Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.08.2014., 19:38   #2501
Quote:
strangerr kaže: Pogledaj post
na sekskontakt.hr me dočekalo masu poruka, ali nemogu odgovorit nikome, treba platiti hah
To su vjerojatno automatske poruke da te privuku na plaćanje.

Sent from my Traktor.
DmitriV is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2014., 20:20   #2502
Quote:
DmitriV kaže: Pogledaj post
To su vjerojatno automatske poruke da te privuku na plaćanje.
to sam i ja pomislio jer tako je bilo na jednoj fake stranici, ali ova nije fake, dopisivao sam se sa jednom curom dok mi nisu istekle besplatne poruke , 70 kn tjedan dana tako nešto, ma neda mi se placati, i nemoze se izbrisati profil ni deaktivirati, pa sam samo maknuo slike i ne idem više na tu stranicu .. ali eto ko voli nek izvoli .. mislim da se već spominjala prije ta stranica tu na forumu ..
Stranger FX is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2014., 22:26   #2503
Quote:
Luđak iz hrv kaže: Pogledaj post
Uglavnom Hrvati pumpaju ego Hrvaticama, a onda se cude kad se neka prosjecna cura ponasa kao da Miss Galaksije
pa kad kod nas ima više GLUPAVIH PAPAKA koji ama baš nimalo ne znaju sa ženama, pa se nadaju da će "nešto biti" ako dadnu što veću ocjenu, hahaha
to je standard kod nas.
__________________
Nibbana
Celco is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2014., 22:30   #2504
Jel ti dadnuo koji glupavi papak visoku?
Newbie28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2014., 22:39   #2505
Quote:
AntiB kaže: Pogledaj post
Meni je ipak otkriće xhamster...ima dosta Hrvatica tamo...site je FREE...besplatne poruke su dozvoljene...galerije i video se može zaštiti u 3 razine!

A cure su zabavne....bas se dopisujem s par njih!


Sent from my iPhone.
Koji bludnik

Eto,sad si mi zadao brigu,moram pročačkat da vidim jel ima kog poznatog


Jel se profil na iskrici briše nakon određenog vremena neaktivnosti?
__________________
...***um je erogena zona***...
Zcurica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2014., 23:30   #2506
Quote:
strangerr kaže: Pogledaj post
to sam i ja pomislio jer tako je bilo na jednoj fake stranici, ali ova nije fake, dopisivao sam se sa jednom curom dok mi nisu istekle besplatne poruke , 70 kn tjedan dana tako nešto, ma neda mi se placati, i nemoze se izbrisati profil ni deaktivirati, pa sam samo maknuo slike i ne idem više na tu stranicu .. ali eto ko voli nek izvoli .. mislim da se već spominjala prije ta stranica tu na forumu ..
baš si naivan...ti platiš i netko se dopisuje s tobom s druge strane, a da se pokušaš uživo naći moš misliti koliko bi imao uspjeha..95% toga je prevara, posebno ove što na početku kao zarpaju porukama..sve jep uno lažnih ženskih profila
greenntea is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2014., 00:02   #2507
Quote:
Zcurica kaže: Pogledaj post
Koji bludnik



Eto,sad si mi zadao brigu,moram pročačkat da vidim jel ima kog poznatog





Jel se profil na iskrici briše nakon određenog vremena neaktivnosti?

Kopka te?

Mislim kako ne...moj je jos uvijek gore, ali nisam godinama bio na Iskrici...bez veze je tamo...svi bi pričali, ne bi na kave, sex je tabu... :nezna:
AntiB is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2014., 00:41   #2508
Quote:
greenntea kaže: Pogledaj post
baš si naivan...ti platiš i netko se dopisuje s tobom s druge strane, a da se pokušaš uživo naći moš misliti koliko bi imao uspjeha..95% toga je prevara, posebno ove što na početku kao zarpaju porukama..sve jep uno lažnih ženskih profila
nisam naivan, ti si naivan, zato se i javljaš jer se nadaš da postoji neka stranica lol
Stranger FX is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2014., 01:50   #2509
Quote:
SummerTimeSad kaže: Pogledaj post
Pravi je razlog što na portalima obitava 10x ili 20x više muške populacije od one ženske. Od tuda i dolazi ta selekcija, jer ženski profil primi u jednom satu 80 porukica - pa ti radi onda selekciju.

Svatko tko to ne vjeruje, nek napravi mali eksperiment, neka kreira ženski profil na iskri, badoou, pa će empirijski potvrditi ova zapažanja; na kraju možete se u tih pola sata, sat vremena staviti u kožu tih žena. Probajte razmišljati kao one, kad vam se javi hrpa muških, kako bi vi filtrirali te silne dečke; vjerojatno isto na osnovi izgleda profila, slike, sadržaj porukica, ali u globalu, recite što hoćete, ne bi niti puno drugačije rezonirali i djelovali. Dobro sada puno ljudi tu ima negativna iskustva i muči ih ne odgovaranje na poruke pa bi onda s te strane bilo malo svjesnije i solidariziralo bi se.

Mislim to je onaj fundamentalni razlog, sad možemo razglabati o nizu drugih faktora koji čine online upoznavanje takvim (anonimnost, neka doza egocentričnosti, narcisoidnosti, iskrivljavanje slike o samome sebi )

Ali za mene je još bitnije pitanje zašto je odnos muških i ženskih snaga na tim portalima tako uneravnotežen ? Postoji li neki sociološki razlog koji to može objasniti. Mislim jasno mi je da kroz cijelu povijest i evoluciju muškarac je bio taj koji je bio lovac, a ženska lovina. I kao što su mnogi istaknuli ženske, u velikom broju slučajeva, vole biti "ta lovina", ne očekujem da cure same ulijeću muškarcima vani u klubu, ili na poslu. Ali baš zato što neke ženske nisu same krive ako im dečki ne ulijeću, jer se ne nalaze u takvim situacijama, ili nisu zadovoljne tim dečkima koji im ulijeću, zašto onda te cure ne bi recimo bile aktivne na tim portalilma.

Jer one to nisu, što dobro znamo, znači očito im je ispod časti logirati se, na kraju svi oni s imalo staža onlajn dejtiranja znaju da se cure često pretvaraju da ne traže ništa, da su na Iskrici zbog dosade - a svi znamo da to nije istina. Dakle, problem je tu malo kompleksniji . cure ni samoj sebi ne žele priznati zašto rade na tim portalima. Zašto taj problem nemaju dečki ? Kaj vi mislite ? Zašto neki likovi koji su pisali u ovoj temi, nakon 100 odjeba ili ignoriranja i dalje vise na badoo, twoo i sl. Jesu li dečki očajniji od cura, ili cure imaju veći dignitet prema vlastitom egu ? Sama činjenica da se i dalje javljaju tako frustiranim osobama, kao što su neke ženske u ovoj temi, with no ofense - govori dovoljno...
čitaš mi misli. žene su inače PRIRODNO PASIVNA BIĆA, plus to što je to priznavanje da "traže nekoga" ujedno i priznanje da je POTENCIJALNO >>OČAJNA<<. ma one imaju mali milijun načina traženja skrivenih značenja, ali isto tako i ubacuju u komunkaciju to izokretanje. da znam, topla voda, no štaš. yin-yang googlaj pa ćeš naći odgovor o ženskoj polovici i njezinom položaju u prirodi. -hladne i pasivne su samo jedne od krakternih crta ŽENA.
__________________
Nibbana
Celco is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2014., 09:13   #2510
Quote:
strangerr kaže: Pogledaj post
nisam naivan, ti si naivan, zato se i javljaš jer se nadaš da postoji neka stranica lol
nisam ja tvrdio da takve stranice nisu fake nego ti, pa prema tome
greenntea is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2014., 16:24   #2511
Quote:
Newbie28 kaže: Pogledaj post
Jel ti dadnuo koji glupavi papak visoku?
vidim, našao si se, papčiću.
__________________
Nibbana
Celco is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2014., 18:38   #2512
Quote:
Celco kaže: Pogledaj post
čitaš mi misli. žene su inače PRIRODNO PASIVNA BIĆA, plus to što je to priznavanje da "traže nekoga" ujedno i priznanje da je POTENCIJALNO >>OČAJNA<<. ma one imaju mali milijun načina traženja skrivenih značenja, ali isto tako i ubacuju u komunkaciju to izokretanje. da znam, topla voda, no štaš. yin-yang googlaj pa ćeš naći odgovor o ženskoj polovici i njezinom položaju u prirodi. -hladne i pasivne su samo jedne od krakternih crta ŽENA.
Jest, žene su prirodno pasivne i samo čekaju princa na bijelom konju koji će ih odvesti u svijet sreće, prepun duga, cvijeća i magičnih vila
__________________
Najsjajnije bisere moraš dobro istražiti da bi uočio svu ljepotu, nije nužno vidljivo na prvu. © mr-crime
Ludica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2014., 18:57   #2513
Slatko.
Newbie28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2014., 19:47   #2514
Kako su meni smiješne ženske koje stave tamo neke basnoslovne kriterije, a pogotovo da se ne javljaju oženjeni, pa neće te pojesti preko portala, ako je i oženjen, Isuse.

To mi baš djeluje onako bahato, inače takvi portali su meni isključivo za zajebanciju, bila sam na iskrici prije par godina, ali samo radi radoznalosti, bezveznog dopisivanja, ništa ozbiljno, mislim da se ne treba pouzdavati u takve stvari pa ni ozbiljno shvaćati ako se netko prestane javljati...
black fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2014., 21:07   #2515
Quote:
black fairy kaže: Pogledaj post
Kako su meni smiješne ženske koje stave tamo neke basnoslovne kriterije, a pogotovo da se ne javljaju oženjeni, pa neće te pojesti preko portala, ako je i oženjen, Isuse.

To mi baš djeluje onako bahato, inače takvi portali su meni isključivo za zajebanciju, bila sam na iskrici prije par godina, ali samo radi radoznalosti, bezveznog dopisivanja, ništa ozbiljno, mislim da se ne treba pouzdavati u takve stvari pa ni ozbiljno shvaćati ako se netko prestane javljati...
netko traži susret, a ne samo dopisivanje i zajebanciju(jel tako?)..ne znam zašto sve ravnaš po sebi i svojim preferencijama..

u tom slučaju što će mu oženjena ili udana osoba za koju je očito što je došla tražiti na takvim portalima. nije sigurno došla moliti Boga..ima oženjeni pregršt zanimacija u svome životu i braku, nego da koketira potajno preko neta, a i slobodnoj osobi sigurno ne treba netko takav pa to i napiše..neki ipak imaju neke moralne kriterije i drže ih se čak i u internet komunikaciji..nije to nikakav basnoslovni kritetij, nego moralno ponašanje
greenntea is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2014., 22:11   #2516
Sub 22:01
2.8.14. xxxxx volio bih te dobro izjebati!

Ne znam kak ikome u današnjem svijetu tko ima pristup netu fali sexa...mene bi svaki dan barem jedan dobro izjebao.
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2014., 22:15   #2517
jebes bi jebali
__________________
Jebeš čovjeka koji se neda nagovoriti.

Database error ...kaj je to !??
mrkvan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2014., 22:27   #2518
Quote:
greenntea kaže: Pogledaj post
netko traži susret, a ne samo dopisivanje i zajebanciju(jel tako?)..ne znam zašto sve ravnaš po sebi i svojim preferencijama..

u tom slučaju što će mu oženjena ili udana osoba za koju je očito što je došla tražiti na takvim portalima. nije sigurno došla moliti Boga..ima oženjeni pregršt zanimacija u svome životu i braku, nego da koketira potajno preko neta, a i slobodnoj osobi sigurno ne treba netko takav pa to i napiše..neki ipak imaju neke moralne kriterije i drže ih se čak i u internet komunikaciji..nije to nikakav basnoslovni kritetij, nego moralno ponašanje
Pa smiješna mi je ta nadobudnost tipa"molim da me oženjeni zaobilaze u širem luku" i onda još stavi 10 uskličnika kako bi to naglasila, djeluje više kao neka agresivka nego moralna osoba, mislim koga briga ako uleti i oženjeni nasmiješ se i ideš dalje, ne moraš ni odgovarati mu na poruke. Iako mislim da oženjeni najviše vise po tim portalima, to je njihov teritorij...
black fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2014., 22:42   #2519
"Imam ponešto životnog iskustva i nadam se nači osobu sa kojom če me vezati zajednički interesi barem 50% mislim da je to dosta važna stvar za sreču u odnosu dvoje ljudi ili kako bi rekli pilotski da smo na istom smjeru a različitoj visini"

Isuse, kako ovo Č bode u oko, oslijepiti Čuuuuuuuuuuuuuuuu!
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2014., 00:13   #2520
Quote:
Victora kaže: Pogledaj post
"Imam ponešto životnog iskustva i nadam se nači osobu sa kojom če me vezati zajednički interesi barem 50% mislim da je to dosta važna stvar za sreču u odnosu dvoje ljudi ili kako bi rekli pilotski da smo na istom smjeru a različitoj visini"

Isuse, kako ovo Č bode u oko, oslijepiti Čuuuuuuuuuuuuuuuu!
Luda si! Jako su mi zabavni ovi tvoji upisi. Pomogla si mi par puta ni kriva ni dužna.
leonardis is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:36.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger