Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.09.2017., 17:10   #61
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post


Pa ne znamo. Da je pitamo? :
Lazan je jedno zlato zlatno. Samo je josuhica vece zlato od Lazana.
Zezaj ti zezaj . Dobiti ces po guzi samo da znas .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 17:15   #62
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Zezaj ti zezaj . Dobiti ces po guzi samo da znas .
Oops.

Bila sam ozbiljna cika-lazane.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 17:18   #63
dakle autorica nije pitala dal se triba jebat ili ne. nego dal da ostane preko noći, kad i ako do seksa dođe... dakle: mislim da je najbolje da o tome odlučiš na licu mjesta. ako ti bude dobro i ugodno s njim ostani... a ako nebude dobro ideš doma.


Poslano sa mog LG-H960 koristeći Tapatalk
__________________
"Onaj tko je slab mora umjeti biti jak i otići ako je onaj jak odveć slab da bi mogao povrijediti slaboga."
Nepodnošljiva lakoća postojanja, Kundera
Blonde bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 17:19   #64
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Oops.

Bila sam ozbiljna cika-lazane.
Razuvijerila si me sada . Nisi gajtin tip zenske ,ne volis da te se spanka .

Hvala , velika moja , ne znam se tocno postaviti kada su komplimenti u pitanju a ne volim se praviti kao da me ne diraju . Diraju me mnogo .
I ti si meni draga i uvjek te rado citam . Cuj sada . Ima Flat pravo , veliki sam lazljivac ovo moras uzeti za ozbiljno ?
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 17:23   #65
Quote:
Wogy kaže: Pogledaj post
Ok, a koja je razlika izmedju sat dva seksa i ostajanja cijelu noc? Ako je manijak bit ce manijak i u prvih sat dva
Pa u tome sto se ne mozemo doslovce cijelu noc seksati bez prestanka, do jutra. Izmedju bi valjda trebali odmoriti i odspavati malo. A on nema problena s tim, i to mi je skroz cudno, ja imam, kako da spavam kraj nekog stranog. To sam mu i rekla. Mislim, necu ni ostati s njim do jutra, nema sanse, i eto i tih par sati moze nesto biti.
Jer mi je jasno rekao da ne zeli nista vise od seksa, a niti ja sad ne zelim nista vise sa njim ni da ikime. Nista, ici cu na cugu s njim pa procijeniti kakav je. I kupiti suzavac
n0_limits is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 17:23   #66
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Razuvijerila si me sada . Nisi gajtin tip zenske ,ne volis da te se spanka .

Hvala , velika moja , ne znam se tocno postaviti kada su komplimenti u pitanju a ne volim se praviti kao da me ne diraju . Diraju me mnogo .
I ti si meni draga i uvjek te rado citam . Cuj sada . Ima Flat pravo , veliki sam lazljivac ovo moras uzeti za ozbiljno ?
Gajtin tip zenske nisam pouzdano. Tu bi jedno zavrsilo sa teskim tjelesnim ozljedama, a nisam ja.

Mozda lazes u nekim stvarima, ali ima u tebi i postenja sto uvijek cijenim kod ljudi.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 17:24   #67
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
nemam pojma, opasno. a nekome uzbudljivo. ne znam puno o tome, ali kako sam shvatila ljudi se spajaju na osnovu geo-lokacije?
Licno nemam iskustva . Medjutim , neku vecer sam prisustvovao jednom takvom susretu . Narvno radi se o ljudima iz istog grada i fakticki su bili udaljeni jedan kilometar jedno od drugog .
Tijedan dana kasnije ta relacija je presla na visu brzinu . Ostao sam paf ma skroz paf .
Zelim reci da medju mladima ljudima ipak prevladjuje povijerenje .
Licno ako ova djevojka misli da ce izmedju njih kemija frcati ,ne vidim razloga zasto ne bih sa njim imala seks ako je za . Neka samo uzme neke preakucije .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 17:25   #68
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
pa ne djeluje samo silovanje pogubno. vi mislite da ove laži koje on koristi i kako ju navodi na seks lažima da to nije pogubno za nečiju psihu?
Je i to, ali autorica pristaje na seks bez da osobu zna pa mi nekako ne djeluje da ce joj se napraviti steta ako ju se pojebe i ostavi.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 17:27   #69
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Gajtin tip zenske nisam pouzdano. Tu bi jedno zavrsilo sa teskim tjelesnim ozljedama, a nisam ja.

Mozda lazes u nekim stvarima ali ima u tebi i postenja sto uvijek cijenim kod ljudi.
Sada si ti mene razuvijerila ,posto je on moj tip muskarca .
Samo bih ga gledao i slusao ,ne bih ga dirao .
Mozda mu se dopadaju ratoborne djevojke ?!
Lazem ,naravno da lazem . Ne poznam nikoga ko ne laze . Laz je neophodna u ljudskim odnosima . Necu djabe povrediti drage ljude do kojih mi je stalo . Onda posezem za malim bezbolnim lazima .
Svaka istina nije dobra za reci .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 17:36   #70
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Gajtin tip zenske nisam pouzdano. Tu bi jedno zavrsilo sa teskim tjelesnim ozljedama, a nisam ja.

Mozda lazes u nekim stvarima, ali ima u tebi i postenja sto uvijek cijenim kod ljudi.
Sandra perkovic, jesi li to ti?

I jesi li ikad imala otvoren um prema spenkanju?
Oko seksa je najbolji stav da treba puno toga probati pa vidjeti svidja li ti se.
Ali nije tema.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 17:38   #71
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Sada si ti mene razuvijerila ,posto je on moj tip muskarca .
Samo bih ga gledao i slusao ,ne bih ga dirao .
Mozda mu se dopadaju ratoborne djevojke ?!
Njemu su ratoborne zenske pretpostavljam drage ali ja se ne petljam s takvima. Inner bitch drzim zauzdanu.

Sa mnom moze biti muskarac koji me moze hendlati.

Quote:
Lazem ,naravno da lazem . Ne poznam nikoga ko ne laze . Laz je neophodna u ljudskim odnosima . Necu djabe povrediti drage ljude do kojih mi je stalo . Onda posezem za malim bezbolnim lazima .
Svaka istina nije dobra za reci .


Sorry na privatiziranju teme. Prestacemo sad.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 17:39   #72
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Licno nemam iskustva . Medjutim , neku vecer sam prisustvovao jednom takvom susretu . Narvno radi se o ljudima iz istog grada i fakticki su bili udaljeni jedan kilometar jedno od drugog .
Tijedan dana kasnije ta relacija je presla na visu brzinu . Ostao sam paf ma skroz paf .
Zelim reci da medju mladima ljudima ipak prevladjuje povijerenje .
Licno ako ova djevojka misli da ce izmedju njih kemija frcati ,ne vidim razloga zasto ne bih sa njim imala seks ako je za . Neka samo uzme neke preakucije .
možda ako se nađe s njim nek dođe ovdje i obavijesti nas što se desilo, kako je bilo i koliko toga je slagao

a pod višom razinom veze smatraš da se netko seksao? za mene je viša razina veze useljenje, brak i dijete

ali eto izgleda svi razmišljamo različito
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 17:44   #73
Quote:
n0_limits kaže: Pogledaj post
Pa u tome sto se ne mozemo doslovce cijelu noc seksati bez prestanka, do jutra. Izmedju bi valjda trebali odmoriti i odspavati malo. A on nema problena s tim, i to mi je skroz cudno, ja imam, kako da spavam kraj nekog stranog. To sam mu i rekla. Mislim, necu ni ostati s njim do jutra, nema sanse, i eto i tih par sati moze nesto biti.
Jer mi je jasno rekao da ne zeli nista vise od seksa, a niti ja sad ne zelim nista vise sa njim ni da ikime. Nista, ici cu na cugu s njim pa procijeniti kakav je. I kupiti suzavac
Dakle, problem je spavati kraj nekog stranog, ali nije problem dat mu pičke.
Škugor is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 17:45   #74
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
možda ako se nađe s njim nek dođe ovdje i obavijesti nas što se desilo, kako je bilo i koliko toga je slagao

a pod višom razinom veze smatraš da se netko seksao? za mene je viša razina veze useljenje, brak i dijete

ali eto izgleda svi razmišljamo različito
Nadam se da ce nam ispricati . Zasto ste vi tako ne povijerljivi samo zato sta je kazao da ima radove u stanu ?
Meni je sasvim logicno da odevedem curu/decka u hotel radi komocije . Ne moram mijenajti plahte sutradan , mogu si poruciti sampanjac u sobu ,mogu vecerati ili doruckovati na miru .
Meni je hotel idealno mijesto .
Da i to ona njega pozvala kod sebe u stan i proveli cijeli weekend kod nje . Meni je to van pameti . Da , pogotovo ja . Stara sam novcanica drugacije potkovana i meni treba vremena za neke stvari .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 17:50   #75
Post coitum omne animal triste est, sive gallus et mulier. Problem je u muku i turobnom raspoloženju nakon snošaja.
Škugor is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 17:53   #76
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Sandra perkovic, jesi li to ti?

I jesi li ikad imala otvoren um prema spenkanju?
Oko seksa je najbolji stav da treba puno toga probati pa vidjeti svidja li ti se.
Ali nije tema.
Slobodno si zamisli da sam Sandra Perkovic.

Ti si probao seks s muskarcima?

Quote:
Škugor kaže: Pogledaj post
Dakle, problem je spavati kraj nekog stranog, ali nije problem dat mu pičke.
Izgleda.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 17:55   #77
Quote:
Škugor kaže: Pogledaj post
Post coitum omne animal triste est, sive gallus et mulier. Problem je u muku i turobnom raspoloženju nakon snošaja.
Istina ziva ako je sa pogresnom osobom .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 18:09   #78
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Slobodno si zamisli da sam Sandra Perkovic.

Ti si probao seks s muskarcima?



Izgleda.
Reagirao sam ovak kroz salu jer sve zene misle da su snazne i onda im ja dokazem da ih mogu sputati ili nasiliti na seks sa samo jednom rukom, a nisam bas krupan muskarac niti sam bas bio sa patuljcicama.

Nisam probao muskarce iako mislim da bi da me zanimaju i privlace.

A ti sa zenom?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 18:14   #79
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Istina ziva ako je sa pogresnom osobom .
Aha.
To poslije je najgore. Samo zelis bjezati i bjezati i bjezati.

Sa onom koju volim zelim pricati, maziti se i onda sam bas sretan.

Iako najcesce ogladnim jer se jako potrosim.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 18:17   #80
Quote:
Škugor kaže: Pogledaj post
Dakle, problem je spavati kraj nekog stranog, ali nije problem dat mu pičke.
Ne čitate s razumijevanjem. Nije rekla da joj je problem spavati kraj njega, ona želi tu noć (i) spavati, problem je što joj je tip rekao da joj neće dati spavati čitavu noć. A njoj se ne da biti neispavana pa se razmišlja bi li otišla odmah nakon seksa, tj. nakon 2, 3 sata.

Offtopic ste svi!
Alienica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:30.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger