Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.03.2010., 01:05   #101
Ja ne znam za ovo : On napaljen, a ona nezainteresirana.

Ja sam valjda 20 puta na dan napaljena I to stalno... Može me probuditi usred noći, ujutro, ma bilo kad, ja sam uvijek za!!! Ali, on nije.. Hehe... Ja njega moram nagovarati... Ne mogu razumijeti kako se ne želi seksati.. Mislim, nije ono da se ne želi, ali ja bi svaki dan... dok je njemu dovoljno 1 tjedno(a i to je možda). Zove me nimfomanka... Hahahaha... A jbg.. Kaj ću kad sam takva, nisam ja kriva... Al baš smo se našli... Hehehehehe

hottie_zg is offline  
Old 05.03.2010., 04:12   #102
Quote:
hottie_zg kaže: Pogledaj post
Ja ne znam za ovo : On napaljen, a ona nezainteresirana.

Ja sam valjda 20 puta na dan napaljena I to stalno... Može me probuditi usred noći, ujutro, ma bilo kad, ja sam uvijek za!!! Ali, on nije.. Hehe... Ja njega moram nagovarati... Ne mogu razumijeti kako se ne želi seksati.. Mislim, nije ono da se ne želi, ali ja bi svaki dan... dok je njemu dovoljno 1 tjedno(a i to je možda). Zove me nimfomanka... Hahahaha... A jbg.. Kaj ću kad sam takva, nisam ja kriva... Al baš smo se našli... Hehehehehe

Ura iza ponoći, ti budna, uvijek napaljena i spremna na lijepi pristup, a on jednom tjedno. Stotibogova. A dvije su vam godine tek. Baš ste se našli!

Javi kad ćeš krenuti "sa strane", ako već nisi.
__________________
La vraie musique est entre les notes.
W.A Mozart
Otton is offline  
Old 05.03.2010., 12:11   #103
Obožavam jutarnji seks...mmm...

I još kad mi poslije dragi skuha kavu i donese doručak u krevet.

Najbolji početak dana.
marina085 is offline  
Old 05.03.2010., 13:58   #104
Quote:
Otton kaže: Pogledaj post
Ura iza ponoći, ti budna, uvijek napaljena i spremna na lijepi pristup, a on jednom tjedno. Stotibogova. A dvije su vam godine tek. Baš ste se našli!

Javi kad ćeš krenuti "sa strane", ako već nisi.
haha.. ma ne bum krenula sa strane... ja sve to sredim, niš ti ne brini mora biti po mom
hottie_zg is offline  
Old 05.03.2010., 14:04   #105
ja više volim spavat ujutro nego seksat se noći sam tip,tako da u vrijeme zornjaka,tih dva tri sata spavam kvalitetnije nego cijelu noć recimo,ne kradi mi too!!!!
__________________
"Mišljenje je ko šupak,svako ga ima."
attention whore is offline  
Old 05.03.2010., 14:15   #106
obozavam jutarnji ali nakon pranja gebisa,i ako ne zurim na posao.
iako sam vecernji tip...
ma daj kad das i sta das .... samo da pocinje na "s" i zavrsava na "x"
night dream is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:38.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger