Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.04.2012., 17:07   #9981
Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post
tena15, ona slika "lučki radnik" je zapravo slikana isti dan kao današnji haber. pretpostavljam to, jer murki ima istu odjevnu kombinaciju na obje fotke. slike koje si priložila, tj. murata u raznim prigodama u istoj sivoj majici, to nije ista siva majica kao ova na slici. na slici vidimo onu prestrašnu razapranu majicu sa nekim motivima naprijed. u restoranu također na krilu drži šitericu koju kasnije nosi na glavi (slika sa obožavateljem). traperice su također one svijetle, onako gadni traper kao sa pijace.

ORIA? oko sokolovo ... trebamo te.

-------

da li je to ova majica?
mina u pravu si , na slici "lučki radnik" je ta majica o kojoj govoriš.
moj post se odnosio na majicu sa slike koju je postavila hasret, a ninely je prokomentirala da slika nije nova
tvoje oko je dovoljno oštro da ne trebaš pomoć

Tena 15 is offline  
Old 30.04.2012., 17:54   #9982
Quote:
Gvozdena kaže: Pogledaj post
Ja mislim da to nikako nije ista majica. Na ovoj je gore nesto ispisano. Definitivno nije ista bar ja mislim. Sto se njegovog izgleda tice, sa ove dve zdnje fotke bas sam nezadovoljna. Kao da se ja nesto tu pitam. Ali stvarno izgleda premrsavo i preumorno. Cak mi se cini i jako nesretnim. Mozda iz ugla kako je slikano, ali bez obzira na sve spoj majice pantalona i ciple, kao iz proslog veka. To uopste ne lici na njega.
Neverovatno ali lepse izgleda kao Edzevit nego na ove dve slike
Slazem se.
A za slike nazvane ''lucki radnik'', svaki dalji komentar je suvisan. Tek na po nekoj fotki prepoznam starog Murata... na ostalima je to samo Murat u slabim naznakama. Na zalost.....
Modesty78 is offline  
Old 30.04.2012., 18:27   #9983
Evala!!!Dogurašmo mi i do 500-ice..još malo pa i vol.2.., bilo je ovdje svega i svečega, ne sumnjam da će manjkati i kasnije, no nekako mi je s ovim svojim žgoljavim look-om Muratić izgubio one svoje čari, izgubiše mi se oni njegovi vragolasti pogledi, srećom Demir Dogan clipova ne manjka, tu su kao posjetnik....

kzlar..dankešun na svim infosima o Muratovom kretanju..

modesty..slažem se s onim dijelom o hot, čok, macanima..

..the majica..bila ista ili ne, slična je, znamo da je Murat pravo rentabilan što se odjeće tiče, s tim nema frke, majica,dvije,njemu dosta, nego ja bih da se on zadovolji s malo više klope..

..toliko..
defnne is offline  
Old 30.04.2012., 19:38   #9984


Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
sam da kažem jedan komentar,ovom frajeru super stoji naušnica.Baš spada u jedne od rijetkih šta mu to paše
E da.
Nekad je bio silan baja i dobro mu je stajala naušnica.

Nakon slika sa kuglanja poradovala sam se da je MY na putu da postane onaj stari baja ali avaj,ova slika sa porodičnog ručka me uverila da sam se prerano radovala .

I gde oni vide prelepu suprugu???
hasret is offline  
Old 30.04.2012., 19:53   #9985
Ovaj porodicni rucak mi na slikama vise deluje kao poslovni rucak, ili sam se ja malo zanela.
Nigde osmeha a ni neke topline.
Ko je uopste pomenuo prelepu suprugu, pa o ukusima ne vredi raspravljati. Objektivno to je daleko od lepote
Gvozdena is offline  
Old 30.04.2012., 20:32   #9986
u ime pestote stranice


macan nas kakav je takav je nas je
mozda je dosta dobro odrziv sto se tice garderobe i klope
al da zna sta je dobro auto zna
a ko kaze da on lovu ne trosi na nesto jace
__________________
MBD
Варенька
oči mu sijaju koliko je želi, glupača jedna glupa, samo što Fikret ne želi samo da ona bude njegova, već da on bude njen, a to tuka nije mogla da razume (by red)

Zadnje uređivanje hajat : 30.04.2012. at 20:43.
hajat is offline  
Old 30.04.2012., 21:19   #9987
Merhaba
Cure imam jedan prijedlog......naravno ako se vi slazete...
Cast da otvori vol.2 bi prepustila nasoj Minci!!
Ja mislim da zasluzuje.....a vi?
luana087 is offline  
Old 30.04.2012., 21:26   #9988
Quote:
hasret kaže: Pogledaj post

Nakon slika sa kuglanja poradovala sam se da je MY na putu da postane onaj stari baja ali avaj,ova slika sa porodičnog ručka me uverila da sam se prerano radovala .
I ja se sinoc taman spremila napisati kako napokon vidim tragove starog Murata, kad li mi se nicim izazvan ugasi komp.
Pa ne kazu za dzabe da je jutro pametnije od noci

defnne slazem se. Sreca je da se uvek mozemo podsetiti. A trenutno hvala do neba i TV-Prvoj sto je seriju ovako iseckala, pa D mogu sa gustom gledati jos dugo, dugo.....
Modesty78 is offline  
Old 30.04.2012., 22:43   #9989
e, murate, ti ne's vidjet' monte carla ove godine, a ni mi skupa s njim kojekakvih cuda i cudesa.... opet ovi boldani, i nake latino soap operas...steta... http://www.tvfestival.com/2012/2226-competition
__________________
Lara Fabian - Je t`aime
Ninely is offline  
Old 30.04.2012., 22:54   #9990
ninely ma stace murku mc
njegova gluma zasluzuje mnogo veca priznanja nego neki tamo mc gdje dolaze one silikonske utvare
__________________
MBD
Варенька
oči mu sijaju koliko je želi, glupača jedna glupa, samo što Fikret ne želi samo da ona bude njegova, već da on bude njen, a to tuka nije mogla da razume (by red)
hajat is offline  
Old 01.05.2012., 00:20   #9991
asi ve demir-onlar gercekten sevdim__asi & demir-oni su se zaista voljeli

Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
sam da kažem jedan komentar,ovom frajeru super stoji naušnica.Baš spada u jedne od rijetkih šta mu to paše
lijepo od tebe da hvališ našeg ljubimca,
ali nažalost to je slika dosta stara.
na ovaj sadašnji psihofizički izgled,
sigurno bi mu bolje stajala metla i slamnati šešir!
oni koji su sa sela znaju ko to ima----

murate oprost mi!
__________________
* Ti si ponos mog Zagreba grada, u kojem zakon Purgera vlada.ja bit ću sa tobom i u nebo kad uđem, ja Dinamo volim jer on mi je suđen! *
* Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Dinamo i majka Hrvatska ! Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Bjelica i majka Hrvatska! *
asid is offline  
Old 01.05.2012., 00:47   #9992
Quote:
asi demir kaže: Pogledaj post
lijepo od tebe da hvališ našeg ljubimca,
ali nažalost to je slika dosta stara.
na ovaj sadašnji psihofizički izgled,
sigurno bi mu bolje stajala metla i slamnati šešir!
oni koji su sa sela znaju ko to ima----

murate oprost mi!
a čovjek je glumac mora se za ulogu tako sredit,na vašu žalost ali baš gledam 3 najpopularnija Turska glumca na ovom forumu su Murat,Kenan i Kivanc i sva trojica su drastično smršavila i malo se poružnjikala za uloge

ali da naušnica mu je vrh trebo bi ju češće nosit
x files agent is offline  
Old 01.05.2012., 10:03   #9993
nove slike s humanitarnog kuglanja na tr forumu
ovaj osmijeh je ono što ga čini posebnim



http://i46.tinypic.com/i1b28k.jpg
http://i47.tinypic.com/108d8bq.jpg
http://i45.tinypic.com/2vjwetw.jpg
http://i48.tinypic.com/fmkkuc.jpg
Tena 15 is offline  
Old 01.05.2012., 10:18   #9994
Ovo je prava odevna kombinacija sa sve osmehom, a ne ono na rucku sa gospodjom.
Zasto mi se cini da ovde deluje veselije i opusteno, za razliku od onog rucka.
Na ovim slikama bi se moglo reci da je skoro kao onaj stari. Neodoljiv
Gvozdena is offline  
Old 01.05.2012., 10:45   #9995
murki dobio nagradu Uludağ Üniversitesi Medya Ödülleri 2012







http://i50.tinypic.com/2zzqdxg.jpg

Zadnje uređivanje Tena 15 : 01.05.2012. at 11:20.
Tena 15 is offline  
Old 01.05.2012., 11:17   #9996
asi ve demir-onlar gercekten sevdim__asi & demir-oni su se zaista voljeli

Quote:
Gvozdena kaže: Pogledaj post
Ovo je prava odevna kombinacija sa sve osmehom, a ne ono na rucku sa gospodjom.
Zasto mi se cini da ovde deluje veselije i opusteno, za razliku od onog rucka.
Na ovim slikama bi se moglo reci da je skoro kao onaj stari. Neodoljiv
u pravu si,samo si me malo preduhitrila.
ono je očito službeni ručak,koji se zvao:
da nas ljudi vide zajedno !----

tena 15, na ovim tvojim slikama se vidi koliko je zapravo "suhi".
i tu je sam,nasmijan!
__________________
* Ti si ponos mog Zagreba grada, u kojem zakon Purgera vlada.ja bit ću sa tobom i u nebo kad uđem, ja Dinamo volim jer on mi je suđen! *
* Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Dinamo i majka Hrvatska ! Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Bjelica i majka Hrvatska! *
asid is offline  
Old 01.05.2012., 11:40   #9997
Demirzlatomoje

[QUOTE=Tena 15;39224589]murki dobio nagradu Uludağ Üniversitesi Medya Ödülleri 2012

Evo zašto ja kažem "Noge u raskoraku na "evo""

zenzo117 is offline  
Old 01.05.2012., 12:27   #9998
Ma meni je sako "na izvolte". Dakle kad je sam, uvek nasmejan i neodoljiv.
Mozda sam ja nesto umislila, ali na svakoj slice je tako. Mislim ima normalan osmeh
Gvozdena is offline  
Old 01.05.2012., 12:34   #9999
koliko se ja kontam u turski, a to je skoro pa nimalo, to je nagrada univerziteta u bursi (ili je pak univerzitet organizator, ne kontam), nagrada za best glumca i best seriju (?) edit: sad kaze "nasa" prevodilica da je to nagrada za najbolju novu seriju, ne za murata himself, vatever
evo linkic

http://ggulcinn.blogspot.com/2012/04...-odulleri.html

i koja koma, covjek se maltene isti dan slika, znaci, za kameleona trebaju samo svjetla pozornice

danke, tena, da stavimo i ovu slikicu, ti je sakrila u linku



a i ovu s opet nekim cipelicama



__________________
Lara Fabian - Je t`aime

Zadnje uređivanje Ninely : 01.05.2012. at 13:14.
Ninely is offline  
Old 01.05.2012., 12:38   #10000
Njemu treba odgovarajuce drustvo izgleda. Uvek je nasmejan i odlicno izgleda samo ne i tamo gde bi bilo logicno ako se uzme u obzir cinjenicno stanje
Gvozdena is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:44.