Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.08.2012., 15:17   #61
Quote:
lea321 kaže: Pogledaj post
nama došle knjige za 1.razred 02.08. naručene preko e-kupi 02.07.sve naručeno stiglo.bravo za e-kupi
ja sam danas dobila mail da su knjige predane dostavljaču i da stižu prema dogovoru 16.08.
zanima me samo jel knjige budu omotane ili omoti budu posebno pa moram pogađat koji je za koju knjigu ?
__________________
Nemam ja onih osamnaest godina ,ni mač u grudima da bih opet sve iz početka, nemam ja milion sudbina ,pa zar nije dovoljna i ova jedna, tako bijedna.?
Elich San is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2012., 16:21   #62
svaka knjiga u svom omotu
lea321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2012., 11:25   #63
sve pohvale za ekupi.
jučer stigle knjige lijepo umotane, poklon bon od 200 kn i katalog s proizvodima na koje mogu potrošiti tih 200 kn, a za kraj na njihovom facebook profilu osvojila školsku torbu na nagradnoj igri.
ekupi
__________________
Nemam ja onih osamnaest godina ,ni mač u grudima da bih opet sve iz početka, nemam ja milion sudbina ,pa zar nije dovoljna i ova jedna, tako bijedna.?
Elich San is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2012., 14:51   #64
ja sam naručila preko Super konzuma vidit ćemo kad dodju iskustva
magaly is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2012., 19:00   #65
ja naručila u narodnim novinama jer su mi najbliže, pa ćemo vidit
lana74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2012., 23:42   #66
Ako smijem samo onako ...pitati...zar svi kupujete nove knjige, nitko ne razismislja o rabljenima? Radi li se o prvom razredu OS pa zato ili ne preferirate rabljene knjige? Ili su se promijenile?
kajpa is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2012., 00:35   #67
Problem je slijedeće naravi:
Udžbenik iz h.j može proći. Radna bilježnica se ispunjava.
Isto priroda.
Isto vjeronauk.
Glazbeni može.
Matematika - sve se ispunjava pa ne može.
Eng.j - nama nije prošlo staro jer je morala keljiti neke naljepnice u udžbenik koje su već bile pokeljene. Radna se ispunjava.

Inače ja vjerujem da je veliko uzbuđenje kada dijete kreće u prvi razred. Ma ponosan si do neba. Sve ti se suze skupljaju u očima kada ga prvi dan pratiš do škole a on ponosno nosi svoju pretešku torbu.
I prvi razred roditelji obično kupe knjige jer ne znaju što ih točno čeka a i uzbuđenje je tu. Poslije se već snalaziš.
Ribež is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2012., 00:46   #68
Quote:
Ribež kaže: Pogledaj post
Inače ja vjerujem da je veliko uzbuđenje kada dijete kreće u prvi razred. Ma ponosan si do neba. Sve ti se suze skupljaju u očima kada ga prvi dan pratiš do škole a on ponosno nosi svoju pretešku torbu.
I prvi razred roditelji obično kupe knjige jer ne znaju što ih točno čeka a i uzbuđenje je tu. Poslije se već snalaziš.
Ma da, to kuzim, krece se u skolu...pa su i nove knjige dio dozivljaja.
Zato i pitam dal se tu raspituju za knjige za prvi razred ili vecina kupuje nove, bez obzira o kojem se razredu radi.
kajpa is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2012., 00:50   #69
moja je treći razred ali kupili smo nove jer nisam imala vremena tražit polovne okolo zbog smrtnog slučaja u obitelji.....
no nagodinu ću imat tri školarca i definitivno će ona dobit polovne udžbenike a prvašići nove.
__________________
Nemam ja onih osamnaest godina ,ni mač u grudima da bih opet sve iz početka, nemam ja milion sudbina ,pa zar nije dovoljna i ova jedna, tako bijedna.?
Elich San is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2012., 15:38   #70
Quote:
kajperinja kaže: Pogledaj post
Ma da, to kuzim, krece se u skolu...pa su i nove knjige dio dozivljaja.
Zato i pitam dal se tu raspituju za knjige za prvi razred ili vecina kupuje nove, bez obzira o kojem se razredu radi.
Naš sin kreće u 2 srednje i knjige mu iznose negdje cca 2000 kn. Naravno da je to sve iskompenzirano - prodao knjige od prošle godine (isto rabljene) i kupio nove (isto rabljene).
Kako ide u strukovnu školu tu treba i malo više od knjiga tijekom godine.
Vremena su očajna. Ma da i nisu ne vidim ništa loše u tome da imaš rabljene knjige. Između moje sestre i mene je razlika 5 godina pa sam imala njezine knjige.
Dobro. govorim o razdoblju dok je još kako se kaže bog hodao po zemlji..
Ribež is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2012., 08:21   #71
drugi gimnazije- dva antikvarijata, nešto novih, zamjena za dio starih (dio čuva za pripremanje mature) u ovoj kombinaciji oko 900 kuna
smijeh is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2012., 16:54   #72
kupili knjige u Alfa knjizari-iz svih predmeta,bez cekanja u redovima(knjige za treci raz)
samoMAMA is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2012., 12:19   #73
Popust za školske knjige za samohrane roditelje

Pozdrav, ne znam dal sam na dobroj temi al me zanima da li netko zna postoji li popust za samohrane roditelje za kupnju školskih knjiga? i šta je potrebno nabavit od papira? zahvaljujem
**jado** is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2012., 12:28   #74
Pravo popusta za samohrane roditelje za kupnju školskih knjiga

Ne znam dal sam na dobrom mjestu, ali me zanima da li postoji popust za samohrane roditelje za kupnju školskih knjiga? Kome se i kamo javiti?
**jado** is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2012., 12:40   #75
kao samohrani roditelj nemas nikakva prava na kupnju skolskih knjiga s popustom. imas ih ako si u kategoriji socijalnih slucajeva kao samohrani roditelj.
__________________
štedim pa šta košta da košta
sidora is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2012., 13:27   #76
Quote:
**jado** kaže: Pogledaj post
Pozdrav, ne znam dal sam na dobroj temi al me zanima da li netko zna postoji li popust za samohrane roditelje za kupnju školskih knjiga? i šta je potrebno nabavit od papira? zahvaljujem
kupi rabljene !
magaly is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2012., 13:29   #77
Quote:
kajperinja kaže: Pogledaj post
Ako smijem samo onako ...pitati...zar svi kupujete nove knjige, nitko ne razismislja o rabljenima? Radi li se o prvom razredu OS pa zato ili ne preferirate rabljene knjige? Ili su se promijenile?
rabljene udžbenike za svo troje djece

naručili nove radne bilježnice..

u konačnici cca 1100 kn bez pribora.
magaly is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2012., 15:59   #78
Quote:
magaly kaže: Pogledaj post
kupi rabljene !
nemam nikakvog iskustva, kćer mi je drugašić pa smo, opet, kupili sve novo ali rado bi ubuduće kupovala rabljene

kako dolazite do rabljenih? pojedinačni oglasi?
hvala!
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2012., 17:19   #79
Pravo na sufinanciranje školskih knjiga imaju djeca gdje su oba roditelja ne zaposlena, primaju stalnu socijalnu pomoć ili imaju primanja ispod prosjeka koji je ..nemam sada pojma to treba pitati na socijalu.
Nema ove godine besplatnih knjiga. Financira se tako da roditelj bez obzira na sve plaća pola a pola centar.
Potrebna je potvrda o redovnom školovanju koja se dobije u školi,ovjereni popis knjiga iz škole i predračun o iznosu knjiga - to se dobije u knjižari.
Ribež is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2012., 21:21   #80
Quote:
magaly kaže: Pogledaj post
kupi rabljene !

Quote:
baja kaže: Pogledaj post
nemam nikakvog iskustva, kćer mi je drugašić pa smo, opet, kupili sve novo ali rado bi ubuduće kupovala rabljene
kako dolazite do rabljenih? pojedinačni oglasi?
Iako bih ti rado rekla da padaju s neba , necu nego:
https://www.forum.hr/showpost.php?p=4...6&postcount=56
kajpa is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:43.