Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Poduzetništvo, računovodstvo i porezi Pokrećemo poduzetništvo u Hrvatskoj - za računovođe i one koji ih trebaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.04.2014., 12:12   #1
Question Procedura oko prijave kućne pomoćnice

Legalno bih zaposlio kućnu pomoćnicu pa me zanima koja je procedura i koje sve papire trebam prikupiti i kome ih predavati. I kako uplaćivati plaću i doprinose?
Pogledao sam malo na netu i iskreno ostao zatečen da bih trebao izdvojiti
dodatnih 450-500 kuna (i to bez pdv-a) knjigovodstvenim servisima da bi obračunali tu jednu plaću pa me zanima mogu li to sam napraviti?

Unaprijed zahvaljujem.
blendameer is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2014., 12:24   #2
Quote:
blendameer kaže: Pogledaj post
Legalno bih zaposlio kućnu pomoćnicu pa me zanima koja je procedura i koje sve papire trebam prikupiti i kome ih predavati. I kako uplaćivati plaću i doprinose?
Pogledao sam malo na netu i iskreno ostao zatečen da bih trebao izdvojiti
dodatnih 450-500 kuna (i to bez pdv-a) knjigovodstvenim servisima da bi obračunali tu jednu plaću pa me zanima mogu li to sam napraviti?

Unaprijed zahvaljujem.
možeš ako znaš, no nemoj se upuštati u to... Imaš firmi koje se uslužno bave servisom izrade plaća, online, one nisu tako skupe, pa probaj tamo...
monito is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2014., 02:13   #3
Quote:
blendameer kaže: Pogledaj post
Legalno bih zaposlio kućnu pomoćnicu pa me zanima koja je procedura i koje sve papire trebam prikupiti i kome ih predavati. I kako uplaćivati plaću i doprinose?
Pogledao sam malo na netu i iskreno ostao zatečen da bih trebao izdvojiti
dodatnih 450-500 kuna (i to bez pdv-a) knjigovodstvenim servisima da bi obračunali tu jednu plaću pa me zanima mogu li to sam napraviti?

Unaprijed zahvaljujem.
To si sigurno nešto krivo shvatio, ma tko bi ti uzeo za 1 obračun plaće 500 kn+PDV, moram priznati da nisam čula da netko toliko dere...
devilgirl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:24.