Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.03.2012., 14:30   #61
Idem s njim! Definitivno Ne mogu ja bez njeg,a i ne bi bilo loše nositi titulu magistrice Hvala na odgovoru MermaidMe
nutelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2012., 14:39   #62
bravo!! tako treba!

uživaj u inostranstvu i pošalji razglednicu

Zadnje uređivanje MermaidMe : 26.03.2012. at 15:05.
MermaidMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2012., 21:35   #63
nisam citao ali ja sam bio u takvim vezama. takva veza je pogubljenje za mlade jer ne mogu puno napraviti. za one koji mogu priustiti putovanje i svoji su ljudi... ovo je sigurno dobra verzija jer on ili ona vrlo dobro znaju zasto su s tom osobom.

Quote:
ana028 kaže: Pogledaj post
Postoji jedna jako lijepa priča iz moje obitelji. Mamina sestrična otišla na Korčulu na maturalac u 8.razredu i upoznala tamo mladog galeba,ljubakali se tih par dana i ona se vratila u Zagreb. Cijelu srednju školu oni odražavali vezu tako na daljinu kako god su znali,što je u biti vrlo teško jer tu se radilo o srednjoškolcima bez svojih primanja,bez auta,bez vlastitih sredstava. Ona završila srednju školu i spakirala stvari,i otišla na Korčulu. Udala se za njega,nakon dvije godine vratili se ipak u njen rodni grad jer je on tu našao posao,imali dvoje djece i upravo postaju baka i djed sa svojih 50 godina života. E sad...to je jedna ljubavna priča koja ovako djeluje bajkovito,ali sad kad s njima o tome pričamo čujemo koliko je to bilo teško i koliko odricanja,volje,snage je trebalo da se jedna takva ljubav održi od djetinjstva. Znači,neki će moći,neki neće,stvar je vrlo individualna. Ali ipak mislim da to uspiju samo jake ličnosti.
vau. nije losa prica. koliko vas ima da ste bili maturanti kao ovaj primjer?

Zadnje uređivanje Teta2U : 26.03.2012. at 22:43.
MillionMan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:14.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger