za novce,al je kuhinja isporucena od strane g.Matjaza u terminu u kojem je i dogovoreno,montirana i ja sam pre pre zadovoljna.

pozdrav,

Mene samo zanima zašto je druga firma preuzela obvezu koje je prema Vama imala Danas kuhinje d.o.o.? Da li je moguće da i za mene naprave istu stvar? Kolko je novaca bilo u pitanju? Ja još uvijek muku mučim s Željkom Rastićem koji je i prevario ljude u ovom slučaju.
okulus is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2011., 11:45   #53
Thumbs up

Quote:
bubica1 kaže: Pogledaj post
imas potpuno pravo ne vjerovati privatniku, ali zato vjerujes firmi koja prodaje doticne kuhinje i neces vjerovati-privatna je
i tvoja sadasnja kuhinja je napravljena u jednoj tvornici, ovo je jos nevjerojatnije pazi sada - privatna je

Da, tvornica je vjerojatno privatna, ali pazi sad ti: U toj tvornici su vjerojatno proizvede minimalno cca. 100 kuhinja dnevna a kod nego "fušara" u garaži mjesečno 2 (ako je jako,jako dobar "fušar" i ima veliku garažu)


Quote:
bubica1 kaže: Pogledaj post
naravno imas pravo nevjerovati ljudima, sve je stvar jedne velike urote. sreca da svi tebi vjeruju sa puna 2 ( slovima DVA ) posta ovdje. zar ti je zivot toliko prazan da si se morala registrirati ovdje da bi nam samo ovo rekla
morala sam to reći jer ne mogu vjerovati šta se ovi ljudima prije dogodilo a ja sam tako super prošla...

i evo sad već imam 3 posta
toma2003 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2011., 14:54   #54
Quote:
toma2003 kaže: Pogledaj post
Da, tvornica je vjerojatno privatna, ali pazi sad ti: U toj tvornici su vjerojatno proizvede minimalno cca. 100 kuhinja dnevna a kod nego "fušara" u garaži mjesečno 2 (ako je jako,jako dobar "fušar" i ima veliku garažu)
zar netko tko radi manje od 100kuhinja dnevno mora biti fuser????

BTW - volio bih kada bi netko iz prve ruke dao informaciju ali ako Dan Kuchen moze isporuciti 100 kuhinja dnevno ja vise nikada necu pristupiti forumu. gotovo sam siguran da je dnevna produkcija u zlatna vremena bila bitno, bitno manja
__________________
lovci su skupina smiješno obučenih, naoružanih i pijanih ljudi koji teturaju šumom u potrazi za gostionicom
bubica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2011., 14:58   #55
Quote:
bubica1 kaže: Pogledaj post
zar netko tko radi manje od 100kuhinja dnevno mora biti fuser????

BTW - volio bih kada bi netko iz prve ruke dao informaciju ali ako Dan Kuchen moze isporuciti 100 kuhinja dnevno ja vise nikada necu pristupiti forumu. gotovo sam siguran da je dnevna produkcija u zlatna vremena bila bitno, bitno manja
Međunarodna firma, prisutna na tržištu 17 zemalja, jedna od toga je njemačka. Vjerojatno imaju i puno više od 100 kuhinja dnevno
okulus is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2011., 15:01   #56
Quote:
okulus kaže: Pogledaj post
Međunarodna firma, prisutna na tržištu 17 zemalja, jedna od toga je njemačka. Vjerojatno imaju i puno više od 100 kuhinja dnevno
vidi, kao sto ti vjerujes da imaju ja vjerujem da nemaju. osim nekoga moga iskustva nemogu nicime obrazloziti tvrdnju siguran sam da nemaju
__________________
lovci su skupina smiješno obučenih, naoružanih i pijanih ljudi koji teturaju šumom u potrazi za gostionicom
bubica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2011., 00:35   #57
Quote:
bubica1 kaže: Pogledaj post
zar netko tko radi manje od 100kuhinja dnevno mora biti fuser????

BTW - volio bih kada bi netko iz prve ruke dao informaciju ali ako Dan Kuchen moze isporuciti 100 kuhinja dnevno ja vise nikada necu pristupiti forumu. gotovo sam siguran da je dnevna produkcija u zlatna vremena bila bitno, bitno manja
cca 2500 elemenata izrade dnevno.
a u prosjeku 1 kuhinja ima 10 elemenata, ne računajući radne ploče.
to je 250 kuhinja dnevno.
bio u linzu u tvornici.
inace prodajem kuhinje, u jednom centru, od vise tvornica no s danom je najbolje raditi - najbrza isporuka, malo reklamacija.
po meni najbolji omjer cijene i kvalitete.
uvijek kupcu preporucam dankuchen
a specijalizirani dan studiji su dobro mjesto za kupnju dana jer imaju posebnih stvari koje drugi nemaju npr. boje fronti , akcije, vjerojatno su i prodavaci educiraniji jer su specijalizirani za dan, a i manje su guzve
marryyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2011., 12:50   #58
Quote:
bubica1 kaže: Pogledaj post
vidi, kao sto ti vjerujes da imaju ja vjerujem da nemaju. osim nekoga moga iskustva nemogu nicime obrazloziti tvrdnju siguran sam da nemaju
Idi u Linz pa ćeš vidjet postrojenje pa će ti sve bit jasno. Bila kod njih na zatvorenoj izložbi 2008-e godine.

To što privatna tvrtka u okviru hr ne radi kak treba, ne znači da svi tako rade.

Matijaž je slovenac i u biti generalni zastupnik Dan Kuchena za SLO i do nedavno za HR. Čovjek je 2008-e otvorio Dan Adria u Zadru. Uputite mu službeni dopis s povratnicom s opisanom problematikom i sve detaljno, s naznakom N/R. Željka ne znam, nemam pojma kako je on opće upao u tu priču s kuhinjama, al on nije prvotni vlasnik Danas Kuhinja i pitanje je da li je opće i bio vlasnik ili su se samo prenesla direktorska prava na njega.

p.s. Dan Kuchen ima svoje vlastite šlepere koji jednom ili dva puta tjedno dolaze u HR i to dva šlepera. Pretpostavljam da tako imaju za svaku zemlju u koju izvoze pa si računaj to je 30-tak šlepera.
Teica-Photo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2011., 13:10   #59
Quote:
toma2003 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima koji namjeravaju kupiti kuhinju Dankuchen !!!

Sve pohvale prodavaču X u salonu Dankuchena u novoj Branimirovoj. Moram demantirati prethodne postove o Danas kuhinjama na istoj adresi jer postojeća firma nema nikave veze s njima.
Prodavač X je stvarno stručan u svom poslu, vidi se da nije u tom poslu 3 mjeseca. Došao je u stan, sve točno izmjerio, isplanirao kuhinju kako sam željela uz nekoliko njegovih prijedloga. Kuhinja stigla u tjednu kako smo dogovorili. Dobili ladice do poda, prekrasne velike ladice, gornji stakleni elementi... Čak smo uzeli aparate kod njih, imaju iste cijene kao u Lesnini a cijena kuhinje je bila nešto jeftinija i bolja projektirana nego u Lesnini. Moram priznati da sam imali jednu reklamaciju na oštećenu frontu, koju sam reklamirala ali nije još stigla jer je kuhinja montirana prije Božića.

Nikad nebi kupila kuhinju kod nekog privatnika jer nikad neznaš kako će kuhinja izgledati, kad će biti gotova, za tu razliku u cijeni neću si razbijati glavu o tim stvarima.

Zato ne mogu vjerovati što pišete gore o neisporučenim kuhinjama, krive reklamacije i ostalo....

Ako kupujete kuhinju svakako pogledajte salon Dankuchena u novoj Branimirovoj... T
Gornji postovi ne mogu biti demantirani jer su potpuno istiniti! Nemaš šta vjerovat ili ne - to je tako bilo i problemi postoje. Firma na toj adresi prije godinu dana je bila upravo ona firma o kojoj se ovdje priča. Ta firma je preuzeta od firme koja je sada na toj adresi. Prodavač X sad radi za Dan Adria a prije je radio za Danas Kuhinje. Prodavač je stručan naravno, u tom poslu je puno godina i zna što radi. Pročitaj ponovo navedene stvari, tako je to bilo prije. A ta firma do prije godinu dana je poslovala samo u Zadru. To nisu priče, to nisu laži, to su istinite činjenice!

Tvrtka je privatna - franšiza, d.o.o.! Tvornica je u Linzu - isto privatna firma - obiteljska.

Što je da je, nadam se iskreno da će Dan Adria poslovati uspješno bez obzira na loša iskustva s Danas Kuhinjama.

Vi kao kupci iz propale firme teško da ćete doć na svoje. Zašto? Pa znate kako to ide - prvo se naplati država, pa banka, pa dobavljači i kad se to sve naplati onda ste tek na redu vi kupci. Znam za masu takvih primjera nevezano s dotičnim primjerom ovdje. Jedina stvar što se mogla desiti vašem novcu je da je bio na računu u trenutku blokade. I sami znate da je to bila sudbina velikom broju tvrtki u HR u zadnjih dvije godine. Zato niste dobili aparate, zato vam nije riješena reklamacija i zato je firma propala. Dobavljači su blokirali isporuku aparata, Dan Kuchen nije isporučio reklamacije, ... Trošit vrijeme i novac na utuživanje propale firme, ne znam koliko se isplati. Nemate se iz čega naplatit Jedino je moguć dogovor s Dan Adria jer oni nisu dužni vama napravit ono što Danas Kuhinje nisu napravile, to je samo njihova dobra volja ako vam ispoštuju to. Zato je najbolje uputit službeno pismo na ruke direktoru na Dan Adria, s opisom problema, i predložite dogovor, nadoplatu, ili tražite sastanak oko dogovora, ali znajte da ako želite riješiti problem, oni vam to neće platiti, možda će vam malo nadoplatiti, ali to nije njihova dužnost. Lesnina isto prodaje Dan Kuchen, to bi bilo isto ko da Lesnina umjesto Danas Kuhinja na svoj trošak isporuči kupcu što mu je trebalo isporučiti.

Inače tvornica Dan Kuchen radi na principu - plati pa tek onda mi radimo. Unaprijed se plate narudžbe - dva tjedna unprijed, i tek onda se narudžba obrađuje, radi i sprema za transport.
Teica-Photo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2011., 13:17   #60
Quote:
morfius8888 kaže: Pogledaj post
labradorčiću malo olabavi jer bi netko mogao pomisliti kako imaš skrivenih namjera kad tak pričaš o nekome.salon je zatvoren jer je frka u cijeloj hrvatskoj a ne iz nekog drugog razloga.uskoro će biti opet otvoren na drugoj lokaciji bliže centru al ima vremena i za to.ako neko nekog za nevce prevari onda taj može i naje...nije to sam tak uzme novce i nikom ništa.nisu ljudi ovce. e labiću moj.

Nemoj ti meni olabavi...Stojim iza svega šta sam napisao. Imam namjere isključivo upozoriti ljude na lopove tipa Željlka Rastića i Ivice Lulika..
Meni su uzeli novce i nikom se ništa nije desilo, unatoč kaznenim prijavama i državnom inspektoatu.
Zato nemam ja skrivene namjere već prije neko ko ti..No ne želim se prepirati. Držim da je kriva država, koja ne štiti ljude od lopova i u kojoj lopovi ne snose posljedice.
labrador1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:03.