Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.06.2013., 12:34   #2361
Quote:
Wigglytuff kaže: Pogledaj post
eee super je tu! to je znači blajh kupka+casting koji se prebrzo isprao i onda color mask light copper brown? (Sviđa mi se i kako izgleda na kutiji light golden brown) I jel ti bila dovoljna ta jedna kutija color mask ili? I kolko ti je dugačka/gusta kosa?
da blajh i casting i sad color mask, makar mi se cini da se i ona isprala nakon 3 pranja bila mi je dovoljna jedna, imam kosu do cica ali dosta tanku i bila mi je taman.
yogalove is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2013., 12:54   #2362
Quote:
yogalove kaže: Pogledaj post
čekaj, slikat cu ponovo..
evo ovo je sad najrealniji prikaz boje koju sam uspjela dobit sa ovim šugavim mobitelom i kamerom samo kaj imam svezanu kosu

[IMG] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
Super je boja!
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2013., 13:09   #2363
Quote:
Galadriel kaže: Pogledaj post
Super je boja!
tnx makar il sam ja luda ili koji vrag ali ja se pofarbam i s kojom god farbom ona se ispere vec nakon 3. pranja. taman sam bila stavila preko vikenda color mask i dobila onaj crvenkasti odsjaj kojeg vise nema
yogalove is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2013., 13:11   #2364
Quote:
yogalove kaže: Pogledaj post
tnx makar il sam ja luda ili koji vrag ali ja se pofarbam i s kojom god farbom ona se ispere vec nakon 3. pranja. taman sam bila stavila preko vikenda color mask i dobila onaj crvenkasti odsjaj kojeg vise nema
A inace te kutije iz dma/mullera se brze ispiru + bilo koja boja se jos vise ispire ako je podloga blajhana (ili ako je radena blajh kupka)
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2013., 17:39   #2365
Quote:
yogalove kaže: Pogledaj post
tnx makar il sam ja luda ili koji vrag ali ja se pofarbam i s kojom god farbom ona se ispere vec nakon 3. pranja. taman sam bila stavila preko vikenda color mask i dobila onaj crvenkasti odsjaj kojeg vise nema
joj ne sviđa mi se to s ispiranjem :/ jer prije par mjeseci sam presla iz plave u tamno smeđu, i tek mi se sad nakon dosta farbanja prestala prebrzo ispirati. A i trenutno mi je neka isprana-čokoladno-smeđa na glavi, zadnji put sam stavljala loreal casting čokolada prije mjesec i pol
Sad sam opet u nedoumici
Wigglytuff is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2013., 09:36   #2366
Quote:
Wigglytuff kaže: Pogledaj post
joj ne sviđa mi se to s ispiranjem :/ jer prije par mjeseci sam presla iz plave u tamno smeđu, i tek mi se sad nakon dosta farbanja prestala prebrzo ispirati. A i trenutno mi je neka isprana-čokoladno-smeđa na glavi, zadnji put sam stavljala loreal casting čokolada prije mjesec i pol
Sad sam opet u nedoumici
kakvu bi sad boju htjela? daj neku sliku za primjer
a moze i slika tvoje trenutne boje
yogalove is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2013., 19:23   #2367
Quote:
yogalove kaže: Pogledaj post
kakvu bi sad boju htjela? daj neku sliku za primjer
a moze i slika tvoje trenutne boje
A ne znam ni sama kakvu bi htjela neku svjetliju smeđu, toplu
ovo mi je trenutna: [IMG] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
Kad sam prešla na smeđu s plave prva 3 mjeseca (ako ne i dulje) je postojao zelenkast odsjaj, ja ga i dalje vidim malo tak da me strah svega + kosa mi je dosta unistena, ne zelim ju bas preeeevise muciti.
(Iskreno najviše na svijetu bih htjela ovakvu http://0.tqn.com/d/beauty/1/0/q/J/1/...n-premiere.jpg al kad se sjetim te muke s plavom kosom, odustajem). Tak da mislim da trenutno ciljam na nešto približno ovom: http://www.instyle.com/instyle/packa...043220,00.html
Wigglytuff is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2013., 09:04   #2368
Quote:
Wigglytuff kaže: Pogledaj post
A ne znam ni sama kakvu bi htjela neku svjetliju smeđu, toplu
ovo mi je trenutna: [IMG] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
Kad sam prešla na smeđu s plave prva 3 mjeseca (ako ne i dulje) je postojao zelenkast odsjaj, ja ga i dalje vidim malo tak da me strah svega + kosa mi je dosta unistena, ne zelim ju bas preeeevise muciti.
(Iskreno najviše na svijetu bih htjela ovakvu http://0.tqn.com/d/beauty/1/0/q/J/1/...n-premiere.jpg al kad se sjetim te muke s plavom kosom, odustajem). Tak da mislim da trenutno ciljam na nešto približno ovom: http://www.instyle.com/instyle/packa...043220,00.html
prekrasna ti je kosa meni se cini da ove prve tvoje slike dosta nalikuju ovoj zadnjoj. mozda jedino da izvuces malo bakrenih pramenova?
yogalove is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2013., 11:42   #2369
Ja bih ovakvu nijansu smeđe ,može li mi netko reći sa kojom farbom je mogu postići ?
..

http://i41.tinypic.com/wv3m9z.jpg

Moja kosa je plava ,blajhana ...
__________________
*i'm proud to be gamer*
DiamondLeoni is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2013., 11:28   #2370
Quote:
DiamondLeoni kaže: Pogledaj post
Ja bih ovakvu nijansu smeđe ,može li mi netko reći sa kojom farbom je mogu postići ?
..

http://i41.tinypic.com/wv3m9z.jpg

Moja kosa je plava ,blajhana ...
nekom pepeljastom svijetlo smedom, samo postoji mogucnost da budes zelena s obzirom da je ispod blajh pa ce ti trebati jedno 4-5 farbanja prije nego dodes do te nijanse najbolje kod frizera za prijelaze iz plavog u smede
yogalove is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2013., 11:36   #2371
Quote:
DiamondLeoni kaže: Pogledaj post
Ja bih ovakvu nijansu smeđe ,može li mi netko reći sa kojom farbom je mogu postići ?
..

http://i41.tinypic.com/wv3m9z.jpg

Moja kosa je plava ,blajhana ...


Ako ti je kosa blajhana onda OBAVEZNO uzmi neku farbu koja u opisu boje ima "zlatno", jer ćeš time izbjeći zelenilo. Misim da bi ti za prvi put bilo ok da uzmeš neku srednje zlatno plavu,jer će ti to povući sigurno na svjetlo smeđe,a nećeš imati zelenog,a bome niti prenaglašenog sivila u kosi što bi ti se sigurno dogodilo sa pepeljastim ili prirodnim tonovima.
__________________
...Ništa nije pogrešno ako te čini sretnim...
Una1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2013., 17:49   #2372
pozdrav djevuški, je li koja od vas koristila onaj Balein More Blonde spray (ili John Frieda)?
godinama se bojam u onu tamno smeđu tik do crne, međutim preko ljeta mi kosa od sunca dosta posvijetli i to mi je jedino odstupanje od moje tamne kose koje čak rado i iščekujem, ali ove godine ću biti ful kratko na moru pa će to izostati, s htjela bih nešto malo svjetlije pa bih htjela malo i sama doprinjeti...

kako to funkcionira i kako se nanosi?
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2013., 21:11   #2373
Quote:
mirtochka kaže: Pogledaj post
pozdrav djevuški, je li koja od vas koristila onaj Balein More Blonde spray (ili John Frieda)?
godinama se bojam u onu tamno smeđu tik do crne, međutim preko ljeta mi kosa od sunca dosta posvijetli i to mi je jedino odstupanje od moje tamne kose koje čak rado i iščekujem, ali ove godine ću biti ful kratko na moru pa će to izostati, s htjela bih nešto malo svjetlije pa bih htjela malo i sama doprinjeti...

kako to funkcionira i kako se nanosi?
I mene zanima ista stvar? Da li ga je neka spricala samo po vrhovima za neki kvazi ombre? Imam srednje smedu kosu, farbanu ali je i prirodno slicna samo sa malo vise sive u sebi!
titanika is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2013., 21:18   #2374
Cure su na temi od balee pricale kako su zadovoljne sa tim sprejem te pa posvijetli cak i brinete
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2013., 08:13   #2375
Vidim da pisete o posvjetljivanju kose, ja sam uzela neku tamniju verziju cokoladno smede od Palette i naravno, svaki put se zeznem s Palette bojama jer ispadnem crna!!

Vec sam jedno 6,7 puta oprala kosu - jos je crno! Cime je najlakse posvijetlit kosu (naravno da nije blajh)?
__________________
~~..Little angel go away, come again some other day! The devil has my ear today, I'll never hear a word you say..He promised I would find a little solace, and some piece of mind, whatever just as long as I don't feel so..~~

https://www.instagram.com/mrs.annamolly/
AnnaMollyHr is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2013., 13:52   #2376
Ako je bas crna, nju je tesko maknuti,,od stvari koje pomazu skinuti boju su samponi za pertu i pranje toplom vodom. A mozes i blajh kupku radit,, ona je manje intezivna od samog blajhanja
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2013., 21:30   #2377
A jesam se zeznula, kvragu

Bude valjda nakon par mjeseci malo otišel taj crni štih
__________________
~~..Little angel go away, come again some other day! The devil has my ear today, I'll never hear a word you say..He promised I would find a little solace, and some piece of mind, whatever just as long as I don't feel so..~~

https://www.instagram.com/mrs.annamolly/
AnnaMollyHr is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2013., 09:58   #2378
Planiram u 9 mj. farbati ovakvu boju

zna li netko mozda koja je to boja?
trenutno imam smedju kosu sa svijetlim pramenovima
sarah80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2013., 22:00   #2379
bok cure imam tamnosmeđu kosu , a par pramenova htjela bi obojiti u zeleno. kupila sam kuene zelenu nijansu i hidrogen 6 posto. e sada to dvoje pomiješam i nanesem? ili da prvo izblajham i kako, i onda nanesem boju?

hvala
nevanevičicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2013., 00:06   #2380
pošto mi je frizerka još na godišnjem a dosta sam na suncu uzeh danas Keune 7.32.


podloga je bila L'oreal Preference Mousse Absolute 7.0.

koristila sam 3%-tni hidrogen ispala sam čokoladno tamnosmeđa s blagim zlaćano-crvenkastim odsjajem. čista 5.35, ne 7.32 (srednje bež plava).
Crimson Wind is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:09.