Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.08.2012., 12:45   #2521
Quote:
scootertechno kaže: Pogledaj post
LOLČINA
Očenaš i ostale molitve su izmisljotina bez ikakve koristi
Autosugestija nije beskorisna.
Opća opasnost is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2012., 13:12   #2522
Quote:
scootertechno kaže: Pogledaj post
LOLČINA
Ajd mi molim te objasni kakve veze ima ocenas,crkva,biblija itd veze sa astralnom projekcijom,lucidnim snovima,entitetima itd ?
Gdje to oni spominju ?

Očenaš i ostale molitve su izmisljotina bez ikakve koristi
haha to kaže netko tko nikad nije pokušal!!!
lepo su te učili doma!!
__________________
http://www.stonestory.hol.es
wing is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2012., 15:53   #2523
Quote:
scootertechno kaže: Pogledaj post
LOLČINA
Ajd mi molim te objasni kakve veze ima ocenas,crkva,biblija itd veze sa astralnom projekcijom,lucidnim snovima,entitetima itd ?
Gdje to oni spominju ?

Očenaš i ostale molitve su izmisljotina bez ikakve koristi
socijolozi, psiholozi.... se ne bi slozili... ali fakat mi se ne da o tome



mozda je ta moja molitva , tih nekoliko minuta prisjecanja na moju prabaku pomoglo meni djevojcici da procesuiram tu smrt na neki svoj nacin A MOJOJ prabakici da sretno otide sa ovog svijeta u neke druge sfere
sto ti znas?
nevanevičicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2012., 21:41   #2524
Smile

Quote:
wing kaže: Pogledaj post
Oprosti, ni ja se ne kužim u AP, ali možeš li mi pojasnit ovo, kako netko može umrijet a da mu duša ne napusti tjelo??? ili si ti neke lončiće pobrkal...
svatko tko umre duša napušta tjelo, jedina je razlika valjda u tome, postoje duše koje umru a da niti ne znaju da su umrle pa ne otiđu u svijetlo pa tulumaraju oko nas....

A duhovnog vodiča imaš od rođenja, možda ga u astralu možeš bolje upoznat... ))
pricala mi je zena kad umres pogotovo neka nagla smrt dusa napusti tijelo i pokusava se vratiti u tijelo a ti si mrtav,tj dusa ne moze nac put nego ostane na zemlji i takvu dusu je tesko navesti na pravi put, za duhovnog vodica znam ali vidim da ljudi pisu dosta gluposti zanima me jel netko zna kakvu tehniku astralnu projekciju moze svaki covjek samo treba vjezbat i imat volju ako sat saznas javi
dado90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2012., 21:44   #2525
Quote:
dado90 kaže: Pogledaj post
pricala mi je zena kad umres pogotovo neka nagla smrt dusa napusti tijelo i pokusava se vratiti u tijelo a ti si mrtav,tj dusa ne moze nac put nego ostane na zemlji i takvu dusu je tesko navesti na pravi put, za duhovnog vodica znam ali vidim da ljudi pisu dosta gluposti
e da, s tim kaj si sad napisal s time se slažem
takvoj duši onda moraju pomoći ljudi koji žive.
__________________
http://www.stonestory.hol.es
wing is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2012., 01:07   #2526
Quote:
dado90 kaže: Pogledaj post
pricala mi je zena kad umres pogotovo neka nagla smrt dusa napusti tijelo i pokusava se vratiti u tijelo a ti si mrtav,tj dusa ne moze nac put nego ostane na zemlji i takvu dusu je tesko navesti na pravi put, za duhovnog vodica znam ali vidim da ljudi pisu dosta gluposti zanima me jel netko zna kakvu tehniku astralnu projekciju moze svaki covjek samo treba vjezbat i imat volju ako sat saznas javi
mislim da anđeli pomozu u takvim situacijama
nevanevičicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2012., 11:24   #2527
Moja 2 spontana izvantjelesna iskustva koja sam doživio kao mali s nekih 10 god.

Prvo je bilo po danu, kad sam bio u kući, stajao i odjednom odlebdio u nekakvo nebo, plavi prostor bez ikoga i ičega, samo su postojale nekakve žute zrake slične sunčevim. Osjećaj je bio prekrasan, ljepši od svega što sam ikad doživio, to je neopisivo dobar osjećaj, ali istovremeno me bilo strah, mislio sam da umirem pa sam pomislio: Ne želim umrijeti, trebam još živjeti, nije još moje vrijeme, želim proživit život. Ekspresno sam se vratio u tijelo.

Drugi slučaj je bio po noći kad sam se zagledao u puni Mjesec. Odjednom sam mu se počeo približavati i bio je sve veći. Bilo je to zastrašujuće, nije bilo onog prekrasnog osjećaja kao prvi put. Isto sam se ekspresno vratio u tijelo.

Oba OOBE su trajala 5 do 10 sekundi. Nisam gledao imam li tijelo, gledao sam samo naprijed, al u svakom slučaju tijelo nisam ni osjećao. Nakon toga nikad ništa slično nisam doživio, niti pokušavao.
GorskiVuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2012., 12:33   #2528
Quote:
nevanevičicaa kaže: Pogledaj post
mislim da anđeli pomozu u takvim situacijama
ne pomazu ti andeli u tome,dusa ne zna put ako si gledo dokumentarce o duhovima to ti je to dusa ostane na zemlji i ne zna put gore samo ovi to preuvelice
dado90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2012., 13:47   #2529
Quote:
dado90 kaže: Pogledaj post
ne pomazu ti andeli u tome,dusa ne zna put ako si gledo dokumentarce o duhovima to ti je to dusa ostane na zemlji i ne zna put gore samo ovi to preuvelice
nisam gledala dokumentarce , ali sam ponekad znala pogledati jednu seriju i jennifer love je bila zasluzna za happy end uznemirenih duhova koje bi uputila prema svjetlosti
in real life nisam cula za takve ljudske sposobnosti
nevanevičicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2012., 20:31   #2530
jel se kome dešava da u nekim projekcijama uopće ne mogu otvorit oči ili djelomično otvorit?

u projekciji od maloprije jedva sam gledao, samo sam djelomično mogao otvoriti lijevo oko a desno ništa i tako cijelu projekciju. završilo je tako da kad sam bio u drugoj sobi, netko je ušao na vrata i uspio sam vidjet samo donji dio tijela, ali sam imao osjećaj da me taj ko je ušao spazio i promatrao par sekundi. onda sam se odlučio probuditi.

negdje na pola projekcije mislim da sam na par sekundi ušao u lucidan san jer sam se našao na sasvim drugom mjestu (nekoj učionici), zatim sam samo pomislio na projekciju i opet sam bio na istom mjestu prije nego što sam otišao u lucidan san.

u projekciji su ormari bili otvoreni, a kad sam se probudio išao sam provjeriti u tu sobu i bili su zatvoreni. isto tako ogledalo je bilo na drugom mjestu i drugačijeg oblika.
janjac15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2012., 09:38   #2531
Quote:
nevanevičicaa kaže: Pogledaj post
nisam gledala dokumentarce , ali sam ponekad znala pogledati jednu seriju i jennifer love je bila zasluzna za happy end uznemirenih duhova koje bi uputila prema svjetlosti
in real life nisam cula za takve ljudske sposobnosti
nebreš to uspoređivat...
__________________
http://www.stonestory.hol.es
wing is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2012., 10:28   #2532
Quote:
janjac15 kaže: Pogledaj post
jel se kome dešava da u nekim projekcijama uopće ne mogu otvorit oči ili djelomično otvorit?

.
U prvim projekcijama...mene je uhvatila panika jer sam pomicala (astralno) tijelo, a ono fizicko koje sam ugledala se nije pomicalo na krevetu pa sam mislila da sam zapela....zauvijek....strasan osjecaj.

Ovo za ormare ( koje nasao zatvorenima) mi je cudno...meni se jednom desilo slicno sa svjetlima ..Ne znam koliko to ima veze sa astralom i kretanjem...cini mi se da bi za to trebalo nekako zgusnuti barem ruku (dok je ostatak rjedi) da se napravi...
__________________
Every fact of science was once damned. Every invention was considered impossible. Every discovery was a nervous shock to some orthodoxy. The entire web of culture and ‘progress,’ everything on earth that is man-made and not given to us by nature, is the concrete manifestation of man’s refusal to bow to Authority
emnasut462 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2012., 15:19   #2533
Quote:
emnasut462 kaže: Pogledaj post
...cini mi se da bi za to trebalo nekako zgusnuti barem ruku (dok je ostatak rjedi) da se napravi...
možeš malo pojasnit ovaj dio?
janjac15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2012., 11:41   #2534
Quote:
janjac15 kaže: Pogledaj post
možeš malo pojasnit ovaj dio?
U biti to je samo teorija....vjezbanje mozdanih vijuga

Da mozemo s astralnim tijelom iz astrala djelovati na fizicku realnost, onda mi morali mijenjati svjesno frekvenciju....
npr. da prizoves demona, neces ga vidjet osim ako se on ''ne zgusne do nase zbilje'' ili ako ti ne izmjenis percepciju gledanja (najbolje u theti) ...ne znam kako da to objasnim bolje.

A kako se meni cini da je fizicko tijelo gusce od astralnog,. onda mi je logicna bila prva pomisao o zgusnjenju ruke da moze djelovati na prekidac...

A onda opet se moze desiti da zgusnes dva tijela ---pa dobije fenomen da si na dva mjesta , a ti jedan...ma ne znam...tumaci kako ces
__________________
Every fact of science was once damned. Every invention was considered impossible. Every discovery was a nervous shock to some orthodoxy. The entire web of culture and ‘progress,’ everything on earth that is man-made and not given to us by nature, is the concrete manifestation of man’s refusal to bow to Authority
emnasut462 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2012., 19:59   #2535
thx na objašnjenju

moram najprije naučiti postići kontrolu nad osjetilima a onda tek isprobavati neke nove stvari

često mi se desi da nemogu opće otvorit oči za vrijeme projekcije, ali mogu reći da je to sve u glavi tj da ako zaželiš vid da ćeš ga istog trena dobiti, tako sam negdje pročitao a i baš to mi se jednom desilo.

prije par mjeseci ležao sam u krevetu i učio, i zaspao odjednom. od trenutka kad sam postao svjestan samo sam se počeo izdizati u zrak. isprva nisam ništa vidio ali sam rekao sebi "hoću vid!" i istog časa mi je sve bilo bistro kao u stvarnosti. i još uvijek sam se izdizao a kad mi je glava došla do plafona pojavio se neki strašno glasan zvuk, nešto kao vrisak nekakav ali strašno iritirajuće i tad sam se probudio. uši su me još boljele par sekundi nakon što sam se probudio. sad neznam da li je to zato što sam prolazio kroz plafon ili zašto? napominjem da su mi osjetila baš tu projekciju bila vrlo aktivna, znači imao sam super vid i sjajno sam čuo. do sad sam mnogo puta u projekciji prošao kroz zatvorena vrata pa se nije čuo nikakav zvuk
janjac15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2012., 12:03   #2536
Quote:
janjac15 kaže: Pogledaj post
thx na objašnjenju

prije par mjeseci ležao sam u krevetu i učio, i zaspao odjednom. od trenutka kad sam postao svjestan samo sam se počeo izdizati u zrak. isprva nisam ništa vidio ali sam rekao sebi "hoću vid!" i istog časa mi je sve bilo bistro kao u stvarnosti. i još uvijek sam se izdizao a kad mi je glava došla do plafona pojavio se neki strašno glasan zvuk, nešto kao vrisak nekakav ali strašno iritirajuće i tad sam se probudio. uši su me još boljele par sekundi nakon što sam se probudio. sad neznam da li je to zato što sam prolazio kroz plafon ili zašto? napominjem da su mi osjetila baš tu projekciju bila vrlo aktivna, znači imao sam super vid i sjajno sam čuo. do sad sam mnogo puta u projekciji prošao kroz zatvorena vrata pa se nije čuo nikakav zvuk
moze biti i zvuk tijela (ili nekog bica koje je do tebe, ali ga ne vidis). JA jedanput iz zezancije u astralu isla govoriti gayatri mantru...sve se zapulsiralo oko mene...tako da sada u realnosti s postovanjem izgovoram tu molitve

Ja nemam problema s ''vidjeti'' jedino sto je sve toliko jasno i zivo da mi je ponekad previse...takoder, mislim da zvuk nema veze sa prolaskom kroz predmete..ja sam prolazila kroz aute, vrata, zidove... i nista...
__________________
Every fact of science was once damned. Every invention was considered impossible. Every discovery was a nervous shock to some orthodoxy. The entire web of culture and ‘progress,’ everything on earth that is man-made and not given to us by nature, is the concrete manifestation of man’s refusal to bow to Authority
emnasut462 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2012., 21:32   #2537
Quote:
wing kaže: Pogledaj post
e da, s tim kaj si sad napisal s time se slažem
takvoj duši onda moraju pomoći ljudi koji žive.
na koji način živi mogu pomoći tim dušama, ako možeš malo objasniti..
čokolada22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2012., 16:37   #2538
Quote:
čokolada22 kaže: Pogledaj post
na koji način živi mogu pomoći tim dušama, ako možeš malo objasniti..
na nacin da im objasnis da su mrtvi da postoji vise dimenzija i da vise ne pripadaju ovoj, da ih sam kroz astralis uputis na pravi put. npr na javi ti se javi duh ti mu kazes dodi mi u san,kroz san se prebacis u astralis nades kroz astralis tu dusu koja je obicno zaglavljena negdje izmedu ,pokusas joj objasnit u cem je stvar i to je to,teoretski. u praksi zalutale duse ne zele dalje i tu nema pomoci, obicno su nasilne, zbunjene i cesto zamjenjive za demone ,itd.
hamstercat is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2012., 20:41   #2539
Quote:
hamstercat kaže: Pogledaj post
na nacin da im objasnis da su mrtvi da postoji vise dimenzija i da vise ne pripadaju ovoj, da ih sam kroz astralis uputis na pravi put. npr na javi ti se javi duh ti mu kazes dodi mi u san,kroz san se prebacis u astralis nades kroz astralis tu dusu koja je obicno zaglavljena negdje izmedu ,pokusas joj objasnit u cem je stvar i to je to,teoretski. u praksi zalutale duse ne zele dalje i tu nema pomoci, obicno su nasilne, zbunjene i cesto zamjenjive za demone ,itd.

pa samim time sto su "mrtve" su u drugoj dimenziji i imale su pravo odluke di ce otic ili ostat tu u duhovnom svijetu i zasto nebi pripadale ovoj?
Tko si ti da odlucujes gdje ce tko bi?
ti si lud skroz pricas gluposti
inace o tome sto pricas se zove OPS 4 denzitet
scootertechno is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2012., 20:45   #2540
sve pet, nema potrebe za vrjedanjem. ja nista ne odlucujem niti kome cinim nazao. kao i ostali iznosim misljenje kako svoje tako i procitano.
hamstercat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:21.