Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.11.2017., 22:26   #3521
Quote:
josip-presvetli kaže: Pogledaj post

Da je u braku seks valjal sigurno se nebi razvela. Tak da prvo na tom polju nadoknadi izgubljeno.

Pa nije brak samo "sex" i ako to nevalja da sve propada ima tu i puno više toga
Smille is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 23:26   #3522
Quote:
josip-presvetli kaže: Pogledaj post
di ćeš ozbiljno i sa emocijama odmah nakon razvoda

Ja preporučam barem 4-5 godina neobaveznog seksa. Pa onda tek vidi što ćeš i kako ćeš i s kim ćeš.

Ali sad se samo neobavezno jebi jebote, treba ti terapija, a ne nova veza.

Da je u braku seks valjal sigurno se nebi razvela. Tak da prvo na tom polju nadoknadi izgubljeno.
muški su kao ludi biti u vezi sa ženom preko koje je prešlo pola grada i okolnih sela.. svaka takva je trajno označena sa "pojebati i odjebati" ako i to..
lujozg is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 23:29   #3523
Quote:
Smille kaže: Pogledaj post
Pa nije brak samo "sex" i ako to nevalja da sve propada ima tu i puno više toga
seks je temelj svakog braka. Ako je temelj truli i niš ne valja, na njem nemožeš ništa graditi i sve se raspada
__________________
אנחנו עם של אריות
https://www.youtube.com/watch?v=pyf2XGEwQdQ
josip-presvetli is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 23:32   #3524
Quote:
lujozg kaže: Pogledaj post
muški su kao ludi biti u vezi sa ženom preko koje je prešlo pola grada i okolnih sela.. svaka takva je trajno označena sa "pojebati i odjebati" ako i to..
Zakej?

Ak je zdrava i ak u tih 4-5 godina neobaveznog seksa nije pokupila neku spolnu bolest -kaj joj fali!?

em se nafčila dobro jebat, em ..... e da tu je kvaka.... da, da.... ak si slabi jebač onda nečeš biti ž njom da te ne skuži da si slabi.....da ,da zato muški bežiju od žena koje imaju puno kilometraže jer bi ona odmah skužila njihovu spolnu nemoć. Zato i biraju one fine -koje su spavale sa samo dvojicom u cjelom životu. He he
__________________
אנחנו עם של אריות
https://www.youtube.com/watch?v=pyf2XGEwQdQ
josip-presvetli is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 23:56   #3525
Jel se tu prića i spominju rastavljene žene ili se radi o "kurvama" s obzirom na zadnja 2-3 posta i te komentere
Smille is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 09:47   #3526
Quote:
Smille kaže: Pogledaj post
Jel se tu prića i spominju rastavljene žene ili se radi o "kurvama" s obzirom na zadnja 2-3 posta i te komentere
I ja se to pitam


Poslano sa mog HTC Desire 620 koristeći Tapatalk
LenaM is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 10:07   #3527
Quote:
josip-presvetli kaže: Pogledaj post
seks je temelj svakog braka. Ako je temelj truli i niš ne valja, na njem nemožeš ništa graditi i sve se raspada
bitan jeste, ali temelj nije
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 10:58   #3528
Quote:
josip-presvetli kaže: Pogledaj post
di ćeš ozbiljno i sa emocijama odmah nakon razvoda

Ja preporučam barem 4-5 godina neobaveznog seksa. Pa onda tek vidi što ćeš i kako ćeš i s kim ćeš.

Ali sad se samo neobavezno jebi jebote, treba ti terapija, a ne nova veza.

Da je u braku seks valjal sigurno se nebi razvela. Tak da prvo na tom polju nadoknadi izgubljeno.
Razvedena sam 5 godina.I nije mi palo na pamet nadoknaditi propušteno na takav način. Ne mogu nekome prići sa stvaom "Ajmo se zabaviti, pa svatko na svoju stranu"
Kleopatre is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 11:34   #3529
Quote:
LenaM kaže: Pogledaj post
Ja sam na Smokvi vec duze vrijeme. Cura nigdje, a fejkova koliko hoces
Nekad davno ja i frendica napravile fejk profil na smokvi, nasle neke pristojnije amateur slike neke zenske, i napisale da ova trazi iskljucivo ozbiljnu vezu.
Poruke su samo stizale.
Bilo je to prije dosta godina, nama je to bila zezancija, ali poznajem par koji tamo trazi cure, mislim da ima puno tipova, malo zenskih.

Poslano sa mog D6603 koristeći Tapatalk
emocija is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 11:46   #3530
Quote:
emocija kaže: Pogledaj post
Nekad davno ja i frendica napravile fejk profil na smokvi, nasle neke pristojnije amateur slike neke zenske, i napisale da ova trazi iskljucivo ozbiljnu vezu.
Poruke su samo stizale.
Bilo je to prije dosta godina, nama je to bila zezancija, ali poznajem par koji tamo trazi cure, mislim da ima puno tipova, malo zenskih.

Poslano sa mog D6603 koristeći Tapatalk
Ima dosta parova, a jos vise solo muskih.
Solo zenu tesko nadjem.

Poslano sa mog HTC Desire 620 koristeći Tapatalk
LenaM is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 11:50   #3531
Quote:
LenaM kaže: Pogledaj post
Ima dosta parova, a jos vise solo muskih.
Solo zenu tesko nadjem.

Poslano sa mog HTC Desire 620 koristeći Tapatalk
Probaj neki oglasnik ili tako nesto. Na tim stranicama sumnjam da ces naci sto trazis. Muskih ima i previse hehe malo sale

Poslano sa mog D6603 koristeći Tapatalk
emocija is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 11:56   #3532
Quote:
emocija kaže: Pogledaj post
Probaj neki oglasnik ili tako nesto. Na tim stranicama sumnjam da ces naci sto trazis. Muskih ima i previse hehe malo sale

Poslano sa mog D6603 koristeći Tapatalk
Trudim se
Sumnjam i ja.
Imas koju preporuku?

Poslano sa mog HTC Desire 620 koristeći Tapatalk
LenaM is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 11:58   #3533
Quote:
LenaM kaže: Pogledaj post
Trudim se
Sumnjam i ja.
Imas koju preporuku?

Poslano sa mog HTC Desire 620 koristeći Tapatalk
Iz istog smo grada ali bas nikog neznam, moj frend Zna neke (nisam se dugo cula s njim) ali mislim da su sve te cure vecinom u vezi eh.

Poslano sa mog D6603 koristeći Tapatalk
emocija is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 14:40   #3534
nikad više nisam pojebao žena nego na smokvi .....i ovom forumu naravno hvala Anderlonu
Mike Bro is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 01:11   #3535
Quote:
josip-presvetli kaže: Pogledaj post
Zakej?

Ak je zdrava i ak u tih 4-5 godina neobaveznog seksa nije pokupila neku spolnu bolest -kaj joj fali!?

em se nafčila dobro jebat, em ..... e da tu je kvaka.... da, da.... ak si slabi jebač onda nečeš biti ž njom da te ne skuži da si slabi.....da ,da zato muški bežiju od žena koje imaju puno kilometraže jer bi ona odmah skužila njihovu spolnu nemoć. Zato i biraju one fine -koje su spavale sa samo dvojicom u cjelom životu. He he
trkeljaš gluposti
lujozg is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 01:20   #3536
Quote:
Mike Bro kaže: Pogledaj post
nikad više nisam pojebao žena nego na smokvi .....i ovom forumu naravno hvala Anderlonu
Slab si ti frajer kada ti trebaju Smokva i forum da bi nabio broj seksualnih dozivljaja, ocito u zivo nisi bas neka marka.
__________________
*Per aspera ad astra.*
AlessandraB is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 08:24   #3537
Quote:
AlessandraB kaže: Pogledaj post
Slab si ti frajer kada ti trebaju Smokva i forum da bi nabio broj seksualnih dozivljaja, ocito u zivo nisi bas neka marka.
replika uvaženoj kolegici - kolegice, krivo. ja vam jednostavno nemam vrimena vodati polovnjače okolo po večerama ne bi li pičke dale, zato se služim puno jednostavnijim metodama - pošaljem sliku svog utreniranog apolonskog tijela i momentalno dogovorim desetak termina za jebačinu, a kasnije taj broj eksponencijalno raste kad me preporuče i svojim prijateljicama
Mike Bro is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 08:50   #3538
,,

Quote:
Mike Bro kaže: Pogledaj post
replika uvaženoj kolegici - kolegice, krivo. ja vam jednostavno nemam vrimena vodati polovnjače okolo po večerama ne bi li pičke dale, zato se služim puno jednostavnijim metodama - pošaljem sliku svog utreniranog apolonskog tijela i momentalno dogovorim desetak termina za jebačinu, a kasnije taj broj eksponencijalno raste kad me preporuče i svojim prijateljicama
TO!!!
Eto čemu služe stranice...pravo iskorišćene u ovom slučaju
Rejnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 12:46   #3539
Quote:
Mike Bro kaže: Pogledaj post
replika uvaženoj kolegici - kolegice, krivo. ja vam jednostavno nemam vrimena vodati polovnjače okolo po večerama ne bi li pičke dale, zato se služim puno jednostavnijim metodama - pošaljem sliku svog utreniranog apolonskog tijela i momentalno dogovorim desetak termina za jebačinu, a kasnije taj broj eksponencijalno raste kad me preporuče i svojim prijateljicama
I dick pics sto posto koji lik
meghana is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 13:48   #3540
Quote:
Rejnna kaže: Pogledaj post
TO!!!
Eto čemu služe stranice...pravo iskorišćene u ovom slučaju
a e kolegice, vidite da isto razmišljamo, pa da mi je znat koja budaletina bi tamo tražila muža il ženu.

Quote:
meghana kaže: Pogledaj post
I dick pics sto posto koji lik
replika uvažena zastupnice meghana, ne, to ne šaljem nikad, iako je strašno velik vrlo je ružan, tako da s tim otežem maksimalno ...samo faca, beauty comes first.
Mike Bro is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:11.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger