Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.08.2009., 22:12   #1
Da li muškarci nestaju?

Da li muškarci nestaju?

Postoji hipoteza da današnjim načinom života muškarci polako izumiru. Mnogobrojnim izlaganjem raznim vrstama kemikalija kroz hranu, kozmetiku, zrak, itd. dolazi do disfunkcije spolnih organa kao i disfunkcije reproduktivnog sustava. Opadanje broja spermija kao i njihova abnormalnost u muškaraca pridonosi tome da je čitava ljudska vrsta u opasnosti od izumiranja.
Također u nekim zemljama je primječen pad novorođene muške djece.

Kako doskočiti tome problemu koristeći alternativne metode liječenja ili prevencije?

Prvenstveno zdravom prehranom oslobođenom bilo kakvih štetnih kemikalija, jer na taj način unosimo najviše satojaka koji nam štete u današnje doba. Zatim trebali bi piti vodu koja je također nezagađena ili što manje zagađena. Jedan od načina kako dobiti čistu i zdravu vodu je upotrebom MMS-a i sl. detoksikatora. Također možemo pošpricati hranu s MMS-om prije konzumacije. Postoji još metoda koje su učinkovite ali ova je vrlo praktična i jednostavna.

Pokušati se prisiliti s vremena na vrijeme napraviti čišćenje organizma od teških metala i ostalih toksina koji se akumuliraju u našem organizmu i tako direktno utjeću na zdravlje reproduktivnih organa. Postoji više metoda detoksikacije kao što su MMS protokol, glinoterapija, itd.

Izbjegavati konzumaciju soje koja je zamjenski estrogen iz biljaka, jer može doći do disbalansa testosterona, itd.

Ovo je link na zanimljiv video koji se bavi tom tematikom.

Zadnje uređivanje ashwinikumaras : 07.08.2009. at 22:23.
ashwinikumaras is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2009., 22:32   #2
ha nista mi muskarci budemo pokrepali, dok zenama budemo najvise falili u krevetu

jbg takav je zivot
SAS is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2009., 22:34   #3
Po toj logici i žene nestaju
Corduroy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2009., 23:00   #4
Malo sam brijao po videomaterijalima vezanim uz zdravlje, pa sam naletio na tu tematiku. Činilo mi se zgodnim pa sam otvorio temu, mislim da priča drži vodu. Možda ne baš u svakoj državi podjednako ali trend je takav da će uskoro to biti dosta bitan problem, mislim.
Lako za to što bi mi ženama falili u krevetu, ljudi su snalažljiva bića nego se radi o izumiranju cijele ljudske vrste, ako je ta hipoteza točna.
ashwinikumaras is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2009., 23:49   #5
Quote:
ashwinikumaras kaže: Pogledaj post
Da li muškarci nestaju?
NE DAJ BOŽE.
__________________
Čuda ne postoje.
Postoji samo ljudsko neznanje.
Precious X is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2009., 00:12   #6
Quote:
Precious X kaže: Pogledaj post
NE DAJ BOŽE.
Ne moraš se brinuti, mi alternativci nećemo nikada izumrijeti Mi ćemo ostati zadnji muški primjerci na planeti
Zato ženama savjetujem da si ulove što prije nekog alternativca jer će biti deficit muškaraca
ashwinikumaras is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2009., 00:15   #7
hehe, a zna se da alternativac=tantra
__________________
Čuda ne postoje.
Postoji samo ljudsko neznanje.
Precious X is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2009., 00:53   #8
Quote:
ashwinikumaras kaže: Pogledaj post
nego se radi o izumiranju cijele ljudske vrste, ako je ta hipoteza točna.
big deal, stvarno katastrofa

mi smo prokleti paraziti i tesko da ce nas se planet ikad rijesit, tak da ne moras brinut za buducnost ljudskog roda

