Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.04.2008., 22:12   #61
ma kombinirala sam da bude sve stilski razlicito, jer je pitanje bilo sto od obuce na haljinice... i na brzinu... svaka od haljina se moze na milijun nacina...

ta haljina je mrak jer je po danu mozes tako nekako na neke starke i detalja tonu, navecer npr, neke crne lak cipele i lak torba, fuksija ili crveni noktici i usta... ili...zute cipele ili torba ili ma joj skacu mi idejice po glavi ... ma milijun kombinacija... multifunkcionalna je... a i bolero mi je kjut na to jer je i on dekoltiran tako da ne pokriva dekolte nego ovo naborano na haljini kao treba ic malo preko rubova bolerica, pa se dobije dojam marame... i jos bi neki kjut rajfic... o joj...
__________________
zhuri polako ;D

Zadnje uređivanje :::lana::: : 02.04.2008. at 22:49.
:::lana::: is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2008., 22:32   #62
Eh, vidite, ovako dok gledam ne izgleda tako loše, ali ja ovo nikad nebi kupila. Ne znam zašto, nije mi ružno, daleko od toga. Ali ja jako puno stvari eliminiram već na prvi pogled, niti ne probam, a onda vidim na nekom drugom i lupam se po glavi šta nisam kupila jer mi je predivno.
Collien is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2008., 22:44   #63
uvijek probam jer postoje stvari koje mi nisu tak lijepe na prvi pogled, ali su mi kad ih obuces
A i kad kupujem uvijek kombiniram u glavi, sta imam doma od torbi, cipela, sa cim sve mogu kombinirati... ili kupim nesto kompulzivno sta nemam s cim kombinirat, pa sam "jadna prisiljena" kupit odgovarajucu torbu, cipele, detaljcice...
__________________
zhuri polako ;D
:::lana::: is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2008., 23:59   #64
++++



wau,evo da nekopiram sve mogu samo reci svaka cast....
da bar ja imam takvu sposobnost kombiniranja
ja naznam kombinirati
gogilivanili is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2008., 00:42   #65
Quote:
I28 kaže: Pogledaj post
evo da dodam i ja nesto(128,nadam se da se ne ljutis ato sam ti posudila slikicu)
CIPELICE!!!samo sto ih ja zamisljam u crnoj boji sa odgovarajucim carapicama...
gogilivanili is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2008., 09:44   #66
Quote:
Durga kaže: Pogledaj post
@::lana:: - stvarno si si dala truda, ali ja, primjerice, nikad ne bi ovako kombinirala te stvari

Primjerice, meni bi bilo prava šteta ovu haljinu



prekriti ovim bolerom



Mislim da je to stvar onog dodatkiranja o kojem sam pričala prije koju stranu, ali meni je to destrukcija dobrog dekoltea I definitivno ne bi starke dolje, takva haljina je (meni) stvorena za wedges U biti, meni su sve haljine za na visoku petu, but then again, that's just me
po meni, starke ne idu na haljine uopce. balerinke, stikle ili wedges. al ova gore haljina i bolero prekrasno nesto.
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2008., 10:12   #67
sve su to glupost....oblaci se kako ti se najvise svida!glupo je da se oblacis po drugima jer bas ta odjeca govori o tvojoj osobnosti.
ne moras se oblaciti zenstveno kako bi tako izgledala....male sitnice napravit c te takvom...npr.tus za oci!!!
bes-control is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2008., 12:00   #68
donekle sam proučila ovu temu,pa ne zamjerite ako malo zastranim...moj problem je donekle sličan tvojem...ja naime imam dovoljno lijepih,ženstvenih,seksi krpica iako mi u ormaru ipak prevladavaju obične majice,one na cif,traperice...uglavnom stvari u kojima sam svakodnevno na faksu. Ponekad se sredim kad idem van,ali samo tad...Htjela bi i u svakodnevnici iskočiti iz tog sivila,crnila,bezličnih krojeva,ali problem mi je moja figura...Pročitala sam da neke navode prosječne ili manje grudi kao razlog zbog koje je teže izgledati sređeno,senzacionalno i sl...ne slažem se,nego baš suprotno,mislim da je to mnogo lakše sa manjim grudima. ja nosim 5icu,nisam debela,više onako...pupasta,imam oblina posvuda i kad se sredim...izgledam ko da tražim k---c u nekakvom seksi looku jednostavno (sebi)izgledam vulgarno.Da ne spominjem da sam meta svakoj pijanduri,kondukteru,bauštelcima Naravno,mogu se srediti i bez dekoltea,preuskih majica itd.,na primjer nekakve suknje,haljine,šta-ja-znam,ali onda si pak izgledam malo prestaro A u onim modernim krojevima,tipa topshop-široke zvonolike majice-izgledam trudno moguće da je problem i mojoj glavi,ali neznam...eto,nadam se da sam razuvjerila sretne vlasnice manjih grudi i da nisam previše fulala temu pusaaa
dropdead_gorgeous is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2008., 12:06   #69
Quote:
bes-control kaže: Pogledaj post
sve su to glupost....oblaci se kako ti se najvise svida!glupo je da se oblacis po drugima jer bas ta odjeca govori o tvojoj osobnosti.
ne moras se oblaciti zenstveno kako bi tako izgledala....male sitnice napravit c te takvom...npr.tus za oci!!!
a ja stvarno mislim da ako se cura oblaci kako kaze dosadno () da nece bit toliko hrabra pa natandrcit amy winehouse tus za oci. je istina da je sitnice mogu ucinit zenstvenom , al on je pitala za promjenu i pomoc jer joj je njena odjeca, tj njeno kombiniranje dosadno.

ugl,da ne duljim previse, ajde na polyvore.com . tamo daj masti na volju.
p.s. ne mozes naravno ocekivat da ces sad bit kao nova nakon par dana pa uletit u ducan i kupit neku oci-mi-ispadaju kombinaciju to i sama znas na polyvore daj masti na volju i kombiniraj i vidi kamo ce te to odvest, tj koji je tvoj stil. recimo posto san ja vrlo vrlo mlađahna djevojka jos uvijek se ne oblacim kako bi ja bas htjela jer mi svakodnevno hodanje od sata vremena ne dopusta stikle i ugl ne mogu nosit jos svakakve kombinacije a ni budzet mi nije bog zna kakav. tako da san svoji istinski stil (kako ovo zvuci ) amo rec prilagodila godinama i mogucnostima. ok, opet duljim, pa eto samo odi tam na polyvore i pusti mastu na pasu
Aurelié is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2008., 12:12   #70
Quote:
dropdead_gorgeous kaže: Pogledaj post
donekle sam proučila ovu temu,pa ne zamjerite ako malo zastranim...moj problem je donekle sličan tvojem...ja naime imam dovoljno lijepih,ženstvenih,seksi krpica iako mi u ormaru ipak prevladavaju obične majice,one na cif,traperice...uglavnom stvari u kojima sam svakodnevno na faksu. Ponekad se sredim kad idem van,ali samo tad...Htjela bi i u svakodnevnici iskočiti iz tog sivila,crnila,bezličnih krojeva,ali problem mi je moja figura...Pročitala sam da neke navode prosječne ili manje grudi kao razlog zbog koje je teže izgledati sređeno,senzacionalno i sl...ne slažem se,nego baš suprotno,mislim da je to mnogo lakše sa manjim grudima. ja nosim 5icu,nisam debela,više onako...pupasta,imam oblina posvuda i kad se sredim...izgledam ko da tražim k---c u nekakvom seksi looku jednostavno (sebi)izgledam vulgarno.Da ne spominjem da sam meta svakoj pijanduri,kondukteru,bauštelcima Naravno,mogu se srediti i bez dekoltea,preuskih majica itd.,na primjer nekakve suknje,haljine,šta-ja-znam,ali onda si pak izgledam malo prestaro A u onim modernim krojevima,tipa topshop-široke zvonolike majice-izgledam trudno moguće da je problem i mojoj glavi,ali neznam...eto,nadam se da sam razuvjerila sretne vlasnice manjih grudi i da nisam previše fulala temu pusaaa
ženo znan kako ti je puno je teze s vecim grudima,puno. recimo ja nikad necu moc nosit velicinu small zbog istih, mislim nije da zudim za vel s, nosim ja m. znam, kad nosis dekolte imas osjecaj da svi bulje a na kraju i bulje ono, kao svi kazu da cure s velikim grudima mogu nosit ono lijepe haljine s dekolteom, da blago im se i to, a ja se stvarno osjecan vulgarno kad obucen haljinu s dekolteom ili majicu, al onda se mislim, ma boli me briga, to je moje tijelo i triban bit sritna. al opet, danas je toliko tesko nac normalnu jaketicu, haljinu za prolice i sl jer su sve tih topshopastih krojeva, a ja u njima izgledan ka da iman blizance. isto tako da se razumimo, nisan ni ja debela, nosim tamo negdje 38/40 kako sto, al ugl hlace uvijek manje od donjeg dijela. al utjese me dobre noge
Aurelié is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2008., 15:59   #71
Quote:
Aurelié kaže: Pogledaj post

ugl,da ne duljim previse, ajde na polyvore.com . tamo daj masti na volju.
u

ok otisla ja tamo,traze me da se registriram...i u biti koja je funkcija te stranice?sta ja samo pobacam stvari na sredinu koje mi se svidjaju ili sta vec ja neznam,jer to je u biti tako dosadno...ili sam nesto predvidjela??i opet ko da ja bas sad imam milijun cipela,halinica,torbica i ostalih modnih dodataka da sve to taako lijepo ukomponiram kao tamo
sta sam predvidjela?
gogilivanili is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2008., 16:09   #72
Quote:
gogilivanili kaže: Pogledaj post
ok otisla ja tamo,traze me da se registriram...i u biti koja je funkcija te stranice?sta ja samo pobacam stvari na sredinu koje mi se svidjaju ili sta vec ja neznam,jer to je u biti tako dosadno...ili sam nesto predvidjela??i opet ko da ja bas sad imam milijun cipela,halinica,torbica i ostalih modnih dodataka da sve to taako lijepo ukomponiram kao tamo
sta sam predvidjela?
pa recimo ja se volin zabavljat na toj stranici, ima slicnih stvari kao moja odjeca pa eto zabavljam se i otkrivam nove kombinacije koje mi mozda ne bi pale na pamet. a et, kako kome
Aurelié is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2008., 23:50   #73
Quote:
Aurelié kaže: Pogledaj post
pa recimo ja se volin zabavljat na toj stranici, ima slicnih stvari kao moja odjeca pa eto zabavljam se i otkrivam nove kombinacije koje mi mozda ne bi pale na pamet. a et, kako kome
Uvidjela i ja da nije dosadno...stvarno se navuces kad krenes slagat sve one kombinacije...i sve one cipelice...Mogla bi se i navuc
gogilivanili is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2009., 23:15   #74
1.Nemoj pratiti trendove.Nešto što dobro stoji manekenkama i ostalim celebima ne mora dobro stajati i nama.Svatko je drukčije građen.
Prošetaj po gradu i po dućanima ćeš vidjet puuuuno zakon stvari koje ćeš jednostavno morati kupiti,a kad kupiš tu stvar na pamet će ti doći puno različitih kombinacija.

2.Prokopaj po maminom ili bakinom ormaru i pronaći ćeš puuuno zanimljivih retro stvari koje možeš dobro iskombinirati s balerinkama i trapericama.Svaki detalj koji nađeš može upotpuniti neku kombinaciju koja na prvi pogled izgleda dosadno.

3.Ali i taj tvoj kako ti kažeš "dosadan" stil je tvoj stil.Da netko nosi samo crveno ili samo crno,isto ima svoj neki stil.Tako i ti imaš jednostavan stil koji će se tijekom godina upotpuniti i mijenjati još puno puta.Sad nosiš hlače i tenisice,možda ćeš za nekoliko godina nositi haljine i štikle ili što već.
OrDiNaRy_GiRl is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2009., 20:46   #75
Evo...znam da se ova tema nije dugo upotrebljavala ali imam par problema...
Kad otvorim ormar Mrak mi padne na oči..Imam 14 a sve stvari su mi tako bebaste...Sve su tako prešarene...dječije...ružne!!! Ima samo par stvari koje mi se svidjaju. Kad idem kupovat najčešće idem kupovat s sestrom (15) i mamom. Sestra mi kupi puno cool stvari a ja sve neke jadne jer se bojim sta ce drugi misliti o meni ako ih obucem. Dosta prijateljica iz mog razreda se vec oblac moderno. Najfrendica mi se objači sportski i otvoreno mi kaže kad kupim nešto novo da joj se nesviđa a meni to odmah zvuci koda je htijela reci da sam se ruzno obukla. Htijela bih promjeniti stil oblacenja ali ne naglo nego postepeno...ako shvacate sta zelim reci...Nezelim vise tako ruznu odjecu koja mi nestoji..Danas sam kupila ljubicaste balerinke s kosturskim glavama a kad sam dosla doma shvatila sam da ih nemam uz sta obuci..Pleassssssssseeeee hellp!
p.s. Visoka sam i imam duge noge...zbog toga nosim uski kroj hlaca za koji mi svi govore da mi dobro stoje..I obavezno mi majce moraju biti ispod straznjice i rukavi mi moraju prekrivati pola šake....
BUBLICA14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2009., 21:03   #76
Quote:
BUBLICA14 kaže: Pogledaj post
Ima samo par stvari koje mi se svidjaju.

p.s. Visoka sam i imam duge noge...zbog toga nosim uski kroj hlaca za koji mi svi govore da mi dobro stoje..I obavezno mi majce moraju biti ispod straznjice i rukavi mi moraju prekrivati pola šake....
sunce malo

imaš tu na Modi temu "Kako kombiniramo...polyvore.com" i na njoj ćeš naći sve što ti treba.
ima tu mladih cura koje slažu lijepe kombinacije, pa pregledaj njihove setove.
uzmi tih par stvari iz ormara i pokušaj ih kombinirati sa nekim koje su ti malo manje drage. iznenadit ćeš se.


(šteta što nemam kćer tvojih godina )
__________________
veslam u prazno
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2009., 21:16   #77
PUNO HVALA KEM.....Pogledat cu obavezno pod drugim temama....No te stvari koje mi se ne svidjaju su totalno ruzne...nema sanse da idu uz nesto...Mama mi je prije par mjeseci kupila majcu s rozim sidrima . ...O-D-V-R-A-T-N-O-!
A zao mi je da bezveze kupuje odjecu pa je nosim....
BUBLICA14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2009., 21:20   #78
Quote:
BUBLICA14 kaže: Pogledaj post
Mama mi je prije par mjeseci kupila majcu s rozim sidrima
a šta fali sidrima? osim ako nisi darkerica u nastanku pa ne voliš boje.
mlada si, naučit ćeš kupovati stvari koje možeš kombinirati na sto načina, a treba ti i vremena da izgradiš svoj stil. nemoj biti nestrpljiva.
(kad se sjetim sebe u tim godinama, još sam dobro i ispala. )
__________________
veslam u prazno
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2009., 21:37   #79
Ma nije problem u jednoj majci...Ima ih PUNO....
Ima ih s jabukama, cvjeticima, prugicama,....i sve su bas kroj koji ja nevolim...uske su i imaju nekakvu gumu na rukavim...kao da su spojeni..Nevolim kad idem negdije s prijateljicama i one su moderno obucene, jos jednoj tata radi kao privatni inzinjer ili tako nesto i ima bdo para pa svaki tjedan ide u soping a mene ispituje zasto ja neidem...To me zivcira....Ima 7 pari starki (ja imam 1 a meni je to dovoljno) i pun kutni ormar nove i cool odjece....
BUBLICA14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2009., 21:49   #80
Quote:
BUBLICA14 kaže: Pogledaj post
Ma nije problem u jednoj majci...Ima ih PUNO....
Ima ih s jabukama, cvjeticima, prugicama,....i sve su bas kroj koji ja nevolim...uske su i imaju nekakvu gumu na rukavim...kao da su spojeni..Nevolim kad idem negdije s prijateljicama i one su moderno obucene, jos jednoj tata radi kao privatni inzinjer ili tako nesto i ima bdo para pa svaki tjedan ide u soping a mene ispituje zasto ja neidem...To me zivcira....Ima 7 pari starki (ja imam 1 a meni je to dovoljno) i pun kutni ormar nove i cool odjece....
Ja imam 20 godina pa nemam baš neki velik izbor krpica.. Cure ovdje na forumu imaju stvarno jako puno robe.. Ja u shopping idem možda 2-3 puta godišnje.. Ak mi neš baš treba il naletim na neš ful lijepo pokušam si to priuštit.. no ponekad je nemoguće.. Jbg trebaš imat par lijepih komada i to je dovoljno.. bar dok ne počneš sama zarađivat..
Što ti misliš da su mene roditelji vodili svaki tjedan u shopping.. ma dobila bi jedne tenisice godišnje, jedne traperice..
`bubica` is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:41.