Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.03.2012., 15:34   #21
Višekratno je spomenula da joj i nije neka prijateljica, već joj samo dolazi se jadat i kada joj nešto treba, pa ne znam ZAŠTO se stalno povlači taj turbomoral prijateljstva kroz topik.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2012., 16:08   #22
Pa zašto je onda tema otvorena?! Zašto ju briga njeno mišljenje? Mogla je odmah biti s njim! O Bože kako mene ovo zna naživicirati.
Marša is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2012., 18:01   #23
Quote:
Marša kaže: Pogledaj post
Eto, kad je tako, onda vam svima po redu želim od srca, ali ono baš najiskrenije, da vaši prijatelji to vama čine. Kako bi to divan svijet bio, bilo bi jedva dvoje prijatelja!
Ako joj ta cura nije neka bliska prijateljica, go ahead, whatever. Ali u suprotnom, nema se što dalje razglabati.
Kakav bi to svijet bio?

Bio bi to svijet neki drugačiji od ovog u kojem velik broj ljudi čim ne razumiju druge žele im da im krepa krava, da ih prevari žena, da ih nitko ne voli ni prijateljski ili da ostanu bez posla, a sve to umotano u svjetlucavi celofan kvaziispravnosti. Neki mrvu manje licemjeran svijet.

Da li bi mi bilo ugodno gledati prijateljicu i bivšeg dečka u zagrljaju? Vjerojatno ne bi neko vrijeme, nije to problem priznati. Da li bi mi bilo ugodno gledati nesretnu prijateljicu koja ne želi biti s nekim tko joj paše zbog mene i za koga se itekako pokazalo da meni nije dobar par, a njoj možda je - e pa to bi mi bilo još više neugodno.

Ni prijatelji, a bome ni bivši nisu moje vlasništvo. Ako mogu biti sretni bit će mi na kraju drago. Time ja ne gubim ništa osim što trebam malo zauzdat ego, al to se može. Više bi me mučilo da nekome određujem kada i kako može biti sretan s nekim s kim ja očito ne mogu biti sretna.
darkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 14:49   #24
Dobro, pa onda mi objasni zašto onda postoji ova tema? Zašto ne bude odmah s njim?
Marša is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 22:49   #25
Quote:
elmicaa kaže: Pogledaj post
Pozdrav dragi moji

Bila bih vam jako zahvalna,kad bi mi dali neki dobar savjet..

Naime,imam prijatelja s kojim se poznajem oko 3 godine..Upoznali smo se tako sto je on bio momak od moje prijateljice,i tako da smo se druzili..i kad god su oni prekidali ili nesto obracali su se meni obadvoje..ima pola godine kako su oni prekinuli definitivno,ali on i ja smo non-stop u kontaktu,postali smo jakoo dobri prijatelji,tu smo u svako doba dana ili noci jedno za drugu..bio je uz mene u najtezim trenutcima i jako ga volim..Medjutim on igra fudbal u austriji,i kada je dosao ovamo u posjetu non stop smo bili u kontaktu i vidjali se,sad u zadnje vrijeme jos cesce..vec duze vrijeme ja osjecam da mi se on svidja,nekako slazemo se,ono odgovaramo jedno drugom..cak smo kroz salu u par prilika pricali da bi mi mogli bit' zajedno i on prica mi neke svoje planove sa mnom,ali ja to smatram kao salu..jer sam mu rekla da ne bih pokvarila ovakvo prijateljstvo i ne bih zbog prijateljice jer ga voli ona..

sad ponovo on ide nazad u austriju i tesko mi je..ne znam da li da mu priznam da mi se jako svidja ili da sutim..mozda bi nesto moglo biti medju nama,ali bojim se ako ne bude islo nam,da cemo samo pokvariti prijateljstvo i necemo imati nista na kraju..ili ipak da sutim zbog prijateljice,jer ga i ona voli jos..da li priznati ili ne?
Moze jocker pitanje?

Svidja li se on tebi zato jer igra nogomet u inozemstvu (pa makar to bila i austrijska liga!?) ili zato jer je zabranjeno voce (od frendice bivsi), a onda jos malo zenske tastine da se pokazes da si bolja od nje (a oboje su iznosili pojedinosti prilikom prekida pa si u prednosti jer znas di su podrucja di trebas zabljesnuti? )

Jer meni nikako nije normalno da si se ti bas tooliko slizala s bivsim od frendice
Quote:
tu smo u svako doba dana ili noci jedno za drugu..bio je uz mene u najtezim trenutcima
, osim ako je ovo "frendica" pa te boli kuki?

Ja lagano kad neka od cura prekine s deckom sam samo na "Bok, sta ima?" onako usput kad ih sretnem- cisto iz kulture jer se znate, onako kao sto pricas sa susjedima... ali nekakve poruke, dopisivanje, intimna druzenja, osjecaji- NO WAY !!
To je kodeks izmedju frendica!
__________________
Watch for the sign of the Saint. He will be back.

Zadnje uređivanje Ruza2008987 : 20.03.2012. at 23:02.
Ruza2008987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 13:51   #26
GRIJEŠIŠ U STARTU!!

Kao prvo; Prepusti se događanjima, sacuvaj malo intime za sebe, pokupi nekog iskustva i nakon pola godine nesto malo podjeli s nama i pitaj.

Ti se previse pitas sta mi ovdje mislimo i sta ti frendica misli.
Jednostavno, ako jedno drugo privlacite, probajte malo nesto, pustite nek vas malo dalje odnese ta romantika ili sta vec, da vidite u šta će se pretvoriti u nekom kratkom vremenu.
Možda od toga neće biti nista kad probate jedno drugo i svi će zaboravit i nitko neće nista znati, i neće biti potrebe da se ova tema ovdje otvara ili da se ti grizes zbog prijateljice. (nitko nikad ne mora znat da si probala ako ispadne lose).

U suprotnom ako bude vrijedno rizika neslaganja s tom prijateljicom, onda je jednostavno vrijedno toga, nema se sta puno filozofirat! Zgrabi ga i to je to!

Uostalom ovakva pitanja meni osobno nemaju smisla, jer (po mojem misljenju), nikakva sila decka i curu ne moze sprijeciti da se spoje ako postoji kemija, pa makar to bile frendice frendovi, roditelji policija....
CS10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2012., 22:51   #27
Quote:
CS10 kaže: Pogledaj post
GRIJEŠIŠ U STARTU!!

Kao prvo; Prepusti se događanjima, sacuvaj malo intime za sebe, pokupi nekog iskustva i nakon pola godine nesto malo podjeli s nama i pitaj.

Ti se previse pitas sta mi ovdje mislimo i sta ti frendica misli.
Jednostavno, ako jedno drugo privlacite, probajte malo nesto, pustite nek vas malo dalje odnese ta romantika ili sta vec, da vidite u šta će se pretvoriti u nekom kratkom vremenu.
Možda od toga neće biti nista kad probate jedno drugo i svi će zaboravit i nitko neće nista znati, i neće biti potrebe da se ova tema ovdje otvara ili da se ti grizes zbog prijateljice. (nitko nikad ne mora znat da si probala ako ispadne lose).

U suprotnom ako bude vrijedno rizika neslaganja s tom prijateljicom, onda je jednostavno vrijedno toga, nema se sta puno filozofirat! Zgrabi ga i to je to!

Uostalom ovakva pitanja meni osobno nemaju smisla, jer (po mojem misljenju), nikakva sila decka i curu ne moze sprijeciti da se spoje ako postoji kemija, pa makar to bile frendice frendovi, roditelji policija....
pa vec duze vrijeme,par mjeseci sam promatrala situaciju kakva je i eto ) alii ugl. spetljali smo se mi neki dan,otisli na kafu po pricali o svemu i eto odlucili D )) kad to zelimo oboje tako smo i uradili..pa cemo vidjet kako ce biti DD a za prijateljicu me nije bas briga,malo mi je ruzno jer misli sad svasta..ali sam sigurna da ona ima priliku kao ja,da bi je iskoristila i ne bi uopste mislila sta cu ja.,,
elmicaa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:03.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger