Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.02.2008., 14:32   #1
Citroen C1 1.0sx 5v

Znam da je bilo "pokušaja" rasprava o C1 ali netko tko razmišlja o kupnji navedenog auta ne može pročitati ništa zanimljivo ni korisno.

Zato molim sve vlasnike kao i one koji su bili u bilo kakvom dodiru sa C1 da napišu svoja iskustva.

Razmišljam o kupnji C1 jer mi auti treba većinom za manje ture i povremeno za putovanje od 150ak km.

Čini mi se kako je auto jako dobar za navedene potrebe i da je odnos uloženo/dobiveno jako dobar, posebno kad uzmem u obzir da su P107 i aygo identični auti (proizvode se u istoj tvornici u Češkoj) a skuplji su.
miran is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2008., 14:59   #2
neznam.al meni jako ruzan auto... .. a i mali je.. neznam,nikad to nebi uzo..
pican is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2008., 15:12   #3
Ma to nije auto. Tako jeftino, neergonomski, loše .... koncipiran auto već dugo nisam vidio. I onda ona fora o "trojcu" di je Toyota jasno najskuplja (radi imena valjda) a na autima različita jedino maska ...
Mislim da i prodajni rezultati govore dovoljno.
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2010., 03:31   #4
Thumbs up

Evo da malo oživimo ovu temu!!!


Mi upravo kupujemo ceić 5v sx crni metalic, full oprema. Na testnoj vožnji nam se skroz svidio, poletan mali đava Uzimamo iz citroenovog salona 6mjeseci vožen u leasingu iz 2008. Javit ću dojmove brrrzo!
__________________
05. 09. 2009. welcome to Dreamland
gatito is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2010., 07:09   #5
Javi i cijenu za koju si ubola mrcinu.
Šta, propao plan sa učešćem za nešto veće/bolje/skuplje?
__________________
Nikad robom...
Saško is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2010., 07:44   #6
Ja sam u zadnji čas odlučio uzeti C3 jer kad sam kupovao bila je neka "akcija" pa su im cijene bile skoro identične.
U ovih 20ak mjeseci sam zadovoljan i drago mi je da sam promijenio odluku jer u dosta svakodnevnih situacija vidim da je C3 "na knap" i da bi C1 bio premali.
miran is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2010., 15:51   #7
49800kn.
a propa plan za veće/novo auto zbog muževih neplatiša (privatan sektor). za nešto drugo (i bar 20000 skuplje) bi morali sačekat par mjeseci, a taj luksuz nemamo zbog njegovog posla, a debilana je stalno ić do staraca posuđivat auto.
Ma nama veće ni ne triba, kad jednog dana bude tribalo onda ćemo preć na nešto drugo, al ima do toga.
Meni je ovaj novi c3 ludilo, pogotovo one bojice krova i panoramski krov. baš dobro figura. A slušaj, ko je moga za istu cifru u nekonn momentu ubost c3 umisto c1, to je pametna odluka. Osin naravno kad ti je to drugi auto u familiji pa baš ideš na mini shemu.
__________________
05. 09. 2009. welcome to Dreamland
gatito is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2010., 10:02   #8





bit će još po boljen svitlu
__________________
05. 09. 2009. welcome to Dreamland
gatito is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:41.