btw, hipoteza je nebulozna.
Ethan is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2009., 01:02   #9
Ne da nestaju nego izumiru-i to rapidno. Pa dovoljno je vidjeti da su nekadašnji ideal Clint Eastwooda iz špageti vesterna danas nalijedili neki pičkasti leteći vampiri i izdepilirani pederčići u japankama
Guilty_as_Charged is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2009., 08:51   #10
Hipoteza mi ne izgleda baš nebulozno kada uzmemo u obzir kako se ljudi hrane i žive u današnje doba. Problem je što sve to ne utjeće tako negativno na žene i njihov hormonalni sustav. Barem ne na ovakav način kao što je navedeno u video materijalu.
Zanimljivo je da se sve to može spriječiti uzimanjem alternativnih preparata i pazeći što jedemo. Jedna od najbitnijih stvari je detoksikacija organizma, jer taloženjem tih kemikalija i metala u nama pogodujemo takvom trendu. Npr. voće i povrće je dosta zagađeno u masovnoj proizvodnji raznim kemijslim sredstvima, to je činjenica. Ako takve namirnice pošpricamo ili uronimo u otopinu MMS-a ili u vodu sa glinom i sl. otopine riješiti ćemo se barem jednog dijela takvih štetnih sastojaka.
Ili ako vršimo čišćenje organizma barem svakih tri mjeseca nabrojanim preparatima, također sprijećavamo akumuliranje i trovanje prevelikim dozama toksina. Uzimanjem hrane koja na prirodan način pospješuje lučenje testosterona ne bi bilo zgorega, a izbjegavati hranu koja usporava njegovo lućenje. Ili izbjegavanje hrane koja može dovesti do disbalansa našeg hormonalnog sustava kao što je soja, itd.
Kao što je netko spomenuo činjenica jest da u zadnje vrijeme ima dosta homoseksualaca i muškaraca koji baš ne pokazuju mušku prirodu i kvalitete, tako da i to treba uzeti u obzir kao jedan od mogućih pokazatelja.
ashwinikumaras is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2009., 09:32   #11
Sve to na temelju video materijala?
Corduroy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2009., 09:41   #12
Quote:
Corduroy kaže: Pogledaj post
Sve to na temelju video materijala?
Pa, živim u takvom svijetu, što će mi videomaterijal? On je samo jedan od pokazatelja trendova. Video je samo alat da pokrenem raspravu i ništa više
ashwinikumaras is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2009., 11:05   #13
prehrana i način života nas uništavaju (ne muškarce, sve)

prehrana - jedemo hibride i GMO, nema neke velike razlike jel hibrid ili GMO, to je izmijenjena hrana u odnosu na onu na kojoj je naš organizam genetski navikao; također, izgubili smo balans prehrane, jedemo 'prekiselo', neuravnoteženi jelovnik; nakupljanje toksina u organizmu, mala pažnja posvećena detoksikaciji

tehnologija i način života - previše tehnoloških zračenja i vibracija; premalo kretanja (oksigenacije organizma)

uravnoteženost - previše negativnih emocija i stres načina života

sve skupa rezultira prebrzim trošenjem naše životne energije
__________________
don't help them to bury the live
zed_alive is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2009., 11:09   #14
Muškarci ne nestaju.... Vječno živi ravnoteža...
Ramzes13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2009., 22:02   #15
Lightbulb 93!

Telema!

Omjer žena i muškaraca na Zemlji je 1:3. Stoga, čak i da se radi o istinskoj opasnosti; ljudski rod još dugo vremena neće biti ugrožen. Doduše, činjenica je da i urbani način života potiče raznolike mutacije koje mijenjaju izvorni biološki ustroj ljudi. Žene nisu imune na taj fenomen. S druge strane, očita je promjena mentalno-emotivnog "muškog" i "ženskog" arhetipa; koji sve više postaju "identični" tj. uravnoteženi; dva spola u jednoj osobi - "muško,žensko, suštinsko,jedno";ne više muškarci i žene, već prije ljudi, cjelovita i uravnotežena bića; i to nije degeneracija već evolucija. Izrazito muško ili izrazito žensko je neuravnoteženo; bolesno je i pati ako nije uravnoteženo sa svojom suprotnošću koja je za njega "ljek"; zbog toga je uvijek ovisno i nesamostalno. Ravnoteža - Čovjek; nije niti muškarac, niti žena; on je dvoje u jednom. Duša nije niti muška niti ženska. Savršeni sklad, koji se po volji može manifestirati kao muško ili žensko; ovisno o potrebama sadašnjeg trenutka. Postignuće te stepenice evolucije će u potpunosti ukinuti rat između spolova; kao i sam rat kao takav. To je postignuće određenog stupnja duhovne samorealizacije, koje će ukloniti veći dio višemilenijskog bremena "nesreće&zla", što ga čovječanstvo već gotovo čitavu vječnost nosi na svojim plećima.

Agape!
__________________
TELEMAAGAPE
LJUBAWOLJA is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2009., 19:16   #16
http://www.youtube.com/watch?v=7YYEN...eature=related
__________________
Klikni na link
relaxing music is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:28.