Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.05.2011., 10:34   #21
Quote:
Isla Misla kaže: Pogledaj post
Nisam mislila da je vazan broj postova, vec broj postavljenih slika. Neki imaju sve fotke u jednom postu, a neki idu jedan post - jedna slika. To je ocito i jasno. Mislila sam na to da neki mozda vole istaknuti koliko su do sad uploadali fotki, pogotovo ako to rade cesto i dugo kao ti. Koliko sam shvatila, ti nemas nista protiv da se nastavlja niz jedno na drugo, ali ti ces ipak svoj niz imati?
Da, tako je. Meni je tako ljepse i lakse, a kako se cesto dogodi da netko uleti nekome taman usred stavljanja fotki i postova, cini mi se da ce biti situacija kad dvije fotke nose isti broj itd.
Za one koji ne znaju na kojem su broju stali, ima opcija da u svom profilu u sekundi to provjere.
Meni se stari sistem svidjao i ukoliko ovo novo nije neko fiksno obligatorno pravilo, rado bih po starom.
Aoife je napisala da se krece opet od pocetka s numeriranjem, dakle krenuti cu od pocetka.

1.


2.


3.
ombia is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2011., 10:36   #22
4.


5.


6.


7.


8.


9.


10.
ombia is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2011., 12:57   #23
Quote:
ombia kaže: Pogledaj post
Meni se stari sistem svidjao i ukoliko ovo novo nije neko fiksno obligatorno pravilo, rado bih po starom.
Aoife je napisala da se krece opet od pocetka s numeriranjem, dakle krenuti cu od pocetka.
Kad su se vec svi slozili, zasto neko uvijek mora da bude drugaciji.
__________________
Style isn't about conforming to fashions or following others; it's about expressing yourself and showing what's important in your life.
bulthaup is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2011., 13:05   #24
Quote:
bulthaup kaže: Pogledaj post
Kad su se vec svi slozili, zasto neko uvijek mora da bude drugaciji.
Bult ajde me se otkaci. Niti mi treba tvoj komentar niti tvoje odvjetnistvo.
Na staroj temi si jedini ti bio drugaciji (jedna fotka jedan post) pa nikome nije smetalo niti se itko cudio.
Tada ti "biti drugaciji" nije smetalo. Hvala.
ombia is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2011., 13:12   #25
Quote:
ombia kaže: Pogledaj post
Bult ajde me se otkaci.
Sa zadovoljstvom.
__________________
Style isn't about conforming to fashions or following others; it's about expressing yourself and showing what's important in your life.
bulthaup is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2011., 13:24   #26
20.

__________________
Style isn't about conforming to fashions or following others; it's about expressing yourself and showing what's important in your life.

Zadnje uređivanje bulthaup : 21.05.2011. at 13:54.
bulthaup is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2011., 13:33   #27
21.

__________________
Style isn't about conforming to fashions or following others; it's about expressing yourself and showing what's important in your life.
bulthaup is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2011., 13:39   #28
22.

__________________
Style isn't about conforming to fashions or following others; it's about expressing yourself and showing what's important in your life.
bulthaup is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2011., 13:44   #29
23.

__________________
Style isn't about conforming to fashions or following others; it's about expressing yourself and showing what's important in your life.
bulthaup is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2011., 14:01   #30
24.

__________________
Style isn't about conforming to fashions or following others; it's about expressing yourself and showing what's important in your life.
bulthaup is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2011., 17:03   #31
20 je tako nekako Santorini
__________________
Pomozimo Teu...i jedna kuna je bitna.
https://www.facebook.com/pomoczatea/
KatarinaRi is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2011., 19:27   #32
Quote:
bulthaup kaže: Pogledaj post
Sa zadovoljstvom.
ja mislim kad bi si neko da truda da bi se na staroj temi nasa post di je sama ombia predlagala da se numeriraju slike kao na tradicionalnima

ali ocito joj sad smeta iz nekog razloga, ali nije ni bitno...
meni svejedno
__________________
we're not enemies, we just disagree
fasinain is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2011., 19:29   #33
Quote:
KatarinaRi kaže: Pogledaj post
20 je tako nekako Santorini
__________________
we're not enemies, we just disagree
fasinain is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2011., 19:34   #34
Quote:
KatarinaRi kaže: Pogledaj post
20 je tako nekako Santorini
__________________
we're not enemies, we just disagree
fasinain is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2011., 20:54   #35
Curke, dečki, da sam znala da će bit polemike, ne bih predlagala drukčiji način brojanja. Sad mi je pomalo neugodno. Pogotovo što se i dalje smatram početnikom ovdje. Stvarno no biggy. Meni nekako tlaka tražiti svoj zadnji post, ali nije to toliko velik problem da ga ne mogu "riješiti"...

Poštujem da je prethodni topic bio cijeli da je svako sam svoje brojao pa neka se onda poštuje tradicija na Modernima. I nekako mislim da se u obzir mora uzeti i onaj forumaš (da ne kažem forumašica) koja je apsolutno najviše pridonijela topicu... krenimo ispočetka, kako kaže Aoife! Veselim se novim sejvanjima i novim aploadima!

Starci na ovoj temi, držite se, I'm here to stay!
Isla Misla is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2011., 23:07   #36
Meni je svejedno kako ćete brojati samo da znamo na čemu smo...
Aoife is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2011., 23:11   #37
I meni je u sustini svejedno, ali ako svi krenemo od nule i svi stavljamo po deset fotografija dnevno, onda ce brojevi biti slicni. Ako se nastavljamo na zadnji broj, onda je sve jasno.
__________________
Style isn't about conforming to fashions or following others; it's about expressing yourself and showing what's important in your life.
bulthaup is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2011., 23:23   #38
8.
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2011., 23:29   #39
Quote:
Kladi kaže: Pogledaj post
8.
Koja osmica, postoje dvije.
__________________
Style isn't about conforming to fashions or following others; it's about expressing yourself and showing what's important in your life.
bulthaup is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2011., 08:39   #40
Quote:
Isla Misla kaže: Pogledaj post
Curke, dečki, da sam znala da će bit polemike, ne bih predlagala drukčiji način brojanja. Sad mi je pomalo neugodno. Pogotovo što se i dalje smatram početnikom ovdje. Stvarno no biggy. Meni nekako tlaka tražiti svoj zadnji post, ali nije to toliko velik problem da ga ne mogu "riješiti"...

Poštujem da je prethodni topic bio cijeli da je svako sam svoje brojao pa neka se onda poštuje tradicija na Modernima. I nekako mislim da se u obzir mora uzeti i onaj forumaš (da ne kažem forumašica) koja je apsolutno najviše pridonijela topicu... krenimo ispočetka, kako kaže Aoife! Veselim se novim sejvanjima i novim aploadima!

Starci na ovoj temi, držite se, I'm here to stay!
Prvo za zadnju recenicu .
A dalje, draga Isla, ovdje smo - barem ja to tako vidim - svi isti. I onaj tko je jucer stavio prvu fotku i onaj tko je otvorio prve Moderne. Bitno mi je da ti ovo napisem, i tebi i onima koji ce se tek prdruziti.
Osobno me ne smeta da svatko radi kako hoce, ne znam moze netko abecedu uzeti, tak svejedno, opet ima nekih na Modernima koji su svaki svoj rijetki post uvijek pocinjali sa brojem 1. Dakle tamo je moglo skoro sve, i ne vidim da smo imali ikakvih problema, ovdje me cudi da je to odjednom problem?
I drago mi je da si tu da ostanes. I ja sam. Imam sejvano jos nekih 500 fotki a svaki dan nailazim na nove carobne.

11.


12.
ombia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:05.