Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Audio i video tehnika

Audio i video tehnika HiFi, TV, HD, satelitska, kamere i ostala potrošačka elektronika
Podforum: Sam svoj elektroničar

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.02.2008., 09:50   #241
Quote:
cranford kaže: Pogledaj post
snima li na dual layer diskovima?
Piše u manualu da snima.

Edit: piše da snima sa HDD na DL, ali ne može direktno sa antene na DL
__________________
...
Što sam stariji to sve više znam, a sve manje mogu.

Zadnje uređivanje MadVlad : 18.02.2008. at 11:00.
MadVlad is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2008., 10:51   #242
Neću zvat servis nego ga nosim natrag u Metro da mi ga zamjene za novi.
DVD star 10 dana pa da mi već sada kopaju po njemu, otvaraju i slčno.
No way.
Nathan Fillion is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2008., 16:03   #243
vidio sam po časopisima vani (hi fi choice) da preporučaju Sony 950 sa 250 GB kao najbolji DVD/HDD recorder...fyi
Vranjes is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2008., 18:30   #244
pozdrav
SONY rdr hxd 1070b
PIONEER dvr lx60d

evo ja se razmisljam izmedu ova dva modela malo sam citao po netu i bitna stavka je koji ce prije krepat , foldersko citanje divx i mp3 sa dvda i moze li se na hdd potrpat divxa i mp3ca i onda gledat i slusat
posto mi se cine i jedan i drugi dobri ali ipak jedan mora biti bolji molim glasove ko je imao iskustva sa ovim
tnx
pumax is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2008., 11:28   #245
Quote:
pumax kaže: Pogledaj post
pozdrav
SONY rdr hxd 1070b
PIONEER dvr lx60d

evo ja se razmisljam izmedu ova dva modela malo sam citao po netu i bitna stavka je koji ce prije krepat , foldersko citanje divx i mp3 sa dvda i moze li se na hdd potrpat divxa i mp3ca i onda gledat i slusat
posto mi se cine i jedan i drugi dobri ali ipak jedan mora biti bolji molim glasove ko je imao iskustva sa ovim
tnx
Ja imam rcs-lx60d (dakle kućno kino) i jako sam zadovoljan, čita sve, SW je jednostavan, jedino su mogli napraviti daljinski malo kvalitetnije te razmjestiti tipke malo bolje (no picajzla sam pa mi nemoj zamjerit )
Ako se odlučiš za bilo koji od ovih modela ne škrtari sa kvalitenijim HDMI kabelom (imao sam loša iskustva).
Pooky is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2008., 17:16   #246
evo za ova dva modela sony 1070 i pioneer lx60d negdje sam vidio da je neko stavio stranicu pa da malo olaksam
http://www.divx-compare.com/lecteur-...070-500-Go.htm
http://www.divx-compare.com/lecteur-...-DVR-LX60D.htm

mislim da je jasno zasto je pioneer skuplji i mislim da kupujem lx 60d i jos jedna stvar vezana za hdmi

HDMI Control may not operate properly if you do not use an HDMI cable that supports the HDMI 1.3
Specification.
posto pioneer ima zadnju verziju hdmia treba mu i takav kabel v.1.3
pumax is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2008., 22:59   #247
Planirao sam ovih dana kupiti:
PANASONIC DMR-EH67.
Veceras otisao malo da prosvrljam po forumima i sad vidim da sa HDD-a (pise zapravo za model EH57) ne mogu gledati Dvix i slusati mp3. Trenutno imam Neotion DVB-T sa HDD-om i mogu sve to...
Postoji li koji DVD rec\HDD koji moze vrtiti Dvix?
Da li se moze Dvix prebaciti sa CD-a na HDD i gledati?
Ispricavam se na nestrucnosti ali sta ces. Nije zvaka za seljaka.
alf! is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2008., 23:53   #248
Quote:
alf! kaže: Pogledaj post
Planirao sam ovih dana kupiti:
PANASONIC DMR-EH67.
Veceras otisao malo da prosvrljam po forumima i sad vidim da sa HDD-a (pise zapravo za model EH57) ne mogu gledati Dvix i slusati mp3. Trenutno imam Neotion DVB-T sa HDD-om i mogu sve to...
Postoji li koji DVD rec\HDD koji moze vrtiti Dvix?
Da li se moze Dvix prebaciti sa CD-a na HDD i gledati?
Ispricavam se na nestrucnosti ali sta ces. Nije zvaka za seljaka.
Ima li PANASONIC DMR-EH67 DVB-t tuner ili samo analogni?
leo4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2008., 23:59   #249
Nema DVB-t .Ima samo analogni tuner.
Ja sam samo naveo primjer kako se snalazim do sada. HDD mi je spojen direktno na DVB-t (bez DVD-a). Mogu snimati TV programe ili preko PC-a prebaciti na HDD filmove i sl.
alf! is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2008., 07:29   #250
Quote:
alf! kaže: Pogledaj post
Nema DVB-t .Ima samo analogni tuner.
Ja sam samo naveo primjer kako se snalazim do sada. HDD mi je spojen direktno na DVB-t (bez DVD-a). Mogu snimati TV programe ili preko PC-a prebaciti na HDD filmove i sl.
Stvarno mi nešto nije jasno. Gledam snimače, kvalitetni i cijenom podosta visokom a nemaju digitalni tuner. Sada si razmišljam. Mi uvodimo digitaliju a ostatak svijeta je dva koplja ispred nas u primjeni iste. Malo koji snimač (kod nas) ima i digitalni pored analpgnog tunera. Dali se kod nas prodaje ostatak koji se u svijetu ili Europi ne može prodati ili i tamo još uvijek pored godinama primijenjene digitalije prodaju snimače s analognim tunerom, za koji u pojedinim zemljama i nema više signal. Malo mi je to sve nelogično!
leo4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2008., 09:23   #251
Quote:
alf! kaže: Pogledaj post
i sad vidim da sa HDD-a (pise zapravo za model EH57) ne mogu gledati Dvix i slusati mp3. Trenutno imam Neotion DVB-T sa HDD-om i mogu sve to...
Postoji li koji DVD rec\HDD koji moze vrtiti Dvix?
Da li se moze Dvix prebaciti sa CD-a na HDD i gledati?
Ispricavam se na nestrucnosti ali sta ces. Nije zvaka za seljaka.
Na EH57 ne možeš prekopirati sa DVDa na HDD ništa osim DVD Video. Ali DivX i mp3 možeš normalno puštati sa DVDa.
__________________
...
Što sam stariji to sve više znam, a sve manje mogu.
MadVlad is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2008., 09:35   #252
Quote:
alf! kaže: Pogledaj post
i sad vidim da sa HDD-a (pise zapravo za model EH57) ne mogu gledati Dvix i slusati mp3. Trenutno imam Neotion DVB-T sa HDD-om i mogu sve to...
Postoji li koji DVD rec\HDD koji moze vrtiti Dvix?
Da li se moze Dvix prebaciti sa CD-a na HDD i gledati?
Ispricavam se na nestrucnosti ali sta ces. Nije zvaka za seljaka.
Na EH57 ne možeš prekopirati sa DVDa na HDD ništa osim DVD Video. Ali DivX i mp3 možeš normalno puštati sa DVDa.
__________________
...
Što sam stariji to sve više znam, a sve manje mogu.
MadVlad is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2008., 15:32   #253
Quote:
leo4 kaže: Pogledaj post
Stvarno mi nešto nije jasno. Gledam snimače, kvalitetni i cijenom podosta visokom a nemaju digitalni tuner. Sada si razmišljam. Mi uvodimo digitaliju a ostatak svijeta je dva koplja ispred nas u primjeni iste. Malo koji snimač (kod nas) ima i digitalni pored analpgnog tunera. Dali se kod nas prodaje ostatak koji se u svijetu ili Europi ne može prodati ili i tamo još uvijek pored godinama primijenjene digitalije prodaju snimače s analognim tunerom, za koji u pojedinim zemljama i nema više signal. Malo mi je to sve nelogično!
Kad sam pitao u Panasonicu za ovo rekli su mi da je to zbog toga sto u Hrvatskoj nije definiran standard (mpeg2 ili mpeg4) pa im stoga ne daju da uopce uvoze recordere s digitalnim tunerom. Nabrojao je jos par firmi koje imaju istu politiku, ali se vise ne sjecam koje (Samsung mozda?)
White_Shark is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2008., 16:40   #254
Quote:
MadVlad kaže: Pogledaj post
Na EH57 ne možeš prekopirati sa DVDa na HDD ništa osim DVD Video. Ali DivX i mp3 možeš normalno puštati sa DVDa.
Ima li koji DVD rec\HDD koji to moze.
alf! is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2008., 20:41   #255
Ovo pise u opisu za PANASONIC DMR-EH67, HDD 250Gb
Sad ti po tome zaključi da li reproducira Dvix sa HDD-a.

Tvrdi disk od 250GB 1080p pretvorba u veću razlučivost VIERA Link: upravljajte DIGA snimačem pomoću novog daljinskog upravljača VIERA televizora snimanje Super Multi formata: tvrdi disk (do 443 sata), DVD-RAM, DVD-RW/-R (DL), +RW/+R (DL) reprodukcija Super Multi formata: DVD-RAM, DVD-RW/-R (DL), +RW/+R (DL), DVD-Audio (2 kanala), CD, SVCD, DivX, MP3, JPEG elektronički vodič kroz programe "Guide Plus+® System
alf! is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2008., 23:14   #256
Quote:
White_Shark kaže: Pogledaj post
Kad sam pitao u Panasonicu za ovo rekli su mi da je to zbog toga sto u Hrvatskoj nije definiran standard (mpeg2 ili mpeg4) pa im stoga ne daju da uopce uvoze recordere s digitalnim tunerom. Nabrojao je jos par firmi koje imaju istu politiku, ali se vise ne sjecam koje (Samsung mozda?)
Biti će prije da se rješavaju starih zaliha koje jedino kod nas mogu uvaljati nego da ne znaju standard. Zašto onda dolaze TV aparati s "nedefiniranim" mpeg2 tunerom?
leo4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2008., 23:47   #257
Cinjenica je da su zasada dva dvb-t standarda u upotrebi. Sa sljemena je mpeg2, dok je sa hrt doma mpeg4. I konacna odluka jos nije donesena.

Drugo pitanje je zasto dolaze TV s integriranim mpeg2 tunerom.

A na kraju, ja ionako samo prenosim sto su mi rekli, tako da nemam veze s nicim.
White_Shark is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2008., 00:05   #258
Quote:
White_Shark kaže: Pogledaj post
Cinjenica je da su zasada dva dvb-t standarda u upotrebi. Sa sljemena je mpeg2, dok je sa hrt doma mpeg4. I konacna odluka jos nije donesena.

Drugo pitanje je zasto dolaze TV s integriranim mpeg2 tunerom.

A na kraju, ja ionako samo prenosim sto su mi rekli, tako da nemam veze s nicim.
Ma nisam ja rekao (ni pomislio) da ti izmišljavaš. Samo komentiram njihov"razlog"!
leo4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2008., 13:26   #259
Dajte mi molim vas objasnite nešto, glup sam za ove stvari
Koliko shvaćam s DVD recorderom mogu snimiti s TV-a sadržaj na njegov HDD i poslije to gledati? Jeli taj recorder i player, znači da mogu u video clubu uzet film na DVD-u i gledat preko njega? Ili za to treba imati obični DVD player? I može li se sa recorderovog HDD-a snimiti sadržaj na DVD?
Profix is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2008., 15:35   #260
Quote:
Profix kaže: Pogledaj post
Dajte mi molim vas objasnite nešto, glup sam za ove stvari
Koliko shvaćam s DVD recorderom mogu snimiti s TV-a sadržaj na njegov HDD i poslije to gledati? Jeli taj recorder i player, znači da mogu u video clubu uzet film na DVD-u i gledat preko njega? Ili za to treba imati obični DVD player? I može li se sa recorderovog HDD-a snimiti sadržaj na DVD?
Naravno da mozes gledati DVD sa playerom. Mozes sa TV-a snimati direktno na DVD-R ili na HDD a kasnije ako zelis sa HDD na DVD-R. To nije upitno.
Ja samo ne znam sto je sa dvix filovima. Da li njih mogu prebaciti na HDD i reprodicirati sa njega.
alf! is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:41.