Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.12.2013., 19:23   #41
Quote:
Scarlett_O_Hara kaže: Pogledaj post
Ja se svaki put sjetim kad je u pitanju neka kanta. Ako se slučajno zateknem na taj dan u trgovini, pozorno pratim kako se ljudi ponašaju.

Nego...http://hot.net.hr/zvijezde/zvjezdarn...a-zivi-u-gradu
Užas! Ali pitam se jel dopušteno iznositi ime i prezime na ovakav način i jel bi se to dogodilo takvo prozivanje (što ne znači da sam protiv toga) da nije riječ o Nikolini Pišek?
i prije se prozivalo odnosno navodilo o kome je rijec tako da ovo nije nista novo.

pisekica mi je ocito "susjeda" tj. vrlo smo si blizu i definitivno se slazem s onim sto je rekla. njih u sumu, a pse pod kontrolu i na socijalizaciju te dresiranje da ih se pokusa vratiti u normalu.

ja znam da bih ja tog frajera ubila golim rukama...ono, ne bih ni trepnula
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2013., 19:49   #42
Mogli bi tim psima poslati tri guske dobrovoljke.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2013., 20:40   #43
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
Mogli bi tim psima poslati tri guske dobrovoljke.
Dobra! Ali ja ipak glasujem za jednog geparda.
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2013., 11:49   #44
http://www.blic.rs/Slobodno-vreme/Za...seksa-sa-kozom

Iskocilo mi na FB
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2013., 11:51   #45
Jadna koza, ali ne mogu se prestat kesit na dio naslova koji kaže da su suočili kenijca i silovanu kozu.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2013., 11:53   #46
prejako!!!!
__________________
المقابر مليئة الرجال لا غنى عنه. سيد رامشتين
Carla B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2013., 11:54   #47
I onaj dio 'zrtva je stajala i posmatrala'
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2013., 11:59   #48
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
I onaj dio 'zrtva je stajala i posmatrala'
Kao da se očekivalo da će ispričati svoju stranu priče
__________________
المقابر مليئة الرجال لا غنى عنه. سيد رامشتين
Carla B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2013., 12:04   #49
Quote:
kokosh_anel kaže: Pogledaj post
Za Walkera mi je stvarno žao
Ali stavit ću nešto što sam dobila na fejsu, mislim da je ok....

ne kuzim… nisam kuzila niti na fejsu

trebamo glumiti da nam je interesantan iako nije?
zasto onda ne pricamo o ovom
jer nije interesantno
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2013., 12:04   #50
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
Čudim se da nisu smaknuli kozu jer je imala nedopuštene seksualne odnose prije braka, ipak je žensko. Ili ih vjenčali. Dobio je više nego što kod nas dobiju za silovanje žene ili djeteta.
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2013., 12:28   #51
http://www.24sata.hr/crna-kronika-ne...a-djela-343890

nisam ni sumnjala u roditelje male Nore. Ali uvijek me ražalosti kako čovjek jednim nedjelom poništi sva dobra do tad učinjena.
My Name Is... is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2013., 12:31   #52
Quote:
My Name Is... kaže: Pogledaj post
http://www.24sata.hr/crna-kronika-ne...a-djela-343890

nisam ni sumnjala u roditelje male Nore. Ali uvijek me ražalosti kako čovjek jednim nedjelom poništi sva dobra do tad učinjena.
Grozno. I onda neka ljudi vjeruju u humanitarne akcije.
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2013., 12:34   #53
Quote:
Scarlett_O_Hara kaže: Pogledaj post
Grozno. I onda neka ljudi vjeruju u humanitarne akcije.
Uvijek kažem: ja dam, a onaj tko s tim raspolaže na nečastan način-njemu na dušu.
My Name Is... is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2013., 12:48   #54
Quote:
My Name Is... kaže: Pogledaj post
Uvijek kažem: ja dam, a onaj tko s tim raspolaže na nečastan način-njemu na dušu.
X

Ni jednom nisam pomislila da su njeni roditelji neiskreni.
Narod ih je popljucao dobrano. Dovelo se u pitanje njihova žalost što mi je dno dna. Gospođa Atanovska je nakon emisije na HRT-u navukla još veći bijes javnosti.
Kao kako može samo tako istupati, a dijete joj je umrlo.
Unatoč tome što je gospođa Đana sve lijepo argumentirala i objasnila.
Za razliku od udruge što nije imala nijedan odgovor niti argument.

Udruga je igrala na tu kartu, da nitko neće pitati za taj novac, ja prva ne bih.
Jer igrali su na tu kartu da roditelji neće ništa posumnjati jer u tuzi i boli neće moći ni razmišljati.

Eto, divim im se što su ipak istjerali pravdu. I što ko zna koliko puta je humanitarna udruga radila neke nepoštene radnje, samo ovaj put je razotkriveno.
pink5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2013., 12:54   #55
Quote:
pink5 kaže: Pogledaj post
X

Ni jednom nisam pomislila da su njeni roditelji neiskreni.
Narod ih je popljucao dobrano. Dovelo se u pitanje njihova žalost što mi je dno dna. Gospođa Atanovska je nakon emisije na HRT-u navukla još veći bijes javnosti.
Kao kako može samo tako istupati, a dijete joj je umrlo.
Unatoč tome što je gospođa Đana sve lijepo argumentirala i objasnila.
Za razliku od udruge što nije imala nijedan odgovor niti argument.

Udruga je igrala na tu kartu, da nitko neće pitati za taj novac, ja prva ne bih.
Jer igrali su na tu kartu da roditelji neće ništa posumnjati jer u tuzi i boli neće moći ni razmišljati.

Eto, divim im se što su ipak istjerali pravdu. I što ko zna koliko puta je humanitarna udruga radila neke nepoštene radnje, samo ovaj put je razotkriveno.
Nisam to sve baš pratila, ali nikad nisam sumnjala u njezine roditelje. Oni su jednim dijelom vjerojatno i očekivali najgori ishod pa su se pripremili na to, a ne bi me ni čudilo da im je istupanje u javnosti način da ne misle na pokojnu kći; nju ne mogu vratiti ali mogu napraviti nešto dobro. Ne razumijem to napadanje. Nema ni puno onih koji bi se tako angažirali u javnosti i tražili novac, za to treba imati karakter.
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2013., 14:23   #56
Meni je baš žao što je Paul Walker poginuo! Gledala sam nedugo FF 6, i jedva sam čekala 7! Bio je dobar i zgodan glumac,prvenstveno imao je veliko srce da pomaže drugima!!Ne kužim jednu stvar, kad netko umre odma svi tuguju, ima više obožavatelja nego kad je bio živ! Kao što je slučaj sa Tošom,Dolores,Michaelom Jacksonom..
__________________
"Timski rad je zakon. Uvijek možeš okriviti nekog drugog!"
Loza is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2013., 14:32   #57
Patak dobio infarkt od lisca i pucnja

Bizarna strast mladog fotografa: Golišave devojke umesto šalova
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2013., 15:31   #58
Quote:
Loza kaže: Pogledaj post
Meni je baš žao što je Paul Walker poginuo! Gledala sam nedugo FF 6, i jedva sam čekala 7! Bio je dobar i zgodan glumac,prvenstveno imao je veliko srce da pomaže drugima!!Ne kužim jednu stvar, kad netko umre odma svi tuguju, ima više obožavatelja nego kad je bio živ! Kao što je slučaj sa Tošom,Dolores,Michaelom Jacksonom..
Za njega se ne slažem da je imao više obožavatelja kad je umro nego kad je bio živ budući da čovjek ima najprodavaniji album svih
vremena.
goriot is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2013., 09:38   #59
http://www.24sata.hr/show/na-radiju-...ulejman-344021
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2013., 09:59   #60
Quote:
pink5 kaže: Pogledaj post
X

Ni jednom nisam pomislila da su njeni roditelji neiskreni.
Narod ih je popljucao dobrano. Dovelo se u pitanje njihova žalost što mi je dno dna. Gospođa Atanovska je nakon emisije na HRT-u navukla još veći bijes javnosti.
Kao kako može samo tako istupati, a dijete joj je umrlo.
Unatoč tome što je gospođa Đana sve lijepo argumentirala i objasnila.
Za razliku od udruge što nije imala nijedan odgovor niti argument.

Udruga je igrala na tu kartu, da nitko neće pitati za taj novac, ja prva ne bih.
Jer igrali su na tu kartu da roditelji neće ništa posumnjati jer u tuzi i boli neće moći ni razmišljati.

Eto, divim im se što su ipak istjerali pravdu. I što ko zna koliko puta je humanitarna udruga radila neke nepoštene radnje, samo ovaj put je razotkriveno.
Ma istjerali su sad bi rekla kaj...čovjek jučer na presici nije niš konkretno rekao. Čak ni to da su isključeni Šitumi.
Samo da nije bilo bahatog trošenja i da je više osoba uključeno.
Meni kod toga svega smeta dramatičnost i optužbe Šitumovih bez ikakvih konkretnih dokaza i rješenja.
Udruga je pak dala svoje priopćenje i objašnjenje.
Bilo bi vrijeme da se već nešto konkretno kaže od onih koji su za to zaduženi.
Gilda. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:56.