Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.03.2011., 10:07   #1
Dodaci prehrani (vitamini i ostalo) i prehrana

Bog svima.,

inače se teško snaći u ogromnoj ponudi ljekarna, bio dućana i reklama te je vrlo teško pronaći adekvatan preparat (po mogućnosti i po povoljnoj cijeni) jer je vrlo lako ostati bez puno novaca i naštetiti si uzimanjem istih napamet čak i po preporuci jer nije sve za svakog. 15 godina se bavim travama i mastima, aroma uljima, ali me zamalo smrt dovela do istraživanja upravo ovih proizvoda. Ukratko, nakon upale potrbušnice s abscesom i sepsom i upale gušterače spasila me divna doktorica. Napravila svoj posao i otišla sam doma s uputom žučna dijeta. Posljedice: 10kg manje, prijetnja dijabetes, bolesti štitnjače, autoimune bolesti.depra...Informacija dalje 0. Nutricionisti slabo, gastoenterolog još manje, osim ako dođeš s idejom a on veli da ili ne

Ako nekog interesira, rado ću, sad već jako široko znanje, o raznim preparatima podijeliti. Prošlo je 14 mjeseci, živa sam, debljam se, vježbam. Uz niz vlastitih kroničnih bolesti (astma, alergija,kralježnica) morala sam maknuti i žuč punu "meteora" da ne upali gušeraču ponovo pa opet sad slijedi dijeta ali se da izdržati i oporaviti se. Prehrana i pravilni dodaci prehrani

Mogu otvoriti najbitnije - gastrointestinalni trakt- drugi mozak
Pisati redom ili prema nečijem interesu ?? Mislim na dodatke prehrani i klopu
Agnez is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:48.