Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.04.2006., 09:54   #41
[QUOTE=zivot_u_zivo]odlična.

Na žalost, za sada ništa od sušilice, zbog perilice koju koristim i koja radi centrifugu na 400 okr/min. Zvala sam servis da mi daju preporuku sušilice, ali su mi rekli da sušilica funkcionira za perilicu na najmanje 800 okr/min. U protivnom je dugoročno neisplativo, zbog troška struje jer dugo traje, a i rublje ostaje vlažno.


Eto......
Monoke is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2006., 09:54   #42
Quote:
fishenwalc kaže:
Kaj košta ta sušilica ??
2.593,00 kn.
Monoke is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2006., 10:02   #43
Al to onda ful uništava robu, i mora da je strašno zgužvana nakon sušilice, zar ne?
-demetra- is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2006., 11:25   #44
Monoke to ti nema nikakve veze,robu kad izvadiš iz perilie i ubaciš u sušilicu nikada ne valja stavit na ful sušenje nego na jedan stupanj manje na programatoru i roba bude super,nije ni zgužvana nit ništa drugo.kod pranja je bolje stavit malo više omekšivača a kad je u sušilici poželjno je izvadit van odmah kad sušilica odradi svoje i vjeruj nema greške.

ja sam je baš prokužio,to što pričaju o brojevima okretaja centrifuge u perilici nema nikakve veze sa sušilicom.ništa se ne brini nego kupi i uživaj,meni često treba kad idem na put a kao muškarac normalno da sam uvjek knap sa vremenom i žuri mi se,ja jednostavno sve obavim a u hotelu kad dodjem dam sobarici da mi robu ispegla i sve bude super.
zivot_u_zivo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2006., 12:03   #45
ja ne bi više mogla bez sušilice, isto imam od Gorenja - ne znam koji model sad na pamet
kad se privikneš i skužiš kak "diše", sve je 5
imam programe za sušenje bijelog i šarenog rublja ili mogućnost da sama odredim minutažu sušenja. kod bijelog i šarenog imaš pak mogućnost da odrediš da li želiš da posuši po kraja ili ne....rublje nije nikako zgužvano, naprotiv meko je i masu stvari nemoraš ni glačati
vše ne znam što znači presušeni veš na suncu i pokakan od strane muha i ostale živine, ili pak ona situacija kad ti neš treba a nikak da se vani osuši danima zbog magle ili vlage u zraku....
ako imaš mogućnosti kupuj odmah, vidjet ćeš da je to prava stvar
emili is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2006., 12:36   #46
isto, isto...
sušilica + perilica..
do 1000o/min (mi koristimo manju brzinu, jer ovak ful brza djeluje stravicno)
neki Končar/Ardo, kupljen u Pevecu (8 rata), - dobro radi..
i ništ ne zgužva..
a cer mi svaki malo navecer izbaci foru da ujutro treba nest za praksu i sl, pa bi bila panika... ¤
ZakS is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2006., 15:27   #47
sušilica

Quote:
emili kaže:
ja ne bi više mogla bez sušilice, isto imam od Gorenja - ne znam koji model sad na pamet
kad se privikneš i skužiš kak "diše", sve je 5
imam programe za sušenje bijelog i šarenog rublja ili mogućnost da sama odredim minutažu sušenja. kod bijelog i šarenog imaš pak mogućnost da odrediš da li želiš da posuši po kraja ili ne....rublje nije nikako zgužvano, naprotiv meko je i masu stvari nemoraš ni glačati
vše ne znam što znači presušeni veš na suncu i pokakan od strane muha i ostale živine, ili pak ona situacija kad ti neš treba a nikak da se vani osuši danima zbog magle ili vlage u zraku....
ako imaš mogućnosti kupuj odmah, vidjet ćeš da je to prava stvar
Na koliko okr/min radi tvoja perilica ili ako ne znaš, koji je model?
Monoke is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2006., 15:30   #48
Quote:
zivot_u_zivo kaže:
Monoke to ti nema nikakve veze,robu kad izvadiš iz perilie i ubaciš u sušilicu nikada ne valja stavit na ful sušenje nego na jedan stupanj manje na programatoru i roba bude super,nije ni zgužvana nit ništa drugo.kod pranja je bolje stavit malo više omekšivača a kad je u sušilici poželjno je izvadit van odmah kad sušilica odradi svoje i vjeruj nema greške.

ja sam je baš prokužio,to što pričaju o brojevima okretaja centrifuge u perilici nema nikakve veze sa sušilicom.
A koji je model tvoja perilica? Naime, zvala sam 2 servisa da mi predlože koju sušilicu da kupim, prema svojoj perilici i apriori su mi obadva rekla da se ne isplati za moj model perilice
Monoke is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2006., 22:55   #49
Sušilica za rublje!

Trebao bih kupiti takvu jednu napravu, pa ako ima netko ko ima iskustva s time nek pomogne! Koje marke valjaju, na što treba paziti pri kupnji itd.!
Hvala!
__________________
a sad adio!
shurda is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2006., 10:39   #50
Sve valjaju ali bitno je da nije kondezacijska vec sa odzracnikom
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2006., 15:24   #51
U čemu je razlika između kondezacijske i ove sa odzracnikom! Zašto je ova bolja?
__________________
a sad adio!
shurda is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2006., 00:25   #52
Quote:
shurda kaže:
U čemu je razlika između kondezacijske i ove sa odzracnikom! Zašto je ova bolja?

u tome što u ovoj sa odzračnikom ne moraš paziti na vodu koja se skupila tj. ona u obliku pare izlazi kroz otvor van (tj. nekuda)
loša strana je ta što moraš štemati zid da bi imao odzračnik tj. rupu u zidu na koju namještaš aluminijsku cijev isto kao i za napu u kuhinji

u kondenzacijskoj to sve ne moraš jer ta para se pretvara u vodu koju ti moraš iz one ladice izliti van (tak sam ja to nekako skontala), ako griješim nek me netko ispravi
mada, ja mislim da su oni koji rade kondenzacijske sušilice izračunali koliko vode stane i da tu nema frke

ja imam 2u1, perilica/sušilica, moja radi kao kondenzacijska ali sva ta voda ide tamo di i prljava voda od pranja, tak je napravljeno
Hrvach is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2006., 11:12   #53
Quote:
homosapiens kaže:
Sve valjaju ali bitno je da nije kondezacijska vec sa odzracnikom
ja imam kondenzacijsku i ne vidim u čemu bi trebao biti problem, poslije sušenja izlijem spremnik s nakupljenom vodom i počistim filtere i sve pet
emili is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2006., 16:26   #54
Kad budete imali priliku probati kondezacijsku i sa odzracnikom budete vidjeli koja je razlika u osusenom rublju izmedju te dvije vrste susilice.
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2006., 16:31   #55
Uvijek se preporucuje uredja sa odzracnikom kao i kod kuhinjske nape tako i kod susilice.
I svaki majstor u ovlastenom servisu ako je posten ce ti objasnit zasto.
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2006., 21:23   #56
Hvala na ovim informacijama, vrlo su korisne, sad bi me još zanimalo koje su marke kvalitetne, doma imam perilice za rublje i suđe od gorenja i nsam imao još problema s njima!
__________________
a sad adio!
shurda is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2006., 10:57   #57
Imam Gorenje susilicu sa odzracnikom skoro dvije godine i sve je za sada OK.
Roditelji mi imaju istu takvu isti model Gorenje kondezacijsku isto je sve OK za sada, ali velika razlika u kvaliteti susenja i brzini susenja (kondezacijska puno duze susi na istoj temp. i rublje bude jako zguzvano i sprzeno)

Kostala je oko 2000kn na akciji
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2006., 21:39   #58
Imam kondenzacijsku AEG...i jedna mi je od boljih prijateljica u kućanstvu.Peglanje mi prepolovljeno i da sam ažurnija i da nakon vađenja odmah slažem masu stvari ne bih niti trebala peglati.
Niti jedan komad mi nije prezgužvala a kamoli spržila.
Platila sam je oko 5 000 kn....i vrijedi svake lipe
__________________
ornella
ornella is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2006., 22:01   #59
Ja imam (dobila) Končar perilica/sušilica - katastrofa, kvarila se već x puta.
Mama je nedavno kupila Bosch perilica/sušilica platila je 3600 kn u Metrou i radi odlično.
I ne vjeruj ako ti pričaju da troši puno struje nije istina.
Sretno.
__________________
mama Dominika i Mateja
Antonija E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2006., 15:05   #60
evo moja danas riknula
...pa jel baš morala sada??? a nije ni čudo kada je bila puna šnala za kosu, kovanica i raznih drugih gluposti!!!

....UVIJEK ISPRAZNITI ĐEPOVE
(šteta što sam to kasno shvatila)!!
-nadam se da perlicu neće zahvatiti takva sudbina, što je vrlo moguće
 
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:25.