Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.09.2017., 14:36   #3501
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
Organiziram orgije u podrumu
Ajd da probijemo led
__________________
....
herod1967 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 14:37   #3502
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
Sve vam treba nacrtati
zahtjev: molim bez kubizma kao stilom izrazavanja
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 14:38   #3503
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
Organiziram orgije u podrumu
dolazim sa lampadinom
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 15:54   #3504
Vrlo zanimljivo
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 15:56   #3505
Quote:
anovi86 kaže: Pogledaj post
Budem, ti ?
Evo zahtjev poslan.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 21:14   #3506
Više nitko ni ne prilazi vani kad svi trpaju prek Tindera..
Ima neki Happn, aplikacija koja nalazi osobe putem gps-a s kojima se mimoiđeš..uznapredovao je net dating od doba iskrice
zoomzoom888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 11:57   #3507
da se na smokvi naci...
je da treba truda a i fejkova je pun kurac i 800.
__________________
kad nestanem, nisam nestao zato kaj to želim nego zato kaj je vrag došal po svoje.

i posveta, mojim bedacima, znali buju:https://www.youtube.com/watch?v=cg_hLDSW_Ok
hrgazgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 18:46   #3508
Posljednih godina postale su popularne aplikacije za upoznavanje. Neko je uspio naći svoju buduću ženu i sa njom je već izgradio porodicu, neko koristi aplikacije samo zbog provoda na jednu noć.
Ovo su najbolje aplikacije za upoznavanje partnera
anelko is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 16:33   #3509
Badoo postoji nekih 6 godina, i jako je dinamičan..
djordje5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 22:54   #3510
Probao sam tinder i nije mi baš... dobro, više zbog lokacije gdje se nalazim, teže je nać nekog u mojoj blizini

al evo, izbacilo je jednu frendicu koju inače znam i pitao sam ju dok sam ju sreo kak to da ima tinder. Rekla je da ga je koristila par dana pred koji mjesec i da ga je izbrisala s moba.

Ja sam mislio da ti izbaci ljude koji su sad on-line, a ono
stevo7650 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 17:59   #3511
Quote:
stevo7650 kaže: Pogledaj post
al evo, izbacilo je jednu frendicu koju inače znam i pitao sam ju dok sam ju sreo kak to da ima tinder. Rekla je da ga je koristila par dana pred koji mjesec i da ga je izbrisala s moba.
Naravno. Našao si je na tinderu iako ga ona nema instaliranog. Znači logika je kad jednom instaliraš Tinder, kasnije te uvijek i svatko može naći da si nekada bio na Tinderu. Da Tinder na taj način krši privatnost, odavno bi nestao iz Play Storea. Istom logikom možeš naći nečiji facebook profil kojeg ista osoba trenutno nema.
Druga logika je da ti frendica nije baš bila potpuno iskrena. A i zašto bi bila? Hm, trebo si je pitat pičke i gotovo.
__________________
That...Was mozart. That... That giggling, dirty-minded creature I'd just seen crawling on the floor.
stipko is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 01:20   #3512
Obrisati tinder s moba(što je gore navedeno) ne znači da profil ne postoji. Prvo je potrebno obrisati profil.
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 01:25   #3513
Quote:
stipko kaže: Pogledaj post
Druga logika je da ti frendica nije baš bila potpuno iskrena. A i zašto bi bila? Hm, trebo si je pitat pičke i gotovo.
ma nije ta frendica za to onda bi i početna komunikacija drugačija bila, a.k.a. ne bi instalirao tinder ovako mi je zanimljivo dok nekog kog znam naiđem na tome i pitam kaj ona radi tamo. rekla mi je i to al to vam neću otkrit

Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Obrisati tinder s moba(što je gore navedeno) ne znači da profil ne postoji. Prvo je potrebno obrisati profil.
ma dobro, nisam upoznat s načinom na koji tinder funkcionira. mislio sam da dok listaš da ti izbacuje ljude koji su trenutno on-line. ovako još jedno groblje od virtualne mreže
stevo7650 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 14:41   #3514
Quote:
hrgazgb kaže: Pogledaj post

da se na smokvi naci...
je da treba truda a i fejkova je pun kurac i 800.
Aha treba truda i živaca, imao sam samo jednom seks preko smokve sa jednom starijom, i to ovo ljeto .. 2 puta se našli, meni se nije
dalo više, nije mi bila baš napeta ..
ali stvarno previše fejk profila, odma se izgubi volja ..

23 kn ono standard plus članstvo .. a ajde to bi ionako ostavio u kafani xD
Stranger FX is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 02:09   #3515
bio sam na piću s nekim IT-ovcima, čudom čuda i jedna žena bila među nama.. i svi nešto tinder ovo ono, tamo gledaju u izlog, ništa im od ponuđenog ne valja. reko ako njima ne valja, nije to za mene
Kaidos is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 13:56   #3516
Ja sam na Smokvi vec duze vrijeme. Cura nigdje, a fejkova koliko hoces
LenaM is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 15:33   #3517
Quote:
LenaM kaže: Pogledaj post
Ja sam na Smokvi vec duze vrijeme. Cura nigdje, a fejkova koliko hoces
Da sam cura i da tražim nekoga za sex ne bi nikad isao na Smokvu. Uz danasnje aplikacije za upoznavanje jednostavno nema smisla..

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
SteveMqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 01:01   #3518
Smokva je dobra za žene koje se ne libe zaradit na tuđoj pohoti.
zoomzoom888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 14:25   #3519
Razvela sam se i budući da je moja frendica bila na Iskrici pokušala sam i ja. Zatrpaju te gomilom poruka na koje ne stigneš odgovoriti. Puno neukusnih ponuda. Napadaju me mlađi. Šalju neprimjerene fotografije. Otišla sam na par upoznavanja i razočarala se. Svi su na netu savršeni a uživo slijedi šok. Javljali su mi se oženjeni. Uglavnom, ako tražiš nešto ozbiljno i s emocijama to nikako nije stranica koju bih preporučila.
Kleopatre is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 22:21   #3520
Quote:
Kleopatre kaže: Pogledaj post
Razvela sam se i budući da je moja frendica bila na Iskrici pokušala sam i ja. Zatrpaju te gomilom poruka na koje ne stigneš odgovoriti. Puno neukusnih ponuda. Napadaju me mlađi. Šalju neprimjerene fotografije. Otišla sam na par upoznavanja i razočarala se. Svi su na netu savršeni a uživo slijedi šok. Javljali su mi se oženjeni. Uglavnom, ako tražiš nešto ozbiljno i s emocijama to nikako nije stranica koju bih preporučila.
di ćeš ozbiljno i sa emocijama odmah nakon razvoda

Ja preporučam barem 4-5 godina neobaveznog seksa. Pa onda tek vidi što ćeš i kako ćeš i s kim ćeš.

Ali sad se samo neobavezno jebi jebote, treba ti terapija, a ne nova veza.

Da je u braku seks valjal sigurno se nebi razvela. Tak da prvo na tom polju nadoknadi izgubljeno.
__________________
אנחנו עם של אריות
https://www.youtube.com/watch?v=pyf2XGEwQdQ
josip-presvetli is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:46.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger