Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.08.2005., 15:42   #81
Re: Profesore Baltazare

Quote:
dolma kaže:
stancer kaze:

Aluminij ce se istaliti ali putovnica ne. Mora da je bio neki specijalni papir. Ne zaboravi da je ta putovnica bila u samom centru eksplozije gdje je temperatura valjda bila najveca.
Jedno od ovo dvoje moze biti tocno (da je avion istalio ili da je putovnica ili fragmenti iste nadjena) ali nikako oboje istovremeno.
Ili sam nesto pobrkao?
Vidi tocku 2 u mom postu gore. EXPLOZIJA, dolma, explozija. Nije to pećnica u koju ti staviš pile pa zaboraviš i eto ti - ugljen.
Baltazar is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2005., 15:52   #82
Quote:
OrangeC kaže:
J

Pobogu, cijelo vrijem se prica o nvejerojatno dobor organiziranim i tehnicki obucenim ljudima. Ti isti ljudi su svega par gdoina prije pokusali srusiti isti toranj WTCa tkao sto su navezli kamion sa tonom eksploziva u parking prostor ispod WTCa...ciji su betonski zidovi u temeljima nebodera od 400m tako debeli i crvtsi da je eksplozija samo malo propuvala parking... i TO je ekipa koja omsislila otmicu 4 zrakoplova i pogodila BOEINGOM maleeecku metu???
ocito nisi citao sve doumente: na sudenju prvoj grupi koja je organizirala neuspjelu eksploziju u sklopu rasprave jedan od strucnjaka je odgovorio kakva bi to trebala biti eksplozija da srusi nebodere frajer je naveo tocno u koji kat bi trebalo izvesti udar kojom slilinom i slicno i upravo to svjedocenje su teroristi koristili kad su sklapali plan

za Antrax nasli su tipa mislim da je radio u Centru za zarazne bolesti u Atlanti, cak su otkrili iz kojeg su labosa spore al se tip ubio prije nego su ga mogli ispitati

za letenje avionom nije problem - Microsoftova simulacija Flight simulator je toliko savrsena i realna da ju koriste cak i pravi piloti za trening pa su ga koristili i ovi debili, i nije uopce takav problem naciljati kao sto ti kazes
fico_GTI is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2005., 18:55   #83
Quote:
fico_GTI kaže:
ocito nisi citao sve doumente: na sudenju prvoj grupi koja je organizirala neuspjelu eksploziju u sklopu rasprave jedan od strucnjaka je odgovorio kakva bi to trebala biti eksplozija da srusi nebodere frajer je naveo tocno u koji kat bi trebalo izvesti udar kojom slilinom i slicno i upravo to svjedocenje su teroristi koristili kad su sklapali plan

za Antrax nasli su tipa mislim da je radio u Centru za zarazne bolesti u Atlanti, cak su otkrili iz kojeg su labosa spore al se tip ubio prije nego su ga mogli ispitati

za letenje avionom nije problem - Microsoftova simulacija Flight simulator je toliko savrsena i realna da ju koriste cak i pravi piloti za trening pa su ga koristili i ovi debili, i nije uopce takav problem naciljati kao sto ti kazes
Vidis, to za tipa sam cuo tek sad od tebe.
Ako je to tacno, zasto se to nije javno razglasilo na CNN pa da se opere prica o vezi Al Qaide i Antraxa?
Sto se tice udara "u tacno odredjeni kat"...to je prica za magarad foruma
Da su avioni udarili u donju trecinu ...otprilike u 20-ti kat...vatrogasci bi se opet morali penjati iznutra a zgrada bi se srusila daleko brze jer bi pritisak na mjesto pozara bio daleko veci.
Avioni su udarili u najbezbolnije mjesto na zgradama jer nije ostalo previse ljudi zarobljeno iznad mjesta udara, a sem toga, nisu oba aviona ni blizu udarila u to "idealno mjesto". Mnogo se razlikuje visina udara na oba tornja.
Nikad na TV nisam vidio nikoga iz onih zgrada da gledateljima da pricu iz prve ruke sta se desilo.
Inace, dogadjaj je tabu tema u USA i nema nikakve price niti ikad vidim na TV scene. Valjda skuzili da je stvar katastrofalno odradjena i odlucili da se ne prikazuje.
Letenje avionom se ne moze nauciti na MS Flight simulator!
Daleko je lakse preuzeti avion sa zemlje i voditi ga tacno sa GPS.
Oba aviona pripadaju novoj generaciji tzv. Fly-by-wire.
To znaci da pilot samo daje signale gdje da leti a kompjuter proracunava parametre i upravlja avionom. Isto tako, kompjuter se da podesiti da pilotske komande mogu biti preuzete sa zemlje u toku leta. Tako da pilot jedno vrijeme moze letjeti a zatim iznenada avion ne odgovara na njegove komande nego nekog sa zemlje. Sa danasnjom tehnologijom, to je zaista macji kasalj. Svi novi putnicki avioni mogu letjeti bez pilota u njemu sa istom sigurnoscu kao i sa pilotom u njemu...a jedini razlog zasto je pilot tu je zbog psiholoskog osjecaja putnika.
Naravno, veliki 747 Jumbo Jet bi bio daleko efikasniji za rusenje zgrada, a nije se koristio jer....nije FLY-BY-WIRE!

A ovome idiotu gore, koji misli da mozes perfekt nauciti letjeti putnickim avionom samo uz pomoc MS Flight simulator-om jedan
extremist is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2005., 19:34   #84
Quote:
extremist kaže:


A ovome idiotu gore, koji misli da mozes perfekt nauciti letjeti putnickim avionom samo uz pomoc MS Flight simulator-om jedan
slusaj frajeru nisam rekao samo uz pomoc njega no dobro se zna da su pojedini otmicari isli u skole letenja znaci imali su itekako potrebno predznanje
znaci izvrces moje rijeci namjerno jer ti ne odgovaraju al jebi ga istina je
ovo za flight simulator je dobro poznata stvar nasli su ga na dosta laptopa od potencijalnih otmicara koji se su nisu uspjeli ufurat na let, FBI godinama trubi vec o tome, a stupanj realisticnosti je takav da je bolji i od mnogih profi simulacija - koriste ga pravi piloti, provjeri uvjerit ces se

a na ostale tvoje nebuloze stvarno ne treba trosit rijeci mozda su i vanzemaljci preuzeli avion njima ne treba ni GPS ni Fly-By-Wire oni imaju srebrne zrake i ostre dlake
ne vjerujes?
dokazi da nije tako

i na kraju kako je rekao Carl Sagan:
Extraordinary claims need extraordinary proofs.
Ti ih nemas zato bolje suti
fico_GTI is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2005., 20:02   #85
Re: Re: Profesore Baltazare

Quote:
Baltazar kaže:
Vidi tocku 2 u mom postu gore. EXPLOZIJA, dolma, explozija. Nije to pećnica u koju ti staviš pile pa zaboraviš i eto ti - ugljen.
Eksplozije su cudna stvar. Ponekad progutaj citav avion od nekih 60 tona a ponekad ne progitaju putovnicu. I to bas putovnicu teroriste.
Ne, mislim stvarno. Crvenkapa je puno uvjerljivija.
__________________
rambi kaze: "Slažem se - oteto prokleto. Primjenjivo i na Izrael..."
https://www.forum.hr/showpost.php?p=2...postcount=5874
dolma is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2005., 20:16   #86
Quote:
fico_GTI kaže:

ovo za flight simulator je dobro poznata stvar nasli su ga na dosta laptopa od potencijalnih otmicara koji se su nisu uspjeli ufurat na let, FBI godinama trubi vec o tome, a stupanj realisticnosti je takav da je bolji i od mnogih profi simulacija - koriste ga pravi piloti, provjeri uvjerit ces se
Znam dobro sta koriste pravi piloti i budi ubjedjen da to nije glupi MS Flight simulator.
Ako igras dobro "Grand Theft" znaci li to da si spreman uzeti pistolj i sukobiti se sa masom u gradu?

A i ti laptop kompjuteri su cudo jedno. Tako su marginalni i nevazni da ih cesto svi zaborave u "perfekt" isplaniranim akcijama.
Ali hajde dobro...da iskljucim 90% mozga i spustim se na nivo nekih forumasa ovdje i upitam:
Sta je poenta dokazivanja da su to uradili "islamisti"?

Skoro svi tzv. "teroristi" su bili drzavljani saudije a ni jedan nije bio iz Iraka.
Dokazalo se da Irak apsolutno ne stoji iza toga a takodjer nema ni WMD.
Napadnuta je 100% nevina drzava po pitanju tzv. "napada na USA" i to je zvanicno i dokazano.
Sta sad radi USA u Iraku?
Da li je po tebi Irak sad sigurniji za zapadnjaka nego npr. 1988?
Gdje je Bin Laden?
Da li mislis da nema nikakve veze izmedju prisustva engleza na teritoriju Iraka (u ulozi okupatora) i napada na London ili je to tek slucajnost ...kako nam pokusavaju podvaliti zidovski mediji?
Sta mislis o dokazanoj cinjenici da je 75% samoubica u tzv. Izraelu bilo sekularno i uopste nisu bili vjernici?
extremist is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2005., 20:22   #87
Quote:
extremist kaže:

Sta mislis o dokazanoj cinjenici da je 75% samoubica u tzv. Izraelu bilo sekularno i uopste nisu bili vjernici?
opet lažeš
sve te gledam i pitam se dokle ćeš, bre??!!
leclerq is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2005., 20:24   #88
Quote:
leclerq kaže:
opet lažeš
sve te gledam i pitam se dokle ćeš, bre??!!
Upoznao sam mnogo Palestinaca i uopste nisu neki vjernici. Daleko su sekularniji od ostalih Arapa!
extremist is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2005., 20:26   #89
inače, općenito je ludilo činjenica da kad jihosi naprave neko sranje, prvo slave, a onda krene "dokazivanje" - ma, nismo mi majkemi!!" to je mossad/CIA/djedmraz/...

leclerq is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2005., 20:39   #90
Quote:
extremist kaže:
ili je to tek slucajnost ...kako nam pokusavaju podvaliti zidovski mediji?
gotov si frajeru, diskreditirao si si ovom recenicom, sta god sad kazes nista vise nije vazno, svima je jasno od kud dolazis i kamo ides, 90% posto mozga si iskljucio i opet si na istom ostao
trakavica, metiljas nam po crijevima, nista od tebe koristi, ubij se, ne boj se nece boliti
fico_GTI is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2005., 20:43   #91
Quote:
fico_GTI kaže:
gotov si frajeru, diskreditirao si si ovom recenicom, sta god sad kazes nista vise nije vazno, svima je jasno od kud dolazis i kamo ides, 90% posto mozga si iskljucio i opet si na istom ostao
trakavica, metiljas nam po crijevima, nista od tebe koristi, ubij se, ne boj se nece boliti
on bi državu...
leclerq is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2005., 20:47   #92
Quote:
fico_GTI kaže:
gotov si frajeru, diskreditirao si si ovom recenicom, sta god sad kazes nista vise nije vazno, svima je jasno od kud dolazis i kamo ides, 90% posto mozga si iskljucio i opet si na istom ostao
trakavica, metiljas nam po crijevima, nista od tebe koristi, ubij se, ne boj se nece boliti
Vidim da jos uvjek nisi odgovorio na apsolutno ni jedno jedino pitanje!
Jako sam sretan jer sam intelektualno superioran i nad tobom i nad slicnim ovdje.
Inace sta mislis o meni:
Nisam nikakav vjernik, nisam nikad bio komunjara a ne sjecam se kad sam bio u dzamiji.
Pa i pored svega ovdje svi znaju da je moja mrznja prema apartheid i naci tvorevini tzv. Izraelu ...BESKONACNA i da cu se napiti kao letva onog dana kad ta neokolonijalna tvorevina prestane da postoji politicki (rekao sam POLITICKI a ne bioloski...bitna razlika).
Hoces se pridruziti pijanki i slobodnom svijetu kad se to desi?
extremist is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2005., 20:47   #93
Quote:
leclerq kaže:
on bi državu...
.

Na tvoju zalost....zivim u istoj drzavi kao i ti!
extremist is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2005., 20:54   #94
Quote:
dolma kaže:
Eksplozije su cudna stvar. Ponekad progutaj citav avion od nekih 60 tona a ponekad ne progitaju putovnicu. I to bas putovnicu teroriste.
Ne, mislim stvarno. Crvenkapa je puno uvjerljivija.

Ok. Ja sam napisao sto sam imao, a ti vidim pilis po svome bez obzira. Vjeruj sto hoces i sretno.
Baltazar is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2005., 21:02   #95
Quote:
extremist kaže:
i da cu se napiti kao letva
fali tebi letva u glavi
smijesan si mi
ustvari jadan
priznaj lose spavas, budis se nocu, oblijeva te znoj, sanjas curice, nesiguran si, seksualno zahiren
sav si nikakav
fico_GTI is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2005., 21:07   #96
Quote:
extremist kaže:
.

Na tvoju zalost....zivim u istoj drzavi kao i ti!
zašto "na žalost"?
pa, ti si bezopasan
leclerq is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2005., 21:18   #97
Quote:
fico_GTI kaže:
fali tebi letva u glavi
smijesan si mi
ustvari jadan
priznaj lose spavas, budis se nocu, oblijeva te znoj, sanjas curice, nesiguran si, seksualno zahiren
sav si nikakav
Nista od toga!
Spavam dobro, zaradjujem dobro i u sretnoj sam vezi.
U sobi na specijalnom mjestu cuvam votku TROIKA (iz Rusije) za "zaliti" dogadjaj.
extremist is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2005., 21:19   #98
Quote:
leclerq kaže:
zašto "na žalost"?
pa, ti si bezopasan
To tvrdim oduvjek!
Ali nije topic o meni!
extremist is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2005., 21:40   #99
Quote:
dolma kaže:
Shady je jednom pisao i dokumentirao da je Antrax djelo nekog Amerikanca koji je slucajno Jevrej.
Ako te zanima pretrazi njegove postove.
Za Shadyja je i RUMSFELD bio Zidov, mada sam mu ja pokazao da je covjek NIJEMAC. JEDINI ZIDOV u cijeloj toj prici, oko Busha, je Wolfowitz.

Vise je Zidova bilo za vrijeme Clintona, nego sto ih ima danas u Americkoj administraciji.
Baron Samedi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2005., 21:46   #100
mene

zanima kako je ucenik u skoli u brooklynu znao sta ce se dogoditi blizancima tjedan dana prije 9/11

rekao je ucitelju .....vidis one dvije zgrade, slijedeci tjedan ih vise nece biti,gledajuci kroz prozor skole.....FBI potvrdio

???????

mozda su neki znali sta ce biti i nisu reagirali nego samo dozvolili????????
vinlovci is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:02.