Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.01.2012., 21:36   #101
Znate ljudi, mislio sam da bude sve dobro završilo. Da će tema imati lijepi kraj... A moj sklop ne valja? Žao mi je, ali svima vama sklop ne valja očito. Da tako odurno pljujete i preseravate se i ismijavate je odurno. Moj svijet je realan, ništa mu ne fali. Uvijek sam u njemu živjeo i uvijek planiram. Kada sam bio sretan u njemu, bio sam. I to iskreno i sretniji nego u realnom. Ali nitko nije čuo da je nekada bolje šutiti i kada se želi dobro. E pa sada molim da zašutite jer sam jako razočaran na moj lijepi kraj teme da to pišete. Ima ljudi koji taj problem u meni ne vide. I koji me vole, kako god bio virtualan. Ma kao Dante iz Devil May Cry. Nije stvar u netu ili rl, stvar je da se tako bezobrazno NE MOŽETE ponašati. Forum nije za vrijeđanje i sada sam barem na miru, jer iako sam na početku bio malo bezobrazan. Sada ste me nadmašili i povrijedili. Molim da se kanite danjih povreda da se tema ne bi zaključala, ako ja počnem.

Hvala!

P.S. Odakle vam da sam u prvoj poruci dobio volim te. Msm dajte čitajte malo! Koje vam je obrazovanje?
__________________
Geek Love :DDDDDDDDDDDDDDD <-------------------- Oh my God! They killed Kenny :D
G33kBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2012., 22:21   #102
Quote:
G33kBoy kaže: Pogledaj post
Gle ako ti trebaš 6 mjeseca da iskažeš nekome ljubav, pitaj se tko je jadan. zaista se dobro zapitaj. Najbitnije stvari ja saznam u 1 danu u 1 dejtu. Gle, ja nisam spor kao puž, kao ostali. Ono što me interesira karakterno isprofiliram u startu. A kasnije jel sluša regge ili jazz ili rock bmk. Kužš? bmk. A njima je bitno da te poznaju u dušu, čak i koje gaće nosiš; prije nego što iskažu ljubav. To je po meni jadno. A ti imaj svoj stav. Jer ja imam i svoj. A ako me nazivaš jadnim, usput ne zajebavam se, na temelju moje teme... Zaista se bojim kakvog si ti karaktera. Ova druga mi je najbolji prijatelj, bilo muški, bilo ženski ikada. To zaista ne možeš govoriti o njoj. Puno je toplija duša i zrači toplinom i ljubavlju, nego tvoj hladni odsjaj. Usput, lijepa je. Nenormalno? Sve moje veze su to rekle još na netu, a da ne govorim u rl. Govore volim te... Ali puno hladnije i slabije.

Sorry ti, ali tvoje misli nisu korektne. Znam da će me rafalirati naredna 10 čitatelja, ali opet držim se svoje:



Pa me rušite i pljujte i dalje. Znam da ima manjina koja se slažesa mojim mišljenjem.
kao 1. = tu si rekao da nakon 1 dejta saznaš sve , i da možeš reć te dvije riječi koje neki ljudi , usuđujem se nazvati ih "normalnim" , izgovore u pristojnom vremenskom roku , kada i UPOZNAJU osobu , a ne kada im dođe iz kurca u glavu , kao što možda tebi zatitra međunožje na neku dobru curku i misliš da je "voliš" , takvu ravnu sebi nađeš i mirna Bačka !!! lud ludog kraj sebe našel i sve 5 ! do tada - nenormalno razmišljaš !!! ne upoznaš nekog nakon 1 dejta , ne!!!! ne zavoliš nekog nakon 1 dejta - NE JEBOTE !!!!

shvati da si jebeno zacopao se samo , LJUBAV JE MNOGO VIŠE od tvoje zaluđenosti njenim izgledom ili 2-3 kvalitetne rečenice koje je uspjela izjaviti između žvakanja nekog komada pizze , ili između 25. i 37. oblizavanja sladoleda po Ilici , ili usred 10min pauze tijekom Avatara !!!!!!!!

aj bok !

p.s odi si istuć majmuna radije u kupaonicu neg šta ovdje širiš "intelekt" , jer iz rečenice u rečenicu se mogu pronaći termini koje ni Staljin na 4 promila alkohola nebi koristio !!!!
__________________
Over and in, last call for sin.
PinkastiFlojd is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2012., 22:50   #103
Ukratko...

Vozdra kolega, bilo mi je danas nesto praznog hoda na poslu i procitao sam cijeli topic. Sve ti se svodi na cetiri rijeci... RADI STO TE VESELI ...i sto prije to shvatis manje ces da se patis. Nema potrebe da budes down, jer ljudi su cudna bica i stalno se mijenjaju (zato i ima toliko razvoda i prekida veza i zaruka), tako da se ne trebas bezveze zamarati s time svidjas li se nekom ili ne. Bitno je da se svidjas sam sebi, da znas prepoznati svoje dobre strane i svjestan si koje su ti mane. Ova tvoja potraga za curom mi djeluje malo ocajno, a u takvoj situaciji mi muski otpustamo "poseban miris" koji je curama izrazito odbojan. Kada naucis biti solo figura, lako ces naci i curu i frendove, makar se preselio u Tadzikistan. Radi na sebi i NIPOSTO NE DOPUSTI DA TE CURA ZBEDIRA, jer onaj tko te dovede u situaciju da se osjecas lose nije ni vrijedan tvoje paznje, a kamoli ljubavi. Osobno nisam covjek od izjava, radije pustim da vrijeme polako dovede vezu do faze u kojoj su rijeci tek puka formalnost i realno nisu ni potrebne, jer oci sve govore. Edo Maajka je sve rekao u pjesmi "No Sikiriki" i zato pravac YouTube i upijaj cistu pozitivu!

P.S. Uozbilji se malo i shvati da same rijeci apsolutno nista ne znace ako osoba iza njih ne stoji cijelim svojim bicem. Kao sto sam vec ranije rekao, kada dodjes do te faze one ce biti tek puka formalnost, jer jedino bitno je ono sto osjecas, a to je u slucaju tako jake emocije kao sto je ljubav nemoguce sakriti i tvoja srodna dusa (ako to uistinu je) takvo nesto jednostavno osjeti.
kontaminiran is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2012., 23:26   #104

Lako što neće tema imati lijepi kraj,neš ga imat ti bomeak ovak nastaviš.
pročitaj si zadnji post,malo realan-malo virtualan,ni sam više neznaš,brate.
ari21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2012., 01:15   #105
Dear diary, today OP was a fag
__________________
Am I Crescent Fresh? Please, I'm so distressed
Crescent_Fresh is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2012., 01:17   #106
Kao što je netko već napomenuo, ovo će biti bolan pad. Mislim da bi tema više odgovarala na podforumu "psihologija" (ne nalazim emotikon za ovo).
__________________
Newman: Hello, Jerry!
Jerry: Hello, Newman!
Disticha is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2012., 01:20   #107
G 33,pusti ove šta nemaju pojma o životu,ne slušaj njihovu filozofiju.To ti je prilika koja se rijetko događa u životu.U ovom svijetu samaca u kojem ljudui imaju preekstremne kriterije i smisao im je života opit se i divljat s prijateljima u nekoj gužvari u klubu.
morski vuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2012., 02:16   #108
@1.---\
@2.----\
@3.----->
@4.----/
@5.---/

@6.
__________________
Geek Love :DDDDDDDDDDDDDDD <-------------------- Oh my God! They killed Kenny :D
G33kBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2012., 02:17   #109
Quote:
Disticha kaže: Pogledaj post
Mislim da bi tema više odgovarala na podforumu "psihologija" (ne nalazim emotikon za ovo).
dijelim mišljenje, i uopće to ne mislim na podrugljiv način, već na tom PDF-u ima i stručnijih ljudi koji bi mogli imat bolja objašnjenja nekih stvari.
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2012., 09:23   #110
Quote:
morski vuk kaže: Pogledaj post
G 33,pusti ove šta nemaju pojma o životu,ne slušaj njihovu filozofiju.To ti je prilika koja se rijetko događa u životu.U ovom svijetu samaca u kojem ljudui imaju preekstremne kriterije i smisao im je života opit se i divljat s prijateljima u nekoj gužvari u klubu.
čitam i križam se. izgleda nisi čitao cijelu temu ili si i ti nezrelko. oprosti,ali ako si čitao cijelu temu,trebao si vidjeti da dečko očekuje od običnog dopisivanja,a svako malo se počne dop s novom, to da mu u startu iznese ljubav,helouuuu,LJUBAV,kaže VOLIM TE, pa pobogu zar je to tebi normalna stvar,da ti ljubav izjavljuje nepoznata osoba?jeb...te filozofija,kvragu.
cure su mu se svidjele i on jednostavno želi odma preći na neke stvari (koje se dešavaju u stvarnom životu malo sporije inače) jer očajnički želi da mu se desi ljubav,il što već. i onda ako ne kaže,nestaje sve,i on kreće dalje u potragu žarko želeći da mu druga kaže.on samo to želi čuti.
dakle,problem je jedino tu da kad već naiđe na neku curu koja mu je ok na netu,upozna se u stvarnom životu pa onda krene dalje,a ne obećavati brda i doline,što sve ne i onda kad dođe do upoznavanja boljeg,booooonjk,ups,što učini? žišku?
dalje,nije se njemu desila nikakva ljubav,ni sad ni prije, izgleda,jer po njegovoj priči svaka mu kaže da ga voli prije upoznavanja,i izjavljuje ljubavne izjave,što je i teško za vjerovati ili naleće da prostiš na malo "čudne" cure. mislim,kak to da si i dalje sam,svaka te voli,ovo ono. geek,nema smisla.
on u startu upozna osobu,vraga,pa ljudi se mjesecima upoznavaju i ne znaju neke stvari jedni o drugimaa on sveee zna sazna na 1dejtu. daj,probudi se,u zabludi si,bez uvrede.

što bi se reklo tu više,nema smisla dalje. pozdrav

vuk,nije to prilika koja se rijetko događa,jer njemu je stalno tako,on od SVAKE očekuje,pa se poslije razočara,i opet očekuje isto.nije ništa naučio iz sveg tog. i dalje misliš da je to rijetka prilika?
niti nemožeš govoriti da ljudi nemaju pojma o životu,jer je nekom nenormalno ovakvo ponašanje.
ja se ne rugam,nije mi namjera,ali meadow dobro kaže,možda bi trebao porazgovarati s nekim stručnim.

što bi se reklo tu više,nema smisla dalje. pozdrav

Zadnje uređivanje ari21 : 25.01.2012. at 09:29.
ari21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2012., 10:53   #111
Quote:
G33kBoy kaže: Pogledaj post
...
Žao mi je, ali svima vama sklop ne valja očito.
Uopće nije stvar nikakvog sklopa, stvar je što si u nekim stvarima nerealan.
Ajde ovako, opiši nam molim te što je za tebe ljubav?

Ja ti želim svu sreću sa curom o kojoj pišeš, samo ti pokušavamo skrenuti pažnju na neka tvoja razmišljanja koja smatramo pogrešnim.
Tome forum i služi.


Quote:
Da tako odurno pljujete i preseravate se i ismijavate je odurno
Nju osobno nitko ne ismijava, ali njenu izjavu da te voli bez da ste kavu popili, nakon par dana dopisivanja i treba ismijavati.

Quote:
Nije stvar u netu ili rl, stvar je da se tako bezobrazno NE MOŽETE ponašati. Forum nije za vrijeđanje i sada sam barem na miru, jer iako sam na početku bio malo bezobrazan. Sada ste me nadmašili i povrijedili. Molim da se kanite danjih povreda da se tema ne bi zaključala, ako ja počnem.
A zašto si uopće postavio temu na forum? Ne razumijem.

Meni je žao ako si ti odgovore forumaš(a)ica shvatio kao vrijeđanje, ali to nije točno.
Što te točno vrijeđa?
To što većina misli da je tvoje shvaćanje ljubavi bez veze?

I nemoj se molim te prijetiti.
__________________
Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih prijeđemo odlaskom u nemoguće (Arthur C. Clarke)
Sves is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2012., 11:48   #112
Quote:
Meadow kaže: Pogledaj post
ma zamisli ti to, nije ti izjavila da te voli, ČAK NA TREĆEM DEJTU, nakon online dopisivanja?

what a bitch!
strašno pa na trećem spoju već znate jeste li srodne duše i znaš želiš li s njom provesti život, a ona ni da kaže da ga voli. glupača. pa šta si ona umišlja


Quote:
Meadow kaže: Pogledaj post
rezime: čestitaj si šta te vole isključivo ružne


barem neke...

Quote:
G33kBoy kaže: Pogledaj post

Ali ipak, slađe je preko neta. Malo lajkaš neki status, malo chatash, malo se dodajete na msn... Baš po mojoj mjeri.
možda za nekog ko ima 13g. ali ovakvo mišljenje od nekog ko ima 22g...strašno
pandora_5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2012., 13:40   #113
Quote:
Volimzivotne kaže: Pogledaj post
Lijepe djevojke nisu sigurne zbog cega ih voliš! Samo zato jer su lijepe jer si ti to sebi zamislio nakon 3 dana hahah. Lijepe su dosta puta voljene samo zbog ljepote i boje se kad ostare i poruzne da ih doticni ne zamjeni za neku drugu ljepoticu. Zato su valjda i opreznije i ne srljaju u to Volim te.
Kad sam smisljala što reći na autorev upit, domislila sam dvije teorije. ova teorija, quoteana, bi otprilike bila jedna od njih, samo bih ja još u nju unjela tzv.'patologiju ekstrema'.

Ova je odlicno iznesena i uočena, ali rekla bih da te dvije teorije funkcioniraju po principu krajnosti, ali ishod im bude sličan. Lijepa djevojka je svjesna da je lijepa i svjesna je da je to jedan od kriterija u zavodenju muskarca, jer istinabog ljepota, je ugodna svakom oku. Najcesce ta ljepota podrazumijeva kanone ljepote, da sad ne palamudimo o ukusima i sukobima istih.
ona je sigurna u sebe kao fizicki privlacne osobe, ali sumnja u ljubav od strane tog muskarca jer misli da ne posjeduje druge kvalitete koje se podrazumijevaju da bi i u prenesenom, a ne samo doslovnom pogledu bila-lijepa zena. Pa se boji reci da voli, sto zbog tog sto se, kako se kaze prvo mora voljeti sebe (sad mislim kompletno) da bi zavoljeli drugu osobu, sto zato sto se boji reakcije tog muskarca na njenu izjavu ljubavi, hoce li on reagirati takvim nacinom da njena ljubav bude "zrcalno" uzvracena. Ili kako god ona ocekuje. Sto znaci da je tako nesigurna u tu tzv. drugu stranu svoje licnosti, objektivno ili ne, ali svakako u nesrazmijeru sa sa svojom fizickom ljepotom. A to je ponekad dovoljno da bude nesigurna. Brine se da zaljubljenost (fizicki izgled) radi odredjenih svojih manjkavosti, u srcu i umu njenog dečka nikad ne preraste u ljubav (nje kao kompletne osobe). A riječ 'volim' znači upravo to. Sto kad smo pouzdani samo u jedan segment svoga bića? Jesmo li sigurni u sebe? Ne, naravno. Covjek je skup segmenata, a jedan moze nadilaziti drugog.
Dakle, to je taj prvi ekstrem, nesigurnost i nepouzdanost.

Druga teorija bi proizlazila iz taštine. Osoba broji i mjerka tko ce sto i tko ce prvi, reaktivna je a ne aktivna. On je taj koji mora prvi pasti na koljena i izjaviti ljubav, da bi ona to potvrdila. I zaokupirana
samoljubljem, kada reagira reaktivno - dakle posljedicno, iz ciste okupiranosti sobom, moze zazvucati nevjerodostojno i preko neke stvarcice.
nisam spomenula kako bi ta osoba dozivljavala druge karakteristike kod sebe i kako bi ih tretirala. Pa, kao sto rekoh, jedan segment moze nadilaziti drugi dobrano, a samim time i kompenzirati te neke druge nedostatke. Ili je djevojka i ste strane, sa drugim sposobnostima i osobinama, takodjer zadovoljna.
dakle, to je drugi ekstrem, narcisoidnost.

Tako ja nekako vidim stvari kod takvih cura, jer mislim da je nemoguće biti nesvjestan fizičke ljepote, drugi je par opanaka ne pridavati joj znacaj. Ovime hoću reći da sam se ovim postom ogradila samo na profil djevojaka iz autoreva prvog posta.
Naravno, da sve osobe nadprosjecne vanjstine, ne moraju biti takvog profila .
__________________
Prolaze ljudi, ali stoje sati
Free like a wind is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2012., 20:21   #114
Quote:
papaq_ kaže: Pogledaj post
to si ti samo staromodna pa ne kužiš te stvari



Quote:
Najbitnije stvari ja saznam u 1 danu u 1 dejtu. Gle, ja nisam spor kao puž, kao ostali.


Moram priznati da me čitanje ove krasne teme strašno zabavilo... Hvala ti srećo
Flypaper is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2012., 20:41   #115


morski vuk, kladim se da si prekrasna osoba :') Lijepo razmišljaš. Kao što kažeš, u ovom svijetu gdje su sve kriteriji, samo ne ljubav; ovo je prilika koja se ne propušta.

Love is all that I need, and I found it in You... moja najdraža pjesma.

Hvala što se ne pridružuješ većini. Nemoj se bedirati na takve ružne komentare, jer meni je 100x gore to slušati cijeli život. Hvala i pozdrav

Porazgovarati sa stručnim. Zaista misliš da to tak ide? Lolčina. Ja sam već daleko u tom području I zato kužim da me jedino iskrena, otvorena, vjerna, trajna ljubav (podrška) može spasiti.
__________________
Geek Love :DDDDDDDDDDDDDDD <-------------------- Oh my God! They killed Kenny :D
G33kBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2012., 23:38   #116
Prvo moram primjetit da je začetnik teme, dosta površan, odnosno, sudeći prema sve što si napisao ispadaš dosta površan, pa je to možda razlog zbog kojeg ti neke cure ne žele reći "volim te"

Drugo, mislim da se itekako varaš po tom pitanju, jer na primjer ja spadam u zgodne cure(nisam umišljena, nego to je mišljenje drugih dečkiju) i znam reći svom dečku "volim te", štoviše, ja sam ta koja više iskazuje osjećaje u vezi i užasno sam osjećajna osoba..Isto tako znam dosta mojih frendica koje su osjećajne a lijepe i opet dosta njih koje su malo manje lijepe a hladne...

ugl.teorija ti pada u vodu...

i da, što se tiče ovoga koliko kome treba da kaže te riječi nekome..to su gluposti, nekome je potrebno tjedan dana, nekom dva mjeseca, nekom dvije godine..to je tako nebitno..bitno je da kada se to kaže da se to i misli, što najčešće i nije tako, jer ljudi često brzaju s tim riječima misleći da nekog vole, a zapravo su samo prolazno zaljubljeni...

Ne misliš da je onda bolje i pričekati godinu dana pa to reći, kada si siguran da to i misliš, a ne reći samo tek toliko da kažeš?

Zadnje uređivanje Sves : 27.01.2012. at 10:55. Reason: Spojeni postovi
slatka.mala is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2012., 11:29   #117
Ok, u čemu je caka? tata ti je tajkun, imaš vilu, auto, 4 stana, firmu? U tom slučaju- VOLIM TE
bluelaguna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2012., 11:56   #118
Quote:
kendi_xx kaže: Pogledaj post
netko je već reko; dobivaš ono što tražiš. objašnjenje? ti ni sam ne znaš što želiš, naletavaš na te manipulatorice (jer te očito privlače), one nemaju osjećaja pa se onda prebaciš na ružne, koje imaju osjećaje, jer halo, treba i tebi malo ljubavi. No, s druge strane, osoba da je najlijepša na svijetu, ako ima ružnu osobnost, automatski mi postaje ružna, a vrijedi i obrnuto, tako da mislim da si trebaš posložit još kockice malo u glavi i odrast, barem po tom pogledu.
I da će ti netko reć volim te na prvom dejtu? ovo je dobra šala! Ljubav je kad zavoliš osobu sa svim njegovim manama i vrlinama, a za to treba jako puno vremena i mislim da je tužno se razbacivati s "volim te", jer neki ljudi uopće ne shvaćaju težinu toga što su rekli.
baš sam mu to htjela napisati.
coccolino24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2012., 13:33   #119
Quote:
G33kBoy kaže: Pogledaj post


morski vuk, kladim se da si prekrasna osoba :') Lijepo razmišljaš. Kao što kažeš, u ovom svijetu gdje su sve kriteriji, samo ne ljubav; ovo je prilika koja se ne propušta.

Love is all that I need, and I found it in You... moja najdraža pjesma.

Hvala što se ne pridružuješ većini. Nemoj se bedirati na takve ružne komentare, jer meni je 100x gore to slušati cijeli život. Hvala i pozdrav

Porazgovarati sa stručnim. Zaista misliš da to tak ide? Lolčina. Ja sam već daleko u tom području I zato kužim da me jedino iskrena, otvorena, vjerna, trajna ljubav (podrška) može spasiti.
Dobro, ovi koji se "slažu s tobom" lijepo razmišljaju, ovi koji ne te vrijeđaju. To smo apsolvirali. Nego, preskočit ću sve što sam ti htjela reći jer nema smisla pa ću te pitati samo jedno: planiraš li se naći s tom djevojkom na piću?
__________________
Newman: Hello, Jerry!
Jerry: Hello, Newman!
Disticha is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2012., 00:29   #120
Quote:
bluelaguna kaže: Pogledaj post
Ok, u čemu je caka? tata ti je tajkun, imaš vilu, auto, 4 stana, firmu? U tom slučaju- VOLIM TE
I onda kažu da je problem biti voljen
BTW,a što ak imam "samo" vilu,dva auta i dva stana
sensuman is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:13.