Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.04.2015., 17:16   #1001
Cure,kako se drzite?
Dankesn,jesi jos 2u1?
Mi dogurali 32 tjedan. Sad se molim za 34. U strahu sam dosta,zadnjih dana dosta cesto neki bolovi u preponama,pa u gospodji,pa ledja,pa ceste kontrakcije... valjda ce dati Bog izgurat jos par tjedana.
__________________
#nedamise
Aeon+ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2015., 18:31   #1002
Hej!
Aeon+, ma najmanje do 36.t. nigdje ne ideš ni ti, ni beba.

Ja sam ok, kontrakcije i dalje i ako imam ja ne kužim ali su me jučer malo boljela leđa, a danas stomak. Tješim se da je to samo širenje maternice, a leđa me bole u zoni gdje sam i prije trudnoće znala imati bolove pa se nadam da je to samo stara boljka i posljedica ležanja.

Da, šta je sa Dankešn? Prošlo je deset dana od javljanja...ili uživa u slobodi ili joj je stigao mali patuljak.

Inače, ako netko voli fantasy čitam Polarno svjetlo i baš je simpa knjiga (lako se čita, a nije treš, radnja te povuče i vrijeme proleti). Uopće pažnju mi drže djetinjasti sadržaji, odgledala sam Paddingtona i neke teen filmove i baš sam se osjećala sretno i ugodno nakon.
kachunchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2015., 18:42   #1003
Joj,draga,da bar tako bude
Ja nemam volje ni zivaca za nista opustam se uz klince koliko mogu,al onda me opet zbedira sto ne mogu s njima igrat se kak spada,zvjerat okolo.. imam filing da mi sve vise i vise ovo tesko pada.

Moguce da ti je sirenje,iako pripazi,moje kontrakcije su bile bas tupa nelagoda u ledjima. Ja sad osjetim bas i pritisak u zdjelici,valjda se siri,jos kad mala stane kopat po njoj,bas bude zanimljivo

A dankesn mora biti da grli svoju strucu
__________________
#nedamise
Aeon+ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2015., 22:54   #1004
Joj, nadam se da nisunikakve kontrakcije, mantram da je samo zbog tog neudobnog ležanja, ali ih pratim i motrim pa ako bude nešto jače i više zvat ću doktora.
Meni je super kako se baš osjeti koliko se intenzivnije okreće i lupka beba iz tjedna u tjedan. A moja mala četvrtkom navečer ima tulum pred ulazak u novi tjedan

Vjerujem da nije lako kad imaš klince, ali nije ostalo još puno do kraja, preguraćete vi to svi zajedno.
Ja se borim sa sobom da držim disciplinu i da se angažiram oko najrazličitijih stvari ne bi li mi što ugodnije vrijeme prolazilo jer znam da je još dosta ispred mene, a plan mi je da ostanem normalna.
kachunchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2015., 23:27   #1005
Drage moje, jučer sam ujutro carskim rezom rodila dečka.3800 i 50 cm. Sve je dobro.prošlo, sad sam na postintenzivnoj i malog mi dovode svaka 3 sata na cicanje.Eto,game over u 39+4, jos bi izdržali ali eto...pusa od nas dvoje
dankešn is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2015., 23:43   #1006
cestitam od srca,uzivajte skupa,definitivno ste zasluzili!
__________________
#nedamise
Aeon+ is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2015., 18:05   #1007
Dankešn, čestitam od srca! Super ste izdržali
kachunchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2015., 09:20   #1008
Cestitam, dankesn
Jos jedna horor prica sa hepi endom


Sent from my LG-E400 using Tapatalk 2
__________________
mijenjam postavke. težim skladu.
wannabenot is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2015., 13:41   #1009
jeeeee, cestitke!!!

znala sam da ce sve proci dobro...
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2016., 09:00   #1010
podižem ponovno ovu temu u nadi da će se javiti koja trudnica. evo ja sam 10 +5 i strogo mirujem zbog skraćenog cervixa (konizacija) i crohnove bolesti. Još je dug period ispred mene pa se nadam da će se netko pridružiti
majalorena is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 22:22   #1011
Nis pametno.. jastuk pod guzu i brojim dan za danom. Idemo polako i oprezno.
__________________
glavom kroz zid
girra is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 09:27   #1012
Ima li koga na ovoj temi? (Nazalost)
__________________
Ovo je najveci test strpljenja....
Ana Niko is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 10:21   #1013
ja sam ovu temu pročitala od početka do kraja, kad sam prije mjesec dana (sa 16 i nešto) poslana na strogo mirovanje.

sad je već mjesec dana prošlo i ne čini mi se više tako strašno, navikla sam se na cjelodnevno gledanje filmova i serija

sama sam doma, bez roditelja u istom dijelu zemlje, partner kojeg nema doma zbog posla, ali ne dramim. čitala sam baš na ovoj temi puno gora iskustva, strogo mirovanje u bolnici s obavljanjem nužde u kahlici, tako da je ovo moje mačji kašalj prema tome.

pročitaj si malo temu unatrag što su sve cure prolazile.
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 15:48   #1014
pust sad mirovanje... imas kaj dobro za preporucit? imam osjecaj da sam pogledala cijeli netflix vec

(u potpisu - isto cijeli dan sama doma, s muzem i frendicama koje rade prekovremene ko da ih placaju i jedva vidim zivog covjeka za vikend. Odnosno bolja sam si s tetom u labu jer svaki tjedan vadim neku krv nego s naj frendicom )
BlackBerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 16:10   #1015
Quote:
BlackBerry kaže: Pogledaj post
pust sad mirovanje... imas kaj dobro za preporucit? imam osjecaj da sam pogledala cijeli netflix vec

(u potpisu - isto cijeli dan sama doma, s muzem i frendicama koje rade prekovremene ko da ih placaju i jedva vidim zivog covjeka za vikend. Odnosno bolja sam si s tetom u labu jer svaki tjedan vadim neku krv nego s naj frendicom )
Ja tek ovaj mjesec uzela netflix tak da mi je sve to jos frisko!

Al hrpu filmova krenem gledati pa ugasim jer su smeće, al morat cu malo sniziti kriterije jer cu ovakvim pristupom sve sto valja ispucati kroz mjesec dana, a čeka me još 4 :

Gledam reprize nekih starih serija koje su mi bile ok
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 17:07   #1016
dobro to sam sve vec odradila. stare serije nove serije smece serije.
eh ... tesko je biti najduza mirovateljica....bar sam dva koraka ispred vas.
BlackBerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 17:12   #1017
Quote:
BlackBerry kaže: Pogledaj post
dobro to sam sve vec odradila. stare serije nove serije smece serije.
eh ... tesko je biti najduza mirovateljica....bar sam dva koraka ispred vas.
ja moram priznati kako, zasad, nemam više one psihičke krize. nekako mi je sad trenutno u glavi misao da je već mjesec dana prošlo, proći će i sljedećih 4.

btw meni se mirovanje i disciplina zasad pokazala dobitnom, jer mi se stanje poboljšalo, pa nekak znam da to što radim ima smisla.

a i dobro dođu oni kišni hladni dani kakvi su sada bili
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 17:32   #1018
skroz te kuzim.
moj famozni cervix je i dalje na 1 cm + - par milimetara od pregleda do pregleda. pa nekak vidim da ima nekog smisla svo to lezanje.
jos 30ak dana i to je to.
odradila sam pokoru.
onda mi ukidaju terapiju i sve skupa pa cemo onda "na suho" pa do kud doguramo.
BlackBerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 17:49   #1019
Quote:
BlackBerry kaže: Pogledaj post
skroz te kuzim.

moj famozni cervix je i dalje na 1 cm + - par milimetara od pregleda do pregleda. pa nekak vidim da ima nekog smisla svo to lezanje.

jos 30ak dana i to je to.

odradila sam pokoru.

onda mi ukidaju terapiju i sve skupa pa cemo onda "na suho" pa do kud doguramo.


koliki ti je bio cerviks kad su te stavili ma strogo mirovanje i u kojem tjednu?


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
life is never easy for those who dream 🎀
audrina is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 18:31   #1020
isto 1 cm + -
18 tt
BlackBerry is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:46.