Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Trčanje

Trčanje Još samo 500 m...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.04.2010., 11:29   #1001
Imam mali podljev ispod desnog palca a patike su mi pola broja veće!
Cliche is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2010., 12:58   #1002
Quote:
Cliche kaže: Pogledaj post
Imam mali podljev ispod desnog palca a patike su mi pola broja veće!
Podljev ispod palca?
Narolala ti se čarapa...
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2010., 13:46   #1003
Quote:
Smotani2 kaže: Pogledaj post
Podljev ispod palca?
Narolala ti se čarapa...
A so. Tnx
I mislila sam da je do toga!
Možeš mi reći gdje se mogu naći neke bez šavova?
Cliche is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2010., 14:15   #1004
Quote:
Cliche kaže: Pogledaj post
A so. Tnx
I mislila sam da je do toga!
Možeš mi reći gdje se mogu naći neke bez šavova?
Inace nemam problema s carapama pa ne bih znao tocno al probaj Hervis,vidjeh tamo carape na kojima je naznaceno da su bas za trcanje...neki razlog mora bit zasto
Albatrios is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2010., 15:13   #1005
Quote:
Cliche kaže: Pogledaj post
A so. Tnx
I mislila sam da je do toga!
Možeš mi reći gdje se mogu naći neke bez šavova?

Nemam pojma.
Ja kupujem one bijele ili crne u Kauflandu, za 12,99.
Isto tako, nedavno su bile solidne čarape u Lidlu, dva para za 19 kuna.
I jedne i druge imaju šav, ali vrlo tanak.

Ne padam na one sa imenom i cijenom.
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2010., 15:52   #1006
Ok, hvala vam!
Nadam se da više neće bit rolanja!
Cliche is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2010., 23:34   #1007
Zna li tko koliko ima između željezničkog mosta (onaj na kojem piše Hendrix) i mosta kod NSB-a? Svi mi drukcije govore, a volio bi znati koliko otrcim
Yeo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2010., 08:09   #1008
mapmyrun.com ili izmjeriš na google earth.
Albatrios is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2010., 09:23   #1009
Quote:
Smotani2 kaže: Pogledaj post

Za sve ostalo, malo obnavljanje znanja srednjoškolske fizike ne bi bilo naodmet.
eh, davno je to bilo.a i prolazio sam jer sam trčao za školu.kak se veli na brze noge su me puštali
nego jel bi bilo pametno da odem u onaj dućan u sloveniju di uzimaju otisak stopala, pa da uzmem tensice baš za svoj tip noge?
gorak is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2010., 10:41   #1010
Quote:
Eric Prydz kaže: Pogledaj post
ne znam sto da ti kazem, osim da mi je malo cudno iz razloga sto bi se simptomi vezani za tahikardiju jednostavno morali pojaviti. ne svi, ali s obzirom na funkciju koje srce obavlja u tijelu, u stanju kada probije max bpm ti se simptomi pojavljuju. kod tebe bi se moglo kao i kod mene raditi o "laznim" otkucajima, srce se stegne i opusti ali bez da pumpa krv u tijelu sto je moglo prevariti tvoj tlakomjer ili sto vec da imas, zato ja svoje otkucaje mjerene satom uzimam s dozom opreza.

Jesi radila 24h holter EKG, jer ako su ti na njemu uhvatili onda su zasigurno odredili i tip tahikardije?
ekg i uz. primarno zbog prolapsa. sve bilo oke.
skoro da bi mogli biti ti lažnjaci. aš sam pročitala da se kod zdravih ljudi pri većim naporima mogu dogoditi te tahikardije, paz'vamo - do 400 otkucaja...
bilokakobilo, ne brinem jer mogu dokučiti okolnosti zbog koje se dogodilo, a događa mi se od djetinjstva (učestilo se tek u posljednjih nekoliko godina od kad tražim više od svog tijela, a i od kad mi se život zakomplicirao pa ima više stresa)...
ssnjoff is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2010., 12:01   #1011
Quote:
gorak kaže: Pogledaj post
eh, davno je to bilo.a i prolazio sam jer sam trčao za školu.kak se veli na brze noge su me puštali
nego jel bi bilo pametno da odem u onaj dućan u sloveniju di uzimaju otisak stopala, pa da uzmem tensice baš za svoj tip noge?
Idi, ne može štetiti.
Pregled i ocjenu stopala i samog trčanja ne plaćaš ništa ako kupiš tenisice.
Prodavači su profesionalni i znaju posao ( za razliku od istih u našim dućanima ). Meni su to jednom napravili u sklopu ljubljanskog maratona.
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2010., 12:04   #1012
Quote:
ssnjoff kaže: Pogledaj post
ekg i uz. primarno zbog prolapsa. sve bilo oke.
skoro da bi mogli biti ti lažnjaci. aš sam pročitala da se kod zdravih ljudi pri većim naporima mogu dogoditi te tahikardije, paz'vamo - do 400 otkucaja...
bilokakobilo, ne brinem jer mogu dokučiti okolnosti zbog koje se dogodilo, a događa mi se od djetinjstva (učestilo se tek u posljednjih nekoliko godina od kad tražim više od svog tijela, a i od kad mi se život zakomplicirao pa ima više stresa)...
Prolaps mitralnog? Hehe, upravo to imam i ja. Otkriven sasvim slučajno prilikom regrutacije ( davno je to bilo, prije skoro 30 godina).
Obavio kasnije pretrage, sve ok.
Činjenica je da nikad nisam imao tahikardije?!
Obično je uzrok tahikardije ( ako nema neki provodni ili organski problem, a mislim da blagi prolaps nije problem ) stres, a stres je moj moto...
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2010., 15:55   #1013
Quote:
Smotani2 kaže: Pogledaj post
Idi, ne može štetiti.
Pregled i ocjenu stopala i samog trčanja ne plaćaš ništa ako kupiš tenisice.
Prodavači su profesionalni i znaju posao ( za razliku od istih u našim dućanima ). Meni su to jednom napravili u sklopu ljubljanskog maratona.
Da li znate neki dućan u Ljubljani koji ima to snimanje? U HR toga nema, ili?
Pozz
logoteam is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2010., 22:04   #1014
budući da sam totalna početnica(čitaj amater ) koja mora skinit kile,da pitam vas velke trkače...dakle,kile su u pitanju i kontala sam si da zato moram krenit trčkarat,ono,odma iz kreveta.ali,jednostavno nemam toliko snage ujutro rano ...pa jel onda bolje da idem jedno 2 sata poslije ručka ? il predveče?
OSMAMA is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2010., 22:34   #1015
Quote:
gorak kaže: Pogledaj post
evo našao sam jedan od tekstova di piše o tome
http://www.znanost.com/clanak/sokant...ama-za-trcanje
A jel postoje neke minimalističke patike koje simuliraju što prirodnije bosonogo trčanje?
Pada mi na pamet nešto slično onim laganim alpinističkim opancima.
__________________
Bok!
Limeni Nos is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2010., 22:34   #1016
Quote:
OSMAMA kaže: Pogledaj post
budući da sam totalna početnica(čitaj amater ) koja mora skinit kile,da pitam vas velke trkače...dakle,kile su u pitanju i kontala sam si da zato moram krenit trčkarat,ono,odma iz kreveta.ali,jednostavno nemam toliko snage ujutro rano ...pa jel onda bolje da idem jedno 2 sata poslije ručka ? il predveče?
Ako si totalni početnik, bolje počet s brzim hodanjem, a to onda možeš i ujutro kako si zamislila. Postupno počni ubacivat trčkaranje, pa s vremenom povećavaj minutažu. Ako kreneš odma s trčanjem, mogla bi se preforsirat, a i pitanje je kolko bi uopće mogla izdržat odjednom.
Sheeva is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2010., 22:35   #1017
Mala napomena svima. Tema se čisti od spema i ćeteraja, pa se suzdržite od nepotrebnih komentara, jer ću kartonirat ubuduće, a ne veseli me to.

Ovo zadnje sam obrisala. Mazgov.

Zadnje uređivanje Sheeva : 30.04.2010. at 11:23.
Sheeva is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2010., 22:48   #1018
Quote:
Sheeva kaže: Pogledaj post
Ako si totalni početnik, bolje počet s brzim hodanjem, a to onda možeš i ujutro kako si zamislila. Postupno počni ubacivat trčkaranje, pa s vremenom povećavaj minutažu. Ako kreneš odma s trčanjem, mogla bi se preforsirat, a i pitanje je kolko bi uopće mogla izdržat odjednom.
ooo,išla ja par puta-10min hodanja,minuta trčanja,pa hodanja i tak pol sata,i završim hodanjem.al svejedno sam "sredila"koljena upalom,pa sam napravila pauzu.pa htjedoh pitat jel možda bolje kasnije,možda bih duže izdržala.probaću i vak i nak ..fala .. i da,mazgov jelda?
OSMAMA is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2010., 11:41   #1019
Quote:
OSMAMA kaže: Pogledaj post
budući da sam totalna početnica(čitaj amater ) koja mora skinit kile,da pitam vas velke trkače...dakle,kile su u pitanju i kontala sam si da zato moram krenit trčkarat,ono,odma iz kreveta.ali,jednostavno nemam toliko snage ujutro rano ...pa jel onda bolje da idem jedno 2 sata poslije ručka ? il predveče?
Osmama, mogu ti dati svoj primjer, u veljači sam krenula s hodanjem, a evo jutros laganini 45 min trčanja u komadu, srce na 75%, znači može se. Meni se jutarnja vježba pokazala najbolja, jer ustanem prije djeteta i supruga i vratim se doma ravno u 7 kad se oni bude, taman se stignem istegnuti, otuširati, obaviti sve jutarnje kućanske poslove i biti na poslu u 9. Ako je tebi u jutro rano, kreni kad god ti paše.
Inače, krenula sam hodati na tašte, povećavala po malo dionice trčanja, a sad moram pojesti jednu bananu prije, jer sam (na teži način) shvatila da hodanje na tašte i trčanje na tašte, nisu ista stvar .
Od kad sam krenula, pa do danas, vaga pokazuje minus od 8 kilograma, a ja se osjećam neusporedivo bolje, veselije, zdravije.
Tinkili is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2010., 14:25   #1020
Meni odgovara trčanje na tašte - ako bilo što pojedem, osjećam težinu u trbuhu.
Također, paše mi trčati ujutro. Rijeka, drveće, pas i ja i nitko drugi na svijetu...

No, sto ljudi, sto čudi, zar ne?!
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:01.