Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.12.2017., 21:26   #441
Quote:
Cosmic Wanderer kaže: Pogledaj post
Orionci na Zemlji su lažirali Teslinu smrt , na njegovo mjesto su postavili dvojnika koji je ubrzo i kremiran da ne bude kakve greške , a pravoga Nikolu Teslu su tajno prebacili u London , zatvorili ga na jednom tajnom podzemnom mjestu , mučili ga izgladnjivanjem i ostalim metodama ne bi li im odao svoje najveće tajne koje je imao zapisane samo u svojoj glavi....mučenje je potrajalo i tada je Tesla konačno shvatio i sam sebi priznao da čovječanstvo još nije spremno za naprednu vanzemaljsku tehnologiju koju je mislio prezentirati i ubrzo je telepatski pozvao svoje vanzemaljce Siriusijance , ovi su ga pokupili iz zatvora i on je od tada do dana današnjeg u Siriuskom matičnom brodu u visoko-vibracionoj 5-6 dimenziji- nevidljivoj ljudskom oku , negdje oko Zemljine atmosfere.
hmm zašto je uvijek kolektivizam u igri kada duše individualno napreduju, jedna po jedna svojim tokom?

odnosno Tesla je mogao (a i dalje može prema gornjoj verziji) decentralizirano ostaviti planove za npr. generator tako da dospiju tamo gdje je i kada je potrebno.

i kako vidiš organske portale, odnosno koliki udio u današnjoj populaciji imaju?
joskoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 22:18   #442
Quote:
joskoo kaže: Pogledaj post
hmm zašto je uvijek kolektivizam u igri kada duše individualno napreduju, jedna po jedna svojim tokom?

odnosno Tesla je mogao (a i dalje može prema gornjoj verziji) decentralizirano ostaviti planove za npr. generator tako da dospiju tamo gdje je i kada je potrebno.

i kako vidiš organske portale, odnosno koliki udio u današnjoj populaciji imaju?
Ta teorija o njima je glupa.
toma juda is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 01:28   #443
Quote:
joskoo kaže: Pogledaj post
hmm zašto je uvijek kolektivizam u igri kada duše individualno napreduju, jedna po jedna svojim tokom?

i kako vidiš organske portale, odnosno koliki udio u današnjoj populaciji imaju?
Tu si u pravu, gotovo svugdje se govori o čovječanstvu kao kolektivu, dok je čovječanstvo ustvari skup mnogo individua(neke čak tako ne možemo ni zvati) na raznim stupnjevima-nivoima svijesti koji prolaze kroz različita iskustva u ovoj 3 dimenziji na Zemlji.

Baš su mi danas "proletjele" misli o organskim portalima i njihovoj vezi sa Arkoncima, pa mi nije ni najmanje čudno što si postavio pitanje upravo o portalima.

Još prije sam shvatio da nitko i nigdje organske portale ne spominje, o njima se ne govori, a tome je razlog strah, panika i nervoza kod ljudi kad bi postali barem djelomično svijesni toga da su jedna trećina ljudi na zemlji ustvari prazne posude bez duše i da savršeno dobro imitiraju ljude s dušama.

Ja ih zovem zakržljale-nerazvijene duše jer dio njih naizgled ima barem djelić nečega što bi se možda moglo nazvati duša ili barem njezina dobra imitacija. Svijest kod njih je potpuno nerazvijena ali je zato manjak svijesti nadomješten velikim lukavstvom, prepredenošću, prefriganošću...i nemojmo organske portale mješati sa "dječjim" dušama koje moraju proći kroz svoj evolucijski proces.

Čovjek bi najviše želio da je sve love and light , da su svi jednaki, da je sve super, da nema velike razlike među ljudima.Zašto?Zato jer ga plaši i sama pomisao da živi s praznim posudama oko sebe, posudama bez duše, portalima koji su i dobili taj naziv jer su oni sami portali-vrata kroz koje Arkonci djeluju na ovoj planeti i portale možemo slobodno gledati kao glavne agente Arkonaca na Zemlji.
Zašto se kolektivna svijest ljudi na planeti nikako ne mijenja i ostaje tisučljećima ista unatoč svemu?Koliko je težak uteg od 1/3portala u cijeloj populaciji?

I onda bi se netko zapitao kako su oni uopće ovdje došli, tko je njih uopće stvorio-napravio?!
Organski portali ili njihova nerazvijena svijest je "formirana" u 4 astralnoj dimenziji i možemo komotno reći "umjetnim uzgojem", dok su se prave-original duše ili njihove svijesti spustile iz viših božanskih dimenzija svijesti da bi ovdje polako evoluirale i prisjetile se ponovo svog pravog doma u višim božanskim dimenzijama svijesti iznad 4d,5d,6d,7d....i to je cijela svrha evolucije svijesti duše - početi se prisjećati svog pravog doma koji je u višim dimenzijama svijesti, u kojima fizičko vozilo više nije potrebno i gdje se sve manifestira u trenu i po volji.

Organski portali se najbolje iskazuju kad negdje izbije rat ili kakva katastrofa, gdje i kada više na snazi nisu zakoni i kazne koje ih sprječavaju da pokažu svoju pravu prirodu, prirodu bez ikakvog suosjećanja prema ikome i onda nemilosrdno ubijaju i gaze druge jer tada imaju slobodu da potpuno izraze svoju bez-dušnost dok kod 2/3 ljudi s dušom uglavnom proradi svijest, savjest i suosjećanje.

Kaže se "oči su ogledalo duše" pa se onda prisjetite koliko ste puta nekoga gledali malo duže u oči i intuitivno osjetili da tu nešto ne štima, kao da gledate u praznu posudu, kao da nema nikoga kući, kao da nešto nedostaje, kao da tu nedostaje božanska iskra - duša.
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 12:35   #444
Quote:
Cosmic Wanderer kaže: Pogledaj post
Još prije sam shvatio da nitko i nigdje organske portale ne spominje, o njima se ne govori, a tome je razlog strah, panika i nervoza kod ljudi kad bi postali barem djelomično svijesni toga da su jedna trećina ljudi na zemlji ustvari prazne posude bez duše i da savršeno dobro imitiraju ljude s dušama.
Spominje ih se posvuda. Samo pod nazivom "psihopati". I nema ih baš toliko puno.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 17:16   #445
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Spominje ih se posvuda. Samo pod nazivom "psihopati". I nema ih baš toliko puno.
Kroz povijest su mnogi vođe i carevi bili patopsihologija žešča. Karakterizirao ih je i niski rast.
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 19:26   #446
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Spominje ih se posvuda. Samo pod nazivom "psihopati". I nema ih baš toliko puno.
Psihopati su mlade duše kojima je psiho-patstvo(umrtvljenje psihe-duše) jedno od neophodnih iskustava u evoluciji svijesti duše dok se kod organskih portala nema što umrtviti pošto duše tu i nema.

Psihopati su u večini slučajeva "vođe" organskim portalima, jer portali u nedostatku božanske iskre-duše u sebi ne posjeduju kreativnost s idejama, a ne osjećaju ni svoju individualnost, već se najbolje osjećaju u čoporima s vođom-vođama na čelu, pa možemo vidjeti mnoštvo portala na okupu npr. u navijačkim skupinama...oni čvrsto slijede i poistovjećuju se s karakteristikama svog reptilskog mozga - hijerarhija, dominacija, kontrola, nadmetanje...

Mlade duše mogu biti psihopati, bešćutne ubojice, tirani...i to je sve prirodno na njihovom putu evolucije svijesti duše jer bez mračnih ili najmračnijih uloga i iskustava kroz koja je duša ili svijest duše prošla, nema ni evolucije svijesti i zato duša-svijest prolazi kroz mnogobrojne inkarnacije da bi na kraju očistila karmu-uzrok-posljedicu koju je nekada i negdje nakupila kao psihopat, ubojica...

Organski portali ne evoluiraju u svijesti, oni evoluiraju samo u lukavosti, a pošto nemaju u sebi kreativnosti, oni su uglavnom prosječni i vođeni su svojim podsvjesnim-životinjskim instiktima i reptilskim mozgom te naravno misaonim programima koje su Orionci i Arkonci utisnuli u kolektivnu svijest ljudi ili drugim riječima oni su više kao nekakvi organski roboti koji savršeno imitiraju ljude s dušama.

Njih je oko 1/3 populacije na Zemlji i za njih sigurno ne vrijedi nikakav ascension-uzdizanje svijesti jer kod njih i ne postoji svijest koja bi se mogla uzdići.
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 11:38   #447
Evo sam pronašao jedan lijepi opis trenutnog stanja populacije. Awareness opisuje portale-zakržljale duše i Arkonce - Ahriman silu iz astralne 4d:

Journey Of The Soul 2-17: The Forces Of Ahriman 5:
One-Third Of World Is Unevolved Laggards
This Awareness indicates that there are approximately a third of the people on Earth who are created not from Celestria, but from a type of genetic engineering during ancient past.

Many of these entities have a very rudimentary and slowly developing soul--(or in some cases, hardly a soul at all), -and these entities are easily influenced by Ahriman Forces and by the general public: the trend of consciousness, and wherein consciousness is of a high order of behavior, and wherein the general consciousness is low and gross in its sensitivities, filled with hatred, dualities, polarized consciousness of violence or lust or greed or power pursuits; these unevolved laggards become highly susceptible to those energies and are ready and willing soldiers to be used for any violent or low purpose, for these entities being easily influenced, can and often do seek to be of service to anyone who appears to know what is going on and what should be done, for these entities have not the ability to think clearly and with high level of consciousness, and thus they become likened unto an army of ants, willing to serve whoever commands, for whatever reason, without question.

This Awareness indicates that these essentially are entities without much inner guidance and can be influenced by Ahriman Forces and many of these entities become willing tools of Ahriman Forces, will take up the knife, the gun, the axe, the missile, and do so, or even because someone said that person or that type of person is evil and doesn't deserve to live.
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 14:24   #448
Nisam shvatila kako nastaju ti organski portali, tako se rode ili se moraju "prodati" nekome?

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 19:25   #449
Quote:
Lady_Tila kaže: Pogledaj post
Nisam shvatila kako nastaju ti organski portali, tako se rode ili se moraju "prodati" nekome?

Via Tapatalk
"Duše" koje trebaju takva iskustva "prodaju" se Orioncima koji kontroliraju ovu planetu i to na način da "prime" u sebe jednog od reptoida sa astrala koji putem njihove podsvijesti kontrolira njihovu ličnost, dok je svrha toga mijenjanje percepcije kod masa ljudi jer se ljudi, pogotovo mlađi poistovjećuju sa svojim idolima, a ove "zvijezde" zauzvrat dobiju slavu, novac...

Oni postaju zvijezde jer su mediji i sve ostalo u rukama mračnjaka, a i da nisu zaposjednuti reptoidom imaju zadatak mijenjati percepciju ljudi na raznorazne načine.....političari zaposjednuti reptoidom ili nezaposjednuti isto rade u zamjenu za moć i vlast, dok su svi oni mlade duše koje trebaju takva iskustva za evoluciju svijesti.

Njih nazivaju reptilski šejpšifteri jer su djelomično zaposjednuti reptoidom i tada reptoid orionski iz 4astralne dimenzije djeluje kroz njih, dok su oni "pravi" reptilski šejpšifteri - vođe Illuminata - Rothschildi, Windsori....

Ove što se "prodaju" možemo nazvati dobrovoljni agenti Orionaca i oni imaju razvijenu dušu, dok su "organski portali" agenti Arkonaca upravo iz razloga što nemaju razvijenu dušu - svijest i samim tim, pošto im je nerazvijena svijest, oni služe kao portali za Arkonsku mračnu silu iz nižeg astrala koja kroz njih djeluje jer je njihova posuda prazna, bez duše i s minimalnom sviješću.

Oni se rode takvi, inkarniraju se iz 4 astralne dimenzije s minimalnom sviješću i ne-formiranom dušom te nemaju dodira s višim centrima svijesti, jer ih i nemaju i iz tog razloga sve imitiraju od okoline, ponašaju se kako okolina nalaže i slijede trendove tako da ih je jako teško prepoznati i izdvojiti kao portale.
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 23:54   #450
Quote:
Lady_Tila kaže: Pogledaj post
Nisam shvatila kako nastaju ti organski portali, tako se rode ili se moraju "prodati" nekome?

Via Tapatalk
Takvo nešto ne postoji.
toma juda is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 23:57   #451
Nikome nije palo na pamet da tih je sedamsto rasa izvanzemaljaca izmišljeno samo zato da bi se prikrila jedna jednostavna, da ne kažemo banalna činjenica?
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 23:57   #452
Ljudi su ''posude'' koje su se trebale napuniti. No, velika većina tih posuda se nije napunila.
toma juda is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 23:59   #453
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Nikome nije palo na pamet da tih je sedamsto rasa izvanzemaljaca izmišljeno samo zato da bi se prikrila jedna jednostavna, da ne kažemo banalna činjenica?
Koliko ima rasa izvanzemaljaca? Na jednoj od pres konferencija programa ''Razotkrivanje'', bivši vojni i državni dužnosnici su baratali činjenicom da ima nekoliko desetina vrsta izvanzemaljaca. No, ja sam jako kritičan prema tome.
toma juda is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 00:02   #454
Quote:
toma juda kaže: Pogledaj post
Ljudi su ''posude'' koje su se trebale napuniti. No, velika većina tih posuda se nije napunila.
Naprotiv. Problem je u tome što su se te posude napunile onim smeđim što jako smrdi i ne žele se isprazniti jer su emotivno vezane uz to.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 00:04   #455
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Naprotiv. Problem je u tome što su se te posude napunile onim smeđim što jako smrdi i ne žele se isprazniti jer su emotivno vezane uz to.
To sam ja objašnjavao kroz jednu duhovnu praksu. Došao je ''Učitelj'' na ovaj svijet i vidio posude koje su sve odreda bila prazne i jako se rastužio.
toma juda is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 00:07   #456
Quote:
toma juda kaže: Pogledaj post
Koliko ima rasa izvanzemaljaca? Na jednoj od pres konferencija programa ''Razotkrivanje'', bivši vojni i državni dužnosnici su baratali činjenicom da ima nekoliko desetina vrsta izvanzemaljaca. No, ja sam jako kritičan prema tome.
Materijalni dokazi ne postoje ni za jednu. Svi podaci o njima dobiveni su kanaliziranjem, a ja ti ove sekunde iskanaliziram što god hoćeš. To može svatko, ali nekima ide lakše.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 00:08   #457
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Materijalni dokazi ne postoje ni za jednu. Svi podaci o njima dobiveni su kanaliziranjem, a ja ti ove sekunde iskanaliziram što god hoćeš. To može svatko, ali nekima ide lakše.
Pomatraj noćno nebo. Možeš i po danu. Samo se otvori. Tada će ti sve biti jasno.
toma juda is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 00:12   #458
Quote:
toma juda kaže: Pogledaj post
Pomatraj noćno nebo. Možeš i po danu. Samo se otvori. Tada će ti sve biti jasno.
Post broj 316:

Više ne treba vjerovati u vanzemaljce , kad ih možeš vidjeti i dovoljno je nabaviti jedan dalekozor , najbolje 10x50(x10povećanje , 50mm širina objektiva) , može i najjeftiniji , nije važno i ako živiš u gradu , izići na krov zgrade kad je uvečer vedro i čisto nebo i gledati dalekozorom polako , smireno , po cijelom noćnom nebu.

Vidjeti ćeš razna sazviježđa , zvijezde i neke planete kao male točkice koje stoje na mjestu. Ako budeš malo strpljiviji vidjeti ćeš i ovo:

https://www.youtube.com/watch?v=Lja3keHObYw

https://www.youtube.com/watch?v=lD9CAo0QJtI

U zadnja 3 mjeseca vidio sam najmanje oko 300 ovakvih vanzemaljskih letjelica i to na različitim visinama , samo jednu ili dvije u formaciji , kako se materijaliziraju i dematerijaliziraju....gledajući dalekozorom sat , sat i pol , a kad sam bio u jednom mjestašcu na brdu , gledao sam ih čak i bez dalekozora..... uglavnom lete na jako velikim visinama , veliki su po dimenzijama i isijavaju svijetlost iznutra prema van za razliku od zemaljskih satelita i zemaljske ISS stanice , koje sam također viđao mnogo puta i koji reflektiraju bliještavu sunčevu svijetlost na svojim panelima najduže 20sekundi i ti sateliti su vidljivi do najviše sat , dva poslije sumraka i prije zore , evo nešto o satelitima i ISS-u:

https://www.calsky.com/cs.cgi/Satell...82926782740196

Viđao sam vanzemaljske letjelice i prijašnjih godina , ali nikada u ovolikom broju kao ove godine.
Sad bi se netko upitao "Čiji su?" , a ja mu sa sigurnošću mogu odgovoriti "Naši su" , to su vanzemaljske letjelice anđela čuvara ove planete ili kako ih neki nazivaju Galaktička Federacija Zvijezdanih Nacija - pozitivni vanzemaljci -zaštitnici , o kojima sam več mnogo pisao na ovoj temi.

To nisu Orionci , Orionci nas ovdje drže u zatvoru , njima vraćate svoje kredite između ostalog.
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 00:14   #459
Quote:
Cosmic Wanderer kaže: Pogledaj post
Post broj 316:

Više ne treba vjerovati u vanzemaljce , kad ih možeš vidjeti i dovoljno je nabaviti jedan dalekozor , najbolje 10x50(x10povećanje , 50mm širina objektiva) , može i najjeftiniji , nije važno i ako živiš u gradu , izići na krov zgrade kad je uvečer vedro i čisto nebo i gledati dalekozorom polako , smireno , po cijelom noćnom nebu.

Vidjeti ćeš razna sazviježđa , zvijezde i neke planete kao male točkice koje stoje na mjestu. Ako budeš malo strpljiviji vidjeti ćeš i ovo:

https://www.youtube.com/watch?v=Lja3keHObYw

https://www.youtube.com/watch?v=lD9CAo0QJtI

U zadnja 3 mjeseca vidio sam najmanje oko 300 ovakvih vanzemaljskih letjelica i to na različitim visinama , samo jednu ili dvije u formaciji , kako se materijaliziraju i dematerijaliziraju....gledajući dalekozorom sat , sat i pol , a kad sam bio u jednom mjestašcu na brdu , gledao sam ih čak i bez dalekozora..... uglavnom lete na jako velikim visinama , veliki su po dimenzijama i isijavaju svijetlost iznutra prema van za razliku od zemaljskih satelita i zemaljske ISS stanice , koje sam također viđao mnogo puta i koji reflektiraju bliještavu sunčevu svijetlost na svojim panelima najduže 20sekundi i ti sateliti su vidljivi do najviše sat , dva poslije sumraka i prije zore , evo nešto o satelitima i ISS-u:

https://www.calsky.com/cs.cgi/Satell...82926782740196

Viđao sam vanzemaljske letjelice i prijašnjih godina , ali nikada u ovolikom broju kao ove godine.
Sad bi se netko upitao "Čiji su?" , a ja mu sa sigurnošću mogu odgovoriti "Naši su" , to su vanzemaljske letjelice anđela čuvara ove planete ili kako ih neki nazivaju Galaktička Federacija Zvijezdanih Nacija - pozitivni vanzemaljci -zaštitnici , o kojima sam več mnogo pisao na ovoj temi.

To nisu Orionci , Orionci nas ovdje drže u zatvoru , njima vraćate svoje kredite između ostalog.
Vidio sam to sve i više od toga.
toma juda is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 00:18   #460
Quote:
toma juda kaže: Pogledaj post
Vidio sam to sve i više od toga. I nisu to nikakvi ''Orionci'', porobljivači i ili ne znam što slično.
Nisi ni pročitao tekst, gdje piše da su to Orionci?
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:10.