Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.04.2017., 18:13   #1
Tarot, horoskop i ostala iskustva i preporuke tumača

Tema u kojoj bi forumaši koji koriste razne alternativne metode prekognicije, pisali svoja iskustva kako bi smo bolje razlikovali lažne "majstore" od onih pravih.
Molim sve koji pišu da paze na komunikaciju i uvažavanje jedni drugih kako bi nam svima dolazak na temu bio i ugodan i koristan, a ne samo vrijeđanje i ponižavanje.

Neka za sve nas vrijedi ona stara: Ispeci pa reci- Promisli pa napiši

Zadnje uređivanje tvojasvaja : 01.04.2017. at 18:34.
tvojasvaja is offline  
Old 01.04.2017., 19:24   #2
Jupi, baš super! Idemo , navali narode
Evo od mene odmah upit: kakva su po vama tarot umijeća popularne Ivane? Je li se kome ostvarilo? Jer meni je situaciju skinula da čovjek ostane paf.
I još nkj: je li tko od nje DOBIO natal za koji se treba naručiti? Je li to vrijedi čemu? Tnx
nensikeksi is offline  
Old 01.04.2017., 19:27   #3
Hvala za ovu temu!
Vezano za Ivanu, ja sam malo razočarana kad vidim što je sve nekima prognozirala. Meni ne ispričala par nekih općenitih ni točnih ni netočnih stvari i jedino što je rekla je da ću početi živjeti sa dečkom. U neko neodređeno vrijeme i to je to.
miljenica is offline  
Old 02.04.2017., 01:46   #4
Drago mi je da se pomalo skupljamo. Koga budem kontaktirala, javim vam.
marlammarlam is offline  
Old 02.04.2017., 13:03   #5
Ovo nije podforum za takve teme.

Slična tema već postoji :

https://www.forum.hr/showthread.php?t=651689
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:19